Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Ide minden jöhet, ami nem fér el a szakmai topikban.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#2) Mister_X válasza tDr1v3r (#1) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nyeh, én terveztem egy szakmait ami #1-ben összeszedné a digitálisan elérhető játékokat és akciókat. Na, majd hétvégén.

Hümm, miféle offtopic beszélgetés jöjjön ide?

Próba cseresznye: ki tolta végig a GoWIII-at?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#3) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Hahóó!:)

valaki játszott már gta4 co-op-ot? Az elképzelés szerint ketten lennénk a küldetésekre! Megvalósítható ez? Olyat találtam, hogy deathmatch, tdm, stb..de hogy co-op!? :N

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#4) Ghard válasza kovacsroli (#3) üzenetére


Ghard
őstag

Olyanra gondolsz,mint ami a san andreasban is volt? Tudtommal a 4ben nincs ilyen mód,talán majd az 5ben :)

(#5) #79125504


#79125504
törölt tag

Gran Tursimo 5 ízelítő azoknak akik még nem rendelkeznek a játékkal , de tervezik a vásárlását.
Lamborghini Gallardo

Azért bárki bármit is mond véleményem szerint jól össze van rakva a játék, :)

(#6) Ghard válasza #79125504 (#5) üzenetére


Ghard
őstag

Sok hibája van a játéknak,de egyetlen másik platformon sincs olyan autós játék,ami összességében jobb lenne szerintem. :)

(#7) #79125504 válasza Ghard (#6) üzenetére


#79125504
törölt tag

Én amit eddig észrevettem hogy a füst néha nagyon kokcás :DDD

(#8) Mister_X válasza #79125504 (#5) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én most szereztem be GoW3-mal együtt. Eddig az előbbivel toltam, most a GT5 tölti a neki szükséges szirszarokat.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#9) #79125504 válasza Mister_X (#8) üzenetére


#79125504
törölt tag

számomra kínszenvedés volt a GT5 első telepítése valami iszonyat sok időbe telt

(#10) SylarHUN válasza #79125504 (#9) üzenetére


SylarHUN
senior tag

Én sem voltam túl vidám, amikor több mint 1 órán át tartott a telepítés és a frissítés.

PSN: Xbox:

(#11) boygabi_


boygabi_
aktív tag

Ha már GT5 a téma. Nekem annak ellenére, hogy rengeteget játszottam vele nagyon nagy csalódás. Ez egy GT 4,5. Ennyi ideig készült a játék és csak ennyit tudnak felmutatni? Olyan érzésem van vele kapcsolatban, hogy egy félig kész játékot dobtak ki és újra kezdték csinálni mert nagyon siralmas volt a végeredmény. Így már egész fogyasztható lett de ez köszönhető a rengeteg javításnak is.

(#12) #79125504 válasza boygabi_ (#11) üzenetére


#79125504
törölt tag

Na majd a GT6 már ha lesz abban milyen újítást raknak :D

(#13) Mister_X válasza #79125504 (#9) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én meg azt hittem, hogy túl vagyok rajta, WiFin szedte a contentet, majd azután belépve közölte velem, hogy még 8GB-t felrakna, ha nem haragszom meg olyan nagyon. Kicsúszott a számon egy "a jó édes durva anyádat", majd ki is nyomtam a PS-t mára :D Le kellene törölni a Crysis 3 openbéka kivételével a demókat.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#14) #79125504 válasza Mister_X (#13) üzenetére


#79125504
törölt tag

Ha már szóba került a "Crysis 3 béka" én nem estem hanyatt tőle. Nálam felejtős lesz.
Nekem a Warhead még hozta azt a szintet amit anno a Crysis 1 nyújtott de a Crysis 2 már nem kötött le felénél leraktam a játékot :DDD

(#15) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Haliho!

Valaki esetleg tudja, hogyan lehet GTA IV-ben beállítani, hogy a létrehozott multiplayer játékhoz csak egy bizonyos user csatlakozhasson? :R

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#16) #79125504 válasza kovacsroli (#15) üzenetére


#79125504
törölt tag

Privát slotos játékot kreálj majd hívd meg a játszani kívánkozó embereket

(#17) Mister_X


Mister_X
nagyúr

De ideges lettem a Gran Turismo 5-től. Nem találok benne normális "kampányt", lassan tölt, a grafika annyira nem is über (de nem rossz), egy darab selejtes Toyotát hozott valami Car Exchange kamion... Valaki elmagyarázná, hogy mi micsoda? Félek, hogy rossz döntés lenne sarokba rakni a játékot, de így, az első ismerkedés nem sikerült valami fényesen, inkább kibeleztem még két istent God of Warban.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#18) #79125504 válasza Mister_X (#17) üzenetére


#79125504
törölt tag

Kezd el a licenseket csinálni :D

(#19) Mister_X válasza #79125504 (#18) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Amihez előbb le kellene tolni a 200m-es féktesztet meg a többi hülyeséget? Kicsit olyan fura egy Forza Motorsport 3 után, ott meg szerintem a táj szebb is volt. A négyet meg még nem is láttam...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#20) #79125504 válasza Mister_X (#19) üzenetére


#79125504
törölt tag

Eleinte én is ritkán játszottam a játékkal de idővel belejöttem és szinte minden nap a kampányt toltam

(#21) Ghard válasza Mister_X (#19) üzenetére


Ghard
őstag

Nem tudom hogy látod szebbnek a forzát a műanyag valótlan színeivel...
Az A spec a karrier,a B specben neked lehetnek sofőrjeid.
A kamionnál tudod majd beváltani a versenyekért kapott ticketeket autókra.
Az A specen kívül ott a seasonal events,ami netes versenyeket tartalmaz,de gépi ellenfelek ellen,ezek sok pénzt adnak.

"200m-es féktesztet meg a többi hülyeséget?"
Nos,ebből arra következtetek,hogy nem igazán neked való a játék,ha nem rajongsz eléggé az autósportért.
Ha csak a gázt szereted nyomni akkor forza,nfs vagy miegymás :)

(#22) kovacsroli válasza #79125504 (#16) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Igen, megkérdezi, hogy hány private slotot szeretnék, be is állítom, hogy egyet. Ennek eredményeként meghívhatok egy embert a többiek pedig szabadon csatlakoznak!

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#23) Mister_X válasza Ghard (#21) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Az én szememnek jobban tetszett a Forza. Ami a GT5-ben nem tetszik, hogy a terep textúrája nem olyan jó, a műszerfal is érdekes, előbbi mindenképp jobb szerintem a Forzában. Majd nekiállok játszani, aztán kiderül, hogy mit tud a játék. Bár a füvön előzés, szalagkorláton kanyarodás, törésmodell hiánya nem valami bíztató... meg a Forza magyar, itt még az ideális ívet sem tudtam kikapcsolni és remélem, hogy tudok nehezíteni rajta.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#24) #79125504 válasza Mister_X (#23) üzenetére


#79125504
törölt tag

Megéri egy kis türelmet belefektetni a GT5-be. Az a jó mikor minden aprócska beállítást ellehet végezni a kocsin. meg egy-két verseny után volt hogy a hajamat fogtam annyira frusztráló pl: A gokart :DDD

(#25) Ghard válasza Mister_X (#23) üzenetére


Ghard
őstag

Nekem a műszerfal miatt sem tetszett a forza,eléggé alacsony felbontású,ahogy az aszfalt is. Milyen tvn játszol?
Hm,ha a füvön előzöl a te problémád,a játék ezt rád bízza karrierben hogy fair módon játssz. Ez mindenképp jobb a forza satufék füves dolgánál. Egyébként ha rendes versenyt mész neten mások ellen, ott van büntetés erre. Ha kihívást keresel akkor online lobby :)
Az ideális ívet rögtön a startnál kapcsolhatod,ahol az automata váltót és a gumikat is. Itt tegyél mindent offra és 0ra ;]
Törés is van benne egy bizonyos szint után,azt hiszem lvl20.

[ Szerkesztve ]

(#26) #79125504


#79125504
törölt tag

Szerintetek online móka szempontjából és a grafikát tekintve melyik a jobb? nfs the run vagy az új mostwanted ?

(#27) Mister_X válasza #79125504 (#26) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Most komolyan a grafika a fontos? NFSMW és kész, de inkább Hot Pursuit.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#28) #79125504 válasza Mister_X (#27) üzenetére


#79125504
törölt tag

Nem létfontosság de közrejátszik :DDD Mármint én mai napig elvagyok a Vice Cityvel ha nosztalgiázni akarok. Mindenesetre köszönöm a választ.
Tegnap éjszaka GT5-be B Spec-et nyomattam. Az a vicc , hogy néha hiába adom ki utasításba hogy előzésbe kezdjen a sofőröm. inkább lelassít :DDD

(#29) Mister_X válasza Ghard (#25) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Egy 82cm-es HD Ready Viera LCD-n tolom kb. egy-másfél méterről. Ma nekiveselkedek, kikapcsolok mimdent a brébe (ABS talán marad), váltót is lehet manuálisra teszem. Elkélne egy kormány WRC3 is jobban csúszna úgy.

