Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Zelda Játékok

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-01 11:48:46

LOGOUT.hu

Minden játéknak van története. Azonban csak egyetlen egynek legendás... A legenda mindig visszatér!!! - The Legend of Zelda 1986 - Egy év amelyre minden Nintendo fan szíve összerezzen. Ebben az évben jelent meg The Legend of Zelda amely Mario mellett a Nintendo 2. legsikeresebb sorozata. Főhőse Link, egy Hylian, akinek minden részben akad problémája a gonosszal, de ő mindig győzedelmeskedik mindenki örömére. Eddig 17 Zelda játék jelent meg, de a sorozat nem szakad meg. A Twilight Princess az eddig verhetetlen Ocarina of Time nyomdokain haladva próbálta letaszítani ot a trónról a Világ Legjobb Játéka címért! A most megjelenő Skyward Sword is e célból készült...vajon sikerül neki? Beszéljünk erről! Beszéljünk arról miért tartjuk Linket az egyik legcoolabb játékkarakternek, hogy milyen nagyszerü elme Shigeru Miyamoto, mindenről beszéljünk, de egy biztos: A Zelda a Legjobb!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3901) Sirandrish válasza BOBAKILL (#3900) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

itt még annyira nem is, mert kb 2 perc alatt át lehet sétálni az egész mapon, de mindig akad mit megnézni, felvenni, megcsinálni :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3902) Kvelstadt válasza BOBAKILL (#3900) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Meg azzal mikor kapsz egy új képességet vagy inkább eszközt és addig otthagyot helyek most elérhetőek.
Tegnap este éjfél előtt még bemyomtam egy kicsit a gépet fekve és gondoltam bóklászok kicsit. Na 2után kapcsoltam ki... :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#3903) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Na srácok nekem véget ért.
Teljesen jó volt az egész, hozta a várt zelda élményt.
Most pedig a többi zeldát is kérem ioyen formában de a minish cap-et mindenképp!

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#3904) BOBAKILL válasza Kvelstadt (#3903) üzenetére


BOBAKILL
őstag

:C
Én hiányoltam már az ilyen játékokat mint a Zelda. Nem voltam tudatában amíg el nem kezdtem vele játszani. (nem minden a dark souls :D ) Örülnék ha minél többet felújítanának. Ugyanerre a grafikára bármikor vevő lennék. :)
Olvasgattam a régi zelda játékokról és hát lenne mit újra kiadni switchre. :D

(#3905) Sirandrish válasza Kvelstadt (#3903) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Maxoltad? Vagy fogod? Vagy már nem érint az ilyesmi?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3906) Kvelstadt válasza Sirandrish (#3905) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Az a baj hogy zeldákba mindig van lehalább egy valami ami miatt nem maxolom.
Am visszamegyek még.
A összes kis bábut kiszedtem és a helyére raktam. Valami 17szívvel fejeztem be és egy item hiányzott inventoryból ami szerintem egy 3.üveg.
Ja meg a bal oldalt is hiányzott valami.
Kéne a heavy lure is

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#3907) Sirandrish válasza Kvelstadt (#3906) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Azért a 20 szívet pattintsd összes :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3908) BOBAKILL válasza Sirandrish (#3907) üzenetére


BOBAKILL
őstag

A játék maxolásáért jár valami trófea vagy bármi? Nintendon még nem vagyok képben az ilyesmivel. :B

(#3909) Sirandrish válasza BOBAKILL (#3908) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Semmi! :C
Mégis a mai napig az egyik legnagyobb gamer teljesítményem a Wind Wakerben a fullos galéria :)

Kvestadt, rémlik valami? :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3910) BOBAKILL válasza Sirandrish (#3909) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Ez szomorú, akkor marad a printscreen vagy valami hasonló. :DDD

(#3911) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Sziasztok!

