Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-10 23:07:05

LOGOUT.hu

A ZIDOO médialejátszó topik célja, hogy segítsük egymást
a minél jobb moziélmény elérésére
és a problémák megoldására.
Feltöltés folyamatban.
Ötleteket és segítséget Pü-ben várok.
**************************
Zidoo is not streaming player.
AZ új PRO boxok már
rendelkeznek
DRM L1
támogatással.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) embe


embe
nagyúr

Ezt mire állítottátok?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#802) T_Stark válasza embe (#801) üzenetére


T_Stark
őstag

Nálam az első kettő on.

(#803) Chris Kiki válasza T_Stark (#802) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Tozse

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#804) Chris Kiki válasza Bugatti63 (#800) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Javaslom átolvasásra, hátha segítséget lelsz benne: [link]

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#805) Dave567 válasza tomp (#793) üzenetére


Dave567
addikt

És Beni:

Köszi, akkor erről lecsúsztam, na mindegy, azért szerintem megrendelem.

(#806) tomp válasza Chris Kiki (#799) üzenetére


tomp
félisten

Ahogyan olvasom ez az 1.4.4 nem lett valami acélos frissítés. Több nagy hiba van a rendszerben.
Pl. 3.0-s usb a 2.0-s sebességén megy, sőt a rádugott eszköz 2.0-nak látja a 3.0-s portot. Ezen kívül dlna lejátszás teljesen használhatatlan lett. Másodpercenként váltogatja a portot a routeren emiatt az átvitel megáll.
Van akinél megszűnt a hdr jel adása.
Én visszaraktam az 1.3 bétát. Kevesebb abban a hiba. :)

(#807) Bugatti63 válasza Chris Kiki (#804) üzenetére


Bugatti63
csendes tag

Köszi ! Elolvastam és sikerült felrakni a v1.2.12 fw. A v1.4.4 fw nagyon gázos volt. Megnéztem egy filmet és utána nem reagált a távirányítóra. Megértem kilépni a lejátszó programból. A v1.2.12 f w-vel nincs ilyen gond.

(#808) Chris Kiki válasza Bugatti63 (#807) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

és tomp

Érdekes problémáitok vannak :)

3.0-s usb a 2.0-s sebességén megy...
Nem használok külsős drájvot, minden NAS-ról megy. De miért számít a sebesség? Filmlejátszáshoz bőven elégnek kell lennie az USB 2.0 sebességének.

Ezen kívül dlna lejátszás teljesen használhatatlan lett.
De miért használnék DLNA-t? Vagy külső drájvról, vagy NAS-ról szedem a filmeket. Mihez kell a DLNA? Nem kötözködésképp kérdezem, tényleg érdekel. Egyébként ez nem egy DLNA renderer, hanem egy mediaplayer.

utána nem reagált a távirányítóra.
Érdekes, nekem még nem csinált ilyet. Külső billentyűzetet is használok, az is működik hibátlanul.

Ami nálam is előjött, az a könyvjelzők használatának rapszódikus működése. De ettől függetlenül nekem marad az 1.4.4.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#809) Beni2360 válasza Chris Kiki (#808) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Teljesen egyetértek veled.
Nálam csak akkor dermedt meg a táv amikor sürgetve gyorsan kapcsolgattam vissza fele és lefagyott a ZDMC és kilépett hiba jelzéssel.
Ami nálam is előjött, az a könyvjelzők használatának rapszodikus működése. - mint írtam fentebb valami kódolási móka lehet a ludas mert, Pl Leszedtem a JóbanRosszbant ott megtartja, de Pl a Timeless-nél már másnapra elfelejti. Ki érti ezt :F

