2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29901) mexicanraven válasza akon (#29899) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Nem szeretem a Samsung-ot, de ez a monitor korrekt cucc, a csajomnak is ilyen van, ennyi pénzt megér!
UP neki!

when the sun shines, we'll shine together

(#29902) beencee


beencee
senior tag

Eladó cuccok, csökkentett árak:

Intel D201GLY alaplap integrált processzorral -- 8k
- mini ITX méret
- integrált Intel Celeron 215 processzor

VIA Epia ML-8000G alaplap integrált processzorral -- 7k
- mini ITX méret
- integrált 800MHz VIA C3 processzor
- TV kimenet

ASRock AM2NF3-VSTA alaplap -- 4k

ST Lab Sil 3112 SATA Raid kártya -- 2k
- 2 SATA port
- PCI csatoló

Zárható síléctartó tetőcsomagtartó -- 4k
- én VW Passat V-n használtam egy alkalommal
- nincs meg a kulcsa
- zárrész közelről

Atomic ARC 175-ös síléc v.a.r. ESS kötéssel -- 10k
- két alkalommal használt

b'Twin FLP 1000 lábpumpa -- 2k
- egyszer használt

Thomas Power-Pack 1616 takarítógép -- 10k
- nem használt, csak kicsomagolt
- dobozában
- paraméterek, felhasználói leírás

40 x 40 x 4,5 cm-es, gyöngykavics felületű járdalap -- 300Ft/db
- 50 darab
- kimaradt anyag, lerakva sem voltak

AMD Duron alapú félgép -- 6k
- Gigabyte GA-7ZMMC mATX alaplap
- AMD 1,3GHz Duron processzor
- 2x256MB SD-RAM
- Zalman NPS7000AlCu hűtő (!)

Intel Celeron D 335 processzor -- 1,5k
- Socket 478, SL6SH

AMD Geode NX processzor -- 8k
- egy legendás, kis fogyasztású megoldás az AMD-től
- Socket A kompatibilis

Promise FastTrak S150 SX4-M 4 portos PCI SATA vezérlő -- 15k
- leírás
- 256MB fedélzeti memória
- 4db SATA port

APC Back-UPS 650VA szünetmentes táp -- 10k
- kifogástalan akksi
- RS-232-es soros porttal szerelt változat

Zalman CNPS7700-AlCu processzorhűtő -- 4k
- dobozában, minden tartozékval

Genius MaxFire G-12U Vibration gamepad -- 2k

Labtec WebCam Pro webkamera -- 1k

2x512MB GeIL DDR400 CL25-3-3DDR 400 memória -- 4k

2x256MB Samsung DDR2-533 memória -- 1k

512MB Hynix DDR2-533 memória -- 1,5k

512MB Elixir DDR2-667 memória -- 2k

Transcend CF 4GB 133X memóriakártya -- 2k
- bontatlan

AeroCool GateWatch kijelző és vezérlőpanel -- 5k
- ezüst
- dobozával, minden tartozékával
- egyik hőérzékelője hiányzik

IKEA mennyezeti lámpa -- 4k
- 3db királykék színű búra, fekete, kör alakú mennyezeti doboz
- alig hasznalt, szép állapot
- Typ: T9413

Hunter SVC-100 öntözőautomata -- 10k
- 1 zóna
- elemes működés, nem igényel vezetékezést
- 9V-os Hunter mágnesszeleppel
- specifikáció
- újszerű állapot

Ha bármelyik érdekel, akkor priviben és/vagy az adatlapomon szereplő címen jelezd számomra, minden észrevételt szívesen fogadok. Cél lenne az alábbi dolgok minél hamarabbi kisöprése...

