Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16054) nzsolt77


nzsolt77
tag

hello!tudna valaki segiteni nekem?irtam hogy tudnak a gépemröl adatot meg mást leszedni ha valamilyen programot kell feltennie a hekernek.bocs ha nem jol fogalmazok.de már az én gépembe is betörtek.tudom ki az de egyenlöre nem fizikailag oldom meg a gondot bár az sem fog elmaradni,hanem kivédeni akarom a további behatolást.azt lenne tudni mi az a mit futtat mert nem jelez semmit a proci hogy futna valami de hallom hogy dolgozik.és ez aszt jelenti hogy rajta van valaki a gépemen.ha tudnál valamit mondani megköszönném.hálás lennék. meg mivel lehetne ezt kivédeni,?

(#16056) nzsolt77 válasza elttiL (#16055) üzenetére


nzsolt77
tag

dunaweb internetem .azért gondolom hogy rajta van valaki a gépen mert nagy fordulaton megy a proci.de semmi nem fut rajta.és bizonyos infokbol tudom hogy az emailjeimben belenéztek.de mire vagy pontosan kiváncsi ahhoz hogy tudj segiteni?

(#16057) nzsolt77


nzsolt77
tag

TUDSZ SEGITENI?

(#16061) nzsolt77 válasza agemate (#16058) üzenetére


nzsolt77
tag

bocsi nem jol irtam a peocirol a dolgokat.tudom én is hogy hogyis müködik csak a megfogalmazásom nem volt jo.olyan infot tudott az az egyén meg az emailombol amit csak én tudok seenki más ebböl tudom hogy a gépemen van.nincs ruetrem.a dunawebet gondolom ismered.tetön antenna onnan pedigg a gépig kábel.üresjáratba a ventillátornak nem szabad fullon menni,és hallani hogy fut valami a gépen de az eszközkezelö semmit nem mutat semmi nem fut

(#16073) nzsolt77


nzsolt77
tag

a svchost exe az mi lenne?ez milyen alkalmazás lenne?hogy lehetne egy email fiokot biztonságossá tenni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.