Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9851) Mr.Franczy válasza #70339072 (#9850) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

Szeretnék kérni én is hozzá férést, köszönöm.

Gazember

(#9852) #70339072


#70339072
törölt tag

az egyik naplemente...
igaz 2 van.
:K

(#9853) #10234880 válasza #70339072 (#9852) üzenetére


#10234880
törölt tag

waáú,. :Y mintha ijet láttam volna emebbe is,. :U zsíír,. :C

(#9854) Sub-ZeRo válasza szala86 (#9840) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem. Játékot töröld, rakd fel újra, majd a 13-as utána meg a 14-et rakd fel. Persze modok nélkül.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#9855) dokee78


dokee78
félisten

Nézze már meg más is,aki még nincs 28-as szinten,hogy a 750-es Volvo és 730-as scania melyik szinttől van?
Csaksimangabinak és egy ismerősömnek 18-as szinttől elérhető.
Nekem 28-tól.

(#9856) #70339072 válasza dokee78 (#9855) üzenetére


#70339072
törölt tag

Az unlock sor a kérdésedre a válasz.

accessory_engine_data : d16g750.volvo.fh16.engine
{
name: "D16G750 euro 5"
price: 21840
unlock: 16

accessory_engine_data : dc16_730.scania.r.engine
{
name: "DC16 21 730 Euro 5 EEV V8"
price: 27600
unlock: 25

[ Szerkesztve ]

(#9857) dokee78 válasza #70339072 (#9856) üzenetére


dokee78
félisten

Köszi.
Ha ezt átírom multiban nem fogják csalásnak venni?
Ezt hol kell átírni?
De nálam miert 28-tól?
Másnak sincs átírva.

[ Szerkesztve ]

(#9858) #70339072 válasza dokee78 (#9857) üzenetére


#70339072
törölt tag

átírni a játékét nem tudod de ha hozzáírsz egy modot abban átlehet.
tulajdon képen erre is gyanaxom, valszeg használhatsz valami zzzzz-s modot ami felűlírja ezt a gyári értéket és veled jól kiszúr.

a Brutál csak a + hozzáírt 2 és 3000 LE Stewen motorokat szabályozza level 15-től a többi motor mod benne sincs.

Az meg hogy multiban mi van? fogalmam sincs, nem multizok és sosem fogok, túl fakó nekem már az a fránya gyári vanilia színű játék :)

[ Szerkesztve ]

(#9859) dokee78 válasza #70339072 (#9858) üzenetére


dokee78
félisten

Használok pár zzzz modot.
Én sem sokáig multizok,mert hiányoznak a modok.

(#9860) Mr.Franczy


Mr.Franczy
aktív tag

Sziasztok.
Lehet már targytalan, de valaki keresett motor és váltó módot a játékhoz! Találtam és működik is rendesen, ha valakit érdekel dobjon mailt privátban, és átküldöm neki, ha hazaértem a melóból!

Gazember

(#9861) beleszólok


beleszólok
senior tag

Tegnap töröltem. Demo változat volt. Sokáig a 8. fuvar jelentette a játék végét. Tegnap sikerült összehozni egy 849km-es utat, de félúton egy mentés visszatöltésekor közölte, hogy itt vége a demonak. Ez már elég gusztustalan dolog volt. :(

Tiszavirág: http://youtu.be/YdcsiW0kfso

(#9862) Milka 78 válasza beleszólok (#9861) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Ezért hívják demonak ;)

(#9863) beleszólok válasza Milka 78 (#9862) üzenetére


beleszólok
senior tag

O.K., hogy demo, de azért menet (ráadásul ilyen hosszú menet) közben ilyen csúnyán félbeszakítani egy játékot, még ha csak demo is... más nem tudom hogy van vele, nekem egy pillanat alatt elveszi a maradék vásárlási kedvemet is.

Tiszavirág: http://youtu.be/YdcsiW0kfso

(#9864) dokee78 válasza beleszólok (#9863) üzenetére


dokee78
félisten

Vedd meg,még 28 órán át akciós.

(#9865) szala86


szala86
aktív tag

Na közben megoldódott. Akkora láma voltam, hogy csak na!
Direkt töröltem a modokat, csak a Brutalt, a Jazzycat illetve a TSM-et hagytam meg. Legalábbis ezt hittem, mert benne felejtettem egy valós embléma modot. És pont az okozta galibát. Azért mindenkinek köszönöm a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

(#9866) dokee78


dokee78
félisten

Multizik innen valaki?