Eddig kimaradt valahogy ez a nagyszerű sorozat.
Igazából régre nyúlik vissza a gamer kultúrám, de anno a Nintendo nem érintett meg igazán. Naná, sega klub volt a kisvárosunkban, aztán jött a Saturn, PSX... (szóval ARCADE, C64, Megadrive, részben N64 rulez)

Kérdés van hasonló kiterjedt topikja a klasszikus konzoloknak, a legnagyszerűbb címekkel, vagy foglalkozik valaki az emulator részleggel / tapasztalatokkal? (Tudom, hogy NO WAREZ a ph! de ezek már sajnos olyan kategóriák, amiből a kártyát is egyre nehezebb lesz beszerezni, nem hogy működő, naprakész hardvert)

Szóval látom az összefüggéseket: minish cap -> story of thor

Nyilván a nagy N a régebbi, több tradícióval rendelkezik bizonyos témában. Mostanában szeretem elővenni az ilyen klasszikusokat (cemu breath of the wild) és ajánlani is tudnék párat, ha érdekes lehet. :R

[ Szerkesztve ]

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#3912) Sirandrish válasza BOBAKILL (#3910) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát igen!
Vagy csak örülsz magadnak és annyi..de jobb társaaságba örülni :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3913) Sirandrish válasza olbaidhun (#3911) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Van retro topik, de emulátoros nemigen :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3914) Kvelstadt válasza BOBAKILL (#3910) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Igazából nem az. Mert velem pl az történt mario oddyssey közben is hogy hiába nem kapok érte semmit és nem is lesz max, mégis azt éreztem hogy szedjek össze amit csak tudok.

Ps-en meg vagy valamit platinázok vagy nem is érdekelnek a trofik.

Sirandrih
Hogy felejthetném el?
Egy bábu 3nap alatt vokt kész és ahhoz 6szor kellett napszak váltás dalt elpálcázni.
Szerintem csapágyas is lett az a dallam. :D
Főleg mikor végre lekaptunk valamit ami kb egy pillanatra látható és mondta a szobrász hogy nemjó a kép.. :DD

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#3915) Sirandrish válasza Kvelstadt (#3914) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

És amikor az első boss miatt kellett mégegyszer újrakezdeni?
Az se volt kutya :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3916) olbaidhun válasza Sirandrish (#3913) üzenetére


olbaidhun
őstag

Rendben. Melyik címet ajánlanád még élmény faktort tekintve a zeldákból?
Érdemes lehet egy emus logoutot létre hozni, hogy egy központi topikba gyűjtsem mondjuk a zelda nagyjait? (vagy más hasonló óriásokat, akár a nindendo platformról is)

:R

[ Szerkesztve ]

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#3917) BOBAKILL válasza Sirandrish (#3915) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Hűűűűű... Az szép lehetett. :DDD Büntető egy játék.

(#3918) BOBAKILL válasza olbaidhun (#3916) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Engem is érdekelne a dolog mert tetszenek a Zeldák viszont nem fogok 5 konzolt még megvenni hogy játszhassak a többivel.

(#3919) Sirandrish válasza olbaidhun (#3916) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát ezt rossz embertől kérdezed, mert én mindet imádom! :)
Én annak idején csak azért vettem 64et, majd GC-t is.
Egyébként ha a Link's Awakening tetszik, akkor érdemes lehet egy próbát tenned a HH címekkel, mint pl a Link to the Past amit már Online előfizetés segítségével Switchen is tudsz játszani.
De mondhatnám a DS-es részeket, mint a Phantom Hourglass, vagy a Spirit Tracks...azért mondom ezeket, mert ezeket egy 10-12K-ért beszerezhető DS-el már játszhatóak.

De ha nem zavar a HD kép hiánya, akkor egy Wii-t érdemes lehet beszerezni..12-15K körül már lehet venni, és azon van Twilight Princess és Skyward Sword is. Ha meg sok a della, akkor WiiU, mert azon mind a WW mind a TP kapott egy HD remaket, amik gyönyörűek.

