Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13) icon


icon
senior tag

Sziasztok,

olvastam az ittenieket, és ledöbbentem. Először azon a "kultúrált" sorokon, ami a témát indította, aztán a tietekében. Tőletek se lettem éppen elragadtatva... Én személy szerint voltam kinn 2006-ban tüntetni, nem zúztam be senki szélvédőjét, nem hurcoltam árpádsávos zászlót, nem cigányoztam-zsidóztam. Az ok tényeg egyszerű volt részemről, véleményt akartam nyilvánítani ez ellen a maszlag ellen, ami azóta is tart. Nem buliból, nem bajkeverésből, hanem meggyőződésből, hogy van annyi gerincük, hogy ha már hazavágtak egy országot, és nyilvánvalóan bevallották, hogy hazudozással nyerték meg a választást, akkor lemondanak. Nem tették, ezzel legalább abban megerősítést kaptam, hogy helytálló volt az elképzelésem róluk.

Kikérem magam és jópár ugyanilyen békés demonstráló nevében azokat a jelzőket, melyekkel az általánosítások következtében illettetek, én elszégyellném magam a helyetekben, hogy egy fórumban ilyen nyelvezetet használtok.

És persze azokat a maszkos huligánokat, a randalírozókat én is megvetem, nem szándékoztam őket védeni, még annyiba se veszem őket, mint azokat a romákat, akik feljöttek ide demonstrálni egy pár hete, és vállalták arcukat. Pedig a rossz tapasztalataim miatt ők se a kedvenceim...

Remélem a helyesírásom végett sem vesztek velük egy lapra azokkal, akiket annyit szidtatok.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.