Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-10 23:07:05

LOGOUT.hu

A ZIDOO médialejátszó topik célja, hogy segítsük egymást
a minél jobb moziélmény elérésére
és a problémák megoldására.
Feltöltés folyamatban.
Ötleteket és segítséget Pü-ben várok.
**************************
Zidoo is not streaming player.
AZ új PRO boxok már
rendelkeznek
DRM L1
támogatással.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) LógaGéza válasza Beni2360 (#150) üzenetére


LógaGéza
addikt

Mondjuk csak +15EUR-os Express szállítással ér ide annyi idő alatt. Jan20 a simával. Nektek mennyi idő volt amíg ideért?

A X8 és X9S között csak a +8GB belső tárhely és a külső SATA csati a különbség?

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#152) Beni2360 válasza LógaGéza (#151) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

A X8 és X9S között csak a +8GB belső tárhely és a külső SATA csati a különbség? - meg dupla antenna és alu ház, ránézésre szélesebb is.
Az enyém tegnap előtt a filmezés közben 1x eldobta a HDMI csatlakozást fél mp volt az egész, csak hang kimaradást volt a kép megállt,tegnap meg 2x. :F

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#153) tomp


tomp
félisten

Érdekesség:
ha használatban van a hdmi bemenet azaz rá van dugva a kábel akkor nincs wifi :)
ha BD iso-ból megy a film akkor a tv-n 2 oldalt marad 3-4mm fekete rés azaz nincs kihúzva a kép a tv széléig
ha ugyan az a film mkv akkor kiér a széléig :)

(#154) Beni2360 válasza tomp (#153) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

ha BD iso-ból megy a film akkor a tv-n 2 oldalt marad 3-4mm fekete rés - film lejátszás közben a menü behívásnál van lehetőség a képarány beállítására. menü-aspect ratio-FULL és kihúzza a széléig.
hdmi bemenet - még nem próbáltam ki.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#155) tomp


tomp
félisten

CPU-Z alkalmazás 68-71fokos hőmérsékletet mutat nálam. Nálatok mennyi?
Ez amúgy valós hőfok lehet?
Igaz az X8 a upc boxra van rakva.

Beni2360
Jééé valóban. A full opció kihúzza rendesen. De ha ezután mkv-t nézek akkor vissza kell állítani mert ott tojás fejet csinál. Érdekes ez a dolog.
HDMI bemenet használatkor pár perc után eldobja az 5GHz-es wifit. Mutatja, a hálózatot de ha rámegyek akkor "wifi kapcsolódási hiba" üzenet fogad. Lehúzom a kábelt és 3-4mp múlva kapcsolódik. Engem nem zavar ez amúgy, úgyis pendrive-ra mentek hdmi felvétel során. :)

(#156) Dzsur


Dzsur
tag

Sziasztok!x9s-en másnak is szaggat a kép meg a hang youtube on?

(#157) karesz501 válasza LógaGéza (#151) üzenetére


karesz501
senior tag

Nekem sokáig tartott (Karácsony miatt...), reklamáltam az Amazonnál és visszafizették az extra szállítás díját ;)

Life is no picnic!

(#158) Beni2360 válasza Dzsur (#156) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Hát bevallom 4 hete vettem át de még nem foglalkoztam vele. :U
Most látom nincs is telepítve, na gyorsan felraktam és nálam nem volt gond sem a képpel sem a hanggal. Lekértem 2 klippet és egy pát film részletet.
Vezetéken és át állítva 1080p-re.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#159) Dzsur válasza Beni2360 (#158) üzenetére


Dzsur
tag

Nem tudom akkor nálam mi lehet a gond.Viszont az is kezd idegesítő lenni hogy beállítom a megjelenítést 1080p-re és egy idő után visszaáll magától 720p-re!

(#160) tomp válasza Dzsur (#156) üzenetére


tomp
félisten

X8-on a kép akadozik de a hang tökéletes.
Majd jön nemsokára az új frissítés a boxra. Hátha javítják az appok működését is.
A TIDAL is érdekesen megy. Elindul a zene, minden jó aztán a zene felénél megfagy az app és leáll a zene. Be is jön a nem válaszol ablak. Ha várakozásra megyek akkor pár mp múlva magához tér és újrakezdi a zenét.
A poén, hogy ha telefonon megosztom a youtube videót a BubbleUPnP alkalmazás számára akkor az meghívja a boxra telepített Bubble appot ami pedig átdobja a gyári Videólejátszónak a videót. :DDD

(#161) Dzsur válasza tomp (#160) üzenetére


Dzsur
tag

Ok remélem akkor hamarosan jön frissítés mert amúgy meg lennék elégedve a masinával!

