Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1769) Xbean válasza artiny (#1768) üzenetére


Xbean
tag

Antares Buffalo

Fekete és drapp színben is kapható. Én a feketét választottam, mert az kevésbé kényes a szennyeződésekre.
Illetve +35000Ft-ért valódi bőr változatban is kapható, de a PU műbőr borítás is olyan jó minőségű, hogy szerintem hosszú évekig bírja ( a bolt számomra hiteles véleménye alapján + a gyártót is felhívtam )

"A kopásállóságot a ciklusok számával megadott Martindale-mutató jelzi. Minél magasabb az érték, annál kopásállóbb a kárpit. A kopásállóság a bekevert adalékanyagok mennyiségétől, arányától és más egyéb vegyi összetevőktől, illetve a gyártási technológiától is függ. Ülőbútorra nem ajánlott 20 ezer Martindale-ciklus alatti kopásállóságú kárpitokat használni. A 40 ezer ciklusra is alkalmas kárpitok már kifejezetten jó minőségűnek számítanak, az ilyenek több évet kibírnak a felület rongálódása nélkül is, amennyiben a bútor nincs kitéve extrém használatnak.

A túlnyomórészt PVC műbőrök 20 ezer, a PU műbőrök 40-50 ezer ciklustól skálázódnak felfelé. Az Antares Hungary Kft. saját gyártású termékeire kínált műbőrök 100 ezer ciklusra vannak tesztelve."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.