Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Zöld vs barna cpu (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) dobi


dobi
aktív tag

Egy lehet, hogy hülye kérdés, de van-e valami különbség - persze a színét leszámítva - a zöld és a barna amd barton cpu-k között.

pl: barna (box) zöld (tray) ilyesmi...!

(#2) kovsol válasza dobi (#1) üzenetére


kovsol
titán

nekem van egy zöld 1900+ palomino meg egy barna 2000+ palomino, de semmi külömbbség nincs köztük

jah max annyi hogy a 2000+ megsült a melegben :DDD

May the Force be with you!

(#3) Pompi válasza dobi (#1) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Inkább ide:

Amd Athlon XP klub [link]

vagy ide:

Azonnali kérdések órája [link]

Feel Good Inc.

(#4) WillChi válasza dobi (#1) üzenetére


WillChi
senior tag

Ezt lesd meg: [link]. Amúgy, ha TBred -ről van szó, akkor A - barna, B - zöld (ránézésre ;) ).

[Szerkesztve]

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#5) c.zsolti válasza WillChi (#4) üzenetére


c.zsolti
őstag

ez nem ilyen egyszerű, nekem volt 2db barna és egy zöld Tbred B-m (a barnákat jobban lehetett húzni, de nem hiszem, hogy a színnel volt összefüggésben)

...

(#6) CPT.Pirk válasza dobi (#1) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

A barna tokozás a régebbi throughbread magot jelenti (athlonXP), a zöld amin látszanak a vezetékek, az pedig az újabb applebread (sempron) mag. A dolognak csak két jelentősége van, a barnák álltalában lockmentesek (legalábbis jó esély van rá), és a Barci mobilosításához a lézervágta lyukakat felkell tölteni mondjuk ragasztóval, utánna lehet csak a megfelelő hidakat zárni... A zöld barcik nagyrésze lockos, viszont a mobilosítás sokkal könnyebb, mert nincs lézervágás azon hidak között. Ezenfelül ha még van kérdésesd, fogsz találni rendes fórumot a témának.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#7) WillChi válasza c.zsolti (#5) üzenetére


WillChi
senior tag

#04 - Ránézésre ;) :D

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#8) dobi válasza WillChi (#4) üzenetére


dobi
aktív tag

Barton mind a 2! A barna egy 2500+ ami megy 3200+on és kaptam egy 3200+ zöldet! Ha elcserélem jól járok-e vele ez a kérdés! Mert eddig csak barnát láttam bartonba.

[Szerkesztve]

(#9) Solad válasza dobi (#8) üzenetére


Solad
őstag

attol fugg hogy melyik mennyit meg tuningban ;]

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#10) dobi válasza Solad (#9) üzenetére


dobi
aktív tag

Az a baj, hogy a 3200+t (vagy amelyiket adom) mindjárt elviszik!

(#11) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A témát zártam. A továbbiakban lásd Pompi linkjeit a #3-as hozzászólásban, folytatást kérem ott.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Zöld vs barna cpu (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.