Gyorskeresés

Blog

[ ÚJ BEJEGYZÉS ]   [ ÚJ CIKK ]

• 24 Heures Du Mans 2011

Véget ért a legendás 79. 24 órás verseny amit újra az Audi nyert, ahogyan a tavalyit is,
    Ezzel a győzelemmel együtt 10 alkalommal nyert az Audi egyik kocsija. Most a 2-es rajtszámú Audi versenyzői állhattak a dobogó legfelső fokára. Sajnálatos módon a másik 2 kocsijuk kiesett a hosszú futam alatt. Az egyik még az első órákban a másik pedig az esti-éjféli órákban ütközött egy Ferrarival mikor az Audi összetört. Végül az Audi utolsó reménysége a 2-es rajtszámú kocsi lett ami 13 másodperccel a Peugeot 9-es rajtszámú kocsija előtt meg is nyerte a versenyt. A harmadik helyen a 8-as rajtszámú Peugeot ért a célba. Nagyon érdekes, nehéz,tanulságos és igazán embert és kocsit próbáló verseny volt az idei.

XFX GTX 285 Black Edition

Csináltam egy kis tesztet az XFX GTX 285 Black Edition kártyámról, mert kiváncsi voltam mennyit javult a grafikus teljesitmény.
    Használat előtt újra lett pasztázva, jó kis MX-4-el ami miatt terhelve fokos, terheletlenül pedig 45-46 fokos a GPU.Persze ez gyári hűtéssel.

Galaxy GTS 250

Csináltam egy kis házi tesztet a Galaxy GTS 250 videokártyámról mivel a közeljövőben cserélve lesz.
    Már nagyon rámfért a csere, mert nem birja szegény Full HD-ban a játékokat, de azért egy teszt erejéig még megnyúztam egy kicsit.
    Sajnos ezzel a Ref. hűtővel elég meleg a kártya, de nem vészes.