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#810) tomp válasza Chris Kiki (#808) üzenetére


tomp
félisten

3.0-s usb ha már van akkor menjen is. Igaz folyamatosan a 2.0-s portban van a külső ssd. Tény, bőven elég.
Te nem használod a dlna-t. Nem mondtam, hogy használd. De más tulaj még használja. Akár több ezren is. SMB megosztás csak akkor megy ha a pc közvetlen usb portján lóg a vinyó. Ha már usb 3.0-s hubon van, smb-n keresztül nem lehet hozzáférni. Azokhoz a vinyókhoz dlna-n keresztül tudok csak kapcsolódni. Felraktam a BubbleUPnP appot. Az betölti a gépen lévő Plex médiatárat. Kiválasztom a filmet és indul a gyári lejátszóval. Nem renderel semmit. A Plex csak listázza nálam. Ha pc-n megnézem a plexet akkor mutatja, hogy "közvetlen lejátszás". Azaz szimpla fájlküldés. Közvetlenül a gépen lévő mkv-t viszi az X8. Összes hangsávval és felirattal együtt. Mediaplayer igen. Dlna protokollon keresztül való lejátszás az is Mediaplayer funkció. :)
A könyvjelző mód az amit elsőként kapcsolok ki ha újratelepítem a szoftvert a boxon. :D

(#811) Chris Kiki válasza tomp (#810) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Hát(tal nem kezdünk mondatot) érdekes egy rendszer van nálad :F Kicsit nehezen is követem le, hogy mi mit is csinál :U Meg tudsz ilyen módon nézni egy full BD ISO-t mondjuk Atmos hanggal?
A könyvjelző mód miért zavar??

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#812) tomp válasza Chris Kiki (#811) üzenetére


tomp
félisten

Semmi bonyolult nincs benne. Ha pc-n a sajár usb-be dugom a vinyót azt elérem smb-n. De van rajta kívül még 3 másik vinyó ami hubon lóg. Ahhoz dlna mód kell. BD iso-m nincs. Feleslegesnek tartom. Át dobom mkv-ba a filmet vagy kiveszem az m2ts fájlt és megy. Iso fájlt egyszer játszottam le. Akkor átdobtam a boxra kötött ssd-re. Max dts-t hallgatok. Ennyit tud a hangrendszer.
Nem tudom miért zavar. De tényleg. Zavar. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#813) Chris Kiki válasza tomp (#812) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

USB hub, Plex, BubbleUPnP, DLNA.
Végül is tényleg semmi bonyolult nincs benne. ;]

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#814) tomp válasza Chris Kiki (#813) üzenetére


tomp
félisten

Mivel laptop ezáltal a több vinyó helyzetet így lehet megoldani. BubbleUPnP appot 2éve használom. Boxra is felraktam. Semmi bonyolult nincs benne.
Nálam ami bonyolult az a zdmc. SMB megosztást nem látja miközben a gyári media center látja. Plex listát játja csak de ott meg nincs borítókép.
Töröltem is a fenébe. Felesleges szemét. :)

(#815) LógaGéza válasza tomp (#814) üzenetére


LógaGéza
addikt

Te nem használod a Kodit. Nem mondta senki, hogy használd. De ettől még több százezren igen ;]
Azért a felesleges szemét kicsit erős...
PlexKodiConnect-et nem próbáltad még?

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#816) pontyos


pontyos
senior tag

...a megrendelt X10 elindult felém ;)

(#817) Beni2360 válasza pontyos (#816) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Most akkor ülj a gép előtt és el ne mozdulj mert véletlenül énfelém kerül egyet. :DD

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#818) tomp válasza LógaGéza (#815) üzenetére


tomp
félisten

Najó nem szemét, nem töröltem. Csak letiltottam így nem jelenik meg az alkalmazások listában. :)
Próbáltam igen. Miután megadom a szükséges adatokat kéri, hogy fizessek elő a plex passra.
BubbleUPnP appban viszont semmit nem kell megadni. Látja a hálózaton.
Van aki zdmc-t használ van aki mást. Én mást. Media Center+Bubble. :)
Van olyan opció a BubbleUPnP appban, hogy indulás a rendszerrel együtt kis méretben. Ilyenkor elég a telefonon kiválasztani a filmet szintén az appban majd lejátszás Zidoo X8-on. Tv átkapcsol a CEC miatt és indul a gyári lejátszó. Kényelmes.

