Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22851) IIIstIII


IIIstIII
senior tag

Sziasztok!

Keresnék telefonhoz egy olyan headsetet ami megfelel ezeknek a kritériumoknak:
-3,5 jack legyen a végén
-a mikrofonnál szét lehessen szedni és szintén 3,5-es jack legyen
-fekete :)
-ne legyen sérült
-nem feltétel de jó ha van csipesz a mikrofonon
-a füles része nem kell nekem (sajátot fogok belerakni)

Debrecenben pénteken vagy hétfőn át is venném. Köszönöm előre is!

(#22852) _seth_ válasza #65675776 (#22830) üzenetére


_seth_
veterán

Ja, elnézést :) Ezt nem tudtam, hogy lakhelyének tekinti az egész országot :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#22853) brekkhun


brekkhun
tag

(#22854) gps76


gps76
őstag

Keresek olcsó androidos telefont sürgösen!

(#22855) lord1313


lord1313
csendes tag

Eladóvá vált egy Samsung Omnia.

Azt leszámítva h telefonálni nem lehet vele, minden további funkció tökéletesen működik.
Sajnos a telefon funkicója elszállt egy frissítésnél, aki csinálta az nem tudja mi baja és én sem .Windows Mobil operációs rendszer van rajta.
8 GB belső memória, microSD kártyával bővíthető.
PDA-nak tökéletes 624 Mhz-es, 256 mb rom, 128 mb ram, napi 2-3 óra használat melett körülbelül egy hetet kibír nálam.
Fényképezőnek is tökéletes 5 MP-es kamerea, autófókuszos, makró funkicója is van.

Esztétikailag jó állapotban van kijelző mindég fóliázva volt, nem volt zsebben hordava, táskában hordtam kölön fiókban.

Doboza, gyári CD-je, adatkábele megvan.

Akit érdekel nyugodtan írjon lehetőleg privátba....

Nyíregyházi vagyok, de Debreceni személyesátvétel megoldható.
Szép napot mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

(privátba írj)

(#22856) ati012


ati012
senior tag

(#22857) kungzi


kungzi
veterán

Corsair H50/H60 procihűtőt keresek am3/am3+ laphoz. Cooler Master Hyper 212+ beszámítás+ráfizetés

(#22858) inkubator válasza lord1313 (#22855) üzenetére


inkubator
tag

PDA Funklubbon vannak fent Phon részek, rakjatok fel egyet hátha megjavul.

Note 4, bicikli 3, Gear 2, asszony 1

(#22859) trl_master


trl_master
tag

Macbook alkatrészekkel foglalkozik valaki? Pro-ba kellene 13,3-as kijelző olcsóm, gyorsan. (tudom, válasszak a kettő közül :U )

"Ha belekezdtél hát folytasd tovább..."

(#22860) _seth_ válasza _seth_ (#22675) üzenetére


_seth_
veterán

Eladó:
-Fujitsu Amilo Pi1536 burkolati elemek, töltő, akku (hulla de felújítható), alaplap (hibás), -8600m gs 256mb mxm vga kártya, 1e forinttól.

-FujiFilm FinePix S6500fd bridge fényképezőgép + táska + elemek, töltő + szűrők + tisztító -szett + 2GB Olympus XD kártya + minden kábele és tartozéka, doboza, nagyon megkímélt állapotban eladó kihasználatlanság miatt 35e, igény esetén állványokkal

-3 ventis piacos notebook hűtő 1e.

-15-16" notikhoz való állítható műanyag állvány 0,5e de csak ha eljössz érte az agrárra amikor bent vagyok :)

-Új IDE mobil rack 1,5e.

-Sony Ericsson usb-s adatkábel és egy szinte új headset együtt 1e.

-Megkímélt, szinte új Belkin notebook válltáska, 7e.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#22861) Kryczek


Kryczek
tag

Keresek NOKIA 5230-ast, jó állapotban olcsón. akinek van irjon privátot. :R

[ Szerkesztve ]

Mert a stílus ízlés dolga. Nem pénzkérdés.

