Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5951) pelijanosne@


pelijanosne@
csendes tag

Hali -Plazmások tanácsát kérném : Van egy LG plazmám aminek az Y-sus ban az YPPD-J017C hibrid elhalálozott .Valahol olvastam hogy az STK795-811 ugyan az, és kapható is a HQ nál , csak ott azt irják hogy ez hangfrekis végfok .Létezne hogy egyforma ? ..(.Esetleg nincs valakinek egy a fenti hibridből?)

(#5962) Rab


Rab
csendes tag

Sziasztok!

Adott egy LG 42lg5000-es lcd tv pár hónapja megmakacsolta magát és nem lehetett bekapcsolni.
Kicseréltem a kondikat a tápegységben és ment a tv vagy 3 hétig rendesen aztán most megint az a hibája nem lehet bekapcsolni vagyis csak 1-2 másodpercre felvillan a kép aztán újból kezdi a bekapcsolási procedúrát, a bekapcsoló gombra és a táv vezérlőre nem reagál ilyenkor és csak akkor hagyja abba ha megszakítom a 220-at.
Ha lehúzom a képen 1-es jelű csatlakozót akkor bekapcsol csak nem világítanak a fénycsövek, ha lehúzom a 2-es csatlakozót akkor is beindul csak nem világít a fénycső és ha lehúzom az összes 3-as jelű csatlakozót akkor is beindul a masina. Vajon mi lehet még a hiba vagy még mindig a tápegységben lehet a baj? :-(

(#5967) Gre@T


Gre@T
tag

Sziasztok,

Egy LG 37LF66-os a beteg, mára ilyen képpel fogadott. Szerintetek, mi lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

(#5978) LaslieTailor


LaslieTailor
újonc

Sziasztok! Van bárkinek ötlete, hogy mi okozhatja a képeken látható hibát a TV-n? LG 55 UF8517. A készülek természetesen még garanciális, az ügyfélszolgálattal már kapcsolatba léptem, de válasz még nincs. A hiba rendszertelenül jön elő nem tudtam eddig mihez kötni. Ha előjött bármilyen bemeneti forrást választok a kijelzőn marad. Egy rövid, pár másodperces kikapcsolás után a hiba eltűnik és napokig nem jelentkezik.
Előre is köszönöm az ötleteket.

(#5979) Csaba1512


Csaba1512
tag

Sziasztok. Egy LG32LS5600 -aS led tv van. Egyszercsak a kép elment, hang megmaradt és pár csík is megjelent.Mi lehet a probléma, lehet e javítani és ez kb mennyibe kerülne.

https://onedrive.live.com/?id=2693F5D669C5C97F!160657&cid=2693F5D669C5C97F&group=0&parId=2693F5D669C5C97F!386&authkey=!ADllQOpUMDVBZJk&o=OneUp

[ Szerkesztve ]

(#5984) #46129152


#46129152
törölt tag

Sziasztok!
Van egy 32ln5400 típusú tv-m.
Bekapcsoláskor előjön az LG logó,majd kikapcsol,és folyamatosan ki-be kapcsol.
Mi baja lehet? Esetleg egy szakértő?
Köszi

(#5991) #21467392


#21467392
törölt tag

Szia!
Érdeklődnék,javítható-e és ha igen mennyiért lg 32lk450-es készülék.A képernyő a fekete részeknél piros pl a filmek tetején és alján látható rész ée a sötöt jeleneteken is látható,+ van valami folt,de csak a bekapcsolás után az lg logónál látható.Küldök róla képet is.
Előre is köszi. frobi0007.

(#5992) zanal


zanal
csendes tag

Sziasztok!
Egy érdekes jelenség történt 3 nap alatt.
A tv-m képernyője olyan mintha negatívba ment volna át. típusa: 32LG3000

Érdemes e javítani ha lehet egyáltalán vagy kuka?

A lányom tv-je 2 nap múlva szintén képernyő problémával küszködik. LG 42LT76-ZA
Vízszintes színcsíkok lettek a képernyőn.

