Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) esteban


esteban
senior tag

Most vettem vagy 1 oraja egy Canon A300-at.
Celra tokeletesen megfelel, marmint a munkamhoz.

Viszont szeretnem webkamera kent is hasznalni!

Hogyan lehet?

iBook + RedBull :)

(#2) hezso válasza esteban (#1) üzenetére


hezso
aktív tag

USBkábellal osszedugod a géppel, és felrakod a drivert. Ez az elmélet.
Nekem egy TRV355E vel ugyanez nem sikerült. Kérdeztem is egy topicban, de senki sem írt hozzá. Osszedugtam+drivert felraktam. Saját progijával megy a kép, de NetMeeting-el meg se nyikkan.

(#3) esteban


esteban
senior tag

meg valaki? :|

iBook + RedBull :)

(#4) zeg


zeg
senior tag

Én egy kodak cx4230 tévékimenetét kötöttem be egy terratec cinergy 400 kártyába. Csak a kimenet tesztelése miatt próbáltam ki, de működött. Ha jól emléxem, messengerrel használtam, a messengerben forrásnak a cinergy 400 volt beállítva. Én inkább vettem külön webkamerát brutto 5 ezer forintért, a fényképezőt én azért nem használom, mert nincs kedvem cserélgetni/töltögetni állandóan az elemet, a kodakhoz járó töltő árából több 640*480-as webkamera is kijön. A digit fényképező egyébként is kényes szerkezet, nem teszem fel a monitor tetejére porosodni, és ha véletlenul leverem a monitorrol....szóval inkább webkamera.

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#5) esteban


esteban
senior tag

A300-as Canon -on nincs, csak USB kimenet .... idokozben a Canon Service is irt, hogy nem lehetseges ...
:(

iBook + RedBull :)

(#6) salazol válasza esteban (#1) üzenetére


salazol
őstag

A dolog érdekes, mert elvileg ez csak driver-kérdés.
Méghozzá nem is kell függeni a készüléktől, mert a firewire-ön a kép azonos módon jön minden miniDV, DV, DVCam, DV-pro és digital8 készülékből.
Rákerestem a google-n, és találtam ilyen drivert MAC-hez, Linux-hoz, OS-X-hez, csak windowshoz nem. Ebből én elsőre arra következtetnék, hogy a windows helyből tudja. Ezek után meglepett, hogy mégsem megy.

(#7) salazol válasza salazol (#6) üzenetére


salazol
őstag

sorry, viszavonom.
Azt hittem elsőre, hogy digitális videókamera.
Most látom, hogy csak fényképezőgép.
Akkor tényleg nem megy.
Sajnos még mindíg nem szoktam meg, hogy amerikai hatásra kamerának kezdjük itthon is nevezni a fényképezőgépet.

(#8) esteban válasza salazol (#7) üzenetére


esteban
senior tag

..node tudok videot is rogziteni vele ....

iBook + RedBull :)

(#9) Dworkyll válasza esteban (#8) üzenetére


Dworkyll
tag

Menj már :-)

Ahogy a klasszikus videokamerával nem fogsz fényképet csinálni (megapixel ccdvel se) a fényképezőgéppel meg nem fogsz jó mozgóképet csinálni. Mások a célparaméterek példának okáért. Az interlacelés a mozgóképnek segít pl az állót meg hazavágja. I tak dalse ....:DDD

http://ekonyvolvaso.blog.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.