(#22862) INMOTEP válasza Kryczek (#22861) üzenetére


INMOTEP
őstag

Nézzél szét a Nyíregyi topikban :)

(#22863) Mateee


Mateee
tag

Eladó lim lom kacat!
Trust vezetéknélküli egér dokkolóval: 1500 Ft [Trust]
Floppy lemezek, formázatlanok
Lg cd olvasó
Számiógép ház + táp 3000 Ft
Sb Live 5.1 2000 Ft
37 cm-es színes Tv
Lenor öblitő 5l-es koncentrátum 2 fajta illattal: 1800 Ft/fb
Ariel 5l-es mosógél (fehér illetve színes) 2400 Ft/db
Ariel 4,9 L-es mosógél Lenor öblítő adalékkal 2400 Ft/db
Debrecen házhozszállítással!

(#22864) dvdbackuper


dvdbackuper
őstag

MÁSODÁLLÁS LEHETŐSÉG! (diákoknak és már munkahellyel rendelkezőknek egyaránt)
Az UFS Group Holding Zrt. többféle feladatkörre, kötetlen munkaidőben munkatársakat keres Hajdú-Bihar és Szabolcs-Szatmár-Bereg megye területén.

Kiemelt ágazatok:
-piaci elemző;
-tőkepiaci tanácsadó;
-ügyfélreferens.

Kiemelt lehetőség: kis-és középvezetői feladatkörök betöltése.

Olyan embereket keresünk, akik pozitív hozzáállással szeretnének egy folyamatosan fejlődő csapat részeként sikereket elérni és hosszútávú karriert építeni akár már a meglévő munkahelyük mellett.
Nem feltétel a szakmai előképzettség, mert amelyik ágazathoz szükséges, A GYAKORLATI OKTATÁST BIZTOSÍTJUK!

A NÁLUNK MUNKAVISZONYBAN ELTÖLTÖTT IDŐT SZAKMAI GYAKORLATKÉNT LEIGAZOLJUK!

Kiemelkedő keresetek!

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet az adatlapon megadott e-mail címen!
job.eva7@gmail.com

(#22865) pockhome válasza dvdbackuper (#22864) üzenetére


pockhome
senior tag

ide mennyi a korhatár? gondolom 18+ :B

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#22866) Gercsa válasza RexpecT (#22806) üzenetére


Gercsa
senior tag

A bank nem tud pénzt nyomtatni, ebben igazad van, de a számládra jóváírja elektronikusan, ez a számlapénz.

Így akkor is tud neked 900 Ft-ot adni, ha neki csak 100 van.

Nem én kiáltok, a gazdaság dübörög.

(#22867) dvdbackuper válasza pockhome (#22865) üzenetére


dvdbackuper
őstag

Ha komolyan érdekel, sztem 17 még belefér :R

(#22868) MY2K válasza dvdbackuper (#22867) üzenetére


MY2K
aktív tag

Rég volt már ilyen ügynök állás hírdetés. Gyomor kell az ilyenhez, megállás nélkül hívogatni az embereket hogy fektessen be....

Telefon, TV, Internet, Mobilnet - Rendelés, bekötés egy helyen. Keress pü-be!

(#22869) dFactor


dFactor
tag

Eladó lett egy : Powercolor HD4890 VGA

Irányár: 25.000 Ft. Érdeklődni priviben.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ I mean if my show does not make people vomit and have an erection at the same time, then I've let my audience down.

(#22870) a-ttila


a-ttila
csendes tag

Eladó egy canon scan lide 200-as és egy
Logitech Z-5500 digitál subb-ja

(#22871) elfelejtette


elfelejtette
veterán

A felesleges cipelés elkerülésére eladó lehet:
Technics RS-BX 404 deck 5k
Pioneer fadobozos 3 utas hangfalszett (2 háttér + center, 22*11*8 cm-esek) 10k
Az árak természetesen irányárak.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#22872) pockhome válasza elfelejtette (#22871) üzenetére


pockhome
senior tag

talán költözöl? akkor otthagyod a szomszédod akinek a vga-t vetted:D
és jó lett a vga amúgy?? műkszik rendesen?

[ Szerkesztve ]

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#22873) ViragL


ViragL
tag

Sziasztok!