(#162) tomp


tomp
félisten

X9S kapott 1.2.9-et!
katt

Van HDMI deception opció is. Azaz ha minden igaz menni fognak azok az appok amelyek tiltják a hdmi-n való lejátszást. pl Horizon Go
Remélem hamarosan az X8-ra is kijön az update. :)

(#163) Dzsur válasza tomp (#162) üzenetére


Dzsur
tag

Na ez gyors volt :) Mindjárt fel is rakom!

(#164) tomp válasza Dzsur (#163) üzenetére


tomp
félisten

Az egyik felhasználó szerint nincs benne youtube fix. Azaz szerintem ezzel is szaggat még.
Habár engem annyira nem zavar. Ki tudom küldeni a youtube-ot a tv-re, a régi chromecastra és a 2015-ös kör alakú chromecast 2-re is. Nem kell nekem X8-ra youtube. :)

(#165) tomp


tomp
félisten

1.2.7-es fw 5nappal később jött X8-ra. Gondolom most is várni kell még rá.

Aki már felrakta X9S-re: a Quick Settings teljesen felváltotta az eddigi "Beállítások" nézetet? Képeken nekem tetszik ez az új dolog. Jobban illik a tv-s megjelenítéshez. :)

(#166) Beni2360 válasza tomp (#165) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Hogy fogok még 5 napig aludni? :W
Nekem még evvel sem szaggat a YT.
A Quick Settings nekem is bejön. :C

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#167) tomp válasza Beni2360 (#166) üzenetére


tomp
félisten

Jó hát tudod android fut rajta. Valakinek hibamentes, valakinek meg akadnak gondjai. A youtube amúgy engem nem érint mert nem használom rajta. :D
Én amiért a legjobban várom a frissítést: hdmi felvételnél 1080i-s jelnél a tv-re kiküldött kép ugrál mert i->p eltérés miatt bugos a megjelenítés. Ez javítva lett a mostani frissítéssel.
Ezen kívül semmi bajom az 1.2.7-el. Najó a hdmi-cec kicsit zavar de egyszerű az orvosság: nem kapcsolom ki soha a boxot. Kijelző fénye alacsonyra állítva tökéletes. :)

(#168) Beni2360 válasza tomp (#167) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Na azt hiszem mos tmár illene kipróbálnom a HDMI bemenetet. Írnál az össze állításról, mit-hogyan- miképpen? :R Van egy külső dvb-c boxom amit a digire tudom kötni igaz az tud felvételt is készíteni. Amúgy a Tv-be direkt van kötve a DIGI és az IP-TV HDMI-n keresztűl megy a TV-be.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#169) tomp válasza Beni2360 (#168) üzenetére


tomp
félisten

Először a Zidoo fórumról töltsd le a módosított HDMI IN appot. Más különben szinte semmit nem enged felvételre mert hdcp-t figyeli. Ha frissíted, már menni fog.
HDMI kábel bedug, app elindít, beállítod a paramétereket majd record. :)
Ha 1080i-s jelet kap akkor 1080/25p-t ír ki és remeg a kép. De a felvétel tökéletes lesz. Ha 720p-t kap akkor valamiért 576p-t ír ki és úgy is menti le. Azaz 720p-nél SD felbontásba ment.
Nagyon jó ez a hdmi bemenet. Így most lementhetem a szolgáltató boxról a műsorokat. :D

(#170) ripo05


ripo05
tag

Van egy USB 3-as ntfs wincseszterem, de az openwrtben nem tudom felmountolni. Most upgradeltem 1.2.9-re, azelőtt ment. Mount parancsra azt mondja, hogy unknown filesystem type 'ntfs'. Mit kell tennem, hogy működjön?

