Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archivum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#814) petrelli86


petrelli86
aktív tag

kérnék egy pirosat coulthard fórumtársunknak az alaplapért..
korrekt, gyors és megbízható, mindenkinek ajánlom!!

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=petrelli86 Vágjál bamba képet! ÍGY! MOST JÓ!

(#1912) teglasz


teglasz
tag

Nagy piros pont coulthard kollégának
ezért az üzletért, korrekt eladó!

teglasz felhasználónak 238 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése a fórumon! ------ Eladó termékeim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/teglasz/index.html

(#3637) toga007


toga007
tag

Piros pont jár az elmúlt heti üzleteimért:

coulthard kollégának ezért a remek tápért.A csomagot időben postázta,hiánytalanul,és hibátlanul érkezett meg.Megy már egy hete kb. a gépben.A legnagyobb problémát igazából a gépbe szerelés okozta...

Juszan kollégának is jár egy óriás piros.
Ezt, és ezt vittem el tőle cakk-pakk postával, és hát meglepődtem mikor kibontottam.
Az utolsó 20 forintos EDO ramig minden külön szakszerűen becsomagolva, kb mintha vmi fél millás cuccot hozattam volna Taiwan-ról.Szal minden elismerésem, és ajánlom mindenkinek...

+36 7O 532 II47

(#4667) pekgabor


pekgabor
csendes tag

Üdv!

Kérnék egy pirospontot coulthard-nak a következő tápegységért! Az üzletet előre utalással és postán keresztül bonyolítottuk le!

Ajánlom mindenkinek! Korrekt eladó!

Köszönettel: pekgabor

(#5959) Szpisti


Szpisti
addikt

Bazinagy pirospont Coulthard-nak, egy Athlon XP 3000+ Barton magos procit vettem tőle, hamar válaszolt, gyorsan postázott, a procival is minden rendben...

(#9805) maszi99


maszi99
őstag

ezért mindenképpen jár a piros coulthard forumtársnak, az önzetlen vevői kiszolgálás miatt!
Köszönöm! :R

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#10174) pisti666


pisti666
tag

Piros pont [coulthard] az [üzletért]
pontos korrekt megbízható.

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#11333) roti86


roti86
őstag

Piros pont jár coulthard kollégának ezért az üzletért.

Gyors, korrekt eladó. A vételárat előre utaltam. Kedden este utaltam, szerdán a csomag feladásra került, csütörtökön már a kezemben volt a táp. :C

(#12754) halasiwillyk


halasiwillyk
csendes tag

Hatalmas piros jár coulthard kollégának, a posta elkavarta a csomagot, de ő mégis küldött másikat!
Egy igazi korrekt fószer! :R

(#16874) Satyricon


Satyricon
addikt

Nagy piros pont jár coulthard kollégának ezért az üzletért! Korrekt fickó, aki vele üzletel, 100%, hogy jól jár! :C

[ Szerkesztve ]

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#17572) kinggabor


kinggabor
tag

Kérnék egy piros pontot coulthard fórumtársnak ezért az
Üzletért

köszönöm neki még egyszer, és bátran ajánlom mindenkinek.

(#17820) plaszy


plaszy
őstag

coulthard fórumtársnak piros pontot adok, mert korrektül létre jött a személyes adás-vétel, amelynek tárgya egy MSI alaplap volt. Köszönet érte. Megbízható eladó.

:R

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#18245) Kh@oSz


Kh@oSz
aktív tag

Piros pont jár coulthard kollégának a hangkártyáért!

(#18356) cserkész


cserkész
tag

kérnék egy pirospontot coulthard fórumtársnak ezért az üzletért!

"Vulnerant omnes ultima necat"

(#18599) vacsape


vacsape
csendes tag

Egy nagy piros pontot kérnék coulthard kollégának ezért az üzletért. Köszönöm! :R

Mindenhol jó, de legjobb máshol...

(#22057) Pöcsös


Pöcsös
csendes tag

Halika !!! PIROS PONT Jár coulthard-nak !!!
Vettem Tőle 2 Db Hypro Táp egységet, tökéletesen müxik. Ajánlom mindenkinek a PH tagot és a Tápegységeit. :)

Üzlet : [link]

(#22188) _George


_George
senior tag

Pirospont coulthard fórumtársnak, már több tápegység vétel ügyben.
Köszönöm

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést...

(#22231) _George


_George
senior tag

Helyesbítve link megjelöléssel 5

Pirospont coulthard fórumtársnak
ezzel az üzlettel kapcsolatban.

Köszönöm

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést...