Keresek:
- kis kapacitású (4-8-16-32GB) SSD-ket, akár IDE csatolójút is

(#29903) copass válasza PindurAnna (#29883) üzenetére


copass
veterán

hööj ez nagyon jól nézki! :D

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#29904) szoldzsor


szoldzsor
csendes tag

Hello!
keresek IDE-SATA átalakítót debrecenben, vagy olcsó Sata-s winchestert (de ddr3 1600 ram is érdekel).Mellesleg tudnátok nekem olcsó és megbízható hardver-boltokat mondani Debrecenben?(ahol megtudom venni ezeket).kösz

(#29905) rayoliviero


rayoliviero
veterán

(#29906) Thermaltake


Thermaltake
tag

Sziasztok!
Eladó sorra került a Leadtek 9800GT-m

[ Szerkesztve ]

(#29907) copass válasza szoldzsor (#29904) üzenetére


copass
veterán

Multimedia Tower
Én évek óta náluk veszek mindent, cégnek is, nagyon megbízhatóak, amit nem tudnak beszerezni az nincs is.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#29908) csƵ


csƵ
őstag

(#29909) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Úgy általánosságban kérdezném, h a stick-es mobilnet miért ennyire szar????
Mármint, itt az EDGE érhető el maximum. A sticket bedugom, PIN-t beírom, felcsatlakozik, térerő MAX. De mindig, szinte sose ugrándozik, a stick meg egyhelyben van.
Aztán néha, amikor szerencsém van, akkor tudok megnézi oldalakat, amikor nincs, pl 2 napja folyamatosan, akkor meg csak nyög, semmit nem hoz be, és 20 percenként lehal. Mármint úgy, h nem jelzi, h vmi gond van, csak egyszerűen még a gtalk sem megy... Kihúz-bedug, csatlakozik, aztán halódik újra. Chrome-mal, FF-al egyaránt. (mondjuk a Mozilla az nem való ennek, mert azzal még annyit sem tudtam netezni, mint a Chrome-mal.)
De pl ma kb harmadjára tudom megnyitni a Logout fórumot...
Miért van ez??? (ha max a térerő és nem ingadozik)

Eladó 2db új Galaxy S23 tok: Nillkin + Ringke, érd: PÜ!

(#29910) _seth_ válasza zolikaDB (#29909) üzenetére


_seth_
veterán

Nekem vodásom van, azzal semmi gond nincs, villámgyors és használható. Ahol edge van max még ott is, persze úgy lassú.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#29911) qfm válasza zolikaDB (#29909) üzenetére


qfm
senior tag

T-mobileos stick-el, semmi bajom nem volt a nettel. Pedig az ingyenes like-os netet használtam vele.

[ Szerkesztve ]

(#29912) sto1911 válasza zolikaDB (#29909) üzenetére


sto1911
veterán

Nekem T-s nettel csinalta azt, hogy a PH oldalai felig-meddig jottek csak be, vagy egyaltalan, csak sokadjara, mikozben mas oldal meg tobbe-kevesbe ment :((

(#29913) dudikpal válasza szoldzsor (#29904) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Itt megtalálod mindkét fajtát(idesata, sataide), ha megfelel.

(#29914) zolikaDB válasza sto1911 (#29912) üzenetére


zolikaDB
veterán

Dettó... Mondjuk akkor most nem értem, h a hálózat mérvadó vagy sem?

Eladó 2db új Galaxy S23 tok: Nillkin + Ringke, érd: PÜ!

(#29915) Kryczek válasza zolikaDB (#29909) üzenetére


Kryczek
tag

1 hete játszom ugyanezt a T-nél, és hülyének néznek az ügyfélszolgálaton. Hívjad őket és jelezd!!! te is!! Edge megy 3G/HSDPA nem. bejelentkezik utánna dns hiba folyton. bayik andrás kert és környéke. hiába van HSDPA, meg 80% térerő, nincs mögötte szolgáltatás. ha átállítod a stick programjában h network: GPRS/EDGE only, akkor megy csak lassú.

Akinek gondja van a T-s mobilnettel, nagyon kérem, jelezze az ügyfélszolgálaton, kérje, hogy kapcsoljanak műszakis kollégát, mert azok kevésbé szellemi fogyatékos kretének mint a többi, és vetesse fel hibának. Jah, első kérdés az lesz h hány óra hánykor tapasztalta a hibát? (én erre azt válaszoltam: te hülye vagy? nem vezetek erről naplót) :U
1 hét alatt én már kiüvöltöttem magam velük :W

[ Szerkesztve ]

Mert a stílus ízlés dolga. Nem pénzkérdés.