(#171) galbi1972


galbi1972
tag

Ráakasztottam egy 1TB-os 2.5"-ös HDD-t SATA-n az X9S-re. Látja, tTorrent.pro.apk telepít, beállításoknál könyvtár megadása az 1TB-os HDD. Torrent indítása, a program betölti de nem indul a letöltés. X9S beállítás, menü, tárhely, 1TB-os HDD formázása belső tárhelyként. Formázás ok, majd volt nincs HDD, ami pörög és leáll ki-be kapcsoláskor de a rendszer nem látja többé. 127.-es FW. Ötlet esetleg, hol lehet a gubanc?

(#172) galbi1972


galbi1972
tag

Linux alatt félélesztettem a HDD-t. Most kipróbáltam a box OpenWrt-s részét. A wifi jelelet jól osztja, de a sebessége max. 50Mbit/s ( lan-on 120-at kap). Az SATA-n csatlakoztatott HDD-t látja a csatolt eszközöknél az OpenWrt menüjében. Telepítettem telora a Transmission remote-t és látja is a Bittorrents klienst a boxban, indítja a letöltést is de valamiért nem a SATA-s HDD-re, mert kb. 1.9 Gb után leáll, hogy nincs elég tárhely.... Szeretnék vagy így vagy úgy torrentezni az X9S-el de sem USB-n tTorrent pro-val, sem pedig OpenWrt alatt SATA-n nem működik. OpenWrt alatt a Bittorrent beállítások menüben hiába adom meg a SATA- s HDD helyét, mentés után mindig visszaugrik a gyárilag megadottra. Aki esetleg már működésre bírta a boxot torrentezésre segíthetne, ha tud esteleg! Köszi!

(#173) tomp


tomp
félisten

Van egy érzésem, hogy X8-ra nem jön ki az 1.2.9!
Reggeli Zidoo poszt a fb-on:
V1.2.10 is coming. We solved the the issue of audio dropout in DTS-HD and ATMOS. (Zidoo X9S)

X9S tekinthető "Pro" kivitelnek. X8 a sima. X9S-re hamarabb kijön az új rendszer de bugosan. X8 pedig megkapja kicsit később a stabilabbat. :DDD

(#174) Beni2360 válasza tomp (#173) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Nálad ezek megszüntek:
Zdmc: (16.4.12 verzió)
1, eltávolította a felugró ablak, amikor a felhasználó kilépett a külső lejátszás.
2, javítsd meg crash probléma amikor audio szűrődött be
3, javítsd meg a audio-Szinkronizálás probléma.
Játékos:
1, fix a kérdés, hogy a videó fps, amely nagyobb, mint az 24.5 HZ-25 hz azonosították a videót.
2, fix a kérdés, hogy néha a hdr nem működik.
3, optimalizált az utat a autoswitch.
-----------------------
10, hozzá a root funkció. Rootolt lett a box?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#175) tomp válasza Beni2360 (#174) üzenetére


tomp
félisten

Szerintem a root csak a külön mellékelt app felrakásával megy.
Ha nem rakod fel és nem aktiválod a root opciót addig nem lesz rootolva.

(#176) Dzsur válasza Beni2360 (#174) üzenetére


Dzsur
tag

Igen a root nincs benne külön kell letölteni!Az új rendszerben javították hogy 1080p -ről visszavált magától 720p-re viszont nálam a youtube sajnos még mindig szar!

(#177) tomp


tomp
félisten

No X9S-re kijött az 1.2.10!
Az alábbi sürgős fixekkel:
1,Fixed the issue of accidental audio dropouts on Atmos and DTS-HD.
2,Improved the display effect of external subtitle.
3,Supported AVS+ videos.
4,Fixed the issue of IPTV addon of ZDMC.
5,Fixed the File manager overload issue when a path contained too many video files.
6,Fixed the searching issue of the external subtitle from SMB share.

Na akkor most már jöhet X8-ra is az update. :)

(#178) jarinka


jarinka
csendes tag

Felraktam az új firmet,amit észrevettem feliratok hiányosan jelennek meg,de már láttam jelezték a külföldi fórumon is.
Javaslom még várjatok ezzel a frissítéssel!!

(#179) Beni2360


Beni2360
Topikgazda

Aki esetleg tud jól angolul az tudná jelezni, hogy külső feliratot nem tud csak a saját belső tárhelyérről tallózni.
A NAS-ra letöltött srt nem tudom betallózni, vagy nálatok másképpen is van lehetőség a külső Fi. megkeresésére? Most a belső tárolón csináltam egy mappát és oda kell átmásolnom a Fi-t a fájlkezelőben. :R

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#180) sazo


sazo
tag

Sziasztok!

