Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Azazello-


Azazello-
senior tag

Azoknak akik tudnak ilyet, és azoknak akik keresnek...

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#2) Azazello-


Azazello-
senior tag

kezdeném rogton en a dolgot :)

mivel nem megy tul jol a szeker ezert keresnek hetvegere valami kiegeszito melot.
felszolgalo melo, szamtech elado, szervizes melo.. de akar gyumolcsszedes is szobajohetne.. :U

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#3) Azazello-


Azazello-
senior tag

:F

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#4) Azazello-


Azazello-
senior tag

UP a topicnak. ugy nez ki, hogy tudok egy nyari melot: grillteraszon felszolgalo allas. nekem sajnos nem jo a melo, mert nem csak hetvegi, de ha valakit erdekel, szivesen adok telefonszamot..

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#5) valdimir2


valdimir2
tag

UP neki

Nem Nem Soha Nem

(#6) Azazello-


Azazello-
senior tag

UP! hatha lesz tobb erdeklodo, hozzaszolo... :U

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#7) Rootkiskacsa


Rootkiskacsa
csendes tag

Jó 5let a topik. +1Up neki

(#8) Azazello-


Azazello-
senior tag

az 5let sztem is jo, csak igeny nem nagyon van ra... :U

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#9) Azazello-


Azazello-
senior tag

UP a topicnak. hatha lesz belole valami :U

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#10) Azazello-


Azazello-
senior tag

UP a topicnak, mert mar tobben is megkerestek e-mailben es MSN-en is, hogy keresnek hetvegi munkat, masodallast... :U

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#11) Azazello-


Azazello-
senior tag

UP, bar nem sok az ertelme.. :(

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#12) ipgirl


ipgirl
tag

Bár nem nagy az esély, hogy pont itt kapnék ajánlatot, de azért egy próbát megér:

Napközis táborokban vállalnék felügyeletet Budapesten. Szociálpedagógus hallgató vagyok, a gyerekekkel jól kijövök, szeretek velük foglalkozni. Ha valaki tud valamit, kérem szóljon! Ha csak 1-2 alaklomról lenne szó, az is érdekelne!

''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

(#13) TexT-BoY válasza ipgirl (#12) üzenetére


TexT-BoY
addikt

Miért nem szoltál korábban?
A 4-6os vilinger vonalán van egy nyári tábor... Mivel én 14éves vagyok igy csak animátor lettem a lurkoknál de te lazán lehetneél csoportvezető is... (amugy muter szerezte nekem a melot csak még fiatal voltam igy is:()
Mind1 megprobálom elintézni neked az agusztust de szerintem már késő...
(Amugy kapok napi 3x kaját és netto 80ropi a juli honap) /igaz hogy én 2orával elöbb ottvagyok hogy kipakoljak és 2vel később indulok haza hogy összepakoljak:(...

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#14) ipgirl válasza TexT-BoY (#13) üzenetére


ipgirl
tag

Hát sajnos akkor erről lemaradtam :(
Jó volna az augusztus, köszi, hogy megkérdezed! remélem nem késő!! :(

''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

(#15) ipgirl válasza TexT-BoY (#13) üzenetére


ipgirl
tag

csak gondoltam megkérdezem, hpgy van-e valami info a táborról. Van még hely augusztusban, vagy már nincs? egyenlőre sajnos még semmi munkát nem találtam :(:(:(

''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

(#16) Azazello-


Azazello-
senior tag

tovabbra is probalkozom (itt is) hatha... keresnek masodallast a hetvegere Budapesten!! barmilyen melot elvallalok, nagyon kene a penz.. :F

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#17) fux0r


fux0r
csendes tag

jó ötlet a topic
nekem is kéne vmi hétvégi meló
most érettségiztem,jön egyetem ha felvesznek
vanmég mellé jogsim de fingom nincs merre kezdjek

(#18) valdimir2


valdimir2
tag

Up Up UUp Up Up Up Up Up Up Up Up Up Up Up p Up Up Up Up Up Up Up Up Up Up Up Up Up Up Up Up Up Up Up Up Up Up Up Up Up Up Up Up Up Up Up Up Up :)):):DDD:DD:D:(((:((:(;]:o:O:P;):B:U:C:F:Y:R

Nem Nem Soha Nem

(#19) Azazello-


Azazello-
senior tag

:F

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#20) Azazello-


Azazello-
senior tag

tud valaki olyan ugynokseget, ahol direkt masodallasra, hetvegi munkara szakosodtak?