Ezen kívül nyilván a abszolút kedvenc az Ocarina of Time, nálam gyakorlatilag kihagyhatatlan, de bból már inkább a 3DS-es Remaket ajánlom, már csak azért is mert százszor könnyebb beszerezni, és ha már ott vagy, akkor ott a Majora, vagy a Link to the Past újragondolása a Link Beetwen Worlds is..

Lényeg a lényeg...Zelda minden mennyiségben :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3920) Sirandrish válasza BOBAKILL (#3917) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát alapba két végigjátszás kellett MINIMUM, mert elsőre már túlmentél olyan ellenfeleken, amik nem jelennek meg többször, mire megkapod a fotómasinát :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3921) olbaidhun válasza Sirandrish (#3919) üzenetére


olbaidhun
őstag

Ma már sajnos nem olyan könnyű beszerezni egy korrekt N64-et, meg a többi vasat.. de a játékot szívesen megvásárolom! Sőt tovább megyek, ilyen szempontból az emulatorok használata is legit, hiszen a legjobbakat gyűjteménybe szedem és a HD, FHD, 4K élményt legyen már mindegy, hogy milyen eszközzel érem el. :U

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#3922) Sirandrish válasza olbaidhun (#3921) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

N64et még csak-csak találni, de a játékok már ritkábbak. Ráadásul a 3DS verzió szebb, olcsóbb, és könyebb is beszerezni, szóval nah.
Ez az emulátor dolog nálam amolyan túlmegy a határon dolog...
Sokan győzködnek hogy de megvan a szoftver, akkor lehet (szerintem nem), de pl még a Breath of the Wildot se merem megnézni PC-n (pedig érdekelne) holott megvan a játék, és még a Switch is, szóval ha azt vesszük már tényleg nem "lopnám" el, de nekem mégsem adja valamiért :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3923) olbaidhun válasza Sirandrish (#3922) üzenetére


olbaidhun
őstag

Nincs baj ezzel, ha támogathatom napjainkig a fejlesztőket és korrekt az emuláció. DualShock3 joy, megfelelő beállítások és sok kellemes óra vár rád.

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#3924) Sirandrish válasza olbaidhun (#3923) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

De van Switchem és pro controllerem is...
Meg nekem még így sem tűnik helyesnek :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3925) olbaidhun válasza Sirandrish (#3924) üzenetére


olbaidhun
őstag

Rendben, Te tudod. Nekem is van pár konzolom, sok tucat szoftverem, szeretem gyűjteni az igazi értékeket.

Vásárolnék pl gamecube, dreamcast és klasszikusokat is mint a n64 de olyan állapotút nem igazán találok ami megéri a pénzt.. A bontatlan meg horribilis eszmei értékkel bír. Részemről még sokáig elég lesz a ds3 vezérlő, kislányom is ezt favorizálja a mario 3d worldnél. Párom meg belép azzal ami van. Nagy móka ezeket nyomni 4K ban emuval. Talán egyszer kivesézem egy blogban.

[ Szerkesztve ]

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#3926) Sirandrish válasza olbaidhun (#3925) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

GC-t már fillérekért lehet kapni. A sima WW sem túl drága rá a TP már kicsit húzósabb..az elég ritka volt idehaza. Emlékszem én megjelenéskor 19K-t szurkoltam le érte, pedig már nem ma volt :N

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3927) Kvelstadt válasza BOBAKILL (#3917) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Azért azt érdemes tudni hogy ezek nem story dolgok voltak. Szóval kihagyhatóak.
Csak ha az ember fogyatékos mint mi és nekimegy hogy kimaxolja a galériát akkor ilyenekkel számolni kell hogy van amit kapásból buktunk első körben.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#3928) BOBAKILL válasza Kvelstadt (#3927) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Ahogy a DSokban. Egy lélekből 3 cucc és már mehet is 3 végigjátszás. :D
Ilyen szempontból a REsi2 remake volt brutál. Fene tudja hányszor vittem végig a platináért.