Szintén javítható-e vagy kuka?
Egy házban lakunk ezért furcsa a helyzet. Lehet esetleg áramingadozás vagy csak véletlen a 2 tv meghibásodása ?
A válaszokat előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#6001) fernando0526


fernando0526
csendes tag

sziasztok . van egy lg 32le2r Típusú lcd tvm ,az lenne a gond vele hogy az egyik percről a másikra a jobb oldalán egy darab sötét függőleges csík jelent meg és a bal oldalán egy világosabb csík .
Mi lehet a probléma ? kérdeztem egy maszek szerelőt ő azt mondta hogy kijelző hibás lett.

[ Szerkesztve ]

(#6005) plaszy válasza Watt25 (#6004) üzenetére


plaszy
őstag

:R

Igazság szerint egy jó 15 méter tuti van, mert emeleti, galériás lakás felső szintjén van a TV-m, a csatlakozó meg lent, a falból jön fel és fel is van csavarva, göngyölve. A TV csatlakozó és a fali is rendben van, szemrevételezve. Nem lötyög.

Sorry, más fórumokban is beszélgetek, ezért a nevemre kattintva, az adatlapomon fel van tüntetve minden alkatrészem, eszközöm. A TV-m: LG 50LB561V (Vagy másnak a típusa kellene?)

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#6016) #87570944


#87570944
törölt tag

Sziasztok!

Van egy LG tv-m ami pár napja azt csinálja, hogy gondol egyet és elmegy a hang, majd egyszer csak vissza jön. A TV típusa, ha jól néztem 32LD750-ZA.BEUWLJP
Mi lehet a hiba?
Előre is köszönöm a segítséget.

(#6017) Kocska89 válasza HGTimber (#6014) üzenetére


Kocska89
tag

Szia.

Ezeket fejtsd el. Ipari hulladék mind... Ha kivennél belőle 1gramm műanyagot vagy 1 gramm rezet már széthullanának, megszűnne létezni, működni. Ennél kevesebb, ennél szarabb minőségű cuccokból nem lehet tv-t csinálni.
Ezek képviselik az abszolút miniumot, anyagminőségben, kivitelezésben stb. Kínai vagy török Vestel a belseje majdhogynem csak a márkanévben különböznek.

Inkább vegyél használtan még garanciális LG esetleg samsungot ezek azért kulturáltabbak.

(#6047) Bayern05


Bayern05
újonc

Sziasztok nekem egy lg lcd tévém van aminél most olyan hiba jelentkezett,hogy állandóan bedobálja a tv menűjét.Mi lehet ennek az oka?

[ Szerkesztve ]

(#6051) Ada83


Ada83
újonc

Sziasztok.
Egy 2006-os LG tv bekapcsolaskor csak hangot ad, de kep nincs rajta. A menu sem jon fol rajta. Csatornat lehet valtani. A keszulek LG 42PC1RV tipusu. Van otlete valakinek, hogy hol lehet es mennyiert javitani? Koszonom elore is.

(#6060) Dzsimmy


Dzsimmy
aktív tag

Sziasztok!Van egy hibás lg 47lw4500-as tévém, a problémája, hogy bekapcsoláskor beadja az lg logót, majd elfeketedik a kép és nem mutat semmit. Valaki tudna valami infót adni, hogy ezt hol és mennyiért javítanák meg?

(#6061) szamárfül


szamárfül
csendes tag

Sziasztok Segitséget kérnék, van egy LG 50 PK 350 tip plazmám eddig tökéletesen möködött most is jól müködik csak van a bal szélétöl kb 20cm re egy függőleges vékony zöld csik ami néha zavaró mikor milyen a szin .elöre is köszi

(#6083) M.a.s.H.


M.a.s.H.
csendes tag

Sziasztok!

Sziasztok van egy 2006-os LG 32LG3000 típusú televíziónk.
Egy jó ideje ezt a jelenséget produkálja de régebben egy kis idő után mikor "bemelegedett" elmúlt most így maradt....

