Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#145) Rotburg


Rotburg
csendes tag

Kérek egy nagy pirosat Andrewstarr kollégának, ezért az üzletért. A vétel korrektül lezajlott.

(#427) vargapdavid


vargapdavid
tag

Repüljön a Andrewstarr-nak ezért az üzletért! Gyors, pontos, megbízható, kedves személy; tökéletes csomagolás, termék.. Egy-két szóval: HIBÁTLAN eladó! :)) :DD :C

[ Szerkesztve ]

(#3419) M.T.


M.T.
senior tag

Pirosat kérnék Andrewstarr -nak ezért az üzletért.
Privát üzenetváltás után személyes átvétellel vásároltam tőle!

(#3488) vargajozsef1


vargajozsef1
csendes tag

Ezért az üzletért kérek pirosat Andrewstarr kollegának, aki gyors, pontos, korrekt eladó volt, ajánlom mindenkinek!

(#5551) bableves88


bableves88
csendes tag

Ezért az üzletért kérek egy piros pontot Andrewstarr kollégának! Nagyon megbízható,pontos és segítőkész! Csak ajánlani tudom!

[ Szerkesztve ]

(#5883) weresgyufa válasza Andrewstarr (#4279) üzenetére


weresgyufa
tag

Kérnék egy Pirosat Andrewstarr-nak, vettem tőle egy 16GB-os MicroSD-t. Korrekt eladó, korrekt áruval,bátran ajánlom mindenkinek :R

[ Szerkesztve ]

- www.bolondsagokboltja.hu -

(#9084) Alpachino


Alpachino
veterán

Egy pirosast szeretnék kérni Andrewstarr kollégának ezért az üzletért :[link] korrekt, megbízható üzletfél.

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#10631) ocsi19


ocsi19
senior tag

Pirospont Andrewstarr-nak ezért. :)

(#13871) WilliamGhost


WilliamGhost
tag

Piros pontot kérek Andrewstarr-nak egy ilyen pendriveért.

There is no cloud, just other people's computers!

(#14086) agressor12


agressor12
senior tag

Pirosat kérek Andrewstarr tagnak, ezért az üzletért, ahol korrekt és pontos eladó volt, mindenkinek nagyon ajánlom!

(#16977) SZIGMA


SZIGMA
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnék egy piros pontot kérni [andrewstarr] részére a korrekt,gyors üzletért. Ez volt az:[32 GB-os gyors pendrive]

Köszönöm!

Szigma

[ Szerkesztve ]

Ez egy fórum.Segítség,kritika,trollok, minden előfordulhat.Fogadd el, ez ilyen!

(#17200) Anthonny válasza Andrewstarr (#17181) üzenetére


Anthonny
csendes tag

Pirosat kérnék Andrewstarr fórumtársnak egy kiváló PenDrive-ot vásároltam tőle gyors pontos korrekt eladó ajánlom mindenki figyelmébe!

:R 1000 köszönet!

(#19087) Jazoja


Jazoja
csendes tag

Piros pont Andrewstarr-nak ezért: 16Gb-os Sandisk Cruzer Fit

[ Szerkesztve ]

(#20169) szente80


szente80
aktív tag

Andrewstarr fórumtársnak kérnél kövér piros pontot akinek előre utaltam.Ezt vásároltam tőle.Ajánlom mindenkinek :K

(#22276) kingadam


kingadam
csendes tag

Pirosat kérek Andrewstarr kollegának, ezért az üzletért, ahol korrekt, pontos eladó volt.

DESKTOP: Gigabyte GA-H87M-HD3 | INTEL Core i5-4570 | Corsair Vengance 2*4GB | Corsair CX-600 | 2* WD Green 2 TB 2* WD Green 1,5TB 1*WD Blue 500GB | Sennheiser HD595 HTPC: Streacom fc5 | Gigabyte B85N | INTEL Core i3-4330 | Kingston 2*4GB | OCZ Agility 3 60GB | HDPLEX HiFi 250W | Arcam irDAC

(#26639) zfabian


zfabian
újonc

Piros pont Andrewstarr nevű tagnak. Xperia p-hez Nillkin tokot gyorsan leszállitotta! :)

(#31646) Vipi87


Vipi87
csendes tag

Pirosat kérek andrewstarr kollegának, aki ebben az üzletben gyors és korrekt vevő volt, minden úgy zajlott ahogyan azt megbeszéltük!

(#39175) aTe014


aTe014
aktív tag

Piros pontot érdemel Andrewstarr, aki ebben az üzletben gyors és pontos volt, minden a megbeszéltek szerint történt! Ajánlom! :)

i14Pro

(#39400) nelos


nelos
csendes tag

andrewstarr-nak kérnék pirosat ezért ! Korrekt üzlet volt.
:R

[ Szerkesztve ]

(#40766) tibi683


tibi683
tag

Andrewstarr -nak kérek egy pirosat, korrekt pontos és megbízható eladó! üzlet: [link] Ajánlom mindenkinek! :R

(#41639) milapsy


milapsy
aktív tag

hali kérnék egy pirosat andrewstarr-nak a kábelért és a fóliáért hétfőn utaltam neki másnap kopogott is a póstás köszi üdv

"én bírom a holdat, szerintem tök jó fej":) csakis a goa és a psy

(#41868) hegegabi80


hegegabi80
addikt

Kérnék egy pirosat Andrewstarr kollégának, ezt a pendrive-ot vettem tőle. Villámgyors volt!

(#44700) Bazsi1


Bazsi1
csendes tag

Piros pontot kérnék ezért az üzletért Andrewstarr kollégának ,és külön köszönet a korrekt lebonyolításért.Amit igért azt be is tartotta!

(#45246) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Egy piros pontot kérnék szépen Andrewstarr kollégának a rendkívül gyors, és korrekt üzletért! (Hétfőn reggel írtam neki először, és kedd reggel már itt is volt a rendelt szivacs, és mindezért semmi plusz költséget nem számolt fel! :R )

Remélem még összefutunk!

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#49006) szentespeter


szentespeter
tag

Pirosat kérek andrewstarr kollegának ezért az üzletért.

/Sony Xperia Z/ PÜ-re illik válaszolni...

(#49239) Macei


Macei
tag

Andrewstarr-nak kérnék egy pirosat a kábelekért.

Korrekt üzletfél bátran ajánlom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.