Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) k-adi


k-adi
nagyúr

Látom nagyon meg akarják lovagolni a dune hypeot.. mondjuk én az első filmtől se voltam elájulva, de talán part2-re beindul

(#2) negro válasza k-adi (#1) üzenetére


negro
őstag

Eleve engem max egy uj RTS erdekelne ha mar Dune jatek. Bar nem tudom most mi a helyzet a joggokkal es a Herbert Limited Partnership-el. De milyen jo lett volna akar egy Dune2000 remaster is a Command and Conquer Remastered Collection motorjara. Csodalkozok, hogy nem csaptak le, plane ahogy irod mivel beindult a Dune hype az uj film okan.

''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

(#3) flexxx2 válasza negro (#2) üzenetére


flexxx2
őstag

vagy egy RTS vagy erős single player (lásd dune 1), de MMO? mit csinálnak? beszívnak "fűszerrel" aztán halomra ölik egymást a sivatagban, hát nem ugrottam fel a székemből

[ Szerkesztve ]

(#4) k-adi válasza negro (#2) üzenetére


k-adi
nagyúr

van RTS, vagy olyasmin a dune spice wars vagy mi

(#5) negro válasza k-adi (#4) üzenetére


negro
őstag

hallottam rola de az nekem nem keltette fel az erdeklodesem gameplayek alapjan, illetve nyilvan rts alatt egy klasszik, base buildinges jatekot ertek. siege tankokkal, sonic tankkal es stb.

azert ha lat az ember ilyen kepeket ... de jo is lenne. bar ketlem a volt westwood-os arcok nelkul barmi ertelme lenne akar csak bele kezdeni.

[ Szerkesztve ]

''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

(#6) Dr. Akula


Dr. Akula
félisten

MMO helyett egy új Dune 2 kéne.

(#7) flexxx2 válasza negro (#5) üzenetére


flexxx2
őstag

sonic tank ja, az jó cucc volt

(#8) negro válasza flexxx2 (#7) üzenetére


negro
őstag

Offoltuk a dolgot nagyon de ahogy latom a kommenteket, meg ha par db is, azert mindenki egy Dune II, (Emperor: Battle for Dune) tovabb gondolasra es RTS-re vagyna, ha mar "Dune" jatek! Persze gondolom ez korosztaly fuggo :F

''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

(#9) flexxx2 válasza negro (#8) üzenetére


flexxx2
őstag

igen, + egy dune 1 is jó lenne, az kaland/szerepjáték/rts keverék volt, itt nagyon sok angol szót tanultam meg, szótárból(nem volt még translate)

[ Szerkesztve ]

(#10) negro válasza flexxx2 (#9) üzenetére


negro
őstag

Nalam a Dune "1" kimaradt megmondom oszinten. 93-ban mar a Dune II -vel kezdtem. Illetve az volt nekek az elso RTS, es ez a jatek volt ami egyben maiak alapja. Szamomra ezert van elso helyen egy Dune 2000 remake.

Ott van a Command and Conquer Remastered Collection motorja.Erre rahuzni boven jo lenne. Hatha... Igeny lenne ra.

[ Szerkesztve ]

''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

(#11) flexxx2 válasza negro (#10) üzenetére


flexxx2
őstag

akkor ajánlom játszd végig az 1et, én kb 10 éve nyomtam újra, és nem éreztem "elavultnak",
a dune 2 szerintem is RTS műfajteremtő játék volt, kb mint a wolfenstein 3d FPS-ben

[ Szerkesztve ]

(#12) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Tudtommal a Funcom legalább 4 Dune játékot tervez csinálni a Tencent anyagi segedelmével. Ebből az RTS volt a legelső, amit a Survival követ, sejthetően Conan Exiles alapon, bár kérdés, hogy az egyféle biom-ot miként fogják feldobni, hogy ne legyen uncsi. Én el tudnék viselni valami sztori-fókuszút is abban a világban, de félek, hogy az meghaladná a Funcom képességeit...

Sub-Dungeoneer lvl -57

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.