Visszatérve a zeldára. Melyik konzolt érdemes megvenni esetleg ha játszani akarnék a "jobb" zeldákkal? 3ds? Lehet egyszer bevállalom. Ha ilyenek mint ez a remake akkor ellennék velük.

(#3929) Sirandrish válasza BOBAKILL (#3928) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

3DS-en van
-Ocarina of Time (all time best Zelda)
-Majora's Mask
-Link Between Worlds

Ezek a klasszikusan vett Zelda játékok, amik a gépre megjelentek
Aztán van még a
Tri Force Heroes
De Link felbukkan még a Hyrule Warriors 3DS verziójában is, illetve eshopból beszerezhető néhány klasszikus Zelda, mint pl a Link's Awakening eredetije :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3930) BOBAKILL válasza Sirandrish (#3929) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Köszi. :) Használtan 30körül vannak gépek, újonnan csak 2ds xl van. 2ds-xl-en is ugyanúgy futnak ezek a játékok?

(#3931) Sirandrish válasza BOBAKILL (#3930) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ugyanúgy futnak csak konkrét 3D nélkül.
Ha van lehetőséged, akkor próbálj ki egy 3DS-t, mert nem mindenki szereti.
Én pl sose használtam az első 3DS-emnél.. :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3932) olbaidhun válasza Sirandrish (#3926) üzenetére


olbaidhun
őstag

"A bontatlan meg horribilis eszmei értékkel bír." Max olyat vennék, ami nincs lerongyolva és átadhatom majd a lányaimnak, amikor eljön az idő. Magyarul a mezei gépek, doboz és gyári kieg nélkül, meg pl a szétbarmolt szoftveresek élből kiestek... Akkor inkább tovább gyűjtöm a címeket és majd beáldozok egy nagyobb összeget. Jó addig az emu is bőven ;)

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#3933) Sirandrish válasza olbaidhun (#3932) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nagyon kevés GC volt annak idején mókolva, így szinte biztos hogy az eladó gépek nagy része olyan ami ugyan régi, de 10 játéknál nem toltak rajta többet. Tapasztalatból mondom. :K
És hát hja..nyilván egy sok generációval ezelőtti konzol bontatlanúl egy vagyon.

Wii-t meg szerintem bátran vehet az ember. Ezek nagyon nagy %ban dobozos példányok (ezeknek a dobozára mindenki vigyázott), persze vannak különbségek. Nekem jelenleg is 2 Wii-m van, mindkettő dobozos.
Amúgy itt inkább az állapotot kell nézni, bár gyakorlatilag elnyűhetetlen masina :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3934) Kvelstadt válasza BOBAKILL (#3928) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én gamecubeot ajánlanám ha olcsóbb kell. Azon ott az ocarina, annak a master quest verziója,wind waker, twilight princess.
Én egy wii-t vettem kert arra ott a skyward sword is amit pótolnim kellett, viszont a wii-s mozgásérzékelés miatt arra jutottam mire végigjátszottam hogy az is egy kúrvsjó zelda, és hogy pont a mozgásérzékelés miatt soha többet nem akarom lejátszani.

Nameg igen, a ds. Az is egy jó opció ha a kisebb zeldákat akarja játszani az ember.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#3935) Sirandrish válasza Kvelstadt (#3934) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Illyetve ha sikeróül beszerezni egy Collectors-t, abba ugye a Majora is benne van :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3936) BOBAKILL válasza Kvelstadt (#3934) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Sajnos gamecube-ot találni közel lehetetlen. 2DS XL-t lehet venni újonnan is meg használtan is, 3ds, wii is elérthető még úgy-ahogy. wii-u meg drága 2 játékért.
Amúgy ami tetszik az a Windwaker és az Ocarina of time.

