Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11199) dragonfx válasza Dumb (#11194) üzenetére


dragonfx
veterán

de gizda vazzeeee :DDD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11230) dragonfx válasza Zozzant (#11220) üzenetére


dragonfx
veterán

béna.jogsijt adta volna vissza mindneki jobban jár.
aranyos azt mondja az autóban jelentős kár keletkezett 2 millió forint.kérdezem én érdemes egy jazz-t 2 miiláért megjavítatni aki ezt megteszi az 1 öngyilkos lehet nem is ér már annyit az autó.Ujonnan 3 guriga ha jól tom kb.ez totálkár a javából motornak is valszeg löttek.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11239) dragonfx válasza fokukac (#11224) üzenetére


dragonfx
veterán

a francba most voltam teszkóba...feket szemeteszsák 200ft :C ..madzag akad még útszélen is de azé egy gombolyog ujjabb 200ft max. :DDD ..mekkora lenen jöna rendőrkocsi és épp a kocsi tetején gugolva támaszkodva kötözöm ráa zacsit..hehe :))

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11268) dragonfx


dragonfx
veterán

de gizdulos a gyöngyös-eger közti autoútszakasz...áh oda kell az m3 bmw....széttolni mindenkit.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11273) dragonfx válasza zsid (#11270) üzenetére


dragonfx
veterán

akkor sima út mind1..se 90nel se 110zel nem tudsz ott menni igazán szerintem...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11320) dragonfx válasza #00809728 (#11315) üzenetére


dragonfx
veterán

hát ne ne légy kárörvendő tesó...30 az nem sebbesség egy autóval max. biciklivel egy jó tempo....én megpróbáltam 30as vasúti keresztezőn 30cla tmenni d emitnha állnék alig vártma hogy átérjek és huzzak tovább...betarthatatlan.....köcsög fakabátok ehhez értenek, pustulna megmind :R

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11329) dragonfx válasza #00809728 (#11321) üzenetére


dragonfx
veterán

Mester szerintme 99% hogy a vasútit figyelte!!!nem hülyék tudják ott kisebba tűréshatár.Pártolhatod a rendőrt de majd ha te is belrohansz egy iylenbe akkor nem fogod. :( :O
Amugy én is lassítok vasútin mert télleg ott kicsiny a határ, de a 30 túlzás...50 bőven elég oda ha van lámpa sorompó.A haraszti vasútin 35-40 körül mentme át ha jól tom ez már 50e-s csekk... a többiek az elöző sebbességgel mentke tovább kb 80nal és sorba előztek meg mikor a féklápám meglátták, 1 jelölt maradt mögöttem ő is olvasni akart a szélvédőmön olyna közel jött...én magam és az autómat nem veszélyeztetem azzal hogy betartom ezta szabályt. :R
Menj át 30cal nekem az nem sebbesség..(télleg no flame meg tod semmi bajom veled csípema burádat de ez még csak 1.6 ;] ...lesz még 2.5 is ;] )

#11327>>aki ilyne elvetemültségekkel foglalkozik annak bennevan hogy így jár, hát elszállt pár cucc a gépben.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11352) dragonfx válasza grabber (#11351) üzenetére


dragonfx
veterán

ja, záró szerintem 50k a 80km/h az meg még1 50es sajnos.remélem meguszod. ;)

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11357) dragonfx


dragonfx
veterán

mindenki állat mert a majom mászott le a fáról... :C :C :DD :)) ..ja és ha még nem elég kitudja a gólya mekkora tojást tud rakni.. :D :DD :DDD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11359) dragonfx válasza rii (#11358) üzenetére


dragonfx
veterán

Mo.n vagy ;)

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11361) dragonfx válasza grabber (#11360) üzenetére


dragonfx
veterán

az átlagsebbre megoldás ha megállsz egy pihenőben ennyi :C
sajna igen kb 100as lesz avgy 80k.
Igen feljebb kéne vinni 50>>70, 90>>120 110>>130, 130>>150