Orosz kollégák már szemetek.
Viszem a rakományt,vigyázok rá,mint a hímes tojásra,erre úgy rám húzza a kamionját egyből 12% károsodás.
Nem ismerik a tükröket.

(#9867) Montreal válasza dokee78 (#9866) üzenetére


Montreal
csendes tag

Én igen, EU2-n vok ,mivel EU1 nagyon zsufolt :DDD

(#9868) dokee78 válasza Montreal (#9867) üzenetére


dokee78
félisten

Mik a billentyű parancsok?
Pl chat ilyesmik.
Milyen néven?

(#9869) Montreal válasza dokee78 (#9868) üzenetére


Montreal
csendes tag

LumaEmu néven, bill. parancsokat énsem tudom.
Egyébként a meglévő nevet lehet valahogy szerkeszteni? :F

[ Szerkesztve ]

(#9870) dokee78 válasza Montreal (#9869) üzenetére


dokee78
félisten

Jól láttam,hogy van rendszám bug?
Mert nekem Zsolti az ablak rendszámom és ma láttam vagy 5-öt.

(#9871) beleszólok válasza dokee78 (#9864) üzenetére


beleszólok
senior tag

Steam-et nem ismerem. Ez hogy működik? Csak a kulcsot kapom vásárláskor?
És mi a helyzet a megvásárolt szoftverrel? Működik a steam kliense nélkül?
(utána is nézhetnék, de az idő rövidsége miatt most célszerűbbnek tűnik kérdezni)

Tiszavirág: http://youtu.be/YdcsiW0kfso

(#9872) dokee78 válasza beleszólok (#9871) üzenetére


dokee78
félisten

Megbízható és biztonságos,van topikja is.
Ha multizni is akarsz akkor is aktiválnod kell a steamen

(#9873) #10234880


#10234880
törölt tag

még most se jó aza nyomor multi,. :W :W ink hagyom a fenébe,. mer látom sose lesz jó,.sohase fogok tudni bejelentkezni,regizni a steam fiokommal,.nade lehet ,h mind1 is,. mer a gyári alap, igy is már eléggé ocsmány Brutál nélkül,. vagyis ahogy elnézem, szépen maradok single módban.

pedig gondoltam,kipróbálom,merh egyszerű a multi de mégse, tul bonyolult, és mindig kicsesznek az emberrel,. mint pl,. velem,. mer semmit se lehet,. nade mosmá, kezdek arra a szintre jutni, hogy nemérdekel,. ha kiszúrnak az emberrel,. akkor tegyék,de aztán majd necsodalkozzanak,ha mindenki morogni fog rájuk, meg ha szidni fogják őket, hogy ij nem jó,oj nem jó,. stb,.. ugyhogy erről ennyit.!!
-,-"

[ Szerkesztve ]

(#9874) beleszólok válasza dokee78 (#9872) üzenetére


beleszólok
senior tag

A kérdés pontosan az volt, amit leírtam. Hogy biztonságos és megbízható (amennyire egy ilyen webes cucc az), afelől nem volt kétségem. :)
Közben megtaláltam a topikját és... szóval ez most kimarad. :(
De köszi a tippet!

Tiszavirág: http://youtu.be/YdcsiW0kfso

(#9875) Zozzer888 válasza beleszólok (#9874) üzenetére


Zozzer888
addikt

Mi a baj vele?

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#9876) beleszólok válasza Zozzer888 (#9875) üzenetére


beleszólok
senior tag

netfüggő. Legalábbis én így értelmezem.

Tiszavirág: http://youtu.be/YdcsiW0kfso

(#9877) Zozzer888 válasza beleszólok (#9876) üzenetére


Zozzer888
addikt

Most néztem rá net nélkül a RACE07-re, nekem ment rendesen. Szerintem a kamion is menne, de ha kormány nélkül elindítom, megint lőhetem vissza az összes beállítást kormányra majd:)

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#9878) dokee78


dokee78
félisten

Düsseldorf
Volt egy narancssárga Scaniás troll,mindenkit borított fel a telephely mellett. 2-szer lökött fel úgy hogy 49%-os károsodásom lett. Mivel tudom az adminnak jelezni? Mert volt olyan is,hogy előztem valakit és rámhúzta,meg fékezett előttem.

