Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ^Bundi^


^Bundi^
senior tag

beszarás ;]
:R

Nos Omnes Una Manet

(#2) BloodyEddie válasza ^Bundi^ (#1) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Konzolra kifizetőtőbb kiadni, mert ugye ott nagyobb a piac :U

(#3) Chalez


Chalez
őstag

Na ez már nem gyenge... :Y

(#4) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Ettől a csávótól agyvérzést kaptam. Nézelődik jobbra-ballra, a karakter meg áll egy helyben a képernyőn... Marha jó bemutató. :W

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#5) sTERNI


sTERNI
senior tag

A "next-gen" konzolok már a piacon vannak egy ideje, törvényszerű, hogy eljár felettük az idő. Most egy kicsit a PC lesz előnyben, de a következő generációs konzolok megint rátesznek majd egy lapáttal és minden kezdődik előről ;)

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#6) fpeter07


fpeter07
veterán

sztem teljesen felesleges a 2 szélső monitor, meg nem férne el az asztalon se úgy hogy nem kell :D

(#7) FRENK1988 válasza PowerBuldog (#4) üzenetére


FRENK1988
veterán

tényleg ;] Lehet nem tudta az (WASD) kombinációt :DD

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#8) Vistaboy válasza PowerBuldog (#4) üzenetére


Vistaboy
veterán

Szerintem közben a másik csóka bőszen magyarázott a háttérben - fent az emelvényen -, gondolom azért nem indult el addig az ázsiai srác a karakterrel.

Fent hagyhatták volna inkább az eredeti hangot, ahelyett hogy zenét nyomnak be alája. Lehet hogy van ebből a bemutatóból olyan verzió is, én mindenesetre nem találtam.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#9) mokus1


mokus1
addikt

Nekem ez nagyon nem tetszik, nem látom értelmét ennek a sok monitornak.Ha közel ülök akkor nem látom át az egész pályát ha meg távolról nézném akkor összemosódik nem fogod olyan részletesnek látni szvsz.Már egy 24"col monitort is nehéz belátni.
Nekem ez kőkemény parasztvakításnak tűnik.

(#10) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Így van, látszott, hogy azért ment lassan/állt meg sokszor, mert közben magyarázta az előadó a fícsöröket a színpadon. Demonstrálásra mindenesetre ez is elég volt, nagyon komoly ez az erdős rész!

(#11) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Bemutatónak tökéletes de engem tuti zavarna ha így kéne játszanom!
Persze ettől nem félek mert sose lesz még két monitorom se nemhogy három! :N

(#12) Adams007


Adams007
tag

Hát ez tényleg elég jól néz ki, csak engem kicsit zavarna a monitorok kávája. (Ettől függetlenül elfogadnám :D )

(#13) Vistaboy válasza mokus1 (#9) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nekem is egy 24"-es moncsim van, és bőven elég a látótér még így is. Ahogy a videót néztem, én is az esetek 90%-ában a középső monitort figyeltem, a szélső kettőt csak az erdős területeken néztem, de játék közben szerintem nem lenne sok értelme.

Viszont maga az a tény, hogy milyen látványra képes az ATI új kártyája még ilyen felbontásban is, elgondolkodtató. Azért kétmilliárd tranzisztornak van ereje. ;]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#14) dr.radon


dr.radon
csendes tag

Óóó... nagyon is fincsi dolog a három monitor. Aki multizik annak jól jön, mert kényelmesebb mint a track-ir. A szemed sarkából észreveszed ha valaki feltűnik oldalról.

(#15) luw2win


luw2win
őstag

nem tudom hányan fognak kiépíteni ilyen rendszert otthon? :DDD

0

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#16) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

hogy rákaptak az ATI Eyefinity-re:C
oppá :))

(#15) luw2win: hadd ne linkeljek pár felhasználót innen a PH!-ról, mert biztos lincselés lenne a vége:C de légynyugodt, köztünk élnek

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#17) CptMisi


CptMisi
őstag

ez az ember nem tudta merre kell menni? vagy mit nézelődött ilyen kétségbeesetten? :DDD szép lesz :C

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#18) - = Zk = - válasza CptMisi (#17) üzenetére


- = Zk = -
félisten

sztem az az ember azt sem tudta, hogy eljött otthonról:C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#19) Enton


Enton
addikt

Királyság, nagyon vagány a bemutató. Viszont szivesebben látnám mindezt 6 monitoron.
Az ilyen 3 moncsi egymás melett inkább szimulátorokhoz jó nem fps-hez.

"just because they are spelled the same doesn’t mean they are the same" And "just because they are not spelled the same doesn’t mean they are not the same" Mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#20) MaffiaFia


MaffiaFia
csendes tag

"semmiféle különleges hardverre nincs szükségünk, csak egy - vagy több - HD 58xx VGA-ra és monitorokra" télleg ezek a dolgok ráadásul mindenből 3 nem különleges:D

PÜ-re illik válaszolni -.-

(#21) Tituka


Tituka
senior tag

brutális... :Y

Skizofrén vagyok, és én is...