(#3937) Sirandrish válasza BOBAKILL (#3936) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nem a GC maga a gáz, hanem arra a játékok. Wii-re, 2/3DS-re sokkal egyszerübb találni, és olcsóbb is. Persze azokra nincs se WW, se TP..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3938) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Nah megvan a 8 dungeon nekem is. Hétvégén nekiülök és befejezem..
Meg persze a 20 szívet is megcsinálom..az alap nálam :)
Aztán viszont eladom...nem olyan hosszú ez, és nemhiszem hogy nagyon hamar ujra elővenném..
Addigra meg majd olcsóbb lesz :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3939) koncsik válasza Sirandrish (#3938) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Gratula! A limitált? :N

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#3940) Sirandrish válasza koncsik (#3939) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Jaja, de csak a game adom el. Az Art Book marad :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3941) Kvelstadt válasza BOBAKILL (#3936) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Az a vicc hogy a ritkasága miatt a gc drágább mint a wii.
Itt kint gc van akár 60ért is használtan míg 40fontért két wii-t vettem.
A winwaker egy akkoriban elég fúrcsa új grafika volt mint kövi zeldának de én imádtam.
Az ocarina az meg az ocarina.
Nekünk Sirandrishal minden ott kezdődött. Az volt az első és az ivódott be a legmélyebbre.

Örülök amúgy hogy itt is látlak. Nem vagy reménytelen eset. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#3942) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Nah hát csak nem bírtam ki, és végigvittem :)
Nagyon tetszett ez a rész is :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3943) BOBAKILL válasza Kvelstadt (#3941) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Örülök hogy nem vagyok reménytelen. :D Szeretem az olyan gameket amikben gondolkodni is kell. Bevallom a BOTWnál is jobban bejön ez a fajta stílus.
Amúgy a Fire emblemmel szemezgetek még, régebben szerettem a körökre osztott játékokat.
Zelda irányban valszeg lesz majd egy 2ds xl, aztán a többit meglátom. :)

(#3944) Kvelstadt válasza Sirandrish (#3942) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ez ilyen.
Én is csak egy dingeont akartam megnézni meg pár apróságot felszedni valamelyiknap és végül betoltam vagy 4dungeont zsinórba.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#3945) Sirandrish válasza Kvelstadt (#3944) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ismerős az érzés :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3946) csumpa93


csumpa93
tag

Sziasztok!

Gondoltam kiadom magamból , hogy mégis milyen érzés volt a BOTW-al játszani, mert ezt nem tudom magamban tartani :D Ez életem első, és egyetlen Zelda játéka amivel játszottam azt hozzá kell tenni. A Switch megjelenésekor hallottam a játékról és mindenki ódákat zengett róla, meg hát 10/10 mindenütt. Egy konzol boltban dolgoztam amikor a főni berendelt egy konzolt a játékkal eladásra. Munka idő leteltével mondom -Főni! had vigyem már haza a gépet meg a gémet kipróbálni! -Persze, vigyed. Az első kipróbálás után persze minden munka után jött velem haza a gép meg a játék :DDD Nem tudtam vele túl sokat játszani, mert a gépet gyorsan megvették :O de amennyit tudtam vele, kb 10-15 órát, teljesen magával ragadott és egyszer azt mondtam, hogy -tuti, csak emiatt a játék miatt fogok gépet venni, No way!

Most adatott meg a lehetőség, hogy egy játék miatt tudjak egy gépet venni, de hála istennek egy olyan munkakörben sikerült elhelyezkednem amibe belefér néha egy kis játék és ezt tudom cipelni magammal.

