Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Zerg's New Life Blog

Hozzászólások

(#1) zerg-1


zerg-1
csendes tag

Új év Új szokások, tervek, célok, :)

(#2) zerg-1


zerg-1
csendes tag

Ezt az évet jól kezdtem tojást robbantottam mikróban a melohelyen :DD :)
tehát gyenge kezdés után erőteljes fellendülést várok.
Így elörre tekintve nagy lépés az lesz az évben hogy lakást veszünk párommal majd a felújitás és még kitudja milyen gondok, problémák, örömök, várhatóak , annyi biztos én igyekezni fogok hogy a lehető legjobban alakuljon az életünk

(#3) zerg-1


zerg-1
csendes tag

Szétszedtem Pénteken a szervizt frankó volt. Hétvégén elmetünk bicókat nézni párommal de rádöbbentünk hogy most még nagyon nem éri meg bicót venni mert drágák :(

(#4) zerg-1


zerg-1
csendes tag

Vasárnap állatkertben voltunk hát rájöttem hidegben nem olyan jó de az állatok legalább jól érezték magukat kivéve egy nagyhalat ami a homokon pihenve tátogott :( :(
De Én HERO :DD szóltam egy gondozónak de leszámítva a hideget én jol éreztem magam. :C

(#7) zerg-1


zerg-1
csendes tag

Január 25
Voltunk a Gödöllőn a Grassalkovich-kastélyban

nagyon király volt mi voltunk nemcsak az év első látogatói hanem az első azok a látogatók akik felújított állapotban így láthatták a kastélyt szenzációs volt utána elmentünk a gödöllői piacra vásárolni vettünk almát meg fehér hagymát ami isteni finom volt még soha sem ettem olyat olyan nagy volt mint a vöröshagyma de fehér volt mint a gyöngy hagyma hamburgerbe isteni volt

Mentünk hazafelé a Mikiékhez és gondoltuk hogy benézünk a Bicoboltba csak kíváncsiságból. Mikor bementünk Kriszti meglátott egy csodaszép bicót egy Kelly"s Oxigen Blue-t 15,5-es pont a neki való. :)

A boltban a sráccal jól elbeszélgettünk legalább 2 órát rákérdeztünk a kerékpárra hogy mi lenne a vége mert 139000 ft volt ráírva de mondtam neki hogy ez egy 2009 es model és tudom hogy ezek már olcsóbbak meg 15.5-es vázzal nehéz eladni így megkérdezte a föbnökét és 115000 ft-ra leengedte gondolkodtunk egy sort és végül úgy mentünk el hogy megbeszéljük otthon. Kriszti nagyon szomorú volt mert tudta hogy nem tudjuk megvenni most a lakás miatt.
Sajnos igaza volt de megígértem hogy ha meglesz akkor visszajövünk és megvesszük nem tudom hogy de megoldjuk csak legyünk túl a lakáson

Egy hétig meló 1000 rel és nem tudtam magam utolérni nagyon sok dolgom volt és a mai napig nem tudtam még behozni magam de igyekszem

Jauár 31
hétvégén cicával elmentünk szánkózni abban a nagy hóban nagyon jól éreztük magnókat de sajnos a végén történt egy kis baleset elszakadt a kabátja de nem kicsit nagyon sajnos az én hibámból mert az utolsó csuszásnál nem vigyáztam de ígérem hogy kap tőlem egy szép kabit Egy hét megint eltelt és nem sokat haladtam a szervizben

Február 6
Reggel elindultunk Zalaegerszegre Tesómékkal hogy megnézzünk egy szép ágyat de nagyon nem jött össze nem volt az amit szerettünk volna. Visszafelé sóstón megálltunk mert Laciéknak redőnyösökkel volt találkozó megvártuk őket és utána lenéztünk Balcsira nagyon rég nem voltam lent télen tiszta jég minden és elég kemény volt rá is mentünk szerettünk volna korizni meg szánkózni de nem jött össze mert elkezdett havazni és már késő volt így hazafelé vettük az irányt még bementünk egy helyre kajálni degesz vendéglő [Vendéglő] mindenkinek ajánlóm ha arra megy Balatonakarattyán van persze a Sárga ház étterem és a Piazzattila az az igazi király vendéglő végül hazaértünk tesómékhoz. Egy szomorú dolog történt velem nem találtam a késemet kerestem mindenhol de nem volt elhagytam mert lukas volt a zsebem mindenhol néztem de nem volt sehol nagyon sok emlék fűzödött hozzá mert ezzel túráztam sokat mindig nálam volt mindenhol
:(((

Február 8 án és 9-én
Kivettem 2 nap szabit a lakás miatt ügyeket intézni nagyon vártuk hogy vége legyen a sok ügyintézésnek

Bent a melohelyen Gyuriék Jól behúztak a csöbé mert azt mondták hogy leltár és még mindig nagyon el vagyok havazva

Február 13
reggel felhívót Krisztián hogy segítsek neki pár dologban náluk

Február 14
Boldogság a késem megkerült yuppy héten ez volt a legnagyobb öröm ami történt velem :))))) viszont egész hétvégén azon izgultam hogy meg lesz e a pénz a lakásra mert sok mindenki tartozott és nem tudták megadni sajnos.

