Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#171) King Unique válasza Воланд (#169) üzenetére


King Unique
titán

Nem, de ezt sem én találtam ki, volt is a feltételezéséről külön topik, illetve a .NET core és egyéb dolgok nyílttá tétele is utal rá.
Másik, hogy ha az egyéb termékeik termelnek is annyit, de azért eddig is volt bevétel bőven az előtelepített és egyéb formában értékesített licencekből, ezt kukázni hosszútávon ki tudja mennyire jó ötlet...? A consumer piac és userek meg tipikusan az a réteg, akik, ha nem muszáj, akkor nem szeretnének fizetni semmiért, semmilyen szolgáltatásért pluszba. Az O365 is jó dolog, én otthonra speciel előfizetek rá, de a nagy átlag nem, nem szívesen adja meg a bankkártya adatait sem csak ezért...ők továbbra is letöltik a normál desktop verziót, ráengedik a toolt és kész. Ahogyan a Store-os fizetős appok terén se hinném, hogy tömegesen kettesével vásárolnák őket. Ennyi erővel, ha már nagy ingyenesség, lehetnének ezek is otthonra totál ingyenesek... vagy ott Windowsra is megannyi program, amik fizetősek és mégsem veszik őket, mert van rá okosító. Persze a gyártója ettől nem fogja consumer usereknek totál ingyen adogatni, mert azért némi bevételük így innen is származik belőle.
De felőlem csinálják, ők tudják milyen tartalékaik vannak, egyéb forrásból származó bevételeik mennyire pótolják a kiesést, avagy nem... :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.