(#29916) torcsrent


torcsrent
csendes tag

E8400 procit keresek.
Várom az üzeneteket.

(#29917) MarKoo válasza Kryczek (#29915) üzenetére


MarKoo
őstag

El kell hogy keserítselek, a műszakos kollégák nagy része olyan hülye, hogy mutogatni kellene őket. Sajnos felhígult a társaság nagyon, és ezeket csak most vették észre, és remélhetőleg minél hamarabb rendet tesznek... Nekünk vannak belső "segítségnyújtó" csoportok, de néha jobban felidegesítenek, mint maga a probléma vagy az ügyfél. Olyan, hogy "szívesség" meg már nem is létezik náluk, még akkor se ha egy ott dolgozó az érintett. Szarnak bele, ha egy rossz embert fogsz ki - a 70% ilyen...
És a valaki tényleg hibát jelent be, nézzetek egy időpontot, hogy mi történt, több oldalt is mondjatok... Ezek alap kérdések és ezek nélkül fel se lehet venni a hibajegyet.

Panaszkodtak már egy páran nekem is, hogy csak edge lefedettség van, ami szerintem a hálózati fejlesztések miatt lehet. :U

(#29918) Jamby18 válasza zolikaDB (#29909) üzenetére


Jamby18
senior tag

Dobd ki az ablakba egy minőségi és vastag 2m-es hosszabbítóval! Nekem így volt közel 2évig a kishegyesi környékén 6MBit le és 1,4MBit Up megvolt kezdetben a hozzáadott Option később ZTE MF637 modemmel.
Mondjuk ezekkel a modemekkel az a baj, hogy külön hibaforrás a driver és régebbi gépeken nem mindig meg zökkenőmentesen az indítás win bekapcsolás után, ezt a kihúz-bedug lekacsolódik és fel, gép újraindít dolgot én is eljátszottam néha, de nagyrészt időjárás függő is volt. Nameg melegednek mint a disznó ;) az se használ.

[ Szerkesztve ]

(#29919) MY2K válasza zolikaDB (#29914) üzenetére


MY2K
aktív tag

Valószínű ahol te használod ott már nincs 3G lefedettség ezért vált a lassabb protokollra.
Helyenként segíthet a passzív antenna de az próba cseresznye.
Az hogy minden hígul - többek között minden élelmiszer amit eszel - az a túlzott kapitalizmus ára (mellékterméke). Piaci verseny van és neki az a fontos, hogy azt a munkát elvégezze valaki és kevesebb pénzért mint a profi.

Telefon, TV, Internet, Mobilnet - Rendelés, bekötés egy helyen. Keress pü-be!

(#29920) ati012


ati012
senior tag

Van egy mosógép dobom.
Modding célra eladó.
Alaplapi tálcát beheggeszted, mATX / ITX lapot beszereled, raksz bele pár LED-et vagy hasonló. Kinek mit ér?

(#29921) _seth_ válasza ati012 (#29920) üzenetére


_seth_
veterán

:))

Ez aztán nem semmi MOD lenne....

[ Szerkesztve ]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#29922) Kryczek válasza MarKoo (#29917) üzenetére


Kryczek
tag

1,5-évet dolgoztam annó még pannonnál. Tudom, hogy a callcenterben retardált idióták dolgoznak. De mégis csak felháborító, hogy fizetek valamiért, és nem megy, de ha szólok, még hülyének is néznek. Bocs de ezt is csak ebben az országban lehet megtenni. :U

csak akkor mondják azt h hálózatot fejlesztünk lesznek hibák. De ők: ááá semmi gond nincs. Sokáig megy ez a faszogány meló felmondom a p_csába. nem véletlen nem irok alá sosem hűségszerződést.