(#22) L4R$()n


L4R$()n
tag

Ha megtehetném akkor inkább egy 52"-os plazmát vennék, vagy egy prémium kategóriás projektort, nekem ez a 3 monitor nem jön be, megőrülnék a monitorok kávája miatt, hogy nem folyamatos a kép ... :(

(#23) RyanGiggs


RyanGiggs
őstag

Jópofa bemutató volt. :DD
Bár engem rettentően zavarna a több monitoros rendszer!!! :K
Nekem van egy 19"-os monitorom, bőven elegendőnek érzem.
A 17"om az tényleg kicsi volt,ez már megfelelő.
Ki a franc játszana 3-6 monitoron!?? :F
Mondjuk egy 106cm-es LCD Tv-n még el tudnám képzelni a helyzetet. :R
De hogy 3-6 monitoron játszak... szerintem naon xar!!

(#24) ThaBoss


ThaBoss
senior tag

Jó a bemutató, csak úgy hasít a játék...
Érezhető, hogy az új kártya a bika, de esetleg nem akarják a CE 3-at kicsit optimalizálni, hogy kisebb felbontáson hasonlóan szépen guruljon egy 4800 szérián is :F

(#25) JanR válasza mokus1 (#9) üzenetére


JanR
addikt

Jatszhatsz te 24 colos monitoron nyugodtan, de itt direkt azt hangsulyoztak ki, hogy az uj Ati VGA meg erre is kepes lesz es nem is akarmilyen fps-el...en legalabb is nem lattam sehol szaggatast :)

(#26) ollie válasza mokus1 (#9) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mi parasztvakítás van a kártya erejében? Az tény ,hogy nem mindenki fog 3 monitorral játszani, de ez azt jelenti, hogy még bőven maradnak tartalékok a kártyában, és nem kell majd lecserélni fél év múlva.

***

(#27) JanR válasza ollie (#26) üzenetére


JanR
addikt

Azt meg ki tudja, hogy nem dobnak piacra majd olyan jatekokat, amik meg majd az uj ati vga-kat is megizzasztja :U

(#28) JanR válasza RyanGiggs (#23) üzenetére


JanR
addikt

"Ki a franc játszana 3-6 monitoron!??" - mondjuk en...

(#29) steven84


steven84
tag

Milyen monitorok ezek? Nagyon szép a képük!

(#30) savior


savior
őstag

esetleg ha gyartananak olyan monitorokat, amiknek nincs kerete, akkor kevesbe lenne zavaro.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#31) Runner_fxr


Runner_fxr
Ármester

"ugyanaz a bemutató pálya, amit konzolokon már láthattunk korábban, PC-n legalább olyan szépen fest - ha nem szebben." Ez elég szánalmasan hangzik tekintve, hogy az a bizonyos pc sokszoros teljesítménnyel rendelkezik mint az a kis szaros dobozka! Még szép hogy sokkal jobban kéne kinéznie. Mire fel adnák akkor annyi pénzért? Boxot veszek 40-ért.

(#32) - = Zk = - válasza JanR (#27) üzenetére


- = Zk = -
félisten

szted milyen(melyik) játék lesz(lehet) az, amit direkt úgy fejlesztenek, hogy megfingassa az ATI új üdvöskéjét? ;) és persze mikorra...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#33) RyanGiggs válasza JanR (#28) üzenetére


RyanGiggs
őstag

Szóval téged nem zavarna a 3 monitor kerete!? :W
Szerintem nagyon gagyinak tűnik. :O
Nem díjaznád jobban egy 106cm LCD-t?
Mondjuk az tetszik az új vgakon hogy egy Full HD-s LCD
meg se kottyanna neki. :R
Ezt már rá lehetne kötni a 106osra! :C
Nem ugy mint az előző generációs 4850est.

(#34) Vistaboy válasza MaffiaFia (#20) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nem hát, sok játékos PC-s gépében fognak feltűnni, ha nem is azonnal, de amikorra eljön a Crysis 2, addigra a tehetősebbek tutira veszik majd őket. :DDD

Mondjuk a több monitor tényleg feleslegesnek tűnik.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#35) sagesz93


sagesz93
addikt

Nemtudom látta-e valaki: [link]
24 monitor :Y

(#36) MrPG8


MrPG8
aktív tag

Remélem konzolon is minimum így fog kinézni! ( ha nem szebben :DDD )
Mert akkor tuti beszerzem a crysis 2őt! :C

(#37) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Nem lenne rossz a 3 monitor, ha a másik kettő az oldaladon zajlódó dolgokat mutatná. De ez mind3 ugyanazt mutatta gyakorlatilag. Tehát bőven elég lett vna egy extra széles lcdtv. És akkor a peremek is megszűnnek. De ha a két monitos az oldaladon zajló eseményeket mutatja az teljesen más. Úgy van értelme mert pl futás közben oldalra tudsz nézni, nem kell oldalazni. De ez majd a hajlékony kijelzőkkel lesz igazán élvezetes. Mjd ha már körbe tudod magad "vonni". És akkor forgathatod a fejed kedvedre.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, GTX1060 6GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#38) Zin


Zin
senior tag

villany szamla power... :R

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#39) littlelion21


littlelion21
addikt

Nem tudom ki hogy van vele, de engem a monitorok kávája kb. megőrjítene.
Amúgy meggyőző. :)

(#40) Vistaboy válasza Runner_fxr (#31) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nem arról van szó, nyilván jóval komolyabb számítási teljesítmény lakozik egy, még most piacra kerülő csúcs-VGA-ban, mint egy, már pár éves XBOX360-ban. Arról nem is szólva, hogy a DX11-et is támogatja.