Amúgy nem olyan rossz, a GT6-tól és Forza 5-től is azt várom, hogy a fák fák legyenek. Forzában fel sem tűnt az aszfalt, még a második részben sem.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#30) Mister_X


Mister_X
nagyúr

@Ghard: [link], no, lökjed :)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#31) #79125504


#79125504
törölt tag

Assassin's Creed 3 PS3 Gameplay

Összességében elégedett vagyok a játékkal. Viszont egy-két dolgot nem komálok.

-Néha hosszasan bámulni kell a töltőképernyőt
-Egy két helyen lag problémák.
-Kisebb bugok ( főleg ha lóval repeszt az ember :DDD )

Pozitívumok:

Látványos szabadon bejárható terület
Vadászat
Remek aláfestő zenék
Multiplayer
Remek történet.

Aki szereti az AC-t annak kötelező darab

Ez csak az én szerény véleményem :R

(#32) Ghard


Ghard
őstag

Nos mi a baj a boxal.
Adott egy üzleti modell,miszerint van egy zárt doboz(fizikailag és szoftveresen is), amit csak meg kell venni és használni kell. Tehát ha a legnagyobb hátránya az lenne, hogy elavul a hardver, mert a profit így lesz jó nagy ha 7 évente cserélik csak a cuccost,azt le lehet nyelni. A 3 ledet már kevésbé. Mivel egy ps3 nálam is sárga ledes lett,így mondhatnám hogy ez se jobb,de nem feltétlen igaz. A boxból köztudott,hogy legalább az első széria fele behalt elég hamar,psnél ez jóval kevesebb. Ráadásul nálam 4 év után szállt el,úgy, hogy ment egész héten, volt hogy reggeltől hajnalig egyfolytában.
Ami viszont egyértelműen vicc a boxban, a minősége. A hűtő ventik annyit érnek,mint itt hardveraprón az 1-200 ftosok, pár hónap után nyikorog meg zörög össze vissza. A dvd meghajtó amellett,hogy egyre hangosabb és lassan a porszívó halk susogás lesz mellette,még karcolgat is ha úgy van kedve. A meghajtó kopásából fakadó fagyások,textúrák nem betöltése és akadások csak hab a tortán. A kontrollerbe elem kell? Kinek jutott eszébe ez? Oké tölthető elem. De a súlya igen csak kellemetlen lesz.Vagy ha lemerül, töltés közbe hogy játsszak vele? Haverom meg is jegyezte,hogy a ps3 kar milyen könnyű kis szar,ebbe nincs anyag,bezzeg a boxban. Jól van,te tudod. Hogy a táppal külön kell bajlódni az egyénfüggő,én hordoztam is a konzolokat,viszont a venti ebben se ér semmit,csak nyekergés jön ki belőle egy idő után. Érdekes mód,a ps hátulján a csatikat el lehetett osztani megfelelően, én analóg jelen használom az audiót, a videójel pedig hdmin megy ki,és a 2 elfér egymás mellett. Hát boxon nem. Van az a szürke micsoda. Kénytelen voltam szétfeszegetni, és így is csak ferdén fért a hdmi fölé. Ja, már amelyik boxon volt hdmi,lol.
Dj hero az egyik kedvenc játékom. Még boxon játszottam vele,nem volt baj. Gondoltam,ha már haverom vett gitárt,akkor próbáljuk ki,hogy én a keverőn játszok,ő meg gitárral tolja a ritmust. Jah,na ettől olyan lagg lett a játékban,hogy 2 eszközt kellett lekezelni vagy nem tudom, amitől nem tudtam eltalálni a dallamot.
Még van egy két dolog, a netes játék csak előfizetéssel megy. Ps ingyenes,lehet fizetni is, mi jár érte? Évi 45 teljes játék. Wifin akarom használni a netet? Vegyek túlárazott wifi vevőt hozzá,ahogy igaz ez a merevlemezre is. Tegyük fel hogy a forza szimulátor(nem,nem az),kormánnyal akarom játszani,van pchez egy logitech DFem. Ja,nem támogatja. Akkor mit tudok venni hozzá? Ehhez képest gyenge minőségű ms kormányt. Remek. Ha már pcn a kontrollertámogatás boxos, inkább ezzel játszok mint bill+egérrel. Ja,vegyek 4-5kért vevőt hogy használhassam. Akkor inkább 200ftos mini usb és ps3 kar.

Hirtelen csak ennyi jutott eszembe ezzel kapcsolatban.

(#33) Ghard válasza Ghard (#32) üzenetére


Ghard
őstag

Ja és Shadow Complex. Tényleg,ez a játék tetszett is. Psen is sokan panaszkodnak alacsony fpsre(multiplatform címeknél),de ez a játék olyan szinten akadt sok helyen, mintha képregény lenne. De box exkluzív,akkor mi a fenéért nem lehetett megoldani? Ráadásul a végén(10 perc lett volna a fináléig vissza) belefutottam abba a bugba,hogy egyfolytában meghaltam a robbanásban,és a checkpoint is a bug után mentett,esélyem nem volt,csak ha az elejétől újrakezdem. Azóta is ez az első és utolsó játék amit youtube-on fejeztem be.

(#34) dilipok válasza Ghard (#32) üzenetére


dilipok
veterán

hat ez elegge elfogult lett, de ha igy gondolod, akkor igy gondolod :R

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#35) MasterMark válasza Ghard (#32) üzenetére


MasterMark
titán

2 éve használom az Xbox 360 slim-em (amiről úgy látszik nem hallottál) ebben van Wi-Fi bár kábelen használom, a ventije még most is halk, a DVD olvasója ugyanolyan halk, mint két éve (HDD-re telepítve játszok). A tápban a venti már a kezdetek óta hangos volt (rossz széria lehet, mert van akinek nem hangos) kicsit átalakítottam, és saját ventit tettem rá.
HDMI mellé kapni az audio adaptert, de én egyébként is optikain használom. (slim-en van)

A multi azért fizetős mert az MS tartja fent a szervereket. (Havonta 700 Ft...)

Kormánynak ott a Fanatec, egyébként az eredeti MS kormány is teljesen jó.

Valójában egy olyan dolgot sem mondtál, amiből egyértelmű lenne a szarozás.

Switch Tax

(#36) tDr1v3r válasza Ghard (#32) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Minőségileg az Xbox csak fejlődni tudott, míg a PS csökkenni... meg lehet nézni a Super Slim-et hogy milyen lett, a szoftveres funkciókon és pár alapvető hardveres tényezőn kívül szinte mindenben visszafejlődött, köze sincs már a régi FAT-ek minőségéhez. Az Xbox meg? A fröccsöntött házát 3 éve kinőtte, kapott egy halkabb hűtőrendszert, érintőgombot meg minden anyámkínját... a kontroller elemességéről meg annyit, hogy kapacitáscsökkenés esetén könnyebb cserélni, mint a DS3 / Sixaxis-nál.

A netes játékos kifogásod meg kicsit vicces... kevés szerver szolgálja ki a játékosokat, és leginkább maguk a kiadók bábáskodnak azok felett - akármikor bezárhatják őket, etc etc. Az ilyenek elkerülése miatt én inkább fizetném a szervereket... viszont a Plus rettentő jó húzás lett a Sony részéről, komolyan, nem is értem hogy miért nem dobták ezt be a gép megjelenése után 1-2 évvel... tényleg vásárlócsalogató, olyannyira, hogy még az én Sixaxis-utáló fejemet is befűzték, több mint fél éve hogy be se kapcsoltam a boxot, szinte mindent PS-en játszok - elvégre van "pár" cím, ami összegyűlt a vinyón. :D

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#37) Ghard válasza MasterMark (#35) üzenetére


Ghard
őstag

Valóban nem hallottam olyanról,hogy aki vett első szériás boxot,annak kérésre kicserélik slimre.
Aki nem jött volna rá,a fatot viszonyítottam a fat boxhoz.
Slim? 4 évvel a megjelenés után képesek voltak működőképes konzolt is legyártani? Gratula.

"Valójában egy olyan dolgot sem mondtál, amiből egyértelmű lenne a szarozás."
Elfogultság ugye.

#34) dilipok
max a hangvétel lehet elfogult,a többi nem az.

(#36) tDr1v3r
Fent 2. sor. Amúgy a SSről is elmondtam már a véleményem,most ezt használom,tényleg gyalázat,de ezen kívül egyik hiba se áll fent mint a másiknál.
5. éve nyúzom az első DS3 kontrollert pcn is ezt használom,nem ment tönkre az akksi,egy hetet kb még mindig kibír.

[ Szerkesztve ]

(#38) dilipok válasza Ghard (#37) üzenetére


dilipok
veterán

szinte mindent megcafoltak, amit mondtal (en is tehettem volna, de mar masok megtettek), igy egy "kicsit" en megiscsak az elfogultsagnal maradok :R (es az, hogy te ennek ellenere meg mindig kotod az ebet a karohoz meginkabb arulkodobb ;] ) De mint mondtam, ha te igy gondolod, hat igy gondolod.

