Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) b2fodist


b2fodist
tag

Instant get. Kar hogy elerhetetlen lesz pont mint a tobbi.

(#2) szaszyka válasza b2fodist (#1) üzenetére


szaszyka
senior tag

Ez ipari cucc inkább, vagy htpc-nek is használható?

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#3) Atocha válasza b2fodist (#1) üzenetére


Atocha
senior tag

Abszolúte egyetértek! Ha olyan áron lenne máris cserélném a jelenlegi otthoni szerveremet egy ilyenre. De gondolom olyan áron lesz ami megfizethetetlené teszi.

Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

(#4) b2fodist válasza szaszyka (#2) üzenetére


b2fodist
tag

Beágyazott/ipari, de persze simán elmenne htpc-nek csak mivel nem consumer piac a cél, annak drága lesz. Ezt úgy értem hogy egy hasonló mitx konfignál 2-3* drágább.

@Atocha: Igen az ár is húzós, de van hogy megérne valamekkora felárat. Én egy régi NAS-ba terveztem belemókolni egy ASRock Industrial 4x4 boardot. Kifizettem volna az alapból magasabb árat a kis méret miatt, de nem egyszerű kis tételben rendelni az ipari dolgokból. Végül egy lengyel viszonteladót találtam ami egyáltalán foglalkozott egy darabos rendeléssel és szállított volna magyar címre, de olyan áron hogy abból kijött HDD nélkül az egész asztali Ryzen-es épített NAS. :O

(#5) Reggie0 válasza szaszyka (#2) üzenetére


Reggie0
félisten

Inkabb HTPC, mint ipari*. 300-400 dolcsi korul lesz. Udoo gyart nehany hasonlo lapot, naluk a V1605-os $428, V1202 $340.

*Iparban a -20...60 fok azert nem egy komolyanveheto tartomany.

[ Szerkesztve ]

(#6) ttt


ttt
senior tag

Nos igen, instant get, de nem éri meg kifizetni majd - azon túl, hogy darabos tételt biztosan meg nem is tudsz rendelni :(((
Sajnálatos, hogy ezek a cuccok szinte elérhetetlenek otthonra. Pedig nyomtatnék neki egy kis dobozt és leverne minden eddigi zsebkütyümet :B

(#7) Jesus_Shaves válasza b2fodist (#4) üzenetére


Jesus_Shaves
aktív tag

Nem hogy rendeltél volna ezret, és 999-et feldobsz jó árban az apróra ;]

(#8) Béééla


Béééla
őstag

Nekem ez a 255 szintű watchdog kicsapta a biztosítékot, bocs :D
Az inkább 255 léptékben, másodperc pontosan állítható cucc lesz.

Ezen is látszik, hogy full ipari.

Bélabá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.