Ha van bárkinek ötlete arra, javítható-e vagy sem. Ha igen akkor hol és mennyiért kb. Érdemes e javítani?

A hiba jelenséget itt tudjátok megnézni közvetlen bekapcsolásnál ezt csinálja:

''Amikor az ivás veszélyeiről olvastam, azonnal leszoktam - az olvasásról.'' (Henny Youngman)

(#6084) Enzo_86


Enzo_86
tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni!
Tegnap este mikor lefeküdtem, a szokásos módon beállítottam az LG 37LS570S-es készülékem elalvás időzítésre. Egy kb 10-15p múlva nagy csattanás, és kikapcsolt a TV. Mintha elment volna az áram, de nem, mert a router mellette működött, meg minden más a lakásban. A TV-n is még egy kis ideig világított az állapotjelző led (mint amikor pl kihúzza az ember az áramból), de utána kialudt, és azóta hiába dugom be,húzom ki, az állapotjelző led se kezd el világítani, a TV meg se mukkan.
Van ezekben a készülékekben esetleg vmi biztosíték ami levágódhatott?
Szerviz tud ilyen hibával mit kezdeni? Szegeden ismertek vkit/vmi jó szervizt?
Egyszer régebben volt, hogy számítógépem hagyományos monitora elpukkant. Kicsit hasonló volt a hang, de nem éreztem most semmi olyan szagot mintha vmi elégett volna benne...

Segítségeket előre is köszönöm!
Ádám

(#6085) #77756416


#77756416
törölt tag

LG LH3031-ZB Üdv mindenkinek.
Tanácsot szeretnék kérni a fent említett tv javításával kapcsolatban.Bekapcsolás után az alábbi képet produkálja 1-ső kép.
A kép nem változik csak fent kb 10mm-es szélességben ,kicseréltem a T-con panelt de semmi változás de ha a 6870C-0266A tipusú T-con panelbe a D11-es dióda és a Q1-es kolektora közötti 200ohm-os ellenállást csökkentettem 50ohm-mal bejött a kép az alábbi módon 2-ik kép A kép négy sávba osztottan jön be és alulról fölfelé négy vízszintes csík látható mind a két képen és ez az ami nem változik egyik képen sem.Mi lehet a BIBI ,ha kijelző ,javítható e.
Előre is köszönöm ha van valakinek ötlete a javítás folytatásával kapcsolatosan.
LAJOS.

(#6089) korsp


korsp
csendes tag

Sziasztok!
Van egy 7 éves LG lg6000 tv-m.
Első bekapcsolásnál csak fekete kijelző,2-3- inditásnál talán bekapcsol.
Ezt követően folyamatos vizszintes csikok, bármilyen forrásbol megy rá a kép.
Néha gondol egyet és full (HD)zöld a kép. :)

Menthető vagy köszönjem meg az eddigi szolgálatait... :F :F

(#6090) Soszi


Soszi
újonc

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni! 2013-ban vásáróltunk egy LG 42LM3450-ZA típusú LED tévét. Ma délelőtt néztük a tévét, és egyszer csak elsötétedett a képernyő! Hang van, de olyan mintha kilenne kapcsolva a tévé! Teljesen fekete! Lehet csatornát váltani, hangosítani, de a menübe nem tudok belépni, mert nem látok rajta semmit!
Szeretnék érdeklődni, hogy valaki találkozott-e már ilyen hibával, és ha igen, akkor szervizeléssel kapcsolatban tud-e segíteni, illetve árat tud-e mondani?! Valamint azt, hogy mi a hibája?
Előre is köszönöm a segítséget!
Szép estét Mindenkinek!

(#6113) csaabz


csaabz
őstag

Hello!

Ezt tévedésből nem a megfelelő topicban kérdeztem meg:

"Van egy LG lcd tv-m, kb 4-5 eves. Mostanában kezdte el csinálni, hogy veletlenszerűen elfeketedik a képernyő egy fél másodpercre. Észrevettem azt is, hgy ha a lakásban lámpát kapcsolunk fel/le, attól is egy pillanatra "kikapcsol". Van, hogy gyakrabban előjön, van, hogy ritkábban. Mi lehet a hiba? Mit lehet tenni?"