(#22281) czpitti


czpitti
senior tag

Sziasztok.Kérek bevésni egy pirosat coulthard fórumtársnak ezért az üzletért.Nagyon korrekt és rugalmas eladó,csak ajánlani tudom.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#22300) czpitti


czpitti
senior tag

Kérnék egy pirosat coulthard fórumtársnak ezért az üzletért.Nagyon korrekt és rugalmas eladó csak ajánlani tudom-

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#22446) XtremLor


XtremLor
őstag

hatalmas piros pont coulthard kollégának
a X-FI miatt :) megbízható, korrekt.

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#22614) MaciG


MaciG
addikt

Adnék egy pirosat coulthard fórumtársnak, egy hangkártyát vettem tőle. korrekt és persze megbízható! Csak ajánlani tudom. :R

BANZAII

(#22762) golya87


golya87
őstag

Hello

Egy pirosat kérek coulthard kollégának ezért az üzletért.

üdv
golya87

(#24129) Adonimus


Adonimus
aktív tag

Pirospontot kérnék coulthard kollégának. Korrekt, gyors, 100%-ban megbízható. Előre utaltam és jött a termék ezt követően. Csak ajánlani tudom. Az üzlet tárgya.

[ Szerkesztve ]

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#28109) hossszú


hossszú
őstag

coulthard kap tőlem egy pirosat, egy TV tuner kártyát vettem tőle, korrekt üzleti partner. :K

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#31601) _Atesz


_Atesz
addikt

coulthard kollégának jár a piros a Hypro tápért.

(#38166) K1LLMy53Lf


K1LLMy53Lf
senior tag

Szeretnék kérni egy nagy pirospontot coulthard kollégának a korrekt, gyors, rugalmas üzletért ebből a hirdetésből a seasonic tápegységgel kapcsolatban. :R

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#38581) fabian2


fabian2
újonc

Coulthard fórumtársnak szeretnék kérni egy hatalmas pirosat, ezért az üzletért. Korrekt, pontos és nagyon gyors. :DD :R

[ Szerkesztve ]

(#38844) agressiv


agressiv
addikt

Kérnék egy piros pontot coulthard fórumtársnak, ebből a bazárból vettem egy alaplapot. :R

Hát még a borz.....

(#39367) tj_brian


tj_brian
csendes tag

Szeretnék egy piros pontot coulthard-nak ezért az üzletért.
Korrekt, és megbízható partner. Ajánlom mindenkinek!

üdv, tj_brian

(#40515) Inhuman01


Inhuman01
tag

Piros pontot kérnék coulthard kollégának a hangkariért.
Köszönöm.

"felhasználónak 17 pozitív és 0 negativ értékelése van" WOT nick: Inhuman82

(#40520) K.Tamas89


K.Tamas89
aktív tag

Kérnék egy pirospontot coulthard felhasználónak a xilence rézmagos procihűtőért !! Megbízható,korrekt partner,csak ajánlani tudom :) :R

(#43420) tormakrisz


tormakrisz
csendes tag

EZÉRT egy nagy pirosat szeretnék kérni coulthard kollégának.
Korekt és megbízható.
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#43559) Geller72


Geller72
veterán

Kérnék egy pirosat ezért a Turion X2-ért, mégpedig coulthard fórumtársnak. Kifogástalan a proci, ma megjött, beraktam, minden ok. Köszönöm.
:R

Geller

(#45509) Skeleton01


Skeleton01
aktív tag

Piros pontokat kérnék az alábbi kollégáknak:

- emerico2004: egy szuper alaplapot vettem tőle, SOS-ben kellett, ő pedig azonnal postázta is

- coulthard: egy remek Intel hűtőt vettem tőle ezen a hirdetésen belül

Ezúttal is köszönöm mindkettejüknek a korrekt hozzáállást, a gyors postázást, és a kiváló termékeket!

[ Szerkesztve ]

(#45717) szamó


szamó
tag

Kérnék egy hatalmas piros pontot coulthard úrnak, a nagyon korrekt hozzáállásért. Félreértettük egymást és nem ugyanarra a tipusra gondoltunk a termékről, ő visszautalta a pénzt, miután én visszaküldtem az árut :C .

Erről volt szó : mxm vga.

Még egyszer köszönöm neki.

[ Szerkesztve ]

Ikres apuka

(#46826) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Jónapot kívánok.
Szeretnék kérni egy piros pontot Coulthard felhasználónknak a jó Ecs alaplapért, és köszönöm neki hogy gyors volt.

(#48102) LÁZ


LÁZ
addikt

Kettő darab pirospontot kérek az alant sorbavett kollegáknak:

coulthardnak egy raptorért
mrbig25nek pedig a ventiszabályzóért

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#49700) laszlo0823 válasza z0d1AK (#1) üzenetére


laszlo0823
csendes tag

Egy nagy piros pontot szeretnék kérni coulthard kollégának. Ezért az üzletért. Korrekt és megbízható ajánlom másoknak is.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archivum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.