Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-04-05 13:51:56

LOGOUT.hu

Üdv minden érdeklődőnek.
Ebben a topicban várok mindenkit, aki zenelejátszót szeretne építeni, összerakni, a magas hanghűség figyelembe vételével.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4427) alphamooncam


alphamooncam
őstag

Üdv Skacok !

Újra porondra került egy dedikált zenelejátszó igénye.

Helyszín: hálószoba, 11nm. Íróasztal, asztali gép mellett.

Cél: világhálón szörfözés mellett, alkalmanként odafigyelős kikapcsolódás, zenehallgatás.

Ok: Utálom, hogy a Win. pont akkor csinál bármit, amikor zenét hallgatnék, ami meg jól belepofázik, akad a lejátszás.

Ami most rendelkezésre áll:

Öreg, 12 éves AMD procis, PC, semmi extra. Win10pro, Foobar2000 Realtime lejátszás.-->Supra USB-->NAD D3020-->modifikált 3"-os hsz. (Tascam VL-S3)--> NAD szub kijáratán Tascam erősítője (TPA3130) modifikált Pioneer CS5070 hsz.-kal - kvázi, három utassá alakítva a hangsugárzókat

Úgy vettem észre, hogy ebben a konfigban mintha sávhatárolt lenne a felső tartomány, ezért áttértem az USB-ről SPDIF-re, és beillesztettem a FIIO E10K-t a NAD elé.

Sokkal világosabb lett így hangzás, ami jobban is tetszik, viszont nem vagyok biztos benne, hogy kifutja magát így lánc, szerintem több zene maradt benne.

NAD sötét USB-jének, és az akadozó lejátszás problémájának megoldására gondoltam egy Allo Digione kitre, de bizonytalan vagyok.

Keresgéltem, de nem találtam utalást arra, hogy a Digione mennyire világos karakterű.

Mindenhol azt olvasom, hogy milyen, jó, de a karakteréről kb. semmi info.

Bárkinek bármilyen tapasztalat, vagy ötlet?

P.S.: Majdnem kimaradt egy lényeges dolog, a zene egy NAS-ról érkezik.

[ Szerkesztve ]

Retteg a szegénytől a gazdag s a gazdagtól fél a szegény. Fortélyos félelem igazgat minket s nem csalóka remény.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.