Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Szikszai fivérek talánosba:
JetiRulez és
nem_tom
Szokás szerint fuvarral Csömör Cityből Füle Citybe. Esetleg, ha nincs fuvar, szerzek egy málhazsákot és bele a gépet, monitort. Hátamra, majd a várost is a nyakamba.

A másik Szikszai nem fivér, csupán névrokon. :P

A játékokkal kapcsolatban hadd legyen javaslatom:
Versenyautós tekintetben egy Split Second (ha jól emlékszem lehet LAN-ban tolni)
Szállítmányozási hálózat építő, aka. Transport Tycoon Deluxe (vagy OpenTTD). Na erre mostmár gyúrni fogok.
Illetve még mindig zsongok a retrótól (mindazon által, hogy kimaradt fiatalkoromból), Quake 1. Megpróbálok valami módot keresni hozzá, hogy 4-nél több ember férjen a szerverre.

A biztos jövetelről pedig, mint eddig, most is max 1-2 héttel előtte tudok referálni. De onnantól, ahogy eddig se, már vissza nem mondom senki kedvéért. :N

szerk.: Ha minden igaz, akkor novemberig átadják az új M0-ás bekötő utat, ami a lehajtótól közvetlen az utcánkhoz vezet majd. Így könnyebb lesz. Bár ez Magyarország - mit lehessen tudni? :))

szerk2.: Az is lehet, hogy már nekem is lesz akár karácsonyra jogsim. Ha apuci kölcsön adja a kocsit, és ne adj isten, nem akad fuvar...innen értelemszerű. ;)

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.