Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) idegen lény


idegen lény
őstag

Meg a Castlevania se semmi.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#2) Silεncε


Silεncε
őstag

Semmi újítást nem kapott az MGS, csak futtatható már win10-en is? Asszem a sima MGS-hez van valami rajongói pack, ami fölhúz pár dolgot

(#3) GreatL válasza Silεncε (#2) üzenetére


GreatL
őstag

Biztos ehhez is megcsinálják.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#4) oriic válasza Silεncε (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem, ezek nem remasterek, simán csak DRM mentes változatok, amik futnak Win10-en. Ami nekem furcsa, hogy Metal Gear 2 kimaradt, nem tudom miért.

Live-Die-Respawn

(#5) Lord Myn válasza oriic (#4) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Én úgy látom, hogy a MGS2 kivételével ezek valamilyen emulátoros verziók, nem az originál PC-sek.

Remélem előbb-utóbb a Silent Hill-ek is felkerülnek, azok nekem "instabuy"-ok lennének!

"War does not determine who is right - only who is left."

(#6) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

ResetEra-n már kiszivárgott, hogy jön egy full MGS remake is...

(#7) Silεncε válasza Fitzgerald (#6) üzenetére


Silεncε
őstag

Ahogy olvasom, ez PS5 exkluzív lesz. Hát akkor ez sajna kimarad egyelőre

(#8) oriic válasza Fitzgerald (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez azért még eléggé pletyka dolog semmi extra. :)

Live-Die-Respawn

(#9) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Dobozba be :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10) Fitzgerald válasza oriic (#8) üzenetére


Fitzgerald
veterán

RedGamingTech forrása is megerősítette, ő meg több korábbi, valósnak bizonyult leak forrása is volt már a múltban. Csak idő kérdése és bejelentik.

(#11) GodGamer5 válasza Fitzgerald (#10) üzenetére


GodGamer5
addikt

Ez nagyon jó hír. :R

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#12) Šolaire


Šolaire
veterán

Ps1-en de jó is volt, emlékszem az elejére is már ott ütött a hangulat lehet retrózok egyet. :)

“Praise The Sun” \[T]/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.