Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  A nagy váltás... (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) zottty


zottty
aktív tag

Most jött el a nagy gépváltás ideje.. a processzoron kívül mindent ki kell fizetnem.. 939-es rendszerrt akarok építeni van rá 40e-m..

MSI K8N NEO2 PLATINUM
ABIT AV8,
ASUS A8V DELUXE (ebben van wifi??)

na ezek közül kell választani.. Nem tudok dönteni..gondolta ha megveszem még ki kell jönnie 2*256MB RAM-nak is..

NYITOTTAM ÉN IS EGY TOPICOT MERT EZ ÉLETEM NAGY LEHETŐSÉGE NEM AKAROM ELBASZNI DE VALAMI F.SZ MODERÁTOR BEZÁRTA.

REMÉLEM EZT MÁR SENKI NEM FOGJA ZÁRNI MERT A NAGY GÉPÖSSZERAKÓBAN SZ.RNAK A FEJELMRE.BOCS HA KICSIT IDEGES VAGYOK GYORSAN KELL DÖNTENEM..:DD

Az élet kegyetlen és igazságtalan de ugy látszik velem tényleg csúnyán kibaszott

(#2) #65675776 válasza zottty (#1) üzenetére


#65675776
törölt tag

Félóránként topicot fogsz nyitni? Nem baj az ha nem csak veled foglalkoznak!

(#3) Overlocker válasza zottty (#1) üzenetére


Overlocker
veterán

Most akkor rammal együtt kell kijönnie, 40-ből?

(#4) Jenő válasza zottty (#1) üzenetére


Jenő
aktív tag

Bővebben: link
Ahogy elnézem, van Wi-Fi az Asus A8V Deluxe-on.

Egyébként a három alaplap közül teljesen mindegy melyiket választod, azt válaszd, amelyik a legolcsóbb. Úgyis jönnek még emberek, akik rendelkeznek a lapok valamelyikével, és arra fognak bíztatni, hogy azt vedd, ami nekik is van, mert hogy az milyen jó. Nézd meg mindegyik lapnak a specifikációit, illetve, hogy mennyiért tudod megvenni, és válassz. Ramból meg manapság már nem vennék 256MB-s modult, inkább vegyél most egy 512-eset, és később veszel mellé még egyet.

(#5) Grafiqs válasza zottty (#1) üzenetére


Grafiqs
őstag

Első dolog ha egy topicot bezár egy mod. (adott esetben én mint ''f.sz moderátor'') nem azért csinálja, hogy újra nyiss egyet. A második dolog pedig a csupa nagybetű kiabálást jelent.

Ha esetleg kételkedsz a dolog jogosságában azt itt felvetheted:
Bővebben: link

Továbbiakban ide írd a kérdésed (A nagy gépajánló topik!)
Bővebben: link


Grafiqs

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#6) Viktor77


Viktor77
titán

Ezt is zártam, a másikban megadott topic is jó, vagy az A64-esek klubja.

Következő faszozásnál repülsz. Senkit nem sértegethetsz itt a fórumon.

Grafiqs: Jól kinyitottad. :) Bezártam.

Csinálni kell. Kész. Pont.

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  A nagy váltás... (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.