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#39) Ghard válasza dilipok (#38) üzenetére


Ghard
őstag

Megcsinálták a slimet. Ezzel lettem megcáfolva mindenben.
:R

(#40) MasterMark válasza Ghard (#39) üzenetére


MasterMark
titán

Tény hogy voltak problémák a korai gépekkel, de support mindenben segített. (Az MS support azóta is kivételes.)

Switch Tax

(#41) Ghard


Ghard
őstag

20 Games We Want Revealed for PS4

Egy normális LoK:Soul Reaver folytatásnak nagyon tudnék örülni :)

(#42) SylarHUN válasza Ghard (#41) üzenetére


SylarHUN
senior tag

Érdekes módon, egyik sem hozott lázba.

PSN: Xbox:

(#43) supercow


supercow
őstag

aww yeah megrendeltem superslim 500gb-t :))

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#44) #79125504


#79125504
törölt tag

NFS: HP Pagani Zonda kis kedvcsináló :)

Ha már NFS , nektek melyik volt a kedvenc részetek ? Nekem NFS High Stakes és NFS U2 :DDD nagyon szerettem a tuning részét a játéknak

[ Szerkesztve ]

(#45) supercow válasza #79125504 (#44) üzenetére


supercow
őstag

jó a videó, az én ízlésemnek nem tetszős a zene és szerintem kár, hogy a motorhangokat kiszedted belőle.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#46) #79125504 válasza supercow (#45) üzenetére


#79125504
törölt tag

többnyire nem nem szoktam aláfestő zenét használni de ennél kivételt tettem :) Nekem melyik volt a kedvenc NFS-ed ? :))

(#47) supercow válasza #79125504 (#46) üzenetére


supercow
őstag

PS2-n a Hot Pursuit 2 :K PS3-on még várat magára, tetszett a Most Wanted 2012 demó, illetve a Hot Pursuit a videók alapján, körülnézek hol tudom olcsón megszerezni :)

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#48) #79125504 válasza supercow (#47) üzenetére


#79125504
törölt tag

napokban próbáltam a Most Wanted 2012 demót én is, de az irányítás picit furcsa számomra :D néha mintha nem úgy venné be a kanyarokat az autó mint ahogyan kellene neki :DDD de maga a grafika és a motorhnagok szépek. :)

(#49) SylarHUN válasza #79125504 (#44) üzenetére


SylarHUN
senior tag

Én nagyon szerettem az Nfs hp-t a High stakes-t, Hp2-t, de az abszolút csúcs az a HP 2011.

PSN: Xbox:

(#50) #79125504


#79125504
törölt tag

New Youtube App for PS3 Aki esetleg nem tudja hol található :)

[ Szerkesztve ]

(#51) #79125504


#79125504
törölt tag

Sziasztok !
Mivel látom , hogy egy ideje nem érkezett új hozzászólás mondanék pár szót az alábbi játékról amit ma
sikerült befejeznem. Driver: San Francisco

Single Player kampány:

Teljesen korrekt. Hatalmas bejárható terület. off-road mellékutak, ugratók.
Változatos küldetések ( persze van egy-kettő amitől a hajamat fogtam mire sikerült megcsinálnom :DDD )
-üldözések
-versenyek
-ellenfelek kocsijának a szétzúzása

És természetesen ügyességi missziókat is tartalmaz a játék:
A-ból B-ba jutás időre
Driftelés

De a legjobb az a játékban , hogy rengeteg licenszelt autó van amit nem csak úgy ingyen ad a játék hanem a garázsba oldhatóak fel, és vásárolhatóak meg egyes küldetések/ mellékküldetések után.
A törésmodell egészen jónak mondható, az irányítás meg minden kocsinál más, ami szintén jó dolog.

Egyetlen dolog ami furcsa, hogy mindig egyfajta szellemként ugrálhatunk a különböző járművekbe :DDD
Viszont jobb , hogy inkább ezt találták ki a fejlesztők minthogy mászkálhasson a főszereplőnk. Mivel a gyökerekhez visszatértek ezzel :)

Zárásképpen annyit mondanék , hogy aki szereti az autókat a száguldást annak mindenképp ajánlott kipróbálni. Mivel itt tényleg az autó a fő eszköz :)

[ Szerkesztve ]

(#52) MasterMark


MasterMark
titán

A holnapi Sony konferenciát hol, és mikortól lehet majd online követni?

Switch Tax

(#53) supercow válasza MasterMark (#52) üzenetére


supercow
őstag

https://us.playstation.com/meeting2013/
vagy http://www.ign.com/articles/2013/02/14/watch-the-220-playstation-event-on-ign
A Youtube Playstation csatorna, illetve Playstation Home-ban valahol is szoktak közvetíteni.
A 6PM EST (Eastern Standard Time) az magyar idő -6 óra. vagyis itt épp szerda éjfél. Az IGN műsora 1 órával előbb indul, gondolom pletykálnak, beszélgetnek róla.

[ Szerkesztve ]

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#54) #79125504


#79125504
törölt tag

Nem tudom hogy mekkora annak a valószínűsége, hogy majd egy ps4 prototípust mutatnak be :DDD

(#55) MasterMark válasza supercow (#53) üzenetére


MasterMark
titán

:R

Switch Tax

(#56) supercow válasza #79125504 (#54) üzenetére


supercow
őstag

ha magát a gépet fizikailag/design-ilag :DDD nem is, de a technikai képességeit mindenképp megmutatják valami tech demóval, és néhány erős húzó játékot, ami nélkül nem ér semmit a vas. KZ4, U4, LBP3, TLG, GT6-ról repkednek a pletykák. Meg kell várni, elegem van a vad találgatásokból meg cikkekből. Top 10 ez, Top 5 az, "mi kell hogy sikeres legyen" stb stb. :W

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#57) #79125504 válasza supercow (#56) üzenetére


#79125504
törölt tag

kíváncsian várom :) ,de az is biztos hogy a megjelenés napján nem fogok a boltba rohanni megvenni az új konzolt. Egyrészt mint mindig nagyon drága lesz, Másrészt még PS3-on bőven van mit bepótolni :U

Egytől tartok hogy ugyan meddig fog élni a PS3 multiplayer és a store lehetősége miután a PS4 kint lesz,

(#58) supercow válasza #79125504 (#57) üzenetére


supercow
őstag

Sokáig meglesznek még, 10 éves életciklust mondtak a PS3-ra, abból még van legalább 3. Én sem rohanok megvenni, 1 hete jött meg a második PS3 és még sok játékot ki kell tolnom. Pl Bioshock 1-2 és most jön az Infinite, Last of Us, Saboteur, God of War összes újrajátszása stb.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#59) supercow válasza #79125504 (#57) üzenetére


supercow
őstag

Van olyan játékom ami majdnem 1 éve megvan és nem sikerült játszanom :( pl Saboteur, LA Noire, God of War 1+2, Killzone 2, Prince of Persia Trilogy és még van ami eszembe se jut. Nem is beszélve a Plus-os csomagról. Sajnos nincs időm játszani, estére mindig fáradtan esek ágyba, aztán a hétvége a családdal fontosabb, mint háttal ülni és tv-t bámulni, így szinte mindig második helyre szorul a PS3.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#60) supercow


supercow
őstag

Yeah meglett az egyedi avatarom, Pathos Verdes III alapján. Valamilyen szinten Playstation-höz kötõdik

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#61) MasterMark válasza supercow (#60) üzenetére


MasterMark
titán

Grat.

Switch Tax

(#62) Ghard


Ghard
őstag

gamestore.hu-n elő lehet rendelni a god of wart kratos mintás bögrével az alapjáték áráért ha érdekel vkit

(#63) Mister_X válasza Ghard (#62) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én maradok ConsoleCornernél, már ők is elkezdték a hűségprogramot. Már 500Ft-tal olcsóbban fogom elvinni a GoW-ot.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#64) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Holnap este hétkor nagy dolog lesz a Gamepodon :))

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#65) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Hali!

Láma kérdés:
éjjel letöltöttem a Plusról a God of War HD-t (ingyenes most), én még soha nem játszottam ezzel a játékkal, kérdésem, hogy storyt tekintve ez az első rész?

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#66) Ghard válasza kovacsroli (#65) üzenetére


Ghard
őstag

Sorrend:
God of war chains of olympus (PSP)
god of war 1 (PS2)
god of war: betrayal (telefon)
god of war : ghost of sparta (PSP)
God of war 2 (PS2)
God of war 3 (PS 3)

(#67) kovacsroli válasza Ghard (#66) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Akkor ez az első rész HD változata PS3-ra. Jól értem?

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#68) Ghard válasza kovacsroli (#67) üzenetére


Ghard
őstag

Igen. A történet lényeges része az 1-2-3ban van,ha ezeket végigjátszod érteni fogod,a psp és mobilos részek inkább kiegészítések.

(#69) Ghard


Ghard
őstag

Ezen a héten akciósak(50%) a God of War játékok store-on.