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#21) ronaldo válasza Azazello- (#20) üzenetére


ronaldo
őstag

léteznek ilyen ügynökségek akik ezzel foglalkoznak, nem?

(#22) macilaci78 válasza ronaldo (#21) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Igen, de a fizetésed minimum 10%-át nyúlják le :((( , de van, hogy akár 30%-ot is :Y , mert ugye ők megérdemlik...

[Szerkesztve]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#23) Azazello-


Azazello-
senior tag

ha leteznek is, sajnos en nem tudom merrefele. ha esetleg tudnal cimet adni, megkoszonnem :)

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#24) fozkadf


fozkadf
csendes tag

Hali! Ha még diák vagy akkor pl: Meló-diák, Meló-depó, Dolgos hangya, Fürge diák, Mindiák(vagy valami ilyesmi)! Gondolom Pesten is vannak ilyenek! Iskolalátogatási kell hozzá, stb. Amúgy nekem is jól jönne egy meló!!! :R

[Szerkesztve]

''Szar az élet, de van egy elmélet...'' vagy mégsem :-)))

(#25) v@n


v@n
csendes tag

meg nekem is

pepe - lyukasora.hu, aegisalapitvany.hu, sit-e.hu

(#26) OTIS_


OTIS_
tag

UP a topiknak!

Én szombatonként végezhető Hétvégi melót keresnék egy haverommal (tehát mi ketten :D)
max 8-10 óra naponta, 450-500 HUF os órabérrel, vagy napi 5000-5500 ért érdekelne a dolog.

Ha soknak tűnik akkor bocsi, de haverom tavaly 600 as órabérben volt, én meg 12 óráért kaptam 1700 forintot meggyszedésen... :O :O :O
A munkahely Pesten, Nyugatitól max fél órára legyen, lehetőleg 7-8 tól reggel.
Ha tudsz nekem munkát ajánlani akkor írj privit vagy emailt előre is köszi.

Az ilyen munkaelosztó ''szervezetek'' csak lenyúlják az embert, pl Tescoban napi 5 ezerért lehet dolgozni, de csak melodiákon keresztül, az meg 50% ot lenyúl, tehát kapsz 2500 at!!
Tesco meg nem alkalmaz csak azokon keresztül raktárost, takarítot stbt...
Másik ilyen pl www.rebusz.hu itt írtam mailt vagy 3 helyre, de egyikről sem válaszoltak vissza már kb 2 hónapja :F :F

Nagyon boldog lennék ha vki tudna munkát ajánlani, mert a nyáreleji hwfrissítéshez kellene egy kis plusszpénz :R :R
Szerk. 16fél vagyok, iskolalátogatási, adókártya meg kiskönyv is van már régóta, nemtudom számít e.

[Szerkesztve]

(#27) kzoleeka


kzoleeka
tag

Délután 4 órába keresek help-deskes munkát vagy informatikával kapcsolatos munkát, de érdekel hétvégén végezhető informatikai munka is.

(#28) v@n


v@n
csendes tag

Vállalnék weblapszerkesztést, grafikus munkákat, vagy akár delphit is. Főiskola mellett jól jönne egy kis plussz... :)

[Szerkesztve]

pepe - lyukasora.hu, aegisalapitvany.hu, sit-e.hu

(#29) mh197


mh197
senior tag

Én is szeretnék melót vállalni! Perpill még diák vagyok, viszont nagyon sok szabadidőm van hét közben. Suli felé max pénteken van hosszabb elfoglaltságom. A többi napon akár egész nap is tudok melót vállalni.
Számtech cucc szervízelése, vagy bármi számteches meló nagyon megfelelne, de természetesen más is érdekel. :R
Plíz, ha valakinek van ajánlata, jelezze felém! :R

