Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FET-MEN


FET-MEN
veterán

Vörös az szép :C

Iphone 7

(#2) Retekegér válasza FET-MEN (#1) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Ja, elég nőcis. Szépen csillog... :D

<< Heimdal >>

(#3) Kasya


Kasya
nagyúr

Lehet a kep hatasara, de rendkivul "gagyi" hatast kelt...

(#4) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Félreértés ne essék, én is műanyag-párti vagyok, de ez valami borzasztó ocsmány.

(#5) HuMarc


HuMarc
addikt

Komolyan mondom, kissé felháborító, hogy mostanra mér az is bónusz, meg ajándék, ha egy telefon két különböző színben jelenik meg. Én eddig azt hittem, hogy alap, ha egy telefon megjelenik 5 színben és nem hírértékű az, ha éppen jön egy új szín, mert éppen az a szín a divat.

A másik meg, hogy ha már színes a hátlap, készüljön olyan anyagokból, hogy ne kelljen hozzá tokot venni. (Mert ez a két hátlap nagyon bóvli hatást kelt)

[ Szerkesztve ]

(#6) beccyboy


beccyboy
aktív tag

Én először azt hittem, hogy szilikon tok van rajtuk, teljesen úgy csillognak. De tényleg jó lenne, ha minden telefonból elérhető lenne több szín. Talán kevésbé tűnne egyen telefonnak. Szóval szerintem jó az elképzelés.
A kivitelezés persze már más tészta.

Caffeine addict.

(#7) Jeanne d'Arc

Anyaghasználata valami borzalmas... Azért 100k felett van.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#8) Edvig


Edvig
tag

Olyat kéne, hogy az egyik oldala piros, a másik meg kék és akkor már lehetne ping-pongütőnek használni!!! :DD

You'll Never Walk Alone!

(#9) rolii21 válasza Edvig (#8) üzenetére


rolii21
aktív tag

" Két újabb színárnyalatban is elérhető lesz a Samsung termékpalettájának legnagyobb készüléke."

Mióta ez a legnagyobb?:O Note 10.1? Vagy vmi lcd tv?? Át kéne fogalmazni.

Az eladó dolga, hogy az árat meghatározza, a vevő dönt, hogy azt elfogadja vagy sem. "Jobs legnagyobb alkotása nem egy Apple termék, hanem maga az Apple." Pü re válaszoljá'

(#10) Robi BALBOA


Robi BALBOA
őstag

Barna :C , a kedvenc színem, a szürke és főleg a fehér eddig nem igazán jött be, de így nagyon tetszetős, az anyaghasználat meg hát olyan Samus. :DDD

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#11) AliceWake


AliceWake
HÁZIGAZDA

Sajnos a szálcsiszolt fém a gyengém, ha már mást nem is, ez legalább azt imitálja.
Matt, vagy hovatovább recés felületek már végleg kimentek a divatból Samsungéknál :( ?

Non omnis moriar.

(#12) FET-MEN válasza Retekegér (#2) üzenetére


FET-MEN
veterán

az :DDD nemazért csakígy a kettő közül választottam hangosan. Barna nem tetszik semmibense.

Iphone 7

(#13) bladegery válasza rolii21 (#9) üzenetére


bladegery
senior tag

készülék = telefonkészülék

gergely-szabo.com

(#14) Vadmeggy


Vadmeggy
aktív tag

A low-end szétnyithatós telefonoknak volt ilyen színvilága még 6-8 éve :D

Ha szélesebb lenne, lehetne gyúrópad. Rajta tricepszezne egész Európa.

(#15) Luck Dragon

Biztos hogy lesz akinek ez tetszeni fog, és meg is fogja vásárolni,de én nem leszek köztük. :K

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#16) CYPRIAN


CYPRIAN
tag

Mi az értelme kiadni ilyen színekben? Egy tokot rátesz a vásárló és máris más a színe.

(#17) Angel1981


Angel1981
veterán

Pfuj! Mindkettő esetében! :P

Koromfekete vagy hófehér! ;)

(#18) HuMarc válasza CYPRIAN (#16) üzenetére


HuMarc
addikt

Mert a nők egy része szín alapján választ telefont. NEM a tok színe alapján! ;)

(#19) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Nekem autó színben nagyon tetszik a homokbarna metál és a cseresznyebordó, de telefonban mégjobban tetszik. :)

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#20) HuMarc válasza wertigo1984 (#19) üzenetére


HuMarc
addikt

Magukkal a színekkel nincs gond, de olyan bóvlinak tűnik a két hátlap a képen, hogy az borzasztó...

(#21) CYPRIAN válasza HuMarc (#18) üzenetére


CYPRIAN
tag

Ne röhögtess már. Egyébként nemcsak a nőkre gondoltam.

(#22) HuMarc válasza CYPRIAN (#21) üzenetére


HuMarc
addikt

Teljesen komolyan gondolom, amit írtam. Több ismerősöm is úgy választ telefont, mint abban a szőke nős viccben a szőke nő madarat...:

A szőke, a barna, és a vörös hajú nő épp leugrani készülnek a repülőről. Előtte lehet 1-1 kívánságuk:
- Én sas akarok lenni, hogy épségben megússzam a zuhanást! - mondja a barna.
- Én egy veréb akarok lenni, így el tudok repülni! - mondja a vörös.
Erre a szőke:
- Én pingvin, mert az olyan aranyos!

(#23) blackydan


blackydan
senior tag

Én ilyen képpel nem nagyon reklámoznék semmit, elég csúnyácskára sikerült szerintem, nagyon gagyi hatást kelt sajnos :(

(#24) Mexildos


Mexildos
aktív tag

Jó lenen ha inkább a 32 vagy a 64GB-os modellre gyúrnának. Azt hallottam hogy a 16 GB-oson nincs sok hely és memóriakártyára nem lehet sok dolgot telepíteni. Így nem éri meg szoftvereket sem telepíteni, hiszen nem a 90-es években járunk hogy na akkor ezt most letörlöm és felteszem ezt... életérzést hozzam vissza.