(#9879) beleszólok válasza dokee78 (#9878) üzenetére


beleszólok
senior tag

Fél off: biztos, hogy ezek trollkodnak? Régebben repülő szimulátorral játszottam neten (nem most volt ;) közel tíz éve), akkoriban volt olyan, hogy a csalással gyanúsítottak egy része nem csalt, csak szakadozott a hálózata és a szerver kicsit furcsán értékelte ezeket a szakadásokat. (nem arra gondolok, aki fellökött, hanem amikor "rádhúzzák" és hasonlók)

[ Szerkesztve ]

Tiszavirág: http://youtu.be/YdcsiW0kfso

(#9880) dokee78 válasza beleszólok (#9879) üzenetére


dokee78
félisten

Laggok persze vannak,ezért kell nagyobb követési távolság.

Aki rám húzta nem net hibája volt tuti.
Kimentem balra elém jött,kimentem jobbra mellé elém jött.
Mikor meg előzni kezdtem rám húzta.

[ Szerkesztve ]

(#9881) Vakegérke válasza dokee78 (#9880) üzenetére


Vakegérke
veterán

Megtolod egy kicsit oldalról a pótot, és enyhén fékezel. Amíg "összeszedi" a szerelvényt, lazán megelőzheted.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#9882) Zozzer888


Zozzer888
addikt

Ez eléggé ütős bundle, pláne a 25%-os kuponnal

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#9883) edem96 válasza dokee78 (#9878) üzenetére


edem96
senior tag

Y-al lépsz a chatbe.. és ott tudod reportolni... Amúgy én is multizok, edem553 névvel... Steamen is ez a nevem, csak nem nagyon vagyom fent hétköznaponta mert dolgozok...

Az áram alatt lévő kábel ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása. {NOKIA Lumia 630 Dual Sim Bright Green}

(#9884) dokee78 válasza edem96 (#9883) üzenetére


dokee78
félisten

Nekem nem jön be az y-ra majd megnézem a Z-re.

(#9885) tutuhawer


tutuhawer
őstag

Én nagyon sokat mentem multiban, sok videóm is van.
1. Sok a köcsög, de nekem alig van balesetem, a régi száguldozós korszakban se volt, nem figyel a többi, akkor megpróbálok figyelni. A brazilok szoktak balesetezni sokat, azt hiszik, benük él Ayrton Senna.
2. A steam biztonságos vagy nem, a fene tudja, én paypalra tettem pénzt, és onnan küldtem steamre. A játékot viszont annak idején dobozosan vettem a cd galaxisból, én még kaptam hozzá lemezt is, de sose használtam, rögtön nyomtam be a kódot a steambe, hogy mehessen a multiplayer
3. chat ablak az Y gombbal működik. A multiplayeres feliratokat pedig eltüntetni , megjeleníteni lehet az f11-gyel vagy az f10-zel, nem tudom.
4. Gabi, a megfelelő oldalon a steam fiókodat hozzáteszed az ets2mp profilhoz, és mehet tovább a letöltéshez. Korábban is így ment ez. Most azonban pluszban ott csinálsz egy új ETS2MP fiókot , amit a játékba belépéskor is meg kell adni, így tudják még jobban kiszűrni a játékból az ide nem illő embereket.

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#9886) #10234880 válasza tutuhawer (#9885) üzenetére


#10234880
törölt tag

hiába, adnám én hozzá,. de beregizni sem tudok,. ets2mp-re,. ésa steam fiókommal való belépés sem megy,. :(( ám mien,meik aza megfelelő oldal?

[ Szerkesztve ]

(#9887) tutuhawer válasza beleszólok (#9874) üzenetére


tutuhawer
őstag

megveszed a játékot bárhol, és akár van cd-je, akár nincs, neked csak a kód kell. Azt beírod a steambe, amely egy játékok gyűjtőhelye. A te játékaid helye, onnan indítod őket, onnan letöltheted, frissítheted stb stb. A kódot beírva máris letölti a játékot és kész. Elég régóta megy a rendszerük, kiforrott megoldás a steam - gondolom a sok év tapasztalatából kiindulva.

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#9888) tutuhawer válasza #10234880 (#9886) üzenetére


tutuhawer
őstag

lehet , hogy annyit nyomkodtál, hogy véletlenül már regisztráltál. Küldj egy emlékeztetőt az emailedre

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#9889) #10234880 válasza tutuhawer (#9888) üzenetére


#10234880
törölt tag

sikerültttttttttt :DD :C és most amivel beregiztem,oda, vagyis amien mélcimen vok,azt kel megadnom a játékba??

