Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16) Dany007


Dany007
veterán

Nem vagy egyedül! És ebből tudom, hogy én se. Bár ez senkit se vigasztal tudom...
Nekem is összejött pár dolog az év végére... Hasonlóak mint neked... Mikor észrevettük, hogy a félretett pénzünk rohamosan fogy - mivel több a fix kiadásunk, mint amennyi a hivatalos bevételünk - akkor jött egy jó nagy csekk az E-On-tól év végi elszámolásként... Aztán kaptam egy szép parkolási bírságot, csak úgy ráadásnak. Ami persze tisztán az én hibám, de az elmúlt 12 évben egyszer se büntettek meg, hát most igen.
Úgyhogy szégyen vagy sem, de pénzt és pelenkát kértünk karácsonyra a rokonoktól...
Ja és a kocsi nálunk is beszart... A kipufogó a motornál eltört /elrepedt ... brutális hangja volt... Használni persze ettől még lehetett, csak köszönhetően a repedésnek jött be a "cucc" (szénmonoxid?) az utastérbe... Úgyhogy muszáj volt gyorsan megcsináltatni...
Betegség "csak" annyi, hogy asszonynak már 2 hónapja gennyes mandulagyulladása van. Ami a doki szerint nem is az... Kapott 2x2 hetes antibiotikum kúrát, de semmi. Azóta is gennyes a torka... Ami a doki szerint nem, de b...meg 1080p-s közeli videót csináltam róla, és a 110-es LCD-n tisztán látni, hogy nem hópelyhek vannak a manduláján, hanem genny... No mindegy, szerencsére más tünete nincsen.

A tavalyi ünnepi betegség is megvolt. Akkor a gyerek kapott el valami vírusos hasmenést. De mivel még csak 4 hónapos volt így kórházba kellett vinni. Így a gyerek meg a párom a tavaly szilvesztert plusz 4 napot a kórházban töltött, infúzióval a fejében....

No, szóval át tudom érezni amit érzel... Egyszerűen "mindig van valami". Erre már rájöttem. Nincs olyan, hogy most vége és minden happy... Amint ebbe a hitbe áltatod magad egyből történik valami, ami kijózanít és megint stresszelhetsz agyalhatsz rajta hogy hogy oldd meg.
De a problémák véget érnek. Előbb-utóbb. És mindig van egy kis idő, amíg éppen nincs semmi. :) Csak sorra kell venni mit miként tudsz megoldani. Ha megvan a megoldás, megvan a terv akkor meglehet nyugodni. A félretett pénz is visszajön majd. Idővel. Most mi is úgy állunk, hogy egy mikrót nem tudnánk megvenni ha elromlana.
Kitartást neked. Tisztelendő ez a kitartás. :) És hidd el a családért megéri. Csak idő kérdése és eljön az a nap amikor visszagondolsz erre az időszakra és eszedbe jut, hogy ezt is átvészelted. Milyen jó hogy már vége... és így tovább... Én is ebben bízok. :) Reméljük az egyensúly megmarad. Minden rosszat követ valami jó... Talán.

Plusz.: az a fogtömés még garanciális. Simán vissza kell menni és megcsináltatni rendesen. Röhej mondjuk, de van ilyen. Húgom fogába pár hónappal ezelőtt törték bele a gyökérkezeléshez használatos tűt! Maszek fogorvosnál, nem sztk-ban! És bent is hagyták mert nem tudták kiszedni... Annyit mondta, hogy ne menjen MR vizsgálatra... :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.