Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#135) Jofi81


Jofi81
őstag

Mitől függ, hogy megmaradnak-e a "frisseségjelző sávok"? Eddig nem találtam benne logikát: volt, hogy a legutóbb megcsináltnál hiányzott, volt, hogy egy régebbi, de volt, hogy kettőnél is egyszerre. Ezeket csak úgy tudom frissíteni, ha az adott témakörnél választom ki a gyakorlást, vagy pedig úgy is, ha oldalt választom az ismeretek felfrissítését? Illetve ha az ismeretek felfrissítését rendszeresen, mondjuk naponta megcsinálnám, megmaradnának a frisseségjelző sávok?

Huma:

Mi az a lingot?

A Duolingo virtuális valutája a lingot. Minél többet tanulsz a Duolingón, annál több lingot üti a markodat, és annál többet használhatsz fel a boltban is! Az alábbiakkal szerezhetsz be ilyet:

Lépés a következő szintre 1 lingot a jutalmad (annyiszor, ahányadik szintre lépsz).

Ismeretanyag lezárása 2 lingot vár rád, ha elsajátítasz egy új ismeretanyagot.

Életek hiánytalan megőrzése 1 lingot jár, ha a lecke során az összes életed megmarad.

10 napos szériák 1 lingotot nyersz minden 10 napos széria után (10 nap után 1-et, 20 után 2-t stb.).

Barátok meghívása Hívd meg egy barátod a Duolingóra, és ha elfogadja, mindketten 1-1 lingotot kaptok.

Szöveg feltöltése Tölts fel egy szöveget a Megmártózáshoz, és kapj 1 lingotot az anyagod minden feljebb szavazása után!

Megjegyzés: olyankor nem jár lingot, ha a tudásfán lévő útrövidítéssel jutsz el a következő szintre vagy végzel el egy ismeretanyagot.

Nekem most éppen 113 van, 20-at elköltöttem már.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.