[ Szerkesztve ]

Mert a stílus ízlés dolga. Nem pénzkérdés.

(#29923) ati012 válasza _seth_ (#29921) üzenetére


ati012
senior tag

Gondolkoztam azért rajta.
Le kéne vágni a dob egyik oldalát, megcsinálni levehetőssé. Szerelést nagy mértékbe könnyítené. Az ajtó mögé pedig egy panel mehetne amin a power gomb van. Megnyomod kicsit az ajtót, bekapcsol. Alaplapi tálcát behegeszteni, lehet csavarozni rá.
Vinyót lehet rögzíteni a dobba. Optikát passzolom.

Lesz kis időm, én megcsinálom :))

Kryczek: mindig az ügyfél a hibás.

szerk.: meg lehet nézni valahol az EU tagállamok jogosítványát, személyiét, lakcím kártyáját? Kíváncsi vagyok mennyire hasonlóak egymáshoz.

[ Szerkesztve ]

(#29924) Kryczek válasza ati012 (#29923) üzenetére


Kryczek
tag

egy normális fogyasztói társadalomban mindig az ügyfélnek van igaza. akkor is ha nem! :C :DDD

Mert a stílus ízlés dolga. Nem pénzkérdés.

(#29925) zolikaDB válasza Kryczek (#29922) üzenetére


zolikaDB
veterán

Na, mindegy, hagyjuk. Egyrészt ez nem magyar szolgáltató, másrészt 10 napig van rá szükségem még 4 hónap után, aztán ismét ADSL :)
Dede, kollega, retardáltak ezek mindenütt. Példa: Németország, T-com, ADSL netbekötés. Megrendelés után küldtek egy levelet, h hopp, 1.5 hónap múlva tud jönni a szerelő aktiválni.
Akinek ez 2x meghaladta a képességeit, mert nem jött. 2 hónap után jelent meg, és beaktiválta a vonalat, mert itt nem úgy van, mint otthon, h megvan a modem, rádugod, oszt van net. Bedugott a falba egy telefonszerűséget, hallott egy számsort, bediktálta a központba, és csoki. Mondta, ha költözünk, és ott van dugalj, tegyük ezt mi is, egy telefonnal, és akkor nem kell őt hívni. EZT NEM TUDTÁK AZ ÜGYFÉLSZOLGÁLATON ELMONDANI. Nade, ezután sem volt net. Felhívtam másnap az ügyfélszolgálatot, ahol értesítettek, h melyik kapcsolót kell és milyen állásba tolnom a wifi-modem-router egységen, (itt ilyen öszvérek vannak), és tádámm, lett net. Kérdeztem, h ezt miért nem csinálta meg a szerelő. Válasz: az nem az ő dolga.... Havi nettó 1500-2000€-s fizuért...
No comment.

Eladó 2db új Galaxy S23 tok: Nillkin + Ringke, érd: PÜ!

(#29926) matykooo válasza zolikaDB (#29909) üzenetére


matykooo
aktív tag

hm akkor nem csak nekem van gondom a mobilnetemmel, igaz nekem pannon van, "hipernet" de olyan rohadék lassú, hogy a betárcsázós modemem gyorsabb volt mint ez... 4éve van mobilnetem, az első 3évben semmi bajom nem volt vele, villám volt, tölteni is tudtam vele zenéket, progikat, aztán ez is megszűnt, és az utóbbi 1 évben folyamatosan lassúlt... váltottam hipernetre a 6200as csomagról, most az ugye 3ezer... új modemet kaptam és fullon HSPA kapcsolaton megy, ami elvileg még jobb is lenne mint a HSDPA... de egy kalap szar, annyira lassú, hogy nem lehet elmondani!
Ügyfélszolgálat minden hétvégén be, és azt mondja a nő, hogy küld rá nekem egy medzsiket, húzzam ki meg a gépet is kapcsoljam ki, és küld rá nekem "javítást" mert Nyíregyházán gondok voltak a jeladó tornyokkal... oké ráküldte a medzsiket, persze, hogy semmi nem változott, újra hívom őket, és van pofája azt mondani, hogy Mátészalkán (itt használom 4 éve a legjobb kapcsolattal HSDPA és HSPA) nincsen csak EDGE kapcsolatra lehetőség, és amikor elmondom, hogy ne akarjon hülyének nézni mert 4. éve használom maxon, akkor csak hápog nem tud mit mondani! Nagyon idegesítő ezt hétről hétre játszani velük :/ és nem csak nálam van probléma, hanem a barátaimnak is, akiknek ilyen netük van! Szóval nem értem mi lehet a gond, de sajnos használhatatlan a dolog :(