:R

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#6121) Dancii


Dancii
csendes tag

Sziasztok

Tegnap vásárolt LG 49LF640V televízióm az alábbi hozzászólásokban taglalt jelenségt produkája:
http://prohardver.hu/tema/lg_led_tv-k/hsz_66811-66811.html
http://prohardver.hu/tema/lg_led_tv-k/hsz_66815-66815.html
http://prohardver.hu/tema/lg_led_tv-k/hsz_66819-66819.html
http://prohardver.hu/tema/lg_led_tv-k/hsz_66820-66820.html

Szerintetek mitől lehet ez? Ez hiba, vagy csak egyszerűen a Tv "gyengéje"?

Köszi

[ Szerkesztve ]

I'm no hero..never was..never will be..I'm just an old killer.. (Solid Snake)

(#6122) Yondaime 四代目


Yondaime 四代目
tag

Szia(sztok)!

Átirányítottak ide a monitor fórumból a problémámmal, hátha tudtok segíteni.
Lenne egy lg flatron m4210n 42" LCD monitorba épitett pc -m (all in one) .A hiba abban nyilvánul meg hogy túl erős kontrasztot állít be a monitor(minden világosabb felület fehér és vagy csíkos lesz) ,de windowsban a videó kártya beállításoknál lejjebb véve a kontrasztot+fényerőt egész szép képet kapok,ugyan ez ha külső gépet csatlakoztatok rá.

Ezt lehetne orvosolni? :R

[ Szerkesztve ]

Személyesen vagy DPD futárral postázok, egyéb esetben nem vállalok garit.

(#6125) marco22


marco22
csendes tag

Helló. Lenne egy LG 32LN570R tv-m egyszer fogta magát és elment a kép, hang van stb.. Kép is van világítás nincs de sötétben látni, hogy 4-5 másodpercenként villan egyet halványan!!

(#6135) pepusos


pepusos
senior tag

Sziasztok! Ma kézhez kapott Lg55LF652v tévé kijelzőjének bal oldalán felül és alul világos foltok vannak. Felül sárgán, alul rózsaszínesen világít. Világos képnél nem is látszik, viszont sötét képnél nagyon zavaró. Mi lehet ez, és cserélik e gariba emiatt? Segítséget előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#6141) schtam


schtam
újonc

Sziasztok fórumtársak!
Van egy lg lcd tvm. A következő a hiba, egyik napról a másikra ilyen lett.
Szétszedtem a hátlapját, és a t-con panel nagyon búg benne, azt hallom. szemrevételezéssel semmi égett elem nincs egyik panelon sem. mi lehet a baja?
Üdv!

[ Szerkesztve ]

ST

(#6150) gtohun


gtohun
csendes tag

Sziasztok.
Érdekelne szakértői vélemény, hogy a mellékelt képen lévő, sajnos csíkos LG edge led panelt csíktalanítani. Ahogy látható a jobb felén szalagkábel nélkül sem egyenletes a megvilágítás, a szektorokhoz tartozó szalagkábelek mozgatásárára, nyomogatására sem reagálnak a csíkok. Remélem lehet vele valamit kezdeni, sajnálnám kukába dobni.

Köszönöm

üdv. GTohun

(#6152) Raz3r


Raz3r
tag

sziasztok!
lenne egy régebbi kb 9 éves plazma lg-nk. 42"os. hibátlanúl működött mindeddig.
mostanság jelentkezett olyan "hiba", hogy vibrál bekapcsolás után kb 2-3percig, míg be nem melegszik. ezt követően tökéletesen üzemel. tudnátok segíteni mi okozhatja ezt?

(#6159) SigmaW


SigmaW
tag

Sziasztok, adott egy LG M2350D-PZ tv/monitor, a hibája, hogy bekapcsolás után kb 2-3 perci villog a kép, aztán abba hagyja és tökéletesen működik, javítható? érdemes e rá költeni?