Arról van szó, hogy mekkora plusz teljesítmény van a kártyában, mert meg sem riccen rajta egy olyan motor, amit még egy játék sem használ eddig. És az első ilyen játék megjelenése is odébb van még.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#41) r-chee


r-chee
őstag

Nagyon ütős az erdős rész :Y . Lesz ereje az új kártyáknak, az biztos :) .
Csókát pedig ne szóljátok le, nem játszani volt ott, hanem mászkálni csöppet egy kis pályarészen.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#42) cousin333 válasza littlelion21 (#39) üzenetére


cousin333
addikt

Akkor 3 projektort kell használni, azt lehet illeszteni. Szerintem itt is azzal nyomják...

"We spared no expense"

(#43) Sennalacy


Sennalacy
aktív tag

autószimulátornál belső nézetnél esetleg jó, máshol hülyeség ez a többmonitoros felállás... :N

Ezt azért érdemes megnézni mielőtt azt hinnénk hogy a 3-as szám valóban komoly előrelépés... ez inkább csak egy konzol optimalizációnak tűnik mint valós verziószám növekedésnek. video

[ Szerkesztve ]

Pssszt, csendet kérek BIOS-t frissítek!

(#44) wednesday


wednesday
őstag

Nagyon a 3 monitoron való játékra helyezitek a hangsúlyt. Nem ezt prezentálta az AMD, hanem azt, hogy az új ATI szériának ez meg se kottyan, hogy ebben az esetben is hozza a teljesítményt.
A 3 monitor, valószínű a szemléltetés miatt volt így kitéve, hogy lássa a nép 3 db külön monitorról fut a krízis! :Y
Most egy spéci monitorral vagy projektorral nem biztos, hogy átjött volna a teljesítményről szóló prezentáció üzenete.

[ Szerkesztve ]

(#45) cousin333 válasza wednesday (#44) üzenetére


cousin333
addikt

Inkább az Eyefinity bemutatása volt a céljuk. Nevezetesen, hogy lerenderelnek egy nagyfelbontású képet, mintha csak egy monitor lenne, és azt teszik ki több monitorra. A kávát meg megfelelő technikával le lehet csökkenteni értelmes méretre. Amúgy az oldalsó két monitor inkább a térélmény fokozására van ("körbevesz" a játék), illetve a szemünk ott is érzékeli a mozgást.

"We spared no expense"

(#46) pckownz


pckownz
senior tag

Csak pc gameplay-t lássunk végre :DD

(#47) Runner_fxr válasza Vistaboy (#40) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Az a véleményem, hogy inkább lesznek a játékok konzolos szintre butítva pc-n mint csúcs grafikával sajnos. Csak ebben az esetben nem tudom mi értelme lesz a méregdrága pc-nek. De remélem nem lesz igazam mert én pc-vel szeretek játszani, csak azt sem szeretem amikor hülyének néznek és a semmire akarnak pénzt kihúzni a zsebemből! Ami persze nem a hardver fejlesztők hibája, mert ők megalkotnak egy nagyszerű eszközt csak a pénzéhes játék kiadók és szintén pénz orientált programozók ezt magasról leszarják. Sőt még olyanokat is szoktunk látni, hogy a konzolos szinten lévő grafikát sem bírja el egy a konzolnál jóval erősebb pc. Van pár példa az ilyen trehány munkára pl GTA IV.

[ Szerkesztve ]

(#48) cousin333 válasza Runner_fxr (#47) üzenetére


cousin333
addikt

Szerintem meg a Cryengine 3 arra jó, hogy többé-kevésbé egységessé tegye a motort (PC-konzol viszonylatban). Ami nem jelenti azt, hogy nem skálázható megfelelően. Az egyes paraméterek nyilván be lesznek lőve PC-re és konzolra is. Előbbin szerintem jobban fog kinézni az egész, hiszen a konzol szintje alatta marad a Cryengine 2-nek is, tehát visszalépés lenne.

"We spared no expense"

(#49) JanR válasza RyanGiggs (#33) üzenetére


JanR
addikt

En a keretrol nem beszeltem :D, azt meg lehet oldani, hogy ne legyen.

Amugy hol vannak az nvidia fanok akik szetoltanak az Ati-t? :D

(#50) Polllen


Polllen
nagyúr

Most már csak keskeny keretes monitorok kellenek és jöhet a menet...én eltudnék viselni 3 vagy több monitort egyszerre...a 20" nekem pl kevés fps multiban...xD persze nem fél centire ülök tőle, de pl 3 monitor még éppen beleférne,h minimális szemmozgással belássak mindent...:D

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.