''a walesi srác aki legenda lett''

(#29927) Hypernem


Hypernem
csendes tag

Keresek megkímélt, újszerű állapotban lévő T-mobile-os vagy független telót..karcmentes legyen..2 kikötés: legalább 2 megapixeles kamera, bluetooth! Samsungok előnyben!
Priviben várom az ajánlatokat.

[ Szerkesztve ]

Privátban keress!

(#29928) zolikaDB válasza matykooo (#29926) üzenetére


zolikaDB
veterán

Uhhh, milyen csomagban voltál, amiben tudtál letölteni?
Ez nekem 15€/hónap, és 5GB korlát, amit ha átlépek, akkor bekorlátoz GPRS-re! Ami nekem a max, úh korlátlaaaan :C
1 hónap alatt olyan durva 800megát szedtem össze... Persze, főleg ezek után, ha otthon lapáttal vernének agyon, se vennék mobilnetet, főleg nem előfizusat (ez is prepaid), ha van elérhető ADSL, még ha 1mbites, akkor is....
Otthon, 35km-re Debrecentől is mértem a T-com-al Iphone-on 4-5mbit-et, itt meg...
Állítólag van Voda LTE is, 45€/hó, és az is 5GB. Kérdem én, akkor minek??

Eladó 2db új Galaxy S23 tok: Nillkin + Ringke, érd: PÜ!

(#29929) aldebaran


aldebaran
őstag

Hmmm...

http://hvg.hu/Tudomany/20111117_dns_osszeomlas

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#29930) szabi911


szabi911
csendes tag

keresek debrecenben üres cd-t irjatok akinek van

szabi

(#29931) matykooo válasza zolikaDB (#29928) üzenetére


matykooo
aktív tag

Anno 5gb-os csomaggal kezdtem én is (akkor volt ilyen akció, hogy első 3 hónap ingyen meg duplát lehet netezni) viszont úgy emlékszem, ha túlléptük akkor fizetni kellet megánkét talán, bár általában elég volt, hétvégente használtam csak, azzal ment torrent és különböző fájlmegosztók is. Aztán kb 1,5 év után írtam nekik levelet, hogy had álljak át a korlátlanra, mer ha nem akkor felmondom a szerződést és inkább kifizetem azt a 30ezer ködbért, aztán azt megengedték így lettem korlátlan csomagban, még ezzel is ment mindenféle letöltés bár egyre lasabban, aztán meg hívtak, hogy felxi akármi ugyanaz csak olcsóbb 600ft-al mondom oké... na ezzel már semmit nem lehetett, se torrent, se fájlmegosztó oldalak, semmi! Lejárt a szerződése, felmondtam, és kötöttem a hipernetest (mert ugye a pannonnál nem lehet egyikből átmenni a másikba csak úgy, mondjam fel és kössem megint) most ebbe vagyok, korlátlan + 2gb akármire (torrent, meg letöltés) ez volt 2600ft, most 2990re emelték 1 hónap múlva :D
De elmehetek vele a sunyiba ha semmit nem ér, mert nem lehet használni, és hiába küldözgetik nekem minden héten a medzsik javítást, szart se ér, és nem értik meg az ember problémáját, csak azt fújják hogy nálam EDGE a maximum... nem tudom, hogy más területen milyen a pannon-os net, akár a régi korlátlan akár ez a hipernet (bár hipernet torony nélkül értelmetlen, mert ugyanaz mint a régi) de, hogy otthon nálunk fostalicska az tény!