Rendszergizda :)

(#6160) bandaMDD


bandaMDD
csendes tag

Üdv!
Van egy garanciális LG 47LA660-as tv-m, amely teljesen rendszertelenül (3-4 havonta egyszer, eddig a másfél év alatt összesen 4-szer) azt csinálja, ami a képen látható. A csíkok a tartalomnak megfelelően mozognak. Pár órás várakozás, áramtalanítás után minden visszaáll eredeti állapotára. Már kétszer elküldtem javításra a szakszervizbe, de persze mire kijöttek a tv-ért, már nem mutatta a hibát. Több, mint 1 hétig ott volt a szervizben, de mivel nem jött ki rajta, ezért nem is csináltak vele semmit. Kérdésem: mi okozhatja ezt ilyen ritkán? Hogyan lehetne tartósan előidézni, hogy a szerviz is lássa? Annyit talán megállapítható, hogy a hibák előtt az átlagosnál többet ment, és mindig bekapcsolás után jelentkezett.
Nagyon köszönöm a választ előre is!

[ Szerkesztve ]

(#6162) olajbogyo


olajbogyo
aktív tag

Sziasztok!

Segítsetek már légyszi, mert már kifogytam az ötletekből......Adott egy LG42UB820 tv, és rá szeretnék kötni egy Eminent EM7075-ös mediaplayert HDMI-n keresztül. Nos nem megy sehogy sem a mediaplayer folyamatosan újraindul, a kezdőképét kiadja, majd újra kikapcs+megint be, és így tovább......
Ha egy másik cuccost pl: a settop box-ot kötöm arra a HDMI portra az megy rendesen, ebből csöpp agyammal azt vontam le, hogy a HDMI port az jó.......de akkor mi a bibi? Mindhárom HDMI porton ugyan ezt csinálja. Egy másik tv re kötve(philips) semmi gond a m.playerrel
Mégis a TV-vel van gond?

Soha ne félj valami újat csinálni! A bárkát is egy lelkes amatőr készítette, a Titanicot meg egy halom szakértő!

(#6165) kennystyle


kennystyle
tag

Sziasztok,

Egy LG50PK760 plazma egyszer csak bekapcsolás után nem ad képet, kattan, van egy kis fénye, de már a saját menüjét sem hajlandó megjeleníteni. Gondolom panel hiba lehet :F
Ilyen öreg plazmát LG szervizbe érdemes vinni vagy van más javasolt plazma szerviz ?

(#6167) nanuci


nanuci
újonc

Sziasztok!
Effélét már látott valaki ? LG 32LD750
Javítható ?
Előre is kösz :-)

(#6175) axlrose32 válasza Raz3r (#6152) üzenetére


axlrose32
őstag

Szia!
Pontos típus?
Az LG gyártó és a 9 év sem sok támpont...

06703896891

(#6190) Julot


Julot
aktív tag

Sziasztok!

A segítségeteket kérném!

Van egy LG 42LM620S TV.-m és tegnap óta a kép halványan zöldes-sárgás-lilás. Legjobban a menüben lehet észrevenni, ott nagyon látványos, de a tv adások képaláírásainál is egyértelműen látszik. Csináltam gyári visszaállítást, de a jelenség nem szűnt meg, sőt a menü vibrál és kilépés után a TV képbe egy kis ideig beégve marad, a menü csak percek alatt tűnt el. Mi lehet a gond? Keresztet vethetek a TV.-re?

Köszönöm a válaszaitokat!

Üdv.:
Julot

...nincs tökéletes ember, csak tökéletes szándék!

(#6205) csadasz


csadasz
újonc

Sziasztok!