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11376) dragonfx válasza bobsys (#11375) üzenetére


dragonfx
veterán

kizuhant nem volt bekötve, elrántotta ez az ő hibája, egy lúzer menjen vezetéstechnikai tréningre avgy adja vissza ajogsiját ha nem tudvezetni, jól tette, ninc spályán feltartás köcsög 85-90es kamionok ésatbbik, indítcsanak előlem is. :R.....erre mondják azt amilyen az adjisten olyna fogadjisten...vagy kicsit morbidan megdobnak kenyérrel dobd vissza kővel.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11381) dragonfx válasza Mr X (#11380) üzenetére


dragonfx
veterán

nem, senki nem mondta tartsa fel ő csak viszonyozta a kedvességet, hogy xar vas votl alatta arróla toyotás nem tehet.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11383) dragonfx válasza JoHnni (#11382) üzenetére


dragonfx
veterán

én semmit levillogom és otthagyom ennyi.semmi értelme fékezni azzal saját magam tartanám fel mertkiesek a sebbességből. :K

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11386) dragonfx válasza Zozzant (#11384) üzenetére


dragonfx
veterán

hát ez nem állat, egyszerűen defektet kapott ennyi.a bmwre is kell abroncs ezvan.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11390) dragonfx válasza bobsys (#11389) üzenetére


dragonfx
veterán

129(mikor ütköztek) :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11420) dragonfx válasza Dr. Ernő (#11415) üzenetére


dragonfx
veterán

sajnos jah nbem a zöldet kell nézni hanem hogy jön e autó és ha igen meg e állt. :O :W

#11418>>vazz ez emnnyivel ment?300?

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11427) dragonfx válasza Integra (#11426) üzenetére


dragonfx
veterán

Hát azért az x5ösökben sem mind köcsög nagyrészük az télleg, díler, de nem hinném egy üzletembert megfog hogy valaki a biturbós japán tuningépével lehagyja...aki versenyezni akar ne x5öt vegyen...vagy nem tom konkrétan mikre gondolsz....ferkát nem hiszem otthagyná....Amugy a porsche egyenesekben ellépett...ettől függetlenül láttam videot ahol supra letolja a 30 millás gépet...de eza video nem az.
lambo lp560 3.7s/100km/h :R ...14es átlagfogyil :C :C ...ez azért tényleg vicces

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11429) dragonfx válasza Integra (#11428) üzenetére


dragonfx
veterán

ma láttam egy x3 átengedte a gyalogosokat 6 kocsi után a zebránál.... ;)
alap evo nem veri oda a lambot.

Ja hétvégén haver akksija lemerült astrába, senki nem jött oda/állt meg a felnyitott mocitetőhöz hogy esetleg mi a gond, kisvártatva egy fószer odajött, mondta régen neki is votl ilyenje próbáljuk meg belökni, igaz nem sikerült, mert annyira xar volt az kksi de a lényeg nem ez, egy...5ös bmw-vel volt :K ...szóval abba is lehet hagyni.... a régi celicások van páritt akörnyéken 2x vezsélyesebbek mint aki x5be nyomja...mert ő alatta van technika abba meg cska horsepower... ;)

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11437) dragonfx válasza Integra (#11431) üzenetére


dragonfx
veterán

A bmw-sek összetartanak teso ;) .mellesleg igaza is van a srácnak egy typerrel tudod ki hiszi te 50nel mész akkor ne oszd az észt. A f2f meg tartsd meg a hozzád hasonló hondásoknak.1x ugyis beleakadsz egy oylanba aki nem üt csak odatart egy shotit a fejedhez azt csáááá....netán az úton tanít móresre :DD
Amugy csak elgurult a gyógyszered?.. vagy nem kaptad meg az esti muffot és ezért vagy ingerült? :C ..ja és ha annyira okosnak tanultnak érzed magad első szabály, ha netalán talán véletlenül nincs igazad azt ismerjed be!!!..a bölcs ember első szabálya.tán megkaptad ezt való életbe is sokaktól szerintem.
Ja és férfinak meg az ágyba kell lenni, sajnálatos ha erre te nem vagy képes és így próbált érvényt szerezni a férfiasságodnak. :))