''a walesi srác aki legenda lett''

(#29932) colt


colt
csendes tag

Megbízható, jó minőségű márkás parfümök, a gyártótól,
Lényegesebben alacsonyabb áron!
Illatminták megtekinthetők! Érdeklődni nálam!

(#29933) gps76


gps76
őstag

Eladó:
-Samsung R70 notebook.(Intel T7300/2 GHz/4 MB,1 GB,250 GB(ÚJ),8600 GS,kb.2.5 órás akku). - 45 k
- XBOX 360 slim.10 GB hdd,vezetéknélküli joy,még kb.10 hó gari BP-n.Nincs buherálva. - 35 k
(a másikat hamar elvitték)
- ZTE Blade kártyafüggetlen Androidos okostelefon,tartozékaival dobozában. - 23 k
- LEGO játékhoz kiegészítők:
- Kerekek:[link]
- Pneumatika:[link]
- Speciális mozgó alkatrészek(fogaskerék,lánc,stb.):[link]
- Galaxy S-hez Brando bőrtok és autós tartó. - 1.5 k/db
- Kijelzővédő fóliák.- 600 Ft,(a Galaxy Tab 900 Ft)
- Samsung S5230 érintőkijelző,újonnan. - 4 k
- Alcor hordozható USB töltő,beépített akkuval,így bárhol tölthető a telefon,mp3,stb.- 3
2.5 k
- WEB'n'walk USB stick.- 2 k
- pci IDE kártya.- 500
- Notebook tesztkártya (miniPCI,mini PCI-E). - 2 k
- USB 2.5" IDE ház. - 800
- USB 3.0 2.5" ház SATA hdd-nek újonnan. 2.5 k
- Lithium elemek(CR2016,CR2032). - 100 Ft/db
- Euroscart kábel.- 200 Ft
- Philips MP3-as Discman. - 1 k
- Soros portos tapipad. - 600 Ft
- Jenoptik,Aiptek 1.3 MP digitális fényképezőgép. - 1.5 k

(#29934) Isee


Isee
senior tag

Mobilnetes témához:

Nekem a legelső internetem vodafone-os volt (ingyen modem ~ Huawei E220, 5gb korlát - elérés után lassítás, nem túlfizetés..stb), kezdetben nekem is voltak vele gondjaim, igaz ez még akkor volt, mikor még fiatal volt a mobilnet.

Végül firmware update, hálózati beállítások manuális beállítása (isp, dns...stb), és a modemen a gyári huawei progi ~ dashboard, a mobile partner használata.
Így nagyon fasza volt a net, sokszor kihasználtam az anno elérhető max 3,6mb-et, szintén a Bayk A. Kertben, hisz ott laktam.
Végül a voda módosította a szerződést tudtom nélkül (volt is belőle duhajkodás Magyarországon), kérvényeztem, hogy kötbér nélkül felmondhassam, meg is adták, fel is lett mondva a p_csába :DDD
Go T-mobile, vettem ott netet szinte ugyanazokkal a feltételekkel, de a modem amit adtak..... azt hagyjuk. Függetlenné varázsoltam az e220-at, T kártya be, azzal f@szán ment ismét a net, gyors volt...stb.
Aztán a T is elkezdte a mizériát a szerződéssel, miszerint nincs 5gb után lassítás, hanem túlfizetés, és kaptam is egy közel 40k-s számlát, amit sok huzavona után végül kifizettem, csakhogy hagyjanak már békén ;]
Vissza Voda, most 8gb-os net van, lassítással, nem túlfizetéssel, azóta modem csere is volt E272-re, szintén Mobile Partner Dashboard, legfrisebb firmware, 3m-es mezei hosszabbítóval az ablakban, és nincsen probléma, 8gb-ig megvan sokszor a 7,2mb :K

Ebben a topikban sok mindenben segítettek, végül én segítettem másoknak :B

Szerk.: Pannonos hipergány netet soha nem vennék, volt, hogy a piac utcán még csak hálózatot se talált a szerencsétlen :((

[ Szerkesztve ]

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#29935) Blabcsi


Blabcsi
senior tag

Jöhetnek a kérések / kérdések.
:R

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#29936) Csöves


Csöves
senior tag

Netgear WPN824 wifi router eladó
PCI wifikártya is van.

