Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Superhun


Superhun
addikt

Alakul a dolog, lassan az Intelnél is megtanulnak VGA drivert írni :U

(#2) Male


Male
nagyúr

"című alkotások mostantól grafikai hibák nélkül is futnak"

Mostantól kikapcsolhatóak a grafikai hibák bennük? ;]

(#3) Dr. Romano válasza Male (#2) üzenetére


Dr. Romano
veterán

A driverben a Bug csúszkát lehet állítani: nincs, kevés és magas opciók állnak rendelkezésre ;]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#4) Abu85 válasza Male (#2) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

;] javítva. :R

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#5) Khan13 válasza Superhun (#1) üzenetére


Khan13
senior tag

Az Intel eddig is tudott, szerintem a PowerVR-res dologgal kevered. Nekem tökéletesen működött eddig minden driverük, és sokszor hoztak érezhető teljesítményjavulást.

(Még jó, hogy Windows 8-on nem korlátozza a Fujitsu a driver telepítést, így egy ideje már nem másfél éveset kell használnom :D )

(#6) Male válasza Dr. Romano (#3) üzenetére


Male
nagyúr

:DDD

Abu: Ok :) Priviztem volna, de ez túl jó elírás volt :)

(#7) audi100td válasza Abu85 (#4) üzenetére


audi100td
nagyúr

GMA X4500-hoz várható esetleg hivatalos W8 driver?

(#8) Abu85 válasza audi100td (#7) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Nem. Az van és marad is, amit a Win 8 telepít. Van benne egy aláírt WDDM 1.1-es driver. Azt nem tudom, hogy ez letölthető lesz-e külön. Valószínűleg nem, de nem is lényeges, mert telepíti a WIn 8 már az OS telepítésével. Ha mégsem telepíti, akkor a Windows update-en megoldható a telepítés.

Ezekhez van teljes támogatás, az Inteltől:
- 2nd Generation Intel® Core™ Processors with Intel® HD Graphics 3000/2000
- 3rd Generation Intel® Core™ Processors with Intel® HD Graphics 4000/2500

Ezekhez van Win 8 update drivertámogatás, vagyis nincs Inteltől letölthető driver, de az OS telepít, vagy a Win update-ről frissíthető:
- 1st Generation Intel® Core™ Processors with Intel® HD Graphics
- Intel® G45, G43, & G41 Express Chipsets
- Intel® Q43 & Q45 Express Chipsets
- Mobile Intel® 4 Series Express Chipset Family (Mobile Intel® GM45 Express Chipset)

A többi termékhez nincs semmilyen Win 8 támogatás.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#9) Yodafon


Yodafon
senior tag

Csak én érzem úgy mintha Firefox alatt a szöveges oldalakon "szaggatna" az egér ezzel az új driverrel? :F

I'm gangsta!

(#10) persil válasza Dr. Romano (#3) üzenetére


persil
nagyúr

Kár, hogy csak ilyen kevés opció áll rendelkezésre, én szívesebben választanám a "visszafogott, de még meglehetősen bugos" állást :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#11) lenox válasza Abu85 (#8) üzenetére


lenox
veterán

Latom, most nincs szo ivy pentiumrol. Mi lett a multkori leveledre a valasz?

(#12) Abu85 válasza lenox (#11) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Az, hogy hivatalosan nem támogatja. De tisztán látjuk, hogy igen. Szóval ez most patthelyzet. Ezért nem írtam erről semmit, mert nem jutottunk előrébb. Te mutattál valamit, amit nyilván elhittem, mert látszott, hogy megy, de az Intel azt mondja, hogy a táblázatuk helyes, és hivatalosan nem támogatják. Erre én tényleg nem tudok mit reagálni, mert láttam a képen, hogy megy. Most felvettem a várakozóállást. Ha jön tesztre, akkor megnézzük, és az talán konkrét bizonyíték lesz az Intelnek. Persze gondolkodok azon, hogy elküldjem-e, mert nem tartom lehetetlennek, hogy nem tervezték a támogatást, csak benne maradt. Így pedig azzal rosszat csinálunk, ha figyelmeztetjük őket. :D

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#13) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Cedar Trailes Atomoknál javított valamit ez a driver vagy ahhoz még nem jött update?

@Abu85: Benne vagy/voltál a GameStarban.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#14) Abu85 válasza Mister_X (#13) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Cedar Trailhez nem jön Win 8 driver. A januári Win 7 driver van. Valszeg így is marad.

Hogy-hogy? Egy ideje már nem jártam ott. Hol vagyok? Jöhet privátban. :D

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#15) lenox válasza Abu85 (#12) üzenetére


lenox
veterán

Nyilvan ha nem kell supportalni, es ezert a userek egy resze dragabbat vesz, az nekik jo. Mondjuk mobil proci meg nincs ha jol ertem, ha majd kijon belole mobil pentium/celeron akkor lesz erdekes, mert szerintem ra lesznek kenyszeritve valamennyire, hogy mukodjon. Na majd este kiprobalom ezt a drivert is...

(#16) kromatika


kromatika
veterán

ideje volt már.

(#17) Mister_X válasza Abu85 (#14) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ázigen. Szép kis pofára ejtés, az tuti.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#18) Yodafon válasza Superhun (#1) üzenetére


Yodafon
senior tag

Na vissza raktam a 2-vel régebbi drivert így mostmár nem "szaggat" az egér. Szóval úgy tűnik az Intel még mindig nem tud drivert írni... :(((

I'm gangsta!

(#19) nicu71


nicu71
addikt

nagyszerű hír,már töltöm is! :)
sajnos a firefoxos szaggatást nem fogom tudni megnézni,már régóta ignorálom a rókát...

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#20) lenox válasza lenox (#15) üzenetére


lenox
veterán

Install utan elcseszte a kepet, de ujrainditas utan jo, ezen is megy az opencl.

(#21) szabeska


szabeska
addikt

Sziasztok! Én egy i3 2100-as 2. generációs procival használom a benne lévő HD 2000 GPU-t. A kérdésem az lenne, van e valamiféle tuning lehetőség ebben a GPU-ban, amit a biosban vagy máshol állíthatok? Turbo Boost pl nem tudom micsoda... Köszönöm előre is!

F1

(#22) Abu85 válasza lenox (#20) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Nagyjából erre számítottam a korábbi mérések után. Amíg hivatalosan tagadás van, addig az marad, hogy korábban frissítettem az előző hírt. Az gyakorlatilag csak a gyakorlati tapasztalatokból építkezik így.

(#21) szabeska: Elvileg a BIOS-ban tudod állítani az órajelet. Más lehetőség erre nincs. Ha az alaplap nincs felkészítve rá, akkor nem lehet tuningolni.
A Turbo az egy funkció. Ha terheled a GPU-t, és van elég TDP keret neki, akkor magasabb órajelre vált. Ez automatikus, semmit sem kell ehhez állítani, csak a drivert telepíteni.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#23) szabeska válasza Abu85 (#22) üzenetére


szabeska
addikt

Köszi!

F1

(#24) Rexcor


Rexcor
őstag

Az mitől van hogy azt írja ki a telepítés közben, hogy a rendszer nem felel meg az előírt minimális követelményeknek? :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.