Én is megkaptamaz X9S-t, amazon.de rendelés. Egyben van, OK, ami eddig problémát okozott
- OTA frissítés nem működik,
- a "külső" médialejátszónál a feliratoknál az ékezetek helyére kínai karaktereket szúr be,
- A Harmony Touch-ot még nem bírtam rá a kikapcsolásra

Előtte egy MiniMXIII volt (van), jelenleg nem látom a nagy különbséget, de a finomhangolás még hátra van ...

Üdv: Z

(#181) ripo05 válasza sazo (#180) üzenetére


ripo05
tag

- OTA frissítés nem működik,
Milyen fw-el érkezett? Nekem 1.2.6 volt és azon se ment az OTA. De ha jól emlékszem 1.2.7-nél már ment. Most 1.2.9 van rajta.

- a "külső" médialejátszónál a feliratoknál az ékezetek helyére kínai karaktereket szúr be,
Igen, nekem is ezt csinálja, egyenlőre manuálisan átkódolom UTF-8-ra a fájlokat, de kellene valami más megoldás azért.

(#182) LógaGéza válasza sazo (#180) üzenetére


LógaGéza
addikt

Üdv!
Mikor rendelted?

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#183) sazo válasza ripo05 (#181) üzenetére


sazo
tag

Ha jól emlékszem, 1.2.5.

Én - többetekkel ellentétben - nem látok nagy különbséget a "belső" és a "külső" médialejátszó képminősége között, sőt egy kicsit zavar is a külső színvilága, a feliratkezelés szintén, ezért a Kodit (ZMBC) használom. A TV szerint kadenciahelyes, passtrough rendben, ha megoldják a feliratkezelést, váltok.

Üdv:

Z

(#184) sazo válasza LógaGéza (#182) üzenetére


sazo
tag

December 29-én rendeltem - talán itt is linkelték 139 EUR volt, egy tizessel olcsóbb, mint a Zidoo közvetlen. Január 9-re ígérték, 16-án érkezett, az utolsó pillanatban, mert tracking nélkül küldték és már a amazon support támogatását akartam kérni.

Üdv:

Z

(#185) Beni2360 válasza sazo (#183) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

ripo05 - neked is szól.

Amikor a külső lejátszón elindul a film akkor a menü gombbal előhívod a menüt és a feliratoknál - beállítások- ott lehet változtatni a kódolásokat,pozíciót, nagyságot, szint, csúszást,stb. Van, hogy filmenként változtatni kell attól függ mit kavartak a felirattal. Nálam a ZMBC-ben nem okés a lejátszás.
Jelezz vissza hogyan sikerült vagy nem.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#186) sazo válasza Beni2360 (#185) üzenetére


sazo
tag

Bejelölöm a külső lejátszót a Kodiban, kiválasztom a filmet, gondolkodik, nem indul el. Kell még valamit beállítanom.
Ha külön elindítom a médialejátszót működik, de a NAS-nál usert és jelszót kér, azt hogyan tudom megadni?

Üdv:

Z

(#187) Beni2360 válasza sazo (#186) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Bejelölöm a külső lejátszót a Kodiban, kiválasztom a filmet, gondolkodik, nem indul el. Kell még valamit beállítanom. - Elvileg nem. Gondolom a KODI beállítások rendben vannak, azok mennek. Akkor pedig a külső lejátszó beállításokban kell körbe nézni, és ez csak lejátszás közben lehetséges. A menü rendszer előhívásánál az advenced-és ott a csúszkákat beállítása megvolt? Nem tudom miért nem indul el. Most megpróbáltam a fájlkezelőből is elindul a film.
NAS-nál usert és jelszót kér - ha meg van a lehetőség a beírásra akkor a NAS telepítésnél használt -admin - és a megadott jelszavad amivel belépsz a nas oldalára. Már nem emlékszem, hogy nálam kérte-e.
Gondolom a MEDI CENTER-ből indított részre gondolsz. ott én is elvacakoltam egy ideig mivel az angol tudásom csak a netről szerzett ragadvány. Ott mindkét oldalt vannak előhívható menük.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#188) sazo válasza Beni2360 (#187) üzenetére


sazo
tag

Főmenüből indítva a "külső" médialejátszót megy, Kodiból indítva nem megy. Igazából a Kodiból indítva is rendben van a kép, de maximalista vagyok, elvárom, hogy minden működjön. A NAS-ra a bejelentkezés azért nem ment a távirányítóról. mert a légegér be volt dugva. Az már OK.