(#819) Beni2360 válasza tomp (#818) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Nékem már 2x volt fen a BubbleUPnP és a virágboltból kölcsönzött app is fél óra után leállt. Egyszerüen nem boldogultam vele. Biztos bennem a hiba pedig csak zene lejátszásra kellett volna a TV kihagyása végett.
Keresek ehhez magyarul tudó appot!!!

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#820) tomp válasza Beni2360 (#819) üzenetére


tomp
félisten

Nekem a play áruházból van a teljes verzió. Több éve használom. Lassan 1 éve a béta csoportban vagyok. Még soha nem állt le se telefonon se X8-on.

(#821) LógaGéza válasza tomp (#818) üzenetére


LógaGéza
addikt

Akkor te a Plex gyári Kodi addonját próbáltad, és nem a PKC-t :)
Ez utóbbi ingyenes, és a kezdeti normális konfigurálás után mindent átvesz a Plextől. Hasznos kis addon annak akinek ez kell.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#822) pontyos


pontyos
senior tag

Ohh, meg is jött a futár. Semmi egyéb költség nem volt!

[ Szerkesztve ]

(#823) tomp válasza pontyos (#822) üzenetére


tomp
félisten

Zidoo webshopjából tehát vám és egyéb díj mentesen a futár viszi? Nem rossz. :)

(#824) pontyos válasza tomp (#823) üzenetére


pontyos
senior tag

Igen! 199 Dollár volt

[ Szerkesztve ]

(#825) Beni2360 válasza pontyos (#824) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

20 óra alatt kézhez kaptad? :F

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#826) embe válasza pontyos (#822) üzenetére


embe
nagyúr

Gratula! Használd megelégedéssel!

Kiderült, hogy honnan küldték?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#827) headhunter válasza pontyos (#822) üzenetére


headhunter
addikt

Jöhet a teszt! ;)

(#828) headhunter


headhunter
addikt

(#829) tomp válasza headhunter (#828) üzenetére


tomp
félisten

Az a 41ezres X8-as ár kicsit átverés. Amazonon és a Zidoo saját webshopján is 33ezerre jön ki.
____
Hogyan lehet elérni, hogy zene lejátszás esetén NE nyúljon a rendszer a hanghoz? Azaz NE lehessen állítani a hangerőt hanem az "alap" hangerővel küldje ki optikán és majd a fogadó eszköz végezze a hangerő váltást? Ha tv-re küldöm ki a zenét ott így van. Nem lehet a hangerőn állítani. Fix alap jelet küld ki optikán.

(#830) embe válasza headhunter (#828) üzenetére


embe
nagyúr

Csak éppen "sold out" a státusza. :U

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#831) gyeniko válasza headhunter (#828) üzenetére


gyeniko
őstag

Szerintem ez egy szimpla marketing fogás, mindkettő "sold out", vagyis elfogyott.

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#832) pontyos válasza Beni2360 (#825) üzenetére


pontyos
senior tag

Pont egy hét volt, javított rendeléssel! A telefonszámom elfelejtette megadni, ami valóban kellett, hiszen ma reggel jött az sms, hogy a csomag kiszállítás alatt van! Szóval gyors volt ;)

(#833) pontyos válasza embe (#826) üzenetére


pontyos
senior tag

Német Amazonról érkezett, tehát a gyári rendelést is onnan elégítették ki. Köszönöm, remélem nem okoz majd csalódást, Dune Smart D1 tökéletes utódja lehet!

(#834) tomp válasza pontyos (#832) üzenetére


tomp
félisten

Honnan jött? Európán belül vagy kína?

Szerk.: hmm szóval németországi amazon.
Nyúzd meg, hogy milyen az X10.