(#70) ldave


ldave
félisten

Egy kis előszó: Először is PC-n szinte csak PC-only játékokkal játszom (aki hallgatta az első GamePodCast adást, az már tudja :) ), gondolok itt a Diablo 3-ra, Dota 2-re, Civ 5-re és hasonlókra, ja meg a Steam-en elérhető indie címekkel, szóval nem éppen high-end PC-t megkövetelő játékokkal. Másodszor pedig a legtöbb játékom angoloktól szoktam rendelni, általában amikor bemegy 20 font alá az áruk, ennek egyik oka, hogy nálunk inkább megrohad a boltok polcain a játék, minthogy eladják olcsóbban, másrészt pedig nem szeretem a szláv feliratú dobozokat.

Naszóval lassan újra rendelnék játékot és gondoltam megnézem belőlük a "demót", PC-n, hogy azért mégse zsákbamacskát vegyek. Első kiszemeltem a tavalyi Hitman játék volt, jelzem nem ismerem a sorozatot, de mivel ez a rész jó kritikát kapott, így gondoltam megnézem milyen is ez a Hitman stílus. A PC-m erős középkategóriának mondható szerintem, szóval gondoltam megnézem mit bír a legjobb beállításon. És bár néha-néha azért szaggatott a játék, hát azt kell mondjam, hogy tényleg ideje a next-gennek és a rendes, 1080p-s játékoknak, mert ez biza 1 nagyságrenddel jobban néz ki, mint amit a PS3 tud, pedig ez nem is egy Crysis 3, hanem csak egy "rohadt konzoltport", hogy a keményvonalas PC-s gémert idézzem.

Szóval ide a PS4-et, de azonnal. Ezek után most komolyan elgondolkoztam, hogy pl. a Bioshock Infinite PS3-as kiadását megvegyem-e. És nem, nem fogok PC-n játszani, ez a játék alatt is úgy üvöltött a ventilátor a gépemben, hogy azt hittem megfő szegényke.

A Slime draws near! Command?

(#71) Ghard válasza ldave (#70) üzenetére


Ghard
őstag

A crysis 3 is egy rohadt konzolport :)
Ha valamit pcre fejlesztenek akkor azt látni is lehet,mint pl a planetside 2nél.
A C3nak semmi köze a pchez,az átlagnál jobban néz ki,de nem úgy ahogy felhájpolják.
A Crysis volt az utolsó pc fejlesztés a crytektől,ott meg is lehet nézni a grafikai ugrást az előző játékokhoz képest.

(#72) Mister_X válasza ldave (#70) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nekem még megteszi a PS3 grafikája. 30k-ért vettem, ennyiből egy Llano-s PC-t se tudtam volna kihozni. PS4-et azért én is várom, de elcsábultam a Wii U felé.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#73) ldave válasza Ghard (#71) üzenetére


ldave
félisten

Fura, néztem youtube-on egy 1080p-s Crysis 3 videót, amit egy Nvidia Tesla GTX-en készítettek, nekem az alapján nem tűnt konzolportnak a játék, kizárt dolog, hogy azt nem direkt PC-re készítették volna, az nem PS3/X360 grafika volt pár effekttel feltúrbózva.

@Mister_X: alapvetően nekem sincs a PS3 tudásával bajom, csak most személyesen láttam, hogy mennyire elhúzott már a PC-s technika. Emiatt nem fogom eladni a gépem és a játékaim, de lehet hogy más szemmel nézem ezek után a mostanában megjelenő multiplatform játékokat.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#74) MasterMark válasza ldave (#70) üzenetére


MasterMark
titán

Nem a konzol nem tud többet, hanem a fejlesztők. :)

Switch Tax

(#75) Ghard válasza ldave (#73) üzenetére


Ghard
őstag

Pedig de.
Nyilván most nem játszották el amit a 2. résznél,itt többet tettek a látványért pcn,de ha valami igazán pcre készül,akkor azt egyértelműen lehet látni, elég csak a Half-Life 2, Doom3 és Far Cry hármasra ránézni mit tudtak a maguk idejében.
Nem szándékom kioktatni senkit,de ahogy te is írtad,nem régóta játszol pcn és ezért nincs akkora rálátásod.
Sokan vannak ezzel így azt látom a fórumon,sokan lehet hogy trollnak néznek,szívük joga, de amit említettél,a hitman is távol áll attól amit a pcből ki lehet hozni,amikor megláttam elsőre nem volt olyan érzésem mint neked :)

(#76) ldave válasza Ghard (#75) üzenetére


ldave
félisten

Régóta játszom PC-n, megjelenésétől kezdve tavalyi évig hol picit, hol sokat játszottam WoW-al, emiatt kb. minden más PC játék kimaradt :) Lehet, hogy a Crysis 3 játékmenete úgy lett tervezve, hogy konzolos lehetőségeket vettek figyelembe, de a grafika szerintem nem így készült. Aztán persze lehet tévedek.

Amúgy next-gen konzolok közeledésével érik bennem a gondolat, hogy eladom az asztali gépem és építek egy kis, passzív AMD A8/A10 alapú gépet, azok a játékok, amik a jövőben érdekelnek a PC-n (Wasteland 2 és hasonlók) szerintem azon is tökéletesen futni fognak.

A Slime draws near! Command?

(#77) rash001


rash001
csendes tag

Sziasztok. PS3-on a fifa 13-ban hol lehet kikapcsolni a rezgő funkciót? Kerestem de nem találtam meg.

(#78) supercow


supercow
őstag

Van egy csomó játékom, nincs idöm játszani. Ilyen a felnött élet... Mire az ember megengedheti magának a vásárlást, nem marad ideje élvezni. Fu*k

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#79) MasterMark válasza supercow (#78) üzenetére


MasterMark
titán

Nekem sincs sajnos, pedig én csak tanulok.
De nemsokára vége, és akkor majd lesz időm. :)

Mit dolgozol, hogy nincs időd?

Switch Tax

(#80) supercow válasza MasterMark (#79) üzenetére


supercow
őstag

webfejlesztés, főleg php/jquery/jquery mobile/mysql/html5/css meg ilyenek.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#81) supercow


supercow
őstag

Kijött a lumbágóm vazz 3 napja fekszem. Legutóbb 2 éve hetekig gyógyult, ez még durvább lett.
Tropára ment a derekam a napi 10-12 óra ülömunkában, 38 évesen. Ne hagyjátok, hogy veletek is ez történjen!

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#82) Goldwin


Goldwin
aktív tag

Ezen jót nevettem! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#83) supercow


supercow
őstag

AMD kártyához kapott AMD Never Settle Reloaded - Bioshock Infinite + Tomb Raider Steam kód eladó vagy cserélném PS3 játék(ok)ra. Érdekelne karcmentes Skyrim, AC Revelations, AC3, Heavy Rain, Orange Box, Tomb Raider, Bioshock Infinite, megfelelő értékben. Ha valakit érdekel privátban kérem a zsíros ajánlatokat :DDD

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#84) MasterMark


MasterMark
titán

Sírok. :O :DDD

Switch Tax

(#85) supercow


supercow
őstag

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#86) Aldi


Aldi
tag

Sziasztok :)
Segítségeteket szeretném kérni abban , hogy én Androidra be üzemeltem a Sixaxis Controller nevezetű programmal a PS3 kontrollert.
Ahhoz hogy működjön át kellet írni a kontroller bluetooth adressét a telefon "local bluetooth"addresére , ez meg is történt is minden megy.De ha én vissza akarom "üzemelni" PS3-ra akkor elég , ha vissza írom az eredetire a adresst, akkor ugyan úgy rá csatlakozik majd a PS3-ra ?
Ha nem írom vissza akkor hogyan oldható meg hogy újra rá csatlakozzon ? VEZETÉKNÉLKÜL IS ! (Mivel a PS3 kontroller nem az enyém :$ )
Nagyon fontos lenne , köszönöm előre is !

Samsung Galaxy s Advacne - FMOD131111 - root - cocore6.8

(#87) MasterMark válasza Aldi (#86) üzenetére


MasterMark
titán

A szinkronizáló gomb nem pont ezt állítja be?

Switch Tax

(#88) Aldi válasza MasterMark (#87) üzenetére


Aldi
tag

Ő , olyan is van ? :O

Samsung Galaxy s Advacne - FMOD131111 - root - cocore6.8

(#89) MasterMark válasza Aldi (#88) üzenetére


MasterMark
titán

Nem tudom, nem biztos. :DDD
De ha jól hallottam, akkor ha kábellel rádugod egy kicsit, akkor is összeszinkronizál.

szerk.: Közben látom a PS3 topikban is erre jutottak. :)

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#90) Elims válasza ldave (#76) üzenetére


Elims
veterán

Nem szeretném a szakmai topikot teleírni,ezért inkább itt kérdeznék,ha lehet.
A ff sorozatból melyiket éri meg megvenni?A ps3-as részekről azt hallottam,hogy túl lineáris mind.
Igaz ez? Aki próbálta már,kérem írjon egy kis vmit.