Február 15
Eljött a nagy nap a Lakás vásárlás
Kaptam tesóméktól még pénzt hogy meglegyen az összes mert hiányzott kb 60 ezer ez vicc hogy az ember egy barátjának kölcsönad és nem tudja visszaadni időbe.
Bent a közjegyzőnél kész voltam mert kitalálta hogy módosítani kell a mert nem adta meg a bank a szerződésben foglaltak hitel összeget csak 50 ezerrel kevesebbet én mondtam hogy odaadom kézben mert megvan na hagyjuk inkább le se írom mert csak szétütném a bilentyüzetett persze hogy kellet még fizetni
Na végre kifizettük és megkaptuk a kulcsot de ami szép volt az egészben hogy 200 ft maradt a zsebbe és még messze a fizu ráadásul már vannak számlák is :(

Február 16
Fekete Nap bementem melózni és kész káosz volt a sok garit intézni nem volt egyszerű ráadásul még csütörtökön leltár addigra mindent meg kell csinálni
Rádásul a kolegámat akit nagyon csipáztam kirugták :( :( ez ütős volt nekem elveszítettem egy nagyszerü kolegát és még kitudja mi lesz még.
Így sokkal több melóm lesz de ez a legkevesebb hiába ez van én igyekszem ahogy tudok remélem jobban nem fog csökkenni a létszám
Ezt a Blogot Rizsának dedikálom és üzenem neki fel a fejjel csak elörre az új ötletekkel és nem lesz gond

Február 19
Kivettem még egy szabit mert lementünk disznó vágásra Újfaluba nagyon élveztem rég nem voltam ilyenen és ez teljesen eu-s volt minden flottul ment nem semmi volt
a böllér ugy kente vágta ahogy kelle kb 7:00- 16:00 ra kész lett 2 disznó

Február 20
Megint meló 4 órás hamar eltelt Krisztián elhivot moziba Krisztivel teljesen ingyé volt mert a sógora bejutqattot a moziba ö ott a Góré
megnéztük a villám tolvaj cimü filmet (kép) nekem bejött .
Még mindig 200 ft a zsebben illetve eladtam egy cd olvasót 500 ft ért tesómnál na ennyit az anyagi helyzetemröl de van már lakásunk :)

Február 21
Ma a lakást egy kicsit leromboltuk eljöttek Mikiék feltéptük a linóleumot meg a padloszönyeget nagy mocsok volt
meg összeismerkedtünk az egyik szomszéddal Évivel róla majd később de örült nekünk nagyon sokat beszélgettünk na most megyek pihizni mert mindjárt éjfél

Február 27
Durván szétkaptuk a lakást a kis utánfutóra agyig megpakoltuk szeméttel amit a Misiék elvittek a le a kalappal a srácok előtt nagyon sokat segítettek és nem tudom hogyan fogom ezt meghálálni

Február 28
Az összes tapétát leszedtük a falról a lakásban Kriszti anyuja meg tesója jöttek és pikk pakk leszedtek mindent és igazából alig segítettem volt egy kis bűntudatom is

Március 3
Kaptam a föld hivataltól levelet hogy nem vagyunk a lakás tulajdonosai na ettől kész voltam valamit a bank eltolt ja és ráadásul anyu is rájött a dologra pedig nem akartam még egy darabig elárulni

Március 6
Reggel Mikiéknél keltem 5:40 kor nagyon fáradtan ismét lakás projekt Janiéktól szupisokminden jót kaptam amit hasznosan fel tudok majd használni
a citroennenl mentünk át a Misiékhez de csúnyán nem birta ugy leült hogy a csavar majdnem kikezdte a hátsó gumit így a kis szuszka került elő a garázsból és úgy indultunk Kacsa felé mert kaptam tőle pár cuccot amit szintúgy fel tudunk használni öröm és boldogság

Március 8

Nőnap minden Nőne boldog nőnapot meg persze magamnak Névnapot

Március 12
Megint egy rosszul kezdödö nap az egyik gekkó Naga elpusztult nem ébredt fel a teleltetésből :O
Reggel átmentem Krisztihez mert azt beszéltük hogy a gekkokat fel kéne ébreszteni a de nem mozgott sajnos elaludt örökre R.I.P :(

[ Szerkesztve ]

(#8) zerg-1


zerg-1
csendes tag

Március 14

Egész jól ment bent a meló meg a napom is jól kezdődött de hazaértem munka után és nagyon rossz hírt kaptam kevesebben lettünk megint eltávozott Nova is. Megsirattam szegényt :O és nem tudom, hogy mit hibáztunk mert nagyon erősnek egészségesnek tűnt.
Olyan békés volt csak ott "aludt" mozdulatlanul. Nyugodjék békében R.I.P.

