Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jofi81


Jofi81
őstag

Az intersparban szoktam látni ezeket a kütyüket, egész jól néznek ki. Van hangszórójuk is. Csak azt nem tudom, hogy mi értelme létrehozni egy új márkát, ha azután nagy betűkkel melléírják, hogy "SAMSUNG CORPORATION"... :F

Egyébként jó írás!

(#2) JoeYi válasza Jofi81 (#1) üzenetére


JoeYi
őstag

mert egyelőre tudasítani kell a vásárlókkal, hogy az új márkanév mögött a samsung áll, gyártási tapasztalatával és szervízzel együtt. Idővel majd gondolom elhaggyák a samsung feliratot

(#3) cizoe


cizoe
őstag

Jó ez a billentyűzet, kicsit olyan mint egy ruhafogas. :DDD Jó írás, grat! ;)

(#4) RexpecT


RexpecT
addikt

A billentyűzetbe épített Usb csati tényleg vonzová teszi ezt a billentyűzetet. :)
Grat jó írás!

(#5) Solten


Solten
addikt

Köszi hogy szántatok időt az elolvasására :)

Jofi81: Az intersaprban vettem őket... :B :DDD Kaját venni mentem, de megláttam őket és megtetszettek... :D

Saor Alba

(#6) Skyhigh válasza RexpecT (#4) üzenetére


Skyhigh
senior tag

Bár az USB 1.1 kicsit hátrány, hőleg ha mondjuk ki akarjuk aknázni az USB 2.0 lehetőségeit

A világon 3 féle ember létezik, aki tud számolni és aki nem...

(#7) Gonz0


Gonz0
tag

" A ’Crystal’ borítás is szépen kidolgozott, az illesztések pontosak.."

Megnézted te a bekezdés fölött látható fotót? Milliméteres hézag van a felső rész és az alsó között..

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#8) Jofi81 válasza Gonz0 (#7) üzenetére


Jofi81
őstag

Szerintem ő nem fotón nézte meg... :U

(#9) kornél1


kornél1
aktív tag

nekem vmi pleomax hagszoro párom van. de a régi olcso 5.1emhez képest full ocska...

(#10) Solten válasza Jofi81 (#8) üzenetére


Solten
addikt

Nem ám ;) :D

Gonz0: Kissé túl jó a Panasonicom optikája makro módban... :D Valóságban a hézag jó ha félmilis...

Saor Alba

(#11) Solten válasza kornél1 (#9) üzenetére


Solten
addikt

Ezektől a 10 cm magas kis prüttyögőktől ne várjon sokat az ember (egy márkáétól sem..) ;)

[ Szerkesztve ]

Saor Alba

(#12) kornél1 válasza Solten (#11) üzenetére


kornél1
aktív tag

persze... de nem kell neki külön áram, meg elfér kis helyen

(#13) Oldmobil


Oldmobil
aktív tag

Szétrobban az agyam :W 2008-at írunk és a beépített portok USB 1.1-esek. Hónapok óta keresek klasszikus felépítésű billentyűzetet beépített USB _2-es_ aljzatokkal, azt hittem már megtaláltam, mert ez a bill egész pofás, de nem. :(

(#14) cizoe válasza Oldmobil (#13) üzenetére


cizoe
őstag

Matias Tactile PRO - usb 2.0 ;)

Szintidő: 8 mp google... ;] Sajnos jó drága ($129.99) de ha fontos..

[ Szerkesztve ]

(#15) MaSzKa válasza Solten (#5) üzenetére


MaSzKa
senior tag

:C grat

(#16) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

2.5k? aakor ma b58 v. ostanaba rx250

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#17) cizoe válasza cizoe (#14) üzenetére


cizoe
őstag

Ja és van mégegy (olcsobb sokkal ~35 dolcsi) MATIAS usb 2.0 keyboard

(#18) Solten válasza MaSzKa (#15) üzenetére


Solten
addikt

;)

Saor Alba

(#19) Solten válasza Oldmobil (#13) üzenetére


Solten
addikt

Na igen, ezt én sem értem miért akkora kihívás a 2.0... :(((

Saor Alba

(#20) #06658560


#06658560
törölt tag

Grat, jó bemutató, sajnos a vakut lehet nem kellett volna ennyire erőltetni, mert a fekete eléggé egybemosódott sok esetben, pl a klavi aljából semmit nem látok.

