Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Chaser


Chaser
titán

Az ára azért kiszivároghatna:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#2) zuchy


zuchy
őstag

Durva lesz a HD5870 Lightning. :Y

PC-STYLE.hu

(#3) mephi666 válasza zuchy (#2) üzenetére


mephi666
nagyúr

komoly... mintha nőtt volna az a nyák is egy kicsit... meg 2x8tűs táp... ruháznám, mint etetném ;]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4) stevve


stevve
nagyúr

Az Afterburner-t eddig is lehetett használni MSI termékeknél. Ebben akkor az az újdonság, hogy ezt bele is tervezték a kártyába, hűtőbe? :B

(#5) zuchy válasza mephi666 (#3) üzenetére


zuchy
őstag

De a tápáramkör is igen durvának ígérkezik. :K
6GHz-s samu memória menne rá, valami brutál hűtővel megspékelve, mert van ott hely gödivel. megint elkezdett szárnyalni a fantáziám... :B

PC-STYLE.hu

(#6) yakuza.tora válasza mephi666 (#3) üzenetére


yakuza.tora
addikt

De jó! Ismét egy bejelentés a semmiről... :W

Az 5770-es miben különbözik a ref kártyáktól? (természetesen az új hűtőt én is észrevettem)
Az 5870 Lightningról meg nem beszélni kellene, hanem gyártani!

Alléz Olympique de Marseille!

(#7) P00By válasza stevve (#4) üzenetére


P00By
nagyúr

Valahogy így.

(#8) FireKeeper válasza yakuza.tora (#6) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

szerintem a legfontosabb különbség az, hogy lehagyták az emeletes dupla dvi-t, így rá lehet pakolni az s1-et:)

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9) stevve válasza P00By (#7) üzenetére


stevve
nagyúr

Tehát szénné lehet hajtani és akkor is garis marad? :DDD Viccet félre téve, akkor ez így csak marketing és egyedi hűtő.

(#10) P00By válasza stevve (#9) üzenetére


P00By
nagyúr

Nem tudom, h megadtak-e fesz maximumot :D

(#11) yakuza.tora válasza FireKeeper (#8) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Ja! Úgy tuning? :DDD

Alléz Olympique de Marseille!

(#12) mephi666 válasza yakuza.tora (#6) üzenetére


mephi666
nagyúr

most miért? ránézésre mi jön le? nagyobb a nyák, alakítottak a tápáramkörön is, mert az alap 5870-nek 2x6tűs betáp elég... függőlegesen is nőtt a kártya... ja meg az emeletes dupla-dvi is átalakult ;] megnézném mennyit eszik pár ilyen cf-ben, emelt feszültségen szénné húzva... ide már azért táp sem árt...

ui: vagyis jobban megnézve ott van az a dupla dvi :B

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#13) Enton válasza FireKeeper (#8) üzenetére


Enton
addikt

Jogos! Plusz úgyis csak 3 kimenetet lehet egyszerre használni a 4-ből, szóval tök felesleges lett rá az a második DVI.
Hacsaknem a két DVI amik eddig voltak különbőek voltak, mert ha nem akkor tényleg felesleges.

"just because they are spelled the same doesn’t mean they are the same" And "just because they are not spelled the same doesn’t mean they are not the same" Mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#14) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Na, a piros alkatrészek azok,amik nincsenek beültetve, azaz azok majd az 5890-re kerülnek csak fel. :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#15) Integra


Integra
titán

konfidensöl, kiszivárgott... LOL
marketing újabb lépcsőfokához érkeztünk:))

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16) Robi BALBOA


Robi BALBOA
őstag

Szerintem itt a 5870-es esetében alapból 1ghz-en fog menni a gpu a ram pedig remélhetőleg 6ghz körül.
A hűtőről is jó lenne egy kép, és a fogyaztásra is kíváncsi lennék szerintem 220-230w körül lesz.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#17) CsendesMark


CsendesMark
aktív tag

DVI + HDMI + DP-vel képes lesz Eyefinity módban működni?