[ Szerkesztve ]

(#835) embe


embe
nagyúr

Kérdésem, hogy van-e olyan alkalmazás droidra, aminek a segítségével tévé bekapcsolása nélkül lehetne használni a zenelejátszót?
A PI-n található LE-ben kedveltem ( igaz ott az indult el azonnal, pontosabban a Kodi) hogy a tévét be sem kellett kapcsolni, csak az erősítőt. A telón található alkalmazás szinkronizált, stb.,

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#836) Beni2360 válasza embe (#835) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Olvass és találsz: (#819) Beni2360 éppen itt panaszkodtam és kaptam rá választ.
Tomp többet tud róla .

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#837) embe


embe
nagyúr

A távkapcsoló felprogramozását próbálta már valaki? Vagy lehet? Ahogy nézem hasonló a távkapcsoló felépítése ehhez.

Beni2360 : És Te milyen megoldást találtál? ...már ha találtál

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#838) Beni2360 válasza embe (#837) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Már 2x nekifutottam de nyista angol tudás csak ragadványok az elmúlt 20 évből és egyelőre semmi sincs. Nem vagyok nagy zene hallgató, így semmi nincs. Rá ér majd lesz valami. A számsor programozása
de csak a kodiban működik. Két dedikált gombja van alul azt lehet használni.
Most néztem reagál az elzárt kapcs gomb, próbálgatni kell.
Sikerült az elzárt gombokra.
1: erölködő bekepcs
2: HDMI bemeneti váltás
3-4: hangerő

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#839) embe válasza Beni2360 (#838) üzenetére


embe
nagyúr

Akkor keresgélek. Én hallgatnék zenét, hallgatok is, csak valahogy a tévé felesleges bekapcsolását szeretném elkerülni.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#840) Beni2360 válasza embe (#839) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Ezt töltsd le a playról BubbleUPnP mindkét androidra és fél órát naponta próbálgathatod és ha megfelel akkor megveszed kb 1 k . A box bekapcsolásnál egyből indul és mobillal elérheted. Ha van angol tudás szinte mindenre jó. Saját zenen lejátszója is van. 1 próbát megér.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#841) tomp válasza LógaGéza (#821) üzenetére


tomp
félisten

Felraktam és hűha! Tetszik. :)
Viszont a zdmc nem vált át a megfelelő képkocka sebességre. Pedig bekapcsoltam a zdmc-ben is. "Mindig"-re van állítva. Ha a boxra kötött ssd-ről indítok filmet azaz semmi plexes kievészítő akkor sem vált át.
Maga a box gyári lejátszója átkapcsol.
Mit kell még állítani?

(#842) embe válasza Beni2360 (#840) üzenetére


embe
nagyúr

Köszi! Már beszereztem. Küzdök az angollal én is :B . Most melózok, így majd holnap lesem meg.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#843) tomp válasza LógaGéza (#821) üzenetére


tomp
félisten

Na meglett a képkocka váltás is. Ha a Deep Color "Auto"-ra van állítva akkor nem vált át 24p-re. Átállítottam fix 10bitre. Így már rögtön 24p-n indul. Viszont a ZDMC lejátszója a BT.2020-al nem tud mit kezdeni. Hipersebességben kezdi lejátszani hang nélkül. PKC használatnál nem megy a külső lejátszó.
Még ismerkedem ezzel a ZDMC+PKC párossal. Egy biztos: BT.2020-as filmek BubbleUPnP->Plex->zidoo gyári lejátszóval gond nélkül mennek.

(#844) LógaGéza válasza tomp (#843) üzenetére


LógaGéza
addikt

Ha a Deep Color "Auto"-ra van állítva akkor nem vált át 24p-re.

Igen, ha jól rémlik ez jelentett hiba is a Zidoo felé.

PKC használatnál nem megy a külső lejátszó.

