Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tr00p3r


tr00p3r
őstag

sztok,

van egy kedves ismerősöm akinek elszállt az abit lapja és most kell neki egy új alaplap. a téma ismerős: legyen jó, de olcsó is. nagykerből vásárolok, de igazából már nemtom eldönteni, eldönteni melyik lap legyen.

1.
Asus A7N8X-X alaplap
NVIDIA nForce2 400, AMD Sempron/Athlon(XP)/Duron (200/266/333/400FSB), ATX, UDMA 66/100/133, PCI audió vezérlő, PCI 10/100 ethernet vezérlő, USB 2.0, 1AGP(8x), 5PCI

2.
Asus A7V600-X alaplap
VIA KT600, AMD Sempron/Athlon(XP)/Duron (200/266/333/400FSB), ATX, UDMA 66/100/133, SATA 150 RAID, PCI audió vezérlő, PCI 10/100 LAN, USB 2.0, 1AGP(8x), 6PCI

szerintetek? sima user a srác. tehát net, office, mp3, film némi játék (de nem hardcore fps gamer; eccerűbb játékok--->bár ez nem függ nagyon a lapotól)

előre is köszi a gyors segítséget. még ma lefoglalnám, hogy 7főn legyen és mennék érte!

tr00p3r

(#2) busman válasza tr00p3r (#1) üzenetére


busman
addikt

Egy szavazat az 1.-re.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#3) ssolitude válasza tr00p3r (#1) üzenetére


ssolitude
őstag

Szerintem az 1.-es.Milyen Duron?

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#4) Jim Tonic válasza tr00p3r (#1) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Igazából mind1. Amivel jobb lenne az első, az az Nforce2 dual DDR, de ebben a verzóban ez pont nincs benne. A VIA-ra meg soha nem volt panasz. Vedd amelyik olcsóbb.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#5) Vangelis válasza tr00p3r (#1) üzenetére


Vangelis
nagyúr

SATA 150 RAID emiytt a 2.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#6) CuKoR


CuKoR
senior tag

Abit akkor már nem is játszik ?
NF7 az egyik legjobb lap Nforce 2 ben ( főleg mert olcso is )

Szeleshát Szőlőbirtok Szekszárd - www.szeleshat.hu

(#7) nRu3


nRu3
addikt

Abitz NF-7 1szavazat.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#8) rollingrock válasza nRu3 (#7) üzenetére


rollingrock
csendes tag

Abitz NF-7 1szavazat.

Erre pont nem lehet szavazni.

:C

(#9) kurtuzov


kurtuzov
senior tag

Én is most veszek hasonló alaplapot az én választásom:

Msi k7n2 delta2 LSR és sempron 2200+ 16+12e Ftért(bruttó)

nézd meg a PH alaplap szekciójában a cikkeket egész izgalmas dolgokat írnak a VIA KT880 chipsetről, nemhogy a 600-ról. Azok szerint az Nforce2 400 Ultra a jobb. Az MSI delta 2-es alaplap már sata raid-et is támogat. Az LSR nekem azért tetszik, mert passzív hűtésű az északi híd.
Üdv

(#10) BluEyes válasza tr00p3r (#1) üzenetére


BluEyes
őstag

A felsorolt feladatok mindegyikére elegendő bármelyik lap, pláne egy Duron alá. A legolcsóbb a győztes.

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#11) nRu3 válasza rollingrock (#8) üzenetére


nRu3
addikt

Ez egyfajta fáradt esti németes toldalékz :DDD

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#12) tr00p3r


tr00p3r
őstag

köszi mindenkinek, akkor az olcsóbb lesz, ami a VIA chipsetes.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.