Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4888) Tim82 válasza Cyberpunk (#4887) üzenetére


Tim82
nagyúr

Van, aki nem, én még nem tudom, hogy bevállaljam-e. Viszont az iOS 7 nekem kézreállóbbnak bizonyult és szebbnek is találom, mint a a 6-ot. Csak hát mégis csak 3 éves, egymagos telefonról beszélünk, ami Apple-világban kevésbé számít, de azért valamennyire mégis...

Amúgy töltő és adatkábel nélkül vettem és otthon döbbentem rá, hogy az iPhone 2G kábele épp elhalálozóban van (van 30pin Apple-to-USB töltőfejem, szóval azzal feltöltöttem, csak az iTunes-szal nem tudtam szinkronizálni). Az eladó szerint három hibája van az i4-nek: Home gomb akad (3000 Ft-ért kicserélik nekem), az akkura ő 3 órát mért (ez szerencsére nem igaz, kihúzza szerintem a 24 órás használatot is), illetve van egy fura hibája még: "nyüszít" alig hallható, magas frekvencián a hátsó kameramodul, ha elindítom a gyári kameraalkalmazást.

Cserébe IMEI és sorozatszám alapján nem lopott, hanem teljesen rendben van, kártyafüggetlen, szép állapotban van (gyakorlatilag egy apró, alig észrevehető ütődésnyom van rajta), fekete, 16 GB-os és mindene működik. 37k volt, még ráköltök 3k-t a Home gomb cseréjére, veszek adatkábelt, fóliát meg tokot és kb. 43k-ból megvagyok. :)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.