(#30) buszjegy válasza Azazello- (#1) üzenetére


buszjegy
újonc

sziasztok
melót keresnék én is de még nem vok járatos itt, lehetőleg nappalra, de kora du. is még ok., 19 éves fiú vok, jó fizikumú, sokrétű többéves számítástech.-i ismerettel, bár papírom nincs róla, csak 10 osztályt végeztem, anyagiak miatt abbahagytam a sulit, alaklami és állandó meló is érdekel!!! S.O.S!
köszcsi
buszjegy@freemail.hu

(#31) buszjegy


buszjegy
újonc

szisztok
állást keresek, szinte bármi lehet, 19 éves Bp.-i fiú vok, jó fizikumú, többéves sz.technikai ismerettel, gyakorlattal, bár csak 10 osztályt végeztem, de anyagiak miatt abba kellett hagynom a sulit. napközben vagy kora du. állandó és alkalmi is érdekel, S.O.S!

(#32) OTIS_


OTIS_
tag

Most kéne az a sok munkahely amit 4 éve ígértek a választási kampányokon, de ide is csak azok írnak akiknek munkára lenne szüksége, nem munkaerőse...
Szánalmas politikusok (félreértés ne essék egyik párt oldalán sem állok, az összesre vonatkozik a megjegyzés...!!) :((( :(( :( !

(#33) Tyrael válasza OTIS_ (#32) üzenetére


Tyrael
senior tag

hat nem akarlak megbantani, de en mar 4 evvel ezelott sem talaltam tobb munkat.
egyedul annyi valtozott, hogy akkoriban mas teruleten volt telitett a munkaeropiac.
mostmeg mar mindenki informatikus aki fel tud telepiteni egy xp-t, eppen ezert kicsit tulkinalat van a piacon.

Tyrael

(#34) OTIS_ válasza Tyrael (#33) üzenetére


OTIS_
tag

Bocs! Ezek szerint rosszl fogalmaztam...
Én is pont erre akartam kilyukadni, hogy semmi nem változott, mert ha nem csak ígérgettek volna, most lennének munkahelyek (szerintem!), vagy legalább egy picivel több lenne azoknak a hsz eknek a száma itt, amik állásajánló jellegűek. A telítettségről meg annyit, hogy a pöcegödör egyik sarkából sódródunk a másikba, de ez senkinek sem az ''érdeme'' szerintem :(
Ja és mégegyszer mondom, egyik oldalon sem állok, nehogy flame legyen ebből :R !

[Szerkesztve]

(#35) Tyrael válasza OTIS_ (#34) üzenetére


Tyrael
senior tag

ok, sorry, csak a sok fideszes ''rosszabbul elunk'' miatt mar harapok az ilyen szovegekert :)

Tyrael

(#37) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Ha esetleg érdekel Szegeden egy jó kereseti lehetőség, nem megterhelő munka, jó nevű cégnél, irodai árúsítási munkára.Jó kiállású, talpraeset, fiatalos munkatársakat keresünk./minimum érettségi/. Másod vagy főállásban is.
Küldj egy emailt pazsitz@gmail.com ha érdekel, hogy tájékoztatni tudjalak a megbeszélés időpontjáról.Várom válaszod minnél hamarabb.
Üdvözlettel:
Pázsit Zoltán céges munkatárs

- http://pazsitz.hu -

(#38) Bubee82


Bubee82
őstag

Én meg viszonteladókat keresek --> [link]

(#39) lusticica


lusticica
újonc

Sziasztok. Kecskeméten keresnék másodállást. Kereskedelmi végzettséggel rendelkezem, így bolti kisegítői munka érdekelne. Szóba jöhet még adatrögzítői állás is. Természetesen, mivel van fő állásom azzal összhangab kell hozni, de az eddigi helyemnél sem okozott problémát. Ha valakinek van esetleg más jellegű ajánlata megbeszélhetjük. Ügynöki munka nem érdekel. Remélem sikerrel járok. Elöre is köszönöm! :R