A másik a tomb raider.Nekem sajnos csak a 2 van meg eredetiben.(ps1-re) Van ps3-ra olyan tomb raider,ami hozza azt a hangulatot,amit a ps1-es széria?

A harmadik a resident evil. Ps1-en illetve gamecube-on van meg pár rész. Van ps3-ra olyan,amiért érdemes lenne pénzt adni?

Vmint a dragon age. A megjelenésekor tudtam,hogy ezt én kifogom próbálni. Mostanában viszont azt hallottam egy barátomtól -ő már próbálta,megvolt neki,de eladta-,hogy igen jól kell tudni angolul,hogy elboldoguljon vele az ember.
Igaz ez? Majdnem társalgási szinten kell beszélni? Én vmennyire tudok,de az sajnos csak alapfok körüli.

Kérem aki bármelyik kérdésben tudna segíteni,írjon egy kis véleményt.

Előre is köszönöm! (<---amikor ezt kiírom szinte soha nem válaszolnak,ezért mostmár nagyon ritkán használom)

(#91) supercow válasza Elims (#90) üzenetére


supercow
őstag

Tomb raider trilogy, tomb raider underworld olyan mint a régiek. Az új nyilván nem. :)

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#92) Elims válasza supercow (#91) üzenetére


Elims
veterán

Köszi! :-)
Próbáltad már esetleg a trilogy-t?
Ha igen,ugyanaz a környezet van benne mint a ps1-es első 3 részben?

(#93) MasterMark válasza Elims (#92) üzenetére


MasterMark
titán

A Trilogy-ban a Legend, az Anniversary, és az Underworld van.

Switch Tax

(#94) Elims válasza MasterMark (#93) üzenetére


Elims
veterán

Hogy-hogy? :-o
Nem az első 3 rész? 1,2 és 3?
Te próbáltad már?

(#95) MasterMark válasza Elims (#94) üzenetére


MasterMark
titán

Nem, és nem.

Pontosabban a demóival játszottam boxon.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#96) Elims válasza MasterMark (#95) üzenetére


Elims
veterán

Ez meglepő..én azt gondolnám,hogy az első 3 rész.
Köszi!
Szerinted milyen? Érdemes lenne pénzt adni érte?
Vmikor játszottál te az első részekkel bármin (pc,konzol)?
Ha igen,azokhoz képest milyen?

(#97) MasterMark válasza Elims (#96) üzenetére


MasterMark
titán

Persze régen játszottam a régi részekkel PC-n, és a 4-el még PS1-en.

Igazából teljesen más játék már szinte. Egy próbát viszont megérhet.

Switch Tax

(#98) Elims válasza MasterMark (#97) üzenetére


Elims
veterán

Nagyon köszönöm! :-)
Így legalább tudom,hogy mire számíthatok.

(#99) supercow válasza Elims (#98) üzenetére


supercow
őstag

nekem megvan az Underworld, nem vészes, a gyerekek szívesen végigjátszották (11 és 13 éves fiúk). Nem túl nehéz, szokásos Lara Croft-os rövidnadrágban lövöldözés, közben egész jó mászkálós-logikai részekkel. :DDD

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#100) Elims válasza supercow (#99) üzenetére


Elims
veterán

:-)
A gyerekek? Akkor nekem már nem való. Bőven az apjuk lehetnék..(korban persze! :-) )
Te nem próbáltad?

(#101) supercow válasza Elims (#100) üzenetére


supercow
őstag

38 vagyok, még nem próbáltam, van saját elmaradt játék listám amit be kell fejeznem de majd ezt is kozbeiktatom :) Bioshock, killzone 2,3, Saboteur, AC revelations, AC3, tomb raider, NFS HP, NFS Most Wanted, Far cry 3 stb. és van PS Plus-om amivel folyamatosan jönnek még jobbnál jobbak :))

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#102) Elims válasza supercow (#101) üzenetére


Elims
veterán

A nyomodban járok. :-)

Nekem a nfs hp megvan,de még ki sem próbáltam.
És miket próbáltál eddig?

(#103) supercow válasza Elims (#102) üzenetére


supercow
őstag

Nálunk majdnem 2 éve van ps3, most már kettő - slim 320gb és superslim 500gb, használtan veszem a játékokat.

Amiket eddig végigjátszottam: uncharted 1,2,3, assassins creed 1,2,brotherhood, dishonored, god of war collection (=1+2), portal 2, little big planet 1,2, Amalur reckoning, resistance 1,2,3, battlefield 3...
PSN: journey, flower, unfinished swan

elkezdtem de még nem fejeztem be: bioshock 1, nfs hp, nfs mostwanted, saboteur, prince of persia trilogy, demons souls, la noire...

megvan és el sem kezdtem, egy részük PS Plus: killzone 2, 3, batman arkham asylum, arkham city, far cry 3, bioshock 2, ico, shadow of the colossus, spec ops the line, assassins creed 3

kívánságlistám: last of us, új tomb raider, ac4 black flag, heavy rain, god of war 3, gow ascension, bioshock infinite, stb...

az biztos hogy nem fogok unatkozni :DDD

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#104) supercow válasza supercow (#103) üzenetére


supercow
őstag

a god of war collection (=1+2) rossz helyre került, még nem fejeztem be...

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#105) Elims válasza supercow (#103) üzenetére


Elims
veterán

Korrekt! :-) komoly lista..!
Írj nekem légyszives olyan játékot,ami nem fps -nem szeretem..medal of honor és társai- és érdemes kipróbálni. (Az uncharted-re is nagyon kíváncsi lennék,de azt írják,hogy sima crt tv-n nem élvezhető,ezért hagytam eddig még ki)

Én is használtan veszem a játékokat.Sokat írtam -ps1,ps2,dreamcast,sima xbox és gamecube,psp-re meg töltöm/töltöttem-,de ha tehetem mostanában már inkább eredetit veszek használtan csak karcmentesen.
(Utálom azt a mondatot,hogy "Karcos,de a játékot nem befolyásolja." A gépet meg tönkreteszi..)

Pl. most a gran turismo academy edition-t bontatlan,Pal rendszerben,angol nyelvvel nem tudtam kihagyni 5eFt-ért.. A múltkor az auchan-ban majdnem megvettem 10e-ért.

Hogy-hogy két gépetek van? :-)
Egy a gyerekeké egy a tiéd?

(#106) supercow válasza Elims (#105) üzenetére


supercow
őstag

az egyik a nappaliban a gyerekeknek vagy hétvégére tolni nagy tv-n, a másik a hálószobában van nekem esténként amikor tudok 1-2 órát játszani.

ami nem FPS és érdemes játszani?

Portal 2 mindenképp - logikai FPS nézetben, ráadásul ha van feleség/barátnő akkor ketten, kooperatívot!
Little Big Planet 2 - szintén ketten vagy max négyen, jópofa kikapcsolódás
Uncharted 1,2,3 - miért lenne más CRT-n? szerintem hülyeség emiatt kihagynod
Batman Arkham Asylum, Arkham City
God of War
infamous 1,2
Motorstorm Apocalypse
ratchet and clank future sorozat ( tools of destruction, crack in time )
+rengeteg más :)
ha szereted a lassabb, sztorisabb játékokat: LA Noire, Heavy Rain, Beyond Two Souls
művészibb dolgok: Journey, Unfinished Swan, flOw, Flower,

nézz youtube videót, kb látod melyik milyen és el tudod dönteni tetszik-e.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#107) Elims válasza supercow (#106) üzenetére


Elims
veterán

Köszi!! :-)
Ez a portal 2 tetszik. Először a ps oldalon néztem meg,pofásnak tűnt.De aztán megnéztem egy gameplay-t a youtube-on.. Tiszta fps.Egyetlen perc sok óra lenne vele..
De köszi az ajánlatot!

Az uncharted-re rápróbálok,ha mondod.Kíváncsi leszek.

A god of war-ból játszottál vmelyikkel ps2-n?
Ha igen,ps3-on melyik rész közelíti meg hangulatban?Grafikában egyértelmű,hogy mind alázza.

A motorstorm apocalypse olyasmi lehet mint ps1-en a vigilante 8?

Esetleg final f. sorozatból nem ismered vmelyiket ps3-ra?

Vmelyik gép nem crt-n van véletlenül?

(#108) Víz Elek


Víz Elek
senior tag

Sziasztok!
Vásároltam a minap egy ps3 slim-et, és szeretném egy kicsit "tuningolni" egy kék led világítással.
Szerintetek ezt hogy lehetne a legegyszerűbb módon kivitelezni?

Köszi.

Samsung S9

(#109) supercow válasza Víz Elek (#108) üzenetére


supercow
őstag

https://www.google.hu/#q=ps3+slim+led+mod+tutorial
:U ;)

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#110) tackyka


tackyka
csendes tag

Hali!

lenne egy kérdésem a hozzá értök széles táborához!

ráuntam a PCmet állandoan frissiteni és elhatároztam hogy veszek egy konzolt!a kétt nagy gyártó közül végül is a PS3ra szavaztam!

a kérdésem az lenne hogy a PS3 fat 60gb és a Super Slim között van-e játék támogatási eltérés?tehát a FAT ps-el is tudom pl játszani a GTA V,battlefiled 4,NFS Rival...stb...vagy kell a Super Slim?

választ elöre is köszönöm.!