Az ár per érték arány a vesztesek mentsvára :D

(#18) leviske


leviske
veterán

Az eddigi HD5870-esekkel tudtommal megszokott lenni azért az 1GHz magórajel, így nem tudom mit akarnak elérni, főként, hogy 1,3GHz-hez viszont már tudtommal folyékony nitrogén kellett... :F

(#19) shteer válasza FireKeeper (#8) üzenetére


shteer
titán

S1

manapság elsődleges szempont :)

..szerintem jónak tűnik

(#20) pityeszka


pityeszka
őstag

gagyi a doboza. :D

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#21) D1Rect


D1Rect
félisten

Kapja az áramot izomból. Csak legyen mivel hűteni. ;]
Mondjuk, ha a szokásás lightning felárral jön, lehet nem lesz túl jó vétel, csak a fanatikusoknak.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#22) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

a szükséges energiát pedig két darab, 8 tűs PCI Express tápcsatlakozó biztosítja

Ez egyáltalán nem biztos... A legtöbb 8+6-os cuccnak 8+8-as hely van a nyákon. Hogy mi kerül oda, azt a szabvány határozza meg. Jelenleg 8+8-asra nincs lehetőség, csak 8+6-osra (150+75), illtetve a 8-ast ki lehet váltani 2db 6-ossal (75+75+75). (Pl EVGA GTX285 Calssified)

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#23) Gaboman válasza Robi BALBOA (#16) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Úgy tudom 10%os maximum tuningot engedélyez az Ati,tehát hozzávetőlegesen 935/5280Mhz lehetne a max órajele.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#24) Elpresidente


Elpresidente
tag

Az a doboz... Vadászgép, villámok, színes felhők. Atyvilág!
Miért ekkora divat mindenfajta b*zi szörnyet, morcosan néző harcost, idiotikus robotot, bögyös macát, vagy vadászgépet rakni a dobozra? Egy letisztult, egyszerű dobozzal már nem lehet eladni egy kártyát?

Xbox gamertag: goserHU

(#25) yakuza.tora válasza mephi666 (#12) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Én az 5770-es tuningképességeit firtattam, a "nagytesót" meg szeretettel várjuk!

Alléz Olympique de Marseille!

(#26) D1Rect válasza Elpresidente (#24) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem.... :(

mod:azaz de, csak plusz vásárló az is aki doboz alapján vesz.

[ Szerkesztve ]

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#27) TTomax válasza Elpresidente (#24) üzenetére


TTomax
nagyúr

Tökmindegy a doboz,egy darab papir amin a por fog állni a szekrény tetején vagy a sufniban.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#28) Geönczy


Geönczy
aktív tag

Ha egymás mellé raknánk az Asus 5770-sét és ezt, akkor némi hasonló vonást felismernék a kettő között.

(#29) Quan-Chi válasza zuchy (#2) üzenetére


Quan-Chi
őstag

a Lightning széria GTX260/275 -ből is nagyon beteg volt, remélem ebből is hasonló vadállat karit csinálnak :K

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#30) F e Z o


F e Z o
veterán

1,3V GPU magfeszültséghez, sztem már dukálna egy vizesblokk. Teljesitményben minimun az 1GHZ, amit menniük kell. A memóriák 5Ghz-en 256 bites sávszélesség mellett nem hiszem, hogy szűk keresztmetszet lenne. Ez kis hazánkban bőven 100k felett lesz. Sajnos. :O

H2O über alles!

(#31) kukorizz


kukorizz
csendes tag

Nem rossz a kicsike

Hogy kerülnek a "fűre lépni tilos" táblák a gyep közepére?