(#25) gabó


gabó
tag

Én azért egy barnát megnéznék élőbe,csak azt nem értem soha, hogy miért mindig később kell kihozni a színeseket.

Nekem8

(#26) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Lehet, hogy csak a nem túl szerencsésen készült kép teszi, de borzasztóan fest mindkét színben.
A hölgy viszont tetszik.

(#27) _Szasza_ válasza HuMarc (#22) üzenetére


_Szasza_
tag

Ezt alá tudom támasztani, én is ismerek nem is egy embert, aki a színe miatt választ 1 telefont.

[ Szerkesztve ]

(#28) bladegery válasza Mexildos (#24) üzenetére


bladegery
senior tag

Meséld már mit telepítesz 16 gigára egy telefonon légyszíves mert komolyan kiváncsi vagyok, nekem 600 megánál még nem sikerült többet belaknom.

gergely-szabo.com

(#29) AliceWake válasza bladegery (#28) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Nálam a dropbox érdekes dolgokat művelt a memóriával (amíg le nem tiltottam úgy, ahogy van)... De 6 giga holmi szinte állandó. Volt, hogy számolgatni kellett. Plusz a zselés bab nem valami rugalmas sd kezelést illetően.

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#30) HuMarc válasza bladegery (#28) üzenetére


HuMarc
addikt

Vannak játékok, amik 1 GB-nél kezdődnek.

(#31) FET-MEN válasza HuMarc (#30) üzenetére


FET-MEN
veterán

+1. Én is akartam SD-t minibe inkább 32-eset akartam bele. Most mivel nincs meg el lett halasztva.

Iphone 7

(#32) freeknight


freeknight
őstag

Nem értem minek fújolni. A nők is szeretik és veszik ezt a telefont, ők pedig igénylik az ehhez hasonló színeket. Most már ilyet is lehet vásárolni. Én azt kívánom, bárcsak minden telefon sok-sok színben kijönne, nem csak unalmas feketében meg fehérben. Saját magamnak is szívesebben választanék mondjuk kék vagy barna (persze nem ilyen barna, hanem htc desire-ös barna :) ) telefont, mint feketét.

(#33) HuMarc válasza freeknight (#32) üzenetére


HuMarc
addikt

(#34) bladegery válasza HuMarc (#30) üzenetére


bladegery
senior tag

Köszönöm az infót, akkor ma is okosabb lettem, meglátszik hogy telefonon nem szoktam játszani:)
De a legtöbbet szerintem jb-n is át lehet rakni sd-re.

gergely-szabo.com

(#35) HuMarc válasza bladegery (#34) üzenetére


HuMarc
addikt

Igen, a játékok egy részét át lehet rakni. Amit át lehet rakni, azok (azt hiszem legalábbis) a textúrák, mentések, stb.) és a telefonon maradnak azok a fájlok, amik konkrétan futnak és betöltik a textúrákat stb.

De még így is vannak, akiknek megtelik a belső memória. (Bár azt én sem tudom, hogy hogy csinálják :B )

(#36) Ricardo


Ricardo
félisten

Egy kicsit jobban mutat barna

(#37) AMD Power válasza _Szasza_ (#27) üzenetére


AMD Power
titán

Vörösben talán több hölgy fogjam megvenni.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#38) wertigo1984 válasza Ricardo (#36) üzenetére


wertigo1984
őstag

Mint egy nagy tábla csoki... de beleharapnék... :O ;]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#39) -Gerzson- válasza bladegery (#28) üzenetére


-Gerzson-
aktív tag

Asphalt 7 - 2GB
NFS - 1,8 GB

(#40) szaszabee válasza Edvig (#8) üzenetére


szaszabee
aktív tag

Ahhoz túl okos :DDD

(#41) beccyboy válasza Ricardo (#36) üzenetére


beccyboy
aktív tag

Ááá! Szóval mégsem lesz gagyi hatása, csak a képvolt nagyon rossz!
Így már grat a Samsungnak!

Caffeine addict.

(#42) rankesz válasza Ricardo (#36) üzenetére


rankesz
veterán

(#43) Kashim válasza Ricardo (#36) üzenetére


Kashim
őstag

Előlapra kár volt átvinni, hátlap viszont nem annyira vészes. Ez a cikkben lévő kép tényleg valami okádék benyomást kelt. :D

(#44) pufferzóna válasza HuMarc (#30) üzenetére


pufferzóna
tag

"Vannak játékok, amik 1 GB-nél kezdődnek."

Komoly ember nem játszik egy ilyen egérmozin. :D

(#45) Kasya válasza pufferzóna (#44) üzenetére


Kasya
nagyúr

Azert a mai kepatlok mellett nem lehet egermozirol beszelni :P

(#46) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ez rettenet lett :/ metálfény?

-

(#47) pufferzóna válasza Kasya (#45) üzenetére


pufferzóna
tag

"Azert a mai kepatlok mellett nem lehet egermozirol beszelni :P "

Mondjuk ez is igaz. :))

(#48) AliceWake válasza pufferzóna (#44) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

AllShare. 102 cm nekem elég szokott lenni :) :R
A metrón viszont külön lélekemelő egy kellemes Dead Space.

Non omnis moriar.

(#49) Maateeo


Maateeo
aktív tag

Szép a barna, a bordó is jó, de az inkább nöies. A gyári két alapszínnél biztosan jobban néznek ki.

[ Szerkesztve ]

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#50) Mogcaa


Mogcaa
aktív tag

retekgagyi szín és anyag...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.