Eddig remekül működő (szerintem szuper) 5 éves LG 42LE8500 tv filmnézés közben egyik pillanatról a másikra kikapcsolt és azóta nincs se kép se hang csak a "vezérlőgombok" világítanak alul, még az LG logó sem jelenik meg a képernyőn. Szervíz (3000 Ft ellenében) annyira jutott, hogy az alaplap hibás, de már nem lehet ilyet beszerezni (csak ebay-en, de arra /érthetően/ nem vállalnak garanciát).

Valakinek van ötlete, hogy mit lehet tenni? 5 éves tv már kuka a XXI-ik században?

Köszi!

(#6206) eurolacko


eurolacko
csendes tag

Sziasztok!

LG 47LA660s tv-t használok már másfél éve.Eddig nem volt vele semmi gond de most olyat csinált,hogy bekapcsolás után függőleges csíkok jelentek meg a képernyőn és nem volt hajlandó távira reagálni.Az előzménye ennek az volt ,hogy feltűnt,hogy kikapcsolás után világít az LG logó pedig azt kikapcsoltam,hogy soha ne világítson
Pár perc múlva ki tudtam kapcsolni a készüléket majd kihúztam az áramból vártam egy kicsit majd vissza és jó lett . :)
Valaki járt már így ,normális dolog ez amit csinált?...vagy el kéne vigyem szervizbe,hogy nézzék át?Mi lehetett vele,hogy ilyen hibát produkált?

(#6209) eurolacko válasza bandaMDD (#6208) üzenetére


eurolacko
csendes tag

Szia!

Köszi,hogy írtál!
Nálam egyelőre egyszer jelentkezett ez a hiba de valószínű ,hogy jelentkezni fog még.
Felhívtam az LG szervizet és azt mondta a szerelő,hogy kezdődő kijelző baj lehet vagy, alaplap hiba
Azt is mondta ha fenn áll a hiba kijönnek érte de igy ,hogy áramtalanítás után életre kel nem tudnak jönni
Érdekes ,hogy én úgy vettem észre ,hogy valami nem stimmel ,hogy a TV alatti LG logó világított holott én direkt kivettem a menüben,hogy ne világítson.Mikor bekapcsoltam a TV-t csupa csík volt függőlegesen, mérges voltam,hogy pont most karácsonykor xarik be de aztán nekijött azóta müxik.
Mivel én németben dolgozom ezért legközelebb csak március végén tudom több napon keresztül tesztelni és remélem működni fog.
Sajnos nem igazán tud segíteni senki, meg kell várnunk ,hogy végleg tönkre megy és vinni kell a szervizbe nekem van még rá 3 és fél évem majd lesz valahogy.
Üdv:L

(#6210) 3shae


3shae
aktív tag

Sziasztok!

Kaptam egy LG projektoros tv-t. Nem működik, ha bekapcsolom ég a piros állapotjelző, de kép nincs, csak ciccegés. Ha ez megszűnik, akkor sincs semmi, de ha megnyomom a csatornaváltó gombot, akkor megint ciccog.

Érdemes javíttatni, vagy hagyjam a túróba?

Köszönöm!

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#6248) 3shae válasza axlrose32 (#6247) üzenetére


3shae
aktív tag

Lg re-39nz43rb

Köszönöm, és elnézést amiért nem írtam a kérdésem felvetésekor.

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#6286) kvajgon


kvajgon
csendes tag

Sziasztok! Van egy LG 42LW5500 típusú tv készülékem, ami egyik pillanatról a másikra "megadta magát". Se kép, se hang. Ki-, bekapcsolás során az állapotjelző led világít, változik a színe is, ahogy kell, de semmi egyéb életjelet nem ad a készülék (nincs kép, nincs hang, háttérvilágítás sincs). Minden ötletet, véleményt, javaslatot szívesen fogadok :F
Köszi.

Sepi

(#6289) beatrix7


beatrix7
újonc

Szia.

Van egy régebbi Lg plazma tv-m,42pc1rv típusú.A hibajelenség ,hogy bármilyen sima ,vagy akár HD adás is pici zöld pontokkal teli képernyőn jeleníti meg a készülékÚgy néz ki ,mintha mákos lenne az adás..A médialejátszó hdmi kábellal van osszekötve,és az is mákos.
Javítható ez a probléma?
Választ előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#6304) zozo305


zozo305
újonc

Sziasztok!
Lenne egy elég régi LG plazma kijelzőm,amit jó lenne üzembe helyezni.A következő a hibajelenségeket produkálja.