üdv.

(#111) MasterMark válasza tackyka (#110) üzenetére


MasterMark
titán

Minden PS3 hardvere ugyanaz, mindegyik gépen minden megy.

Switch Tax

(#112) tackyka válasza MasterMark (#111) üzenetére


tackyka
csendes tag

köszönöm a gyors választ!!! :C :C :C

(#113) Tegla80


Tegla80
addikt

(#114) Synthwave válasza MasterMark (#111) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem egészen igaz, mert a FAT-ok között van olyan, ami a korábbi PS-generációkkal kompatíbilis (bizonyos FW előtt).

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#115) HuMarc


HuMarc
addikt

Fel kéne éleszteni ezt a topikot, ugyanis az anyatopikban elég sok az OFF, és elveszik a lényeg. :U

(#116) Tegla80 válasza HuMarc (#115) üzenetére


Tegla80
addikt

En mar tobbszor linkeltem oda es a ps4es topic-ba is.(ezert is lett atnevezve)
Semmi reakcio..... :U

Sony® & PlayStation®

(#117) supercow válasza Tegla80 (#116) üzenetére


supercow
őstag

Nem jár ide senki inkább ott szennyezik a fórumot a trágya kommentekkel ;]

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#118) MasterMark válasza Synthwave (#114) üzenetére


MasterMark
titán

Igaz, de az alapokra gondoltam.

Switch Tax

(#119) HuMarc


HuMarc
addikt

Tényleg nem tudom megnézni a magyar PSN-t webes felületen? Vagy csak én nem találom, hogy hol kéne megnézni? Mármint belépés nélkül. Mert az angol store-t látom anélkül. [link]

[ Szerkesztve ]

(#120) MasterMark válasza HuMarc (#119) üzenetére


MasterMark
titán

Ez az ON-ba való.

Switch Tax

(#121) HuMarc válasza MasterMark (#120) üzenetére


HuMarc
addikt

Már kérdeztem ott is. Azt hiszem, belinkelem a PS4 topikba is.

(#122) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Visszatalálós hsz...

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#123) HuMarc válasza leslieke (#122) üzenetére


HuMarc
addikt

Jó hely ez, csak nem túl aktív...

(#124) leslieke válasza HuMarc (#123) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Azt látom én is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#125) Elims


Elims
veterán

Ha vki tudja,hoy az amazon.com-on hol találok 10fontért beyond: two souls lemezt kérem linkelje be.

(#126) Synthwave válasza Elims (#125) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Tessék, ez 13 font.

[link]

15 másodperc volt, amazon megnyitással és USD-font árfolyam csekkolással együtt. :U

:))

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#127) Elims válasza Synthwave (#126) üzenetére


Elims
veterán

Aha.Én tegnap egy órán keresztül kerestem és ugyanúgy nem lett meg mint most sem.
Nálam ezt dobja ki,24.48font,de akkor ezek szerint a telefonom a ludas.....

Köszönöm!!

(#128) Synthwave válasza Elims (#127) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nézd meg jobban a linkedet; 24.48 USD az, nem GBP. :))

yw

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#129) Elims válasza Synthwave (#128) üzenetére


Elims
veterán

Áááá,ezt nem hiszem el.. :-))

Köszönöm!! :-)

(#130) ldave válasza leslieke (#124) üzenetére


ldave
félisten

Diablo-t amúgy tolod még? Én most vettem újra elő, nigthmare act2-ben tartok, lvl40. RoS-t megrendeltem, de angoloktól, szóval lehet nem lesz meg a megjelenés napján, de azzal azért majd tolhatnánk néha együtt.

A Slime draws near! Command?

(#131) N@idia válasza supercow (#117) üzenetére


N@idia
őstag

Hát akkor ideje feléleszteni ezt a topicot és itt vitatni az XO vs PS4 dolgot elég durván szét lett offolva a rendes topic :U

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#132) Tegla80 válasza N@idia (#131) üzenetére


Tegla80
addikt

Szurd be a linket az xo topic-ba is,h ide kuldjek a " katonakat,itt lesz a csata". :DD

Sony® & PlayStation®

(#133) MasterMark válasza Tegla80 (#132) üzenetére


MasterMark
titán

Meg vagytok huzatva. XD :DDD

Switch Tax

(#134) Elims válasza N@idia (#131) üzenetére


Elims
veterán

Hirtelen azt gondoltam,hogy ez csak ps3 topik,de a címére felnézve látom,hogy nem.
Szólj nekik,jöjjenek. Most voltam tiltva így én csak finom leszek. Ill. megpróbálok... :-)
Bár érdemben sok mindent nem tudnék hozzászólni,nem foglalkoztat még a ps4,de ettől függetlenül hagy jöjjenek a szájkaratésok.

[ Szerkesztve ]

(#135) Tegla80 válasza Elims (#134) üzenetére


Tegla80
addikt

Olvasom azt a topic-ot is es lattam,h kaptal tegnap reggel egy nap pihit. :D
Engem meg csak megintettek eddig mert politizaltam.... ami amugy nem volt igaz,mert csak a kormanyt szidtam..... (a motoromet persze,h ne legyen itt sem gond :D )

Sony® & PlayStation®

(#136) Elims válasza Tegla80 (#135) üzenetére


Elims
veterán

"a motoromet persze,h ne legyen itt sem gond"

:-DDD

Ja,volt egy kis pihi,de érdemes megnézni,hogy kitől.Senki nem kapott semmit csak én. Korrekt munka?.
Ilyenkor azért sajnálom,hogy nem szemtől szemben vagyunk a kedves eszmecserélőkkel/moderálóval. :-/
Történnek fura dolgok..

(#137) Elims


Elims
veterán

Hol van a harc?
Hol van a "népség"? :-)

(#138) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah végre megtaláltam ezt is :C

Eztet küldeném mindenkinek aki szereti.
Annyi hogy a kellő hangulat megalapozása végett, hallgatás közben legalább egy csirkét/kacés kell kibelezni :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#139) Elims


Elims
veterán

Vki uncharted 2? :-)

(#140) Sirandrish válasza Elims (#139) üzenetére


Sirandrish
legenda

én voltam :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#141) Elims válasza Sirandrish (#140) üzenetére


Elims
veterán

Még szép,hogy voltàl! :-)
Holnap lesz mégvki?
Eddig ketten vagyunk.
James esetleg?Vagy maradsz a hvégi ilyesminél? :-)

Én az uncharted 3 multijàt inkàbb kerülném.
Persze ti mehettek,de én azt kihagyom.Mivel még a képcsöves tv-m van és nem akarok magam azzal szivatni,hogy hunyorogva pròbàljam meg a célzàst/olvasàst.

(#142) Sirandrish válasza Elims (#141) üzenetére


Sirandrish
legenda

Olvasni sok mindent nem kell..legalábbis ha ilyesmi a COOP része.
A célzással mi a baj? Összefolyik a célkereszt vagy mi?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#143) Elims válasza Sirandrish (#142) üzenetére


Elims
veterán

Nem annyira jòl làtni.Nem sokat szenvedtem egyik jàtékkal sem.Igaz az uncharted 3-at végig vittem,de coop-ban màr nem kínlòdnék vele.
Az ember aki hoznà a tv-t hònapok òta ki van fulladva (foglaltak nàla),rà vàrok,màr rég lehetne egy fasza méter körüli full hd tv-m jò àrban. :-(((
Na mindegy.
Szerintem jò ez a 2 multi,nem?A 3 egyébként is màsabb kicsit.

(#144) Sirandrish válasza Elims (#143) üzenetére


Sirandrish
legenda

Simán király a 2 is :K
És van még mit csinálni. Még 2en csak az egyik mapot vittük ki és azt is csak easyn :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#145) Elims válasza Sirandrish (#144) üzenetére


Elims
veterán

Bizony van még mit csinàlni. :-)
Meg szerintem jò lenne az a +3-as térkép.Megpròbàljuk.Megveszem aztàn kiderül vagy megnézem az angol account-ommal,hogy tenyleg ingyenes-e.
Holnap megpròbàlhatnànk akàr normal-on is ketten ha nem lesz màs.
Mondjuk ha James ràbòlintana a holnapra akkor egyértelmű lenne a hard. ;-))
De hogy te rànk vertél fejlövésben.....?!!!!! Az is komoly!!! :-))))))
És te alig bírtàl az eggyel?? :-DDDD Az eszem
Megàll! :-))

(#146) Sirandrish válasza Elims (#145) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem mondtam hogy alig bírtam az egyel, csak ott nagyon sok számomra idegesítő dolog volt.
Egyáltalán nem olyanra számítottam amikor betettem a lemezt :N
Simán megnézhetjük 2en is normalon..meg a többi pályát easy-n aztán amikor már azok is mennek akkor feljebb lehet tekerni :K

Nem nagy show az csak bele kell jönni, meg meg kell ismerni a pályákat :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#147) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Senki sem akar offolni vagy mi a franc van?:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#148) Tegla80 válasza Sirandrish (#147) üzenetére


Tegla80
addikt

Nem :))

Sony® & PlayStation®

(#149) Sirandrish válasza Tegla80 (#148) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az elég nagy baj :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#150) Bogyi007 válasza Sirandrish (#147) üzenetére


Bogyi007
veterán

Offffffff.