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11450) dragonfx válasza _seth_ (#11448) üzenetére


dragonfx
veterán

alias drift show :DD

#11443>>nem úgy hívnak ne keverd a dolgokat össze.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11486) dragonfx válasza Zozzant (#11476) üzenetére


dragonfx
veterán

307 vs bora?
szép volt egyedi mutatvány lehetett :K ..luzerek...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11488) dragonfx válasza Khelben (#11483) üzenetére


dragonfx
veterán

és ha a falun átmegy egy autópálya? :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11508) dragonfx válasza lsc (#11505) üzenetére


dragonfx
veterán

ah 150 akkor belefér ok :R

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11517) dragonfx válasza tiv83us (#11510) üzenetére


dragonfx
veterán

nem nálatok az ilyen headshoot...hála istennek sosem fogok ottlakni... :R
tolerancia is van a földön..biztos ki akarta próbálni mit visz a gép :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11526) dragonfx válasza dokar (#11524) üzenetére


dragonfx
veterán

ő pattog itt 2.4es accorddal..jah jahh 50nel megy mindig :C ...én is 50nel megyek csak súrólva felüüről....súrlódási határ=??? :))
Amugy nekem volt már 4xes szorzóm is..de ebben I_am vezet itt asszem :
DD

Nem baj lesz még sor6....akkor csak 50nel fogok fogok menni :Y (1esbe) ;]

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11570) dragonfx válasza zsid (#11568) üzenetére


dragonfx
veterán

ezé vesznek sokan 2 tonnás terepjárót..besegít neki pár kölcsönloval... :R

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11576) dragonfx


dragonfx
veterán

Nálunk hogy közlekedési morál nincs, szőke picsa köforgalom megyke nyugodtan fekete mostani golfba, néz rá, erre 5méterre vagyok és bevéág elém szokásos nem álltma volna 2 kocsi közé szitu :( ...nézek rá mintha smemi nm történ volna.mennék ki körfogalomból már kezdme elfelejtenia VW-s picsát erre 2 nő leugrik 2 bokor közül a járdára :Y ..megint cska oldalrarántás vagy lett volna carmageddon-...áhh mindneki köcsög szabálytalan kár fogllakozni vele, alukulni kell hozzá sajnos.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11580) dragonfx


dragonfx
veterán

alakulni

látom menthetetlenek....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11584) dragonfx válasza DigitXT (#11583) üzenetére


dragonfx
veterán

hát nézz rá azzal a fejjel :DD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11587) dragonfx válasza tiv83us (#11586) üzenetére


dragonfx
veterán

jajj ne gyere már te is ezzel :)) ...lejárt lemez, volt már erről topik ki hogy vélekedik a helyes illetve ahogy esik ugy puffna írásról itt a fórumon, ott leírta leírhatja mindenkia véleményét, havalamit nem értesz kérdezz.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11593) dragonfx válasza I_Am (#11591) üzenetére


dragonfx
veterán

és jólesett megkárosítani bosszútállni rajta?
Na ennyi kb...
ezek után senki ne mondja nekem miért büntetek az uton és fogok is..mert mindenki ezt teszi majd meglátjuk ki huzza a rövidebbet. :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11596) dragonfx válasza Calogero (#11595) üzenetére


dragonfx
veterán

:K ..yo döntés volt így jár akire nem hat a jószó...sajnos az ilyenek miatt alakul ki az a kép a márkáról amilyen...semmibe nem telt volna alrébb állni 5méterrel szerintem :U

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11600) dragonfx válasza I_Am (#11597) üzenetére


dragonfx
veterán

de szerintme te is soxor fizethettél volna ha ezt az elvet alkalmazza mindneki.... :K ..ha majd azt is hozzáírod a hsz.hez figyu felnyomtama pözsós arcot de 2 hónappal ezelőtt lecsekkoltam én is az 50k-t mert köcsög módón megtettem hasonló szitut én is......ez esetben tényleg tiszta sor.

Amugy ma>>jövök le keleti nál a felüljáróról...troli ott áll..kis punto mögötte octavia szinte már éreztem ki fognak jönni de csak ugy szolidan kicsit a félsávomat elfoglalva index nnélkül..persze hogy amikor doaérek akkor rántják kifelé 2 választásom volt..1 összemegyünk...2 átlképem a záróvonalata szembejövő sávba haladva szabályt sértve....utobbit választottam..ok tudom bünös köcsög bmw-s voltam.dobjátoka köveket. :R