(#32) Robi BALBOA válasza leviske (#18) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Az 1ghz-et meg lehet lépni, de nem mindegy, hogy szénné húzva 1ghz vagy alaphelyzetben, és így gondolom tuningal elérhető lesz a 1100-1200mhz is.(hacsak az ATI közbe nem szól :DDD )

[ Szerkesztve ]

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#33) LackoMester


LackoMester
addikt

nem lesz rossz cucc a Lighting féle megoldás.. :K jut eszemben már fent van a 9.12 catalyst[link]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#34) Gaboman válasza Robi BALBOA (#32) üzenetére


Gaboman
nagyúr

1100-1200Mhz hez már nem lenne elég a léghűtés meg itt már keményen feszelni kellene a kártyát,a világrekord ha jól emlékszem 1300Mhz körül van folyékony nitrogénnel hűtve.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#35) zuchy válasza Gaboman (#34) üzenetére


zuchy
őstag

Én olyan 950MHz-t látok amit kihoznak majd. Ha engedi az AMD. Vagy jobb GPU.kat ráválogatva 1GHz, ami komoly marketingal bír. Kíváncsi vagyok mit hoznak össze.

[ Szerkesztve ]

PC-STYLE.hu

(#36) Gaboman válasza zuchy (#35) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Én is max annyit látok de jobban hiszek a 935 körüli max mag órajelben.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#37) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Kivancsi leszek arra az 5870-esre :)

...

(#38) Quan-Chi válasza zuchy (#35) üzenetére


Quan-Chi
őstag

én is 1ghz-ra gondolok, az MSI 4890 Cyclon OCX mag órajele is 1ghz volt, és annak már komoly marketinges ereje volt ! gondolom az 5-ös szériából is fognak hasonlót csinálni :K

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#39) sz.mich


sz.mich
tag

Nagyon jól néz ki. :Y Bár én beérném egy egyszerű 5770-el is.

Csak kp., az ár fix.

(#40) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

MSI Internal only- meg CES only feliratok a nyák felépítési rajzán, közben meg itt a cikkben, ez megint ilyen "kiszivárogtatott" anyag ;]

egyébként is: megkérdezte már vki h fizet-e az F-15 gyártójának jogdíjat az MSI a kép használatáért? ;]

(#41) Tomcat válasza hejesírásó (#40) üzenetére


Tomcat
őstag

Mármint a BOEING-re gondolsz? :D
BOEING
Lehet nem is tudnak ott róla.

Tomcat

(#42) F e Z o


F e Z o
veterán

Csak egy a baj, hogy aranyárban fogják adni mind a két kártyát.

H2O über alles!

(#43) Apicius válasza Elpresidente (#24) üzenetére


Apicius
tag

Mondjuk ezek nekem is jobban bejönnek:

''Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló.''

(#44) #21346560 válasza TTomax (#27) üzenetére


#21346560
törölt tag

hidd el, sokan vannak akik a doboz miatt is veszik :K

(#45) LGLuke


LGLuke
őstag

Azért az nagyon tetszik, hogy a gyártók direkt alacsonyabb feszültségre és alacsonyabb frekire állítják termékeiket, hogy a felhasználók még kihozhassanak 10-20%-ot.
Régebben azért közel a stabil valós teljesítményért fizettünk. Ma meg még szórakozni is kell vele, hogy megkapd a kártya lehető legjobb teljesítményét, mert a gyártó alapból kisebb teljesítményen szállítja. Az emberek meg örülnek neki, hogy tuning kártyát kapnak, s ezért hajlandóak többet is áldozni.

(#46) #21346560 válasza LGLuke (#45) üzenetére


#21346560
törölt tag

régebben jobb cuccot gyártottak, több "selejtet" tettek a kukába, ma inkább visszaveszik a teljesíményt, de több termék lesz jó........költséghatékonyabb......
ha meg szerencséd van pont kifogsz egy olyat, ami a jó kategóriába tartozik, és húzhatod
hidd el, sokszor van hogy ugyanaz a széria/gyártó/gyártási idő és egyiken megy a tuning másikon nem....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.