;-)))

Szerk.: Ez most akkor egy offtopic offolása?! XD

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#151) Sirandrish válasza Bogyi007 (#150) üzenetére


Sirandrish
legenda

itt nem kell OFF jelzőt használni mivel itt minden OFF ugyanis az egy OFF topik..vágod? :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#152) Elims válasza Sirandrish (#146) üzenetére


Elims
veterán

"Nem mondtam hogy alig bírtam az egyel, csak ott nagyon sok számomra idegesítő dolog volt."

Többek között,hogy easy-n picit nehéz volt. :-))

Ma akkor normal-on szaladunk neki.
Ketten leszünk?
Mégvki?? James,Francis,Erahurka??

(#153) Sirandrish válasza Elims (#152) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát az tény hogy sokat szenvedtem vele, de inkább a nemlétező hitbox miatt volt nehéz nekem :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#154) Elims válasza Sirandrish (#153) üzenetére


Elims
veterán

Nem szàmít,a kettőben Naggyon Jò vagy!!!!! :-)
Persze James tudàsàhoz még azért le kell nyomnod egy pàr ezer òràt ezzel,de tőle függetlenül nagyon "ott" vagy!! :-)

Nem jelentkezik senki??

(#155) Sirandrish válasza Elims (#154) üzenetére


Sirandrish
legenda

James az UCvel kel és fekszik :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#156) Bogyi007 válasza Elims (#154) üzenetére


Bogyi007
veterán

A játék megvan de még életemben nem játszottam....

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#157) Elims válasza Sirandrish (#155) üzenetére


Elims
veterán

Azzal is! :-)))

Bogyi: Ezt most ugye NEM mondod komolyan??????
Megvan neked az uncharted 2 és még nem játszottál vele???
Mond,hogy félreértem!! :-)))))

(#158) Sirandrish válasza Bogyi007 (#156) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem vagy 20 ilyen játékom van :DDD
Kevés a szabadidő és túl sok a játék :K

Elims Az új AC is megvan neki :K

Én az evil withinre ácsingóztam de a lehető legrosszabbkor akciózták le :B

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#159) Elims válasza Sirandrish (#158) üzenetére


Elims
veterán

Nem sokáig húzza azzal sem.Kinyomja platinára utána messzire repíti és csinálja a következőt. :-)

Én a whatch dogs-ra lennék nagyon kíváncsi.Nekem az a játék az,ami megvan,de nem játszottam vele egy percet sem. (a menüig jutottam)
Ha vki ismeri írhatna egy kis véleményt.

(#160) Sirandrish válasza Elims (#159) üzenetére


Sirandrish
legenda

Majd egyszer ha már az is olcsó lesz, és megveszem akkor szívesen írok neked róla.
Bár sanszos hogy hamarabb lesz LCD TV-d mint hogy én azt meg tudom venni :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#161) Elims válasza Sirandrish (#160) üzenetére


Elims
veterán

Sose lehet tudni. ;-)

(#162) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Jó reggelt az offolóknak :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#163) Bogyi007 válasza Sirandrish (#162) üzenetére


Bogyi007
veterán

Reggelt?!

Nálam már jó napot van! ;)

Hétfőtől szombatig mindig fél ötkor kelek s negyed hatkor nyitok az üzletben...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#164) Sirandrish válasza Bogyi007 (#163) üzenetére


Sirandrish
legenda

Már mikor írtam te...jó rég :D
Milyen boltotok van ha szabad érdeklődni?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#165) Bogyi007 válasza Sirandrish (#164) üzenetére


Bogyi007
veterán

Oldal mobilos felületén írok Windows telón s nálam nem mutatja az Internet Explorer mobil verza az időt.

Egyébként egy vegyesboltunk van amiben a bugyigumitól kezdve az élelmiszereken át a vegyi cuccokig van minden. S a helyi általános suli tőlünk kb 150 méterre van - szal lassan beindul a reggeli forgalom. :)

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#166) Sirandrish válasza Bogyi007 (#165) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor elárulom hogy háromnegyed 6kor írtam azt a hszt. :K

Az szuper..és ahogy látom tényleg vegyes bolt :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#167) Bogyi007 válasza Sirandrish (#166) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ilyennek látom mobilnézetben...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#168) Sirandrish válasza Bogyi007 (#167) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tudom hogy milyen, bár én sose használom mert nekem túl "nyers"...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#169) MasterMark válasza Bogyi007 (#165) üzenetére


MasterMark
titán

Más se mutatja, nem csak a WP. [link]

Switch Tax

(#170) Sirandrish válasza MasterMark (#169) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jaja..ez droid? Mert nekem az van és az sem mutatja..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#171) MasterMark válasza Sirandrish (#170) üzenetére


MasterMark
titán

Mi ez egy link, hogy te mivel nyitod meg azt én nem tudom. :DDD

Amúgy pontosabban nem nem mutatja, hanem egyáltalán nincs is ott. Direkt van így, ez csak egy mobilnézet.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#172) Sirandrish válasza MasterMark (#171) üzenetére


Sirandrish
legenda

A képre voltam kíváncsi hogy droidról "loptad"-e :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#173) Elims válasza Bogyi007 (#165) üzenetére


Elims
veterán

Ezért kell alul a teljes nézetre vàltani.Engem attòl a mobilos nézettől a hideg ràz.Szerencsére nàlam az opera mini rögtön a teljes oldalt hozza be.A könyvjelzőknél ùgy van elmentve.
Viszont a hardveraprò része mobilosan jelenik meg.Borzalom pocsék.Mindig àt kell àllítanom teljes-re.
Vagy csak nekem szokatlan.

Egyébként szép napot! :-)

[ Szerkesztve ]

(#174) Sirandrish válasza Elims (#173) üzenetére


Sirandrish
legenda

Detto..ahogy fentebb is írtam..sosem használom mobilnézetet. Nekem nagyon nem tetszik :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#175) Bogyi007 válasza Elims (#173) üzenetére


Bogyi007
veterán

Viszont így kényelmesebb olvasni a hozzászólásokat a teljes nézetes verzióba állandóan bele kell nagyítanom.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#176) Elims válasza Sirandrish (#160) üzenetére


Elims
veterán

Nem hiszem el! :-))
Te éreztél vmit!!!!! :-)))))
Gyorsan jött. ;-)) hívott az "emberem"..nagy nehezen. :-)

(#177) Tegla80 válasza Elims (#176) üzenetére


Tegla80
addikt

Nah....+gyütt a jezuska. :C
Grat hozza....vegre latod majd a betuket is.

(plus-t nem hozott nekem? :DDD )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#178) Sirandrish válasza Elims (#176) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah gratula. :C Jól sejtem hogy ugrott a teszt?:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#179) MasterMark válasza Sirandrish (#172) üzenetére


MasterMark
titán

Milyen kép? :D

Switch Tax

(#180) Elims válasza Bogyi007 (#175) üzenetére


Elims
veterán

Ez igaz.
Mondjuk egy nagyítàs 2 gyors kopp és màr nagyítva van. :-)
De szokàs kérdése.

Tegla: Köszi!
Ez nem a jézuska volt. :-) Hívtak,hogy van egy méter körüli és full hd,ennyi volt a kérésem.
A jézuska majd jövőhéten jön.Bàr picit nehezebb lesz ugye,mert nem vagyok tele pénzzel és karàcsony előtt kiadni egy ilyen -majdnem- vàratlanra..pedig nem volt nagyon dràga.. :-/ De legalàbb megvan!!! :-)

A kòdròl még semmi jelzés nem jött.Biztos(!) vagyok benne,hogy "para" van.100%!
Nagyon sajnàlom.Jò lett volna csak még egyetlen egyszer.. :-(((
Rossz teli àrat fizetni a store-ban,mintha a fogamat hùznàk. :-((

SirAndrish: Köszi!! :-) A teszt biztos,hogy nem ugrott,mert ha vmire x-et mondok akkor abbòl nem lesz y.Ilyen témàban főleg.Ez fiX!!!! :-)))
Nekem most elég sok jàték összejött.Ugye a tv miatt tettem le pàr màsodperc jàték utàn a dragon's dogma-dark arisen-t,a tomb raider-t,a whatch dogs-ot,a most wanted-et,guardians of middle earth,ezt ki sem pròbàltam csak megvettem.Meg volt még egy pàr,de most nem ugrik be.
Mostmàr megvehetem a diablo 3-at is.Csak a tv miatt nem vettem meg pedig a gépben lenne "egy-két" òràt.... Úgyhogy a teszt az nincs lefùjva!!Fel sem merült ilyesmi. ;-))