#11598>>ámmen :R ..gyenge láncszem vagy a közelekedési mátrixban.
11599>>én az uton mentema járdáról léptek le az utra lényegtelen.majd egy 7es bömis iylne esetben nem rántja félre mert lexarja őket és besneka bokorba legközelebb megggondolják. :R ..és persze még ezekutn az összetört lámpáért ő fog kiszállni és pár nyakast leosztani a figyelmetlen csíráknak.ez kell ebbe az országba kellenek ilyenek, mert különben mindneki tul sokat hisz magáról..így tán megtanulja egy részük.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11603) dragonfx válasza I_Am (#11601) üzenetére


dragonfx
veterán

nyugi van én úgy értettem te szóltál neki hogy menjen oda...ha magától ment oda akkor nem te nyomtad fel.Ettől függetlenül én ilyet nem tennék mert nekem se esne jól..meg amugy sem mártók be snekit és ebben nem is segédkezek még akkro sme ha jogos..mindenki érje el maga az igazságát...és így egálban vagyunk a többivel....ez is büntetésnek minősül nálam...
Nem hiszem változik a morál ebben nemértünk egyet de azt tán elismerheted pár éve mikor annyi idős voltál mint én tettél a szabályokra valszeg 5 év múlva én is másképp fogom gondolni.De akkor sajnos nem kell bmw :O ...mert 50hez nem kell bmw...ahhoz elég a kalos matíz meg ilyenek :O ..de ha mégse így lesz akkor meg ugyis megoldom a dolgokat....nem kell előadni hogy te mindig mindne szabályt betartasz mint ahogy itt ezt szint emindneki teszi..azt hittem te azért egyenesen felvállalód a véleményed ahogyan én is..eddig így tettél tőled érthetetlen ez a képmutatás nem ilyennek ismertelek meg itt :U :F ...

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11605) dragonfx válasza I_Am (#11604) üzenetére


dragonfx
veterán

tedd azt :K ;)
próbálkozni lehet ;)
Neked se esett volna jól anno..ebbe gondolj csak bele!!!amikor még más voltál... :DD :)) :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11607) dragonfx válasza I_Am (#11606) üzenetére


dragonfx
veterán

;)

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11649) dragonfx válasza tiv83us (#11644) üzenetére


dragonfx
veterán

:DD
Ja aki Xit gatyába, armani felsőbe és dolce napszemcsibe vírít mint egy bedes ribanc... :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11668) dragonfx válasza illu (#11663) üzenetére


dragonfx
veterán

neked még ilyened sincs csak a szokásos kezdő irigység beszél belőled de ezt már lejárt megfszoktam..mindne uj ember így kezdi :)) ....amugy meg15 éves csak de még mindig technikába sok mai sincs ott ahol az enyém. :R

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11682) dragonfx válasza NoLF (#11678) üzenetére


dragonfx
veterán

A 15 éves még csak 286..e36 első széria a második 321 95től...de mind1 nem ez számít...286 is elég a büntetéshez még sok is. :K
Eza szemlélet hogy 10+ éves autó csak xar lehet nevetséges tőle....
Azért találók én más honban is olyna autót ami 15 éves létére...hát ütős nahh....pl:régi ferka, porsche, supra, celica...stb...

#11681>>na ez igaz :K

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11709) dragonfx válasza Gézengúz (#11686) üzenetére


dragonfx
veterán

én ilyet láttam en messze itt tölünk, azon gondolkodtam lenen ksi zsám odatenném a teloszámm"megvenném az autódat" felirattal..te nem epsti avgy szal nem lehet tiéd. :))

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11710) dragonfx válasza illu (#11687) üzenetére


dragonfx
veterán

tudom téged senki sem érdekel..jól van első lépcsőn átmentél a DFX képzőben :)) :C
De még tanuljál pistike....
Amugy meg Blunt szerintme 3x megveszi azt az autót amit te majd 5 év múlva fogsz csak..

amugy meg tudod mi aza szerkesztés gomb..magamtól még én sme szoktma idézgetni..ezta szintet nem értem el negatívba :))

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11713) dragonfx válasza Integra (#11698) üzenetére


dragonfx
veterán

kell az a szabály..aug1.től..hogy vagy megállsz zebránál avgy fizetsz..nehezemre fog esni mindig betartani de lehet hosszútávon számomra is kifizetödőbb lesz hogy nem csapnak el 2 szatyorrla mondjuka kezembe vagy bicajjal alattam....amikor nekem lenne elsőbbségem.