Eladóvá vált néhány alkatrészem:

Gigabyte EG31M-S2
Gigabyte GeForce 7200 GS
SMC 1255TX-1

Mindhárom eszköz dobozában, az alaplapon nem működik a hálózati csatoló, a vga és a hálókártya hibátlan.

(#22874) Laraxior válasza pockhome (#22872) üzenetére


Laraxior
titán

annyira nem vicces... :(((

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#22875) pockhome válasza Laraxior (#22874) üzenetére


pockhome
senior tag

bocsánat, elnézést, ezt nem tudtam :W

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#22876) Laraxior


Laraxior
titán

Szerintetek ez tényleg elbír egy TV-t kihajtva? :F
én nagyon nem bízok ezekben... :B ill. nem nagyon látok benne tartósságot :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#22877) ntomka válasza Laraxior (#22876) üzenetére


ntomka
nagyúr

"Maximum weight 30 Kg"

ツ Headphones on - World off

(#22878) Kryczek válasza INMOTEP (#22862) üzenetére


Kryczek
tag

megtaláltam, írtam neki. köszi

Mert a stílus ízlés dolga. Nem pénzkérdés.

(#22879) Laraxior válasza ntomka (#22877) üzenetére


Laraxior
titán

jójó..olvasni én is tudok... de az elejében van egy műanyag ami végülis a TV-t fogja... minden más fém. Csak emiatt aggódok. Bontatlan csomag volt... :B
Nem nagyon óhajtok arra hazajönni hogy betörött a TVm kijelzője,mert a padlón végzi. Pont mint a telefonom :DDD keresztben repedt el a kijelző, amúgy még mindig ébresztene, ha nem veszem ki az akkut :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#22880) dbius válasza Laraxior (#22876) üzenetére


dbius
veterán

Megfelelő tiplikkel/csavarokkal igen, elbírja a megadott max 30 kilót.

Nálam most két, hasonló tartó van felszerelve, egyiken egy hagyományos 51 cm-es képcsöves tv van egy dvd lejátszóval, kb. 5 éve a helyén van, nem mocorog, ill. nem lazult ki egyáltalán.

A másik hasonló ahhoz, mint amit linkeltél, csak az enyém dupla karos, és egy 22"-os LCD TV/monitor van rajta, 4 éve. Nagyon jó.

Pont mostanában gondolkodtam rajta, hogy a 32"-os LCD tv-t is fel kéne rakni valami hasonló tartóval a falra, ahhoz hasonlót nézegettem, mint amit linkeltél.

[ Szerkesztve ]

(#22881) _seth_ válasza Laraxior (#22879) üzenetére


_seth_
veterán

Nekem a kis 37 centiset elbírja :D 15 centinél is hosszabb csavarokkal van felfúrva betonfalba :) De amúgy iskolákban vanak ilyenek és a 60 centis régi tvket évtizedek óta tartják :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#22882) lorcsi válasza Laraxior (#22879) üzenetére


lorcsi
veterán

melyik?
amit mostanában vettél 100 feletti áron ?

(#22883) Laraxior válasza dbius (#22880) üzenetére


Laraxior
titán

adtak hozzá mindent.. épphogy csak a falat meg a TV-t nem :D
Gondolom azért mellékelnek mindent hogyha az ember nem ezekkel teszi fel akkor magára vessen ha lepottyan. Bár a 3 csavart kevesellem, amikor a falra tehető része ki van lyuggatva mint egy szita. :B

_seth_: akkor mégiscsak megpróbálom felszerelni. Ehhez is akkora csavart adtak hogy szerintem a másik kijön a házoldalán :DDD

lorcsi: ProgyG exTVje igen. :K

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#22884) dbius válasza Laraxior (#22883) üzenetére


dbius
veterán

Én mondjuk pont nem a hozzájuk adott tiplikkel raktam fel, mert azokat gyengének találtam. Viszont nekem mindegyiket 4-4 csavar rögzíti a falhoz, ill. azokat is, amiket eddig nézegettem, nem pedig csak 3.