Szerk.:
MasteMark: Amit a 169.hsz-odban írtàl.
De az link. ;-)

[ Szerkesztve ]

(#181) MasterMark válasza Elims (#180) üzenetére


MasterMark
titán

Hát ezért nem értem milyen kép. :DDD

Switch Tax

(#182) Sirandrish válasza MasterMark (#179) üzenetére


Sirandrish
legenda

Oké...kezd ám leesni...
Az nem egy kép hanem egy link a mobilnézettel....okos vagyok?:DDD

Elims Hát akkor okézsoké...látom nem csak én vagyok "gyűjtögető", akinek több a pénze mint az ideje :DDD Nálam is toronyban állnak a játékok amikhez még hozzá sem szagoltam :K
Eh...Diablo 3...PC-n az alapjátékba és a kiegészítőbe összesen cirka 3K órát toltam bele :B :B

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#183) MasterMark válasza Sirandrish (#182) üzenetére


MasterMark
titán

Ügyes. Roppant ügyes! :DDD

Switch Tax

(#184) Sirandrish válasza MasterMark (#183) üzenetére


Sirandrish
legenda

Pikkpakk felfogok én mindent...kivéve amihez egy kicsit több idő kell :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#185) Tegla80 válasza Elims (#180) üzenetére


Tegla80
addikt

Akkor maradjunk abban,h szolsz ha esetleg lesz UK es atveszem.

Ezt is inkabb ide irom akkor nem az "on" topic-ba.....
Tv vezerleshez a ps menuben allitsd be a hdmi control dolgot a settings-ben.
Plusz a tv-n is van ilyen opcio a menuben,igy azt is nezd meg,h engedelyezve van e....
A bemenetet is nevezd at "jatek" ra.
-"source"gomb majd hdmi bemeneten "tools" (amin radugtad a ps-t) es ott nevszerkesztes/elnevezes(hasonlo) menupontban lesz a "jatek " lehetoseg.
"fw" ne frissits,mig nem tapasztalsz valami hibat...plusz menuben is "off" olni kell,mert automatan frissit,ha hagyod neki.(ez az alap opcio)
Szifonra is van "imediashare" app amivel a photo/video id siman atlohetok a tv-re es rengeteg egyebb dolog ami van benne. Klafa app....
-amugy mi a pontos tipus h53xx ,h55xx?

Sony® & PlayStation®

(#186) Elims válasza Sirandrish (#182) üzenetére


Elims
veterán

Nàlam szàmítògép kizàrva.Vmikor a prehistoric-kal meg a heroes 2-vel jàtszottam szàmítògépen a megjelenése körül. (C64-et nem mondom)
Màr olcsòn van diablo 3,azt biztos veszek.Én 3e òràt nem hiszem,hogy jàtszok vele,de egy pàr 100-at tuti.

Tegla: Mindenképp szòlok ha lesz.Neked is és Bogyinak is,ez természetes!!Én is vàrom.

Tényleg!!!Te nagy tv tudòs vagy! :-)
Billentyűzetet és egeret vennék hozzà,lehet azzal szerinted működni rajta?Csak vezeték nélküli érdekelne. (Nem tudom,hogy hogyan,bluetooth nincs a tv-n szerintem.)
Ezeket mindenképp megcsinàlom!! Köszi!
A frissítést feltétlenül!

Imediashare. Nagyon szépen Köszönöm!!!!!!! :-)

Nem tudom,hogy milyen típus.Estére megnézem.

(#187) Sirandrish válasza Elims (#186) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nyugi..szórakozásból csak 5-600órát toltam..a többit csak azért mert elég jól kerestem vele :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#188) Tegla80 válasza Elims (#186) üzenetére


Tegla80
addikt

Nem vok En nagy tudos,max tobbet tudok/olvastam esetleg rola ,mint Te. :D
Billentyu/eger.
100% ra nem merem mondani,de ezzel ,"hama uzzano"a regebbi tipusok uzemelnek es a forumbol is tobben hasznaljak.Van olyan tipus is ami tapipados,de arban ez erzodik es 10e felett van. Nezlodj azt max a forumban rakerdezel,ismeri/hasznalja e mas valaki....

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#189) Elims válasza Sirandrish (#187) üzenetére


Elims
veterán

Nem izgulok. :-)
Mit kerestél vele?? :-o Nem pénzt.. :-)))

Tegla: Köszi!!! :-)Mindenképp beszerzek egy ilyet! Remélem,hogy nem fölöslegesen rendelem meg és biztos működik majd vele.

Most viszont volt egy kis problémám.Kipróbáltam egy pár perc erejéig a ps3-mal.Nagyon szép kép van.Teljesen más!! :_))
Rögtön a most wanted-et indítottam el.Csak kóvályogtam az úton mint az a levegőbe.. :-)
De a beállításokban nem tudtam átállítani a hdmi résznél 576-nál feljebb. Ez a hdmi2 csatlakozóban van és már át is neveztem játékra.
Amikor feljebb akartam húzni akár 720-ra vagy 1080i/p-re rögtön megszünt a jel.Így próbáltam ki a most wanted-et.Szép volt. :-))
Aztán kipróbáltam azt,hogy a t-home szürke doboz hdmi-jét kicseréltem a ps3-mal és azzal már be tudtam állítani a hdmi-t 1080-ra.Be ixeltem a ps3-ban mind a 4-et,nem automatikusra tettem.
Utána kipróbáltam a most wanted-et ééééss......ragyogott. :-)))) Gyönyörű kép van rajta. :-))
Létezhet,hogy az aranyozott(!) csatlakozású khdmi kábel nem volt jó,a sima hdmi kábel meg tökéletesen átviszi a jelet. :_/
Mindkettőt tegnap bontottam ki.Volt itthon elfekvőben.

[ Szerkesztve ]

(#190) supercow válasza Elims (#189) üzenetére


supercow
őstag

Nem az aranyozás a lényeg, hanem a kábel minösége vagyis milyen szabványra hitelesítették hdmi 1.2 vagy 1.4 stb. Ha nem elèg az átvitelhez a sávszélesség akkor nem bír magasabb felbontásokat. Legalábbis én így tudom-képzelem.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#191) Elims válasza supercow (#190) üzenetére


Elims
veterán

Nagyon köszönöm!!! :-)
Ismét sokat segítettél!!

(#192) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Talán tudtok róla, hogy a Playstation Magyarország a facebookon indított egy nyereményjátékot amin 3+1 Limitált kiadású Ps4 konzolt lehet nyerni.
A játék lényege hogy egy képet kell feltölteni, amiben vagy megmutathatod egy Ps vonatkozású rajzodat vagy az eddigi Playstation konzoljaidat. ha ezt megtetted és elérsz 20 likeot, akkor bekerülsz a kalapba hogy legyen esélyed megnyerni a konzolt.

Nos én is beneveztem a játékba, ha nem túl nagy kérés ez felétek, akkor arra kérnélek titeket, hogy egy Likeot dobjatok nekem ezen a facebook oldalon

Köszi a voksokat előre is!

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#193) Bogyi007 válasza Bogyi007 (#192) üzenetére


Bogyi007
veterán

Bocsánat rosszul írtam. :B :B :B

Nem Likeolni kell hanem a Szavazok! gombot kell ott megnyomni. :C

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#194) Elims válasza Bogyi007 (#193) üzenetére


Elims
veterán

Írd meg légyszives a részleteket.Addig nem szivesen pakolnék.. :-)
Szòval 20szavazat kell vagy minél több,mert az nyer akinek a legtöbb van?
Milyen gépeket lehet berakni?Gondolom a sega/nintendo szekciòt inkàbb mellőzzem,ugye? :-)
Ha nincs dobozom egyik ps1-hez sem az nagy gàz?A fat ps2-höz sincs. :-/
Írj majd légyszives. Egy olyan ps4 nagy dolog lenne..... :-)

(#195) Bogyi007 válasza Bogyi007 (#193) üzenetére


Bogyi007
veterán

Azt lehet nem is említettem hogy a szavazók között is kisorsolnak majd egy Limitált kiadású Ps4-et. ;-)

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#196) supercow válasza Bogyi007 (#192) üzenetére


supercow
őstag

szép gyűjtemény. jó lenne egy linket is idetenni hogy az anti-facebookosok mint én is odataláljunk.

[ Szerkesztve ]

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#197) supercow válasza supercow (#196) üzenetére


supercow
őstag

megtaláltalak... hajrá Bogyi titkosügynök.
szavaztam de nem növelte a szavazatszámot, miért?

[ Szerkesztve ]

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#198) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Igen lemaradt a link innen, köszönöm a pótlást!

Likeolni és főleg a Szavazok! gonbra kell rányomni az egérrel.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#199) Elims válasza supercow (#196) üzenetére


Elims
veterán

Nekem is nyomj egyet légyszives.. :-)

(#200) Bogyi007 válasza Elims (#199) üzenetére


Bogyi007
veterán

Elfelejtettem talán mondani hogy egy fő egy szavazat naponta? :-P

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.