A képek meggyőztek, ilyenem sem lesz. Pont a kicsinyített backspace miatt.

(#21) Degeczi


Degeczi
nagyúr

jópofa a nálunk (mert tengerentúlon egy "Boynq" nevű cég kínálatában szerepel - kérdés, egyáltalán a Samsung gyártja-e, vagy csak noname gyártó cuccát brandelik át) Pleomax név alatt forgalmazott, kenyérpirító formájó kártyaolvasó is:


(kár, h nincs kidobófunkciója, csak dekoráció az oldalán a fül)

(#22) Solten válasza #06658560 (#20) üzenetére


Solten
addikt

Muszáj volt, kinnt rendesen beborult, alig jött be fény... :DDD

Először bosszantott a gondolat, de egyáltalán nem zavaró a mütyüri bekszpész (nekem legalább is...) :)

[ Szerkesztve ]

Saor Alba

(#23) 4sal3


4sal3
tag

én az interben melózok a műszakin és nap mint nap találkozom ezzel a márkával :) az emberek nemnagyon viszik, mert ismeretlen a márka. van egy egerük... az a színváltós a pontos típusa: SM-3800
na ezt nemmondom hova kívánnám el :D vettem egy ilyet bnőmnek, gondoltam tetszeni fog neki, hát a minőséggel volt egykis problémám. egér ugrál összevissza, egyszerűen kezelhetetlen.

ui: a bemutató tuti lett :) :C

[ Szerkesztve ]

(#24) Mulderpapa válasza 4sal3 (#23) üzenetére


Mulderpapa
aktív tag

Én office depotban dolgozom, nálunk 3990 Ft volt ez a billentyűzet, vitték mint a cukrot.
Ennek legfőbb oka az volt, hogy nagyon csendes.Egyet hoztak vissza, mert az ü betű be volt ragadva.A színváltós egérből tőlünk még nem vittek egy darabot sem. :) Lehet azért, mert mellette ott van 1k-val olcsóbban a sima lézeres változata, vagy a Kensington,

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#25) MichaelSD válasza Jofi81 (#1) üzenetére


MichaelSD
őstag

Nekem van Pleomax hangszórom. Kicsi, USBs hangszoronak teljesen jó.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#26) ViTToRe


ViTToRe
aktív tag

Hmm, azért lett kisebb a Backspace mert az Ű betűt felülre rakták :W
Ennyi év gépelés után nehezen tudnám megszokni azt az 1 betű változást is.

(#27) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Valóban szokatlan eleinte. :)
Nemrég vettem egy ilyet./csak billentyűzetet./ egyelőre nincs gondom. Az USB nekem csak opció, mert négy USB van a notin. :D Az összeszerelési minőséggel nincsenek gondjaim, hatásában más, de eléri a MS natural keyboardom minőségét.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#28) Kriza


Kriza
őstag

Nekem ilyen billentyűzetem van, de én nem vagyok ennyire odáig érte.
A billentyűk minősége jó, de amikor megláttam, hogy az USB csak 1.1-es, majdnem szétb@szott az ideg. Ráadásul a műanyag burkolaton eléggé rendesen megmaradnak a csúf ujjlenyomatok.

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#29) VaniliásRönk


VaniliásRönk
nagyúr

Tudja valaki, hogy PKB-5100-at hol lehet kapni? :)

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#30) andreasbee


andreasbee
csendes tag

Nekem fehérbe van, sztem abban szebb! és elég gyalázatos, hogy csak szinte egy InterSpar és egy fehérvári Auchan ba lehet találni pleomax terméket....mert ami a neten forog, az véleményem szerint ronda, s ez a márka a desingről szól!

(#31) ibanez16670


ibanez16670
csendes tag

Már megint későn olvastam...
Ma vettem egy ilyen billentyűzetet az interspórban, mert a régi (kb. 20 éves) megdöglött. Nem kicsit keresgéltem, mert gépírást tanulok, ezért olyan cucc kell, ami kényelmes, és minden a helyén van (kompakt, összenyomott, minden-gombja-máshol-van-mint-kéne izék felejtősek).
Hát erre nem rossz helyen van az Ű betű? Pedig minden más tök jó rajta (na jó, az 1.1 USB azért manapság már ciki), kényelmes, meg minden, de holnap mégis viszem vissza. :-(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.