[ Szerkesztve ]

(#22885) gps76 válasza vricsi78 (#22850) üzenetére


gps76
őstag

az eleg gyenge meg rezisztiv kijelzos,a legelso htc is kapacitiv.

(#22886) FireLord


FireLord
aktív tag

Dell XPS M1530 laptop több mint 1 év garanciával eladó:

Irányár, alkudni kötelező! :) Debrecen táblán belül ingyen házhoz viszem :C

(#22887) Fireman67 válasza Laraxior (#22883) üzenetére


Fireman67
tag

Hallgass rám!
Soha ne a gyárilag hozzáadott tiplit és facsavart használd.
Az még gőzölt panelben is necces.
Én ilyesmit mindig legalább 6-os 6 lapfejű csavarral rögzítek, lehetőség szerint 10 - 12 cm hosszút. Értelemszerűen a hozzávaló műanyag tiplivel.
az volt az utolsó csepp a pohárban, amikor az új előszoba falat haza hoztam és másnap reggelre elengedte a hatalmas tükröt a kétoldalú gyári ragasztó szalag. :W
akkor megfogadtam, hogy mindent erősebbre csinálok, még a gyárit is inkább szétszedem és megerősítem, mint kár keletkezzen. :K
Persze a tűzoltó paranoiás egy kicsit..... :D

FireLord:
Debrecen táblán belül, ingyen átveszem a lapodat! De ha elszaladsz vele Létára, akkor még a benzint is állom! :DDD Bocsi! :D

[ Szerkesztve ]

Fórum- Fáradt gőz - "A tűzoltók és szimpatizánsaik topikja"

(#22888) Laraxior válasza Fireman67 (#22887) üzenetére


Laraxior
titán

:R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#22889) FireLord válasza Fireman67 (#22887) üzenetére


FireLord
aktív tag

:W

(#22890) dwelablack


dwelablack
tag

Segítség.

Digi mindenkinél oké? Egyetem sgrt.-on egész hétvégén request time-outol a routerem. Másnál van ilyen? Ismertek esetleg konkrétan valakit a sugárút 11/a ban? Diginel kinél lehet hétvégén asztalt csapkodni?

Köszi a választ.

nem a részvétel a győzelem, hanem a fontos.

(#22891) pockhome válasza dwelablack (#22890) üzenetére


pockhome
senior tag

nálam minden OK...(Tócóskert)

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#22892) qfm válasza dwelablack (#22890) üzenetére


qfm
senior tag

Húzd ki a routert vagy 10 percre.

(#22893) ati012 válasza Laraxior (#22888) üzenetére


ati012
senior tag

Galaxynak törted be a kijelzőjét? Hogy? :Y

(#22894) Laraxior válasza ati012 (#22893) üzenetére


Laraxior
titán

nemnem. Már felakasztottam volna magam a gázcsőre. Viewty volt az áldozat. A TV-t tettem fel a helyére, és tettem alá két járólapot hogy szintben legyen. Az egyik elcsúszott és pont a telora esett,keresztben be is repedt a kijelző.
Lehet azt is hirdetnem kellene.. mert teljesen full dobozos :DDD kár hogy az egész telefon ér köbö 5ezret.. mit kérjek akkor a fülhallgatóért,töltőért..használható kellékekért? :( Marad a polcon.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#22895) PindurAnna válasza dwelablack (#22890) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

szerdán vagy csütörtökön nekem is a routert újra kellett indítani..

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#22896) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Usb 2,5 "-os küső merevlemezt keresek 160-tól 320 GB-osat.

(#22897) Calogero válasza dwelablack (#22890) üzenetére


Calogero
addikt

Nálam a NET jó, csak a tv adások képe "kásás" (tócóskert)

(#22898) pockhome válasza Calogero (#22897) üzenetére


pockhome
senior tag

azt hogyan csinálod hogy a ho.sz. csak egy része oOFF, a többi ON?

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#22899) Laraxior válasza pockhome (#22898) üzenetére


Laraxior
titán

van olyan gomb hogy off

topic.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#22900) pockhome válasza Laraxior (#22899) üzenetére


pockhome
senior tag

jah meg van köszi szépen;):R

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.