Üdv:

Z

(#189) Beni2360 válasza sazo (#188) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Nem értem frissítetted ?
Fentebb találsz róla linket az x9s-hez, manuálisan kell letőlteni és akár penre másolni és a gép megtalálja.
Igazából a Kodiból indítva is rendben van a kép ilyenkor be van pipálva a külső lejátszó?
Annak működni kell.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#190) sazo válasza Beni2360 (#189) üzenetére


sazo
tag

Megy a külső médialejátszó is a Kodiból. Az 1.2.10-hez le kellett tölteni a ZMBC-t és manuálisan telepíteni. A feliratok még mindig nem jók, a menüből kell állítani. Köszönöm a segítségedet.

Üdv:

Z

(#191) Beni2360 válasza sazo (#190) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Örülök neki.
A feliratok még mindig nem jók, a menüből kell állítani. - ez kérdés vagy állítás, mivel ezt a 185 hsz-ben már írtam. Az automatikus felirat kódolás nem müxik. :(

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#192) LógaGéza


LógaGéza
addikt

Közben megjelent a v1.2.11-es FW X8-ra is.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#193) Beni2360 válasza LógaGéza (#192) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

És már felraktad? Milyen , érdemes?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#194) Beni2360 válasza LógaGéza (#192) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Köszönjük, töltés alatt és átolvasva az Updatelist: Version 1.2.11 of Zidoo X8 :R
Alakul a dolog. nem tudom megoldották-e a külső feliratot lehet-e a nasról- penről betallózni, mert eddig csak a gyökérből lehet választani ha előbb oda bemásoltam. :F Írni nem tudok nincs hozzá angol tudásom. :U

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#195) LógaGéza válasza Beni2360 (#193) üzenetére


LógaGéza
addikt

Ma ékezett meg a lejátszó, most üzemeltem még be, én is most töltöm és frissítem.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#196) tomp


tomp
félisten

Tudtam én, hogy az X8 jobb verziót kap. :DDD
Sajnos a nem pontosan 2160p-s h264 még mindig szaggat. Sebaj kibírom. A tv-m úgyis csak fullhd-s.
Megnézem a hdmi-cec bughoz hozzá nyúltak e. Box+tv kikapcs és próba.
Jó látni amúgy, hogy a Zidoo milyen aktívan dolgozik a verziókon. Nem szimpla 1 soros a javítási lista.

(#197) Beni2360 válasza LógaGéza (#195) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Na meg vagyok, felraktam a frissített verziót és lecseréltem az ZDMC is.
Már a csere előtt is eltűnt az OK megnyomást kérő ablak.
Majd meglátjuk miben változott.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#198) T_Stark


T_Stark
őstag

Na feldobtam Én is az X8-ra ezt az 1.2.11-et, és nem akarom elkiabálni, de így első körben úgy tűnik hogy megoldotta a magától bekapcsolgatós bugot. :C

Bekapcsoltam a TV-t, majd az erősítőt, és a Zidoo-n a kis előlapi LED maradt szépen piros, vagyis nem kapcsolt be. Eddig mindig indult a TV-vel együtt.

(#199) tomp válasza T_Stark (#198) üzenetére


tomp
félisten

2órája van kikapcsolva a tv és a box is. Az előbb hazaugrottam és még mindig piros nekem is a box. :)

(#200) Beni2360 válasza tomp (#199) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Bocs de nem tudom kihagyni. :R :U
A gyerek napközben befestette a fekete boxot pirosra? :DD
Én eleve nem vagyok híve az idegen távnak.
Teszteltem a 3D videókat, lett az ISO fájloknál beállítási változás. van ahol nem kapcsolja át a Tv automatikusan. ISO-nál átkapcsolja. Nincs akadás nálam nem is volt az m2ts fájloknál. hang és Fi lehetőség meg van de nincs nevesítve.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.