[ Szerkesztve ]

(#9890) #10234880


#10234880
törölt tag

aztaa de 1 nyomii,. :Y kassát választottam, és mentem letudni a legelső fuvart,. és jött 1 más valaki,azis ugyanoda,. és átment rajtam,beakart álni a hejemre., :Y és mikor én megelőztem, akkor közbe nemtom kit kickeltek,banoltak,de mikor megkaptam a eredményt,akor a steam működése leált,. most engem rugtak ki,. vaggy a beaktivált modok végett ált le

(#9891) tutuhawer válasza #10234880 (#9890) üzenetére


tutuhawer
őstag

1.tehát ütközések vannak, kivéve a szervizekben, telephelyeken, garázsokban, a kikötőkben. Szellem mód van a balesetek elkerülése végett.
2. 90-es limiter van, 440 LE-s motor is elég, nem kell a 3000 lóerő :)
3. Ajánlott, kimondottan javasolt a saját kamion használata, nem bérfuvarokat csinálunk!!! Az ugyanis balhét okozhat. Addig menj el single playerben, és hitelezz egy kamiont azonnal, a multiban az idő úgyse úgy telik, a hitelllel nem lesz gond

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#9892) #10234880 válasza tutuhawer (#9891) üzenetére


#10234880
törölt tag

saját kamion kell? azta marinéni, :Y nekem most bérfuvar sincs a multiba :DDD ám singlebe kell szereznem először kamiont?

de aludni sem tudok, mer nincs miben,és nincs hol. ám resetet h kell nyomni? configba?

[ Szerkesztve ]

(#9893) tutuhawer válasza #10234880 (#9892) üzenetére


tutuhawer
őstag

jó, tehát eltűnhetnek a fuvarok, de sebaj, tessék single-ben menni párat, esetleg egy resetet nyomni a config fájlban, aludni, aludni még egyet, ilyenek segíthetnek.

szerk: illetve lehet hackelni pénzt single-ben gondolom, és azzal a profillal , mentéssel bemenni multiba, szerintem mindegy, sokan csinálták ezt. Igazából nem oszt, nem szoroz, a vége ugyanaz: vezetni kell a gépkocsit akármilyen szinten akármennyi pénzünk van

[ Szerkesztve ]

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#9894) #10234880 válasza tutuhawer (#9893) üzenetére


#10234880
törölt tag

hát ez jó,. senkise látott h mentem,. egyedül voltam a egész térképen :D és hiába probaltam 90től feljeb nyomni,nem ment, leredukáltak :D ám vagyis kihalt az europa#1 szeró., vagy holvan mindenki ijenkor?

[ Szerkesztve ]

(#9895) Montreal válasza #10234880 (#9894) üzenetére


Montreal
csendes tag

valszeg offline voltál, jobb felső sarokba kiírja hogy "on" vagy "offline" vagy

(#9896) tutuhawer válasza Montreal (#9895) üzenetére


tutuhawer
őstag

illetve vannak forgalmasabb és üresebb területek. Dolgoznak, gondolkoznak a civil autókon alacsony mennyiségben, de óvatosan kell bánni minden plusz tartalommal, nehogy tönkretegye a játékot, és megrogyjon

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#9897) #10234880 válasza Montreal (#9895) üzenetére


#10234880
törölt tag

pedig gondolom online voltam,. mer rendesen a szerón voltam. vagy pedig mindenki alszik má :D ám tutuhawer, te meik szerón nyomod? a 2esen?

akkor ez érdekes,. akkor téleg elmentek aludni, h 1 árva lélek sem volt :D

[ Szerkesztve ]

(#9898) tutuhawer válasza #10234880 (#9897) üzenetére


tutuhawer
őstag

én, ha belépek, akkor az 1-esen, 90 km/h-val

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#9899) tutuhawer válasza tutuhawer (#9898) üzenetére


tutuhawer
őstag

így meg tudod nézni, ki hol van :
http://forum.ets2mp.com/index.php?app=ets2mp&module=game&section=servers

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#9900) #10234880 válasza tutuhawer (#9899) üzenetére


#10234880
törölt tag

hé te,. kivolt aza nyomi, aki nem engedett el? jobb kezére estem és vagyis nekem lett volna előnyöm,. :Y és ez meg elvág elimbe a dilinyó,. :W ám te mien néven vagy,holvagy? én most rotterdamba vok ezen a néven ah ittvok a fórumon. de a Csk betű közt, ott a a betű vagyis csak :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.