Ezt hogy érted? Nem indul el, vagy elindul, csak nem találja a fájlt? Elvileg a PKC a lejátszó felé "csak" annyit csinál, hogy a elérési utat átadja. Ha elindul a lejátszó, de nem találja a fájlt, akkor a PKC beállításainál kell nézelődni, a path módosítások körül. Ha el se indul a lejátszó, akkor meg a ZDMC external playeres beállításait kell meglesni.

(#839) embe
Akkor keresgélek. Én hallgatnék zenét, hallgatok is, csak valahogy a tévé felesleges bekapcsolását szeretném elkerülni.

Én ezt megoldottam egy Spotify előfizetéssel :DDD
De amúgy kevésbé elegáns megoldás egy Teamviewer QS telepítése a boxra, és PC-n vezérelni. A másik opció, hogy anno találtam valahol egy Zidoo RC progit, amivel androidos telefonnal lehet vezérelni a boxot - csak már nem tudom hol...

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#845) embe válasza LógaGéza (#844) üzenetére


embe
nagyúr

Az megvan, de nem erre, nem ilyenre gondoltam.
Egyébként ott van a letöltési lehetősége a Zidoo "asztalán".

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#846) LógaGéza válasza embe (#845) üzenetére


LógaGéza
addikt

Igen, azt nem sűrűn nézegetem, lehet azért nem rémlett :B

Esetleg annyi jutott még fejembe, hogy ha ZDMC-t használsz, akkor a Kodi webes felülete elég jól használható.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#847) embe válasza LógaGéza (#846) üzenetére


embe
nagyúr

Az igazság az, hogy túl sok időm még nem volt a megismerésére. Házszigetelés, és egyéb munkák, mellette meló.
De neki fekszek majd a témának.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#848) tomp válasza LógaGéza (#844) üzenetére


tomp
félisten

Úgy értem hiába van bekapcsolva a külső lejátszó használata, akkor is a zdmc lejátszója indul el.
ZDMC-ből a külső lejátszó csak akkor jön elő ha helyi fájlt indítok el. pl boxra kötött ssd-ről indított film.
Hivatalos Plex kiegészítővel és a PKC használatával is a zdmc lejátszó indul.

___
Még az X8 előtti időkben vettem egy Chromecast Audio-t. Gépről és telefonról lehet ráküldeni zenét. Így hallgatom a Tidal-t. Kipróbáltam X8-on a Tidal appot. Van amikor lefagy majd újraindul a zene így törölve lett. Erre is tökéletesen használható a BubbleUPnP app tv nélkül. Az egyik gyors gombot beállítva az appra, elindítom, utána a telefonos appban megjelenik az X8-as bubbleupnp mint lejátszó renderer. Rábökve és kiválasztva a zenét a telefonos app csak átküldi és az x8 pedig lejátssza. :)

(#849) LógaGéza válasza tomp (#848) üzenetére


LógaGéza
addikt

Felrakok mingyárt egy Plex servert, és rápróbálok, érdekel, hogy miért nem megy. Tippem van, de gyorsabb lesz így, mint vaktába lövöldözni.

Igen, Tidallal voltak problémák, nem csak itt, hanem más androidos boxoknál - valami a DRM körül rémlik... Én Spotifyozok, itt sincs semmi extra, ugyanígy működik ahogy leírtad, TV-t nem kell bekapcsolnom, gépen/telón elindítom a zenét, rábökök, hogy X8-on játsza, és optikán már küldi is ki a hangot.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#850) tomp válasza LógaGéza (#849) üzenetére


tomp
félisten

Azért lenne fontos a ZDMC-ből való külső lejátszó PKC alatt mert azt könnyebb kezelni. Menü gomb a távon és ott van a felirat/hang. ZDMC alatt menü gomb: valami info mezőt hoz be. :W :DDD
A poén a Tidallal: amíg nem volt Chromecast Audio támogatása az appban addig ők is a BubbleUPnP appot ajánlották. Abban hivatalos hozzáférés van. Így ha boxon hallgatnám akkor ott lenne rá a megfelelő app. De mivel van chromecast audio-m így zenére azt használom. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.