Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bambano


bambano
titán

A képen a piros autó az nem Holden Commodore VB, hanem ZB. sem ezt, sem a közvetlen testvérét, a Buick Regalt nem forgalmazzák már egy ideje. Nem volt hozzá 5 literes motor.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#2) Lalikiraly válasza bambano (#1) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Köszi, javítottam. :R

Holden Commodore LT sedan lett a neve később
És való igaz 2019 Dec 10.én befejeződött a gyári forgalmazás de még vannak készletek 2020 ra és opcionálisan kérhető volt V8 as motorral...

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#3) freeknight


freeknight
őstag

Egyik kedvenc autóm, egy B-be bármikor beleülnék, és bármit lecserélnék rá :D Imádom a futurista műszerfalat, a hatalmas, kényelmes belsőt. A 90-es évek végén gyerekkoromban volt szerencsém egy ilyenben utazni, örök élmény marad. Egy világ választotta el a mi akkori Skoda Favoritunktól.
Mostanában nézegettem őket, de alig találni belőle már, a nagy részét elvitte a rozsda, ami nagy baja volt a korabeli Opeleknek.

(#4) Lalikiraly válasza freeknight (#3) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Igen. Nekem az A változat a kedvenc. Akkoriban úgy szereztem tudomást a típusról, hogy az általános suliban a technika teremben volt róla egy poszter. Egyszer láttam utcán egy At. Persze barna volt. Belül is és automata. Hát igen S Merci méret amúgy. És persze asszem pluss belsős volt. Hát jöhetne egy, de már max gyüjtői darab ha van belőle. Mondjuk nemigazán Kelet Európának szánták szinte semmilyen szinte, meg amúgy is Elnöki ügy. :D

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#5) Eastman válasza freeknight (#3) üzenetére


Eastman
őstag

Nekem szinte mindegy lenne, hogy Admiral vagy Diplomat. :) Imádom őket.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.