(#9) zerg-1


zerg-1
csendes tag

Március 15

Nemzeti ünnepünk alkalmából ismét szétvertük a lakást volt hilti dekopír meg betonozás 1 fal és 5 ajtó minusz nameg a 7 zsák sitt. Úgy megpakoltuk szegény utánfutót csoda, hogy elbírta. Ez egy jó nap volt :DD

[ Szerkesztve ]

(#10) zerg-1


zerg-1
csendes tag

Március 20

A lakásban újra lett konyha fal :) és a srácok legleteltek pár falat ez a nap is jól elment .
Még este egy gépet szereltem na meg átugrottam apumékhoz hoztak tejet sajtot meg fincsi sütit :)

[ Szerkesztve ]

(#11) zerg-1


zerg-1
csendes tag

Korán keltem mert mentek apumék balcsira és elvitték a csempéket .
Eljött a nagy nap ezt eddig ide nem lehetett írni mert a Kriszti olvasgatta a Blogomat és a nem lett volna meglepi Megkapta a Bicót amiről beszéltem még az elején meg amire vágyott. Olyan boldogság volt hogy még pityizett is egy kicsit :C :DD .Szerintem megérdemelte mert mostanában elég sok rossz dolog történt egy kis boldogság most jól jött

[ Szerkesztve ]

(#12) zerg-1


zerg-1
csendes tag

Critical mass 2010 ott voltunk nagyon király volt de lehetett volna hosszabb is nagyon sokan voltunk
Voltak érdekes figurák meg vasak :)

A lakásra visszatérve nagyon lassan megy a dolog de remélem szép lesz :K

[ Szerkesztve ]

(#13) zerg-1


zerg-1
csendes tag

A lakás project megint csak áll nincs lóvé és minden egymásra épül már tuti hogy karácsonyt nem ott töltjük :( :W

(#14) zerg-1


zerg-1
csendes tag

régóta nem írtam fejlemények a lakásról csak annyi hogy minden energiámat és pénzemet elnyeli Próbálom tartani az iramot hogy karira bent legyünk ár hétfőn beraktuk az ablakokat nagyon szuppy lett :)) :C

[ Szerkesztve ]

(#15) zerg-1


zerg-1
csendes tag

Szeretnék festeni ablakot de nem tudok mert nincs 15 'c fok :W

(#16) zerg-1


zerg-1
csendes tag

Szégyenlem de nem írtam már egy ideje egyszerűen nem volt kedvem se időm .Végül is sikerült az új kecóban karácsonyozni :C :) ennek örültem is. A munkahelyen nagy volt a hajtás 1 kolega elment a cégtől és egyre rosszabb volt a helyzet a szervizben mindent egyedül csináltam. Szilveszter jól sikerült a Börzsöny szívében voltunk. Az újév jól kezdődött sajnos nincs melom már nem dolgozom a ott ahhol eddig :( . Sajnálom de egyszerűen ennyi volt a hitel viszont megy tovább ennek ellenére. Új munka még az ablakban de remélem nemsokára lesz.

A papám eltávozott tőlünk ezt nehéz volt kihevernem még utoljára láttam Őt aznap este éreztem mikor megláttam hogy nem lesz közöttünk sokáig mire hazaértünk már elaludt már nincs Papám de velem marad legbelül.

A kecó már kész van majdnem 95 %-os még nincs ajtó a fürdőn de sebaj majd az is bekerül a helyére. Cicának sikerült a diploma megszerzése de azóta sincs munkája szegény nagyon kivan szeretne már dolgozni de sehova nem vették még fel mintha direkt a papírok szerint történne a dolgok hogy aki friss diplomás az nem kap munkát átlag 3-4 hónapig én tudom hogy ügyes és lesz neki úgyhogy nem aggódom.

Most befejezem mondókámat mert fáradt vagyok megyek pihizni

(#17) zerg-1


zerg-1
csendes tag

Krisztinek sikerült munkát találni vagyis mondhatnám hogy a munka találta meg őt újra a NIKE-nél

ennek nagyon örülök én meg első szerver telepítésembe fogtam bele egy cégnél ugy néz ki kezdek egyenesbe jönni most ennyi majd még írok

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Zerg's New Life Blog
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.