Bekapcsol menü van,viszont 2 bemenet elszállt(analog video,s video).
rgb-n és component bemeneteken érzékel viszont rossz a képminőség(bevan kéülve).
a menü viszont tű éles .

kérdés hogy javítható e?köszi a válaszokat.

[L:/dl/upc/2016-01/12/543324_l7b42djp3hpxyoai_img_3023.jpg](IMG:/dl/upc/2016-01/12/543324_l7b42djp3hpxyoai_img_3023.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

(#6310) diane


diane
tag

Szia!

Adott egy 3 hetes LG LED TV. A kép zavaróan vibrál, ha a műsorban ezüst vagy fehér felületekről visszaverődik a fény. Pl. az ősz hajszálaknál, vagy amikor természetfilmben homokos tengerpartot vagy sivatagot mutatnak, stb.
Ez leginkább akkor fordult elő, ha hírműsorok, vagy dokumentumfilmek mennek, a mozifilmeknél szinte egyáltalán nem.
Nem tudom ez hiba-e vagy csak valamit másképp kellene beállítani. Akármelyik kép módot állítom, mindegyiknél megvan ez a jelenség.
Előtte Sharp TV-m volt, ott még hasonlót sem tapasztaltam.

(#6311) rhommel


rhommel
csendes tag

Sziasztok!

Van egy Lg 50PG100R Tv. A képernyője így néz ki:

Szerintetek lehet vele kezdeni valamit vagy kuka?
Ja és néha fogja magát és kikapcsol. Olyankor csak az segít ha kihúzom a konnektorból és visszadugom.

[ Szerkesztve ]

(#6314) buddy78


buddy78
csendes tag

Szia!

Igyekeztem hasonló problémát találni,de nem láttam.
LG Direct Led TV a következő problémákat produkálja,mellékelve a képek.
Az egyik az középen egy fekete amorf alakzat,ami csak a teljesen fekete képnél látszik jól.
Illetve a képernyő bal szélén az utolsó pixel oszlopban függőlegesen fut 1 pixelnyi kék csík.
Javítható vagy kuka,ha igen akkor helyileg merre vagy?

[ Szerkesztve ]

(#6318) ozirisz123


ozirisz123
csendes tag

Üdv, van egy ilyen tipusó plazma tv-m LG42PC1RV egyik nap be akartam kapcsolni és csak ki be kapcsolgat, ilyenkor csak sötétszűrke kép villog, csak úgy tudom lekapcsolni ha kihúzom a konnektorból, visszadúgom a konnektorba és bekapcsol magától egyből beadja a képet utánna működik rendesen, lekapcsolom távval, vissza szeretném kapcsolni megint kezdi előről, van pár napig nem csinálja megy rendesen azután megint előjön ez a probléma, mi lehet a baja? Köszönöm.

(#6334) pözsos


pözsos
újonc

LG50PX950N 3D plazma kb25 perc után megjelenik egy 5cm széles fekete függöleges csik szélétől
kb30cm-re 10perc után eltünik de minden bekapcsolás után megjelenik AUTLETTBEN vettem garanciális
kérdésem kérhetem e a cseréjét vagy javitható megbizhatóan.ebben kérnék segitséget.

(#6353) fuzipityus


fuzipityus
újonc

Sziasztok!
Egy LG (50PK350) plazmával megakadtam ehhez szeretnék egy kis segítséget kérni! Bekapcsolás után beindul, kb.3-4 másodpercre, a kijelzőn megjelenik a szürke derengés, majd kikapcsol készenlétre. OSD nincs, az összes fő és D-D táp rendben.
A firmvare- jére gyanakszom, Volt már hasonló hibátok?
Köszi! Fuzipityu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.