Más:
Ma láttam egy német rendszámos aston amrtin kabriót...hátsó két fejtámla átüve a hátsó szélvédőn eleje főlega bal oldlai elég szépen leamortizálva...vajon a német akart vagizni itt vagy cska szegény átnézett ide egy üzleti útra és így járt... :U

#11712>>igaz automata nem...e36 320ci :K ..mondjuke gy 96os ami még mindig őskövület sokak szerint :))

Zin>>még nincs átlagmérés csak tervezik ezt én sme tom éjszakai is tud e mérni a trafi olyna képet mai lehet bizonyíték..elméletben 150 nem fér bele...de lehet gyakorlatban még 160nal se mérnek le...multkor láttam egy 160 felettieket mérik..egyik ismim mondta rendőr ők 166tól lőttek multkor.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11717) dragonfx válasza Zin (#11716) üzenetére


dragonfx
veterán

már kinn vannaka szakaszmérők? :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11722) dragonfx válasza Zin (#11720) üzenetére


dragonfx
veterán

nahhhh odanézz a reménysugár...micsoda ötlet :K ..gratulálok, ön nyert..átment a 2. felvételi körön a dfx suliba :)) ...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11729) dragonfx válasza amol (#11726) üzenetére


dragonfx
veterán

hát ja necces lesz sok dolguka rendőrőknek helyszínelni...igaz ha hátúlról belédmegy nem tartotta övetési távolságot, plusz még ugy ebizonyosodik nem akart megállni zebránál..khm....gyorsna bele lehet majd szaladni egy 6számjegyes történetbe...

Ma amugy én is voltma ilyen szituba olyna közel jöttek hozzám nem mertem megállni mert mondom ki tudja lehet nem jóka reflexei...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11732) dragonfx válasza amol (#11731) üzenetére


dragonfx
veterán

nicsak milyen komoly ember lettél, az elején azt hittem te vagy kovasz utódja a 2.4es accorddal.. :)) ...többek közt azért nem mert ma olvastam az autopiacban hogy a nagyobb nevesebb blokkoló/detektor szerelőműhelyek full munkaideje nyár véágéig be van telve... :Y ....mondjuk picit hihetetlennek hangzik, de ki tudja....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11743) dragonfx válasza Integra (#11739) üzenetére


dragonfx
veterán

Igen ez volt az az autó.
huuhh hát ez nem kis kár összeségében..kíváncsi vagyok ki viszi el a balhét.Kár hogy nincs cikk róla valahol.
Végülis egy totálkáros C1..egy szerintem elég szépen összetört aston...lehet utobbi javítása több mint vadiúj C1es ha az astonos lenne a hibás.Te lőtted a képeket?..amugy szerintme este 2 szódával elintézik, aki ilyennel jár nem tétel neki.

Sipi>>ott láthatód több képen a kijött 2 hátsó ülés fejtámlát...viccesn néz ki kicsit roadster jellege van :DD ..igen az sajnos egy e36 318 coupé...ritkák egyike akkoriban is csak 6hengeresben voltak coupék...szerintem a legacy is kapott...2 ajtó fényezés minimum...

Amol>>na és milyen volt ott érezni hogy hol vagy? :B

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11750) dragonfx válasza a_tesz (#11747) üzenetére


dragonfx
veterán

huuhh szép technikai info....

Amugy 2 saabos sztori>>

tegnap spannal császkálunk, forgách utca nem tom hanyadik kereszteződése..piros 9-3 saab bordó még néztem is milyne szép..megy át kereszteződésen balról építkezés homokos út...jön elöző vectra kombi..csak ennyit hallottam..tyűűhűhűűű....és elsuhan vagy 60nal a saab mögött arasznyira :Y ...mindig a mocskos jobbkézszabály :( ..nem sokon mulott rommá törje azt a szép autót.

Ma láttam az astonos tréler mögött egy 9-3 kabriot feltuningolva...elég szépen leprüszkölős volt motor..szinte majdnem wrx sti hangja volt :Y

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11752) dragonfx válasza tbs (#11751) üzenetére


dragonfx
veterán

hát jah van ilyen is én beismerem.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.