(#40) lusticica


lusticica
újonc

Megjegyzés: 27 éves vagyok, 10 éve dolgozom a szakmámban, jelenleg műszakvezetőként/személyügyesként. Dolgoztam ügyintézőként is, így ilyen jellegű mellékállás is érdekel. :R

(#41) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Hű! Én is belinkelem magam ide :D
[link]

<< Heimdal >>

(#42) brownus


brownus
veterán

fel, mert én is.

nekem most olyanra van szükségem ami azonnal fizetne. fizikai munka is jöhet, esténként vagy hétvégeken.

Informatikus mérnök & minügy. szakmérnök végzettségem van, angolul beszélek. Érdekelne szinte bármilyen másodállás, mely esténként és/vagy hétvégén, esetleg otthon végezhető. Rugalmas, megbízható ember vagyok. CV-t küldök kérésre.
Ügynöki munka, ill. MLM nem érdekel...

(#43) brownus


brownus
veterán

up

(#44) ész ventura


ész ventura
aktív tag

Sziasztok!

Kizárólag hétvégi munkát (kéthetente), másodállást keresek budapesti valutaváltóban!
MNB vizsga, középfokú angol nyelv, korábbi gyakorlat megvan!
Számtech. bolti eladói munka is érdekel, szintén csak hétvégén.
36 éves férfi vagyok. 30/64-48-48-0



[Szerkesztve]

Azt mondta a rendszer hogy adjak meg egy új jelszót, beírtam hogy f@szom,erre kiírta hogy túl rövid...

(#45) csodabogyó


csodabogyó
újonc

18 éves diáklány vagyok, hétvégi munkát keresek, lehetőleg eladóként, de más is szóba jöhet
Budapesten.
Elérhetőség:stargirl89@freemail.hu

(#46) Dolby


Dolby
senior tag

Nem éppen hétvégi meló, de Pénzügyi közvetítő/tanácsadói munka lenne kötetlen munkavégzéssel. Én is most kezdek, de jó ismerősöm jó ideje űzi... :-)
Részleteket személyesen/priviben.

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#47) beci


beci
őstag

Sziasztok.
Szombathelyi 33éves fiatalember keresne másodállást B,C kategóriás jogositvánnyal.Minden megoldás érdekelne.Biztositás,ügynöki munka...stb NEM!
Privi.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#48) g-spot


g-spot
csendes tag

Sziasztok, én is csatlakozom a keresőkhöz. Bármilyen IT-s megoldás érdekel. Up a topiknak.

g-spot

(#49) luw2win


luw2win
őstag

hali!
Egy olyan kérdésem lenne h felajánlottak számitástechnikai kurzust 2F iskola.
Hallottam rola h ez átb@szás?
Nem tom h ez igaz-e nem akarok bele menni 1 400k es kiadásba!
Köszi a véleményeteket h ha egyátalán vki találkozott e 2F el?!
thx

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#50) GrandeP válasza luw2win (#49) üzenetére


GrandeP
őstag

Üdv!

Én rám nagyon haragszanak.... pont benyitottam egy előadásra... 5-6-an már írták is volna alá, mert hogy milyen jól járnának. aztán megkérdeztem az előadót
h mi a különbség e között és az országosan ingyenes képzés között?

A választ gondolhatod.... 2f iskola nem átbaszás, csak el vannak szállva az árakkal, meg az ott tanulandó szakmáknak 90%-át Az országos képző központok ingyen csinálják, a maradék 10-et meg feleannyiért + még ilyen olyan támogatást is kaphatsz.)
Tehát úgy mond az ingyenes dolgokért is pénzt kérnek... szóval mégis cak átb@szás! :D

Így én aztmondom menj a be a helyi képzőközpontba és csináld meg ott, olcsóbban kijössz és ugyanazt a paírt kapod! (bács megyében... www.krmkk.hu)

UIÉn is állást keresek... akár távmunkát is.... weblap szerkesztés, moderálás, újság szerkesztés, tesztelés, bármi jöhet!

Köszi

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.