Privátba keress.

Aquila non captat muscas.

(#29937) Isee válasza Blabcsi (#29935) üzenetére


Isee
senior tag

Én csak értékelni szeretném :D

A képek között az a Transformers-es plexi az enyém :C

Más: Nem tud valaki olyan boltot, ahol kapok jó minőségű szórófejes matt fekete festéket?

[ Szerkesztve ]

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#29938) Big_Leslie


Big_Leslie
csendes tag

Sziasztok.

32"-os (82cm-es) lcd tv-t vennék jó árban ajánlatokat pü-ben előre is köszönöm üdv L:

(#29939) sto1911


sto1911
veterán

20k korul keresek makulatlan kulseju-belseju, garancialis telefont, ill. Samsung G800-hoz szalagkabelt.

(#29940) Salex1


Salex1
senior tag

Sürgősen eladó egy fehér szekrénysor, hihetetlen áron 20eFt!!!
Több elemből áll, ami tetszés szerint variálható...

[ Szerkesztve ]

(#29941) A.S. Perish


A.S. Perish
csendes tag

LG E2040S Led monitor - 9hó garancia
Sempron A140 + Hyper TX3-próba gari
Asus M4N68MT-LE V2--3év gari
Kingmax 2 GB DDR3 1333Mhz--3év gari
Chieftec CTG450---1év gari
WD 250Gb--próba gari
LG DVD RW-5 hó gari
Codegen M612 ház

50 000ft

A Föld egy hangyafarm és isten egy gyerek egy nagyítóval!

(#29942) pockhome


pockhome
senior tag

wi-fi s telót keresek 20ezerig/alatt.
privátban ha van valakinek, jelezze!
:R

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#29944) rayoliviero


rayoliviero
veterán

23 vagy 24"-os LCD monitort keresek.

(#29945) ildi_


ildi_
csendes tag

Sziasztok, a problémám a következő: újratettem a win7-et. A gépemben 2*1 terrás winchester van. Az egyik particionálva van, arra ment a win7 a másikon adat van. Telepítés után a másik meghajtó eltűnt, a gép nem látja. Kb. 600 gigányi adat van rajta, nem szeretném ha elvesznének. Mit lehetne tenni? A képen láthatjátok, az ILDIUJ nevűről van szó. Ha csinálnék egy olyat, hogy "Meghajtóbetűjel és elérési út módosítása" akkor...? Hozzáadnék egy meghajtóbetűjelet vagy túl egyszerűen gondolkodom?
Várom a segítséget, köszönöm!

(#29946) sto1911 válasza ildi_ (#29945) üzenetére


sto1911
veterán

Jo lesz ugy, ahogy irod, nincs betujele, azaz nincs felcsatolva. Ha adsz neki, akkor megjelenik.

(#29947) ildi_ válasza sto1911 (#29946) üzenetére


ildi_
csendes tag

Adatvesztéstől félek... Azt mondták, hogy nem "jól" formáztam meg, amikor betettem.

sto1911 A formázást én sem értem... Mondjuk szerintem nem is formáztam.

[ Szerkesztve ]

(#29948) sto1911 válasza ildi_ (#29947) üzenetére


sto1911
veterán

Ennyitol nem lesz adatvesztesed, nyugi :)
Mi az, hogy nem jol formaztad meg?

(#29949) ildi_ válasza sto1911 (#29948) üzenetére


ildi_
csendes tag

Sikerült, mindent lát, minden adatom megvan, minden ok! Köszönöm a segítséged! ;-)

(#29950) sto1911 válasza ildi_ (#29949) üzenetére


sto1911
veterán

Orulok, szivesen :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.