Maga a játék: Hol is kezdjem. Több mint 85 órát beleraktam és már csak 1-2 shrine, a Trialból két szint és Ganon van hátra. Tényleg nagy élmény, hogy a játék nem fogja a kezed, te fedezed fel a világot ami annyi rejtéllyel, eldugott résszel, felfedezni valóval van tele, hogy egy mai AAA játék azt megirígyelhetné. Semmelyik játék nem kötött le hosszú idők óta, mint ez. Ami le tudott legutóbb kötni, játék, az a Sniper Ghost Warrior 3 volt. :C Persze használtam Guide-okat, mert nem minden dolgott értettem vagy jöttem rá magamtól, de a legtöbb dologra azt lehet mondani, hogy annyira nyílván való volt, hogy erre hogy nem jöttem rá :W :DD , mert a fizika és a természetesség ami benne van, szerintem bámulatos és néha csak a józan paraszti észre volt szükség, semmi másra. Csak kóborolsz, felfedezel, új dolgokra bukkansz és a látvány amivel tálalják, szerintem zseniálisan szép és egyedi. Az elején nehéz a játék, de ahogy fejleszted magad, utána átbillen, és kicsivel könnyebb lesz a játék. Például volt olyan Beast amivel vért izzadtam, meg volt olyam ami GGEZ volt. A Shrine-ok is nagyon tetszettek, szerintem lehettek volna hosszabbak és lehetett volna kevsebb, de így sem volt vele baj. Szóval rendkívül élveztem a játékot, remélem lesz belőle folytatás.

A Fallout mellett végre megtaláltam azt a játékot, amit bármikor elővennék Mármin a Fallout 3 meg a New Vegas után. Mert az a kedvenc szériám. Kár hogy utánuk nem jelent meg több Fallout. :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

Nem szeretném legyőzni Ganon-t. Nem szeretném, hogy vége legyen a játéknak :))

Egyetlen egy negatívumot tudok neki felhozni, ami nem tetszett, hogy nagyon hamar tönkremennek a fegyverek és javítani sem lehet őket, de tényleg csak ennyi, ja meg lehetett volna egy-két Beast-tel több.

Elnézést, ha egy kicsit összeszedetlen a kis mondókám, de igyekeztem, mert nem hozott ki belőlem játék olyat, hogy leírjam az élményeimet róla.

Azóta potyognak Switchre a játékok, és szintem már csak ezzel játszok. Azért csak szinte, mert nincs rá CSGO meg Siege :DDD

Köszi, hogy elolvastad :)

[ Szerkesztve ]

(#3947) Sirandrish válasza csumpa93 (#3946) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Öröm volt olvasni :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3948) Kvelstadt válasza csumpa93 (#3946) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én azt mondtam a tesómnak meg úgy altalában mindenkinek aki kérdezte, hogy ha csak a zelda érdekelne switchre akkor azért az egy játékért is megérné megvenni a konzolt.
Nemrég odaadtam tesómnak a a konzolt had zeldázzon ő is. A játék egyharmadánál se járt és azt mondta pont úgy gondolja ő is ahogy mondtam.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#3949) csumpa93


csumpa93
tag

A "megéri" kérdés szerintem nem kérdés :D Én azt szoktam erre mondani, ha valakinek van "lehetősége" egy játék miatt venni egy konzolt, akkor ezt megéri. Amúgy is egy aránylag jó értéktaró konzol meg maga a játék is, max buksz rajta egy AAA játék árát. Úr isten. De szerintem az esetek nagy százalékába úgy is megmarad a gép és jön rá még több játék, mint a esetemben :D A játékok árával nem nagyon vagyok kibékülve, de sajnos ez van, el kell fogadni.

(#3950) Sirandrish válasza csumpa93 (#3949) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ha meg csak egy játékra kell, akkor ott a használt piac. Azon 1-2 hónap alatt még annyit sem buksz :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3951) csumpa93 válasza Sirandrish (#3950) üzenetére


csumpa93
tag

Ezt is mondani akartam :D

(#3952) olbaidhun válasza csumpa93 (#3949) üzenetére


olbaidhun
őstag

Nem az árral van a gond, hanem az átlag minőséggel..

80% ban a sok AAA ás, "korszerű" játékok sem tudnak megközelíteni néhány ilyen nagyszerű, örökzöld exkluzív címet.

Fordítva kéne lennie, hisz szórakoztatás a cél. Helyette addiktív multival, lootboxal, freetopay, lootbox, 0day dlc és többi baromsággal fárasztanak.

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#3953) Sirandrish válasza csumpa93 (#3951) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Igazad is lett volna :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3954) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Ha valaki szőnyeget szeretne :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Zelda Játékok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.