Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Zalman zm80c kérdés? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Lujo


Lujo
csendes tag

ZAlman felszerelésénél mennyi pasztát kell feltenni a GPU felszinére.???

Felraktam a Zalmant erre néhány játék és teszt progi nem indult el (pl. pcmark 2001se pontosabban elindult de nem volt kép, pcmark2003 simán lefutott) következett a para. Szétszedés, paszta letakarítás utánna ujra vissza, összerákás. Inditás megint jól müködik minden, 2001se megint nem indul, gondoltam Windows (xp) hiba inditom a játékot erre nagy megkönnyebülésre elindult.Játékból kilépve inditom a 2001se-t ÉS indult, simán lefutott.Hát erre varjatok gombot, úgy tünt mintha kellene neki egy kis melegedési idő (bár ez hülyeség) de úgy tünt, ezért kérdezem mennyi pasztát kell rátenni?

Bár elösször birak voltam mert a hátsó részre nem tettem fel a szigetelö lapot, bár nem volt probléma mert nem éert hozzá a laphoz, igy ment minden simán semmi gond nem volt vele. Ekkor észrevettem a hibámat szétszedtem (a GPU-ról nem vettem le a első részt) felrakatam ekkor kezdödött a kálváriám.
A vidokártya ment rendesen hiszen a 2003 lefutott simán.

(#2) Tütüm válasza Lujo (#1) üzenetére


Tütüm
aktív tag

Hi!

Nézd meg ezt a linket,lehet hogy segít:
[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=37838&arc=f[/L]

Nálam a 9100-as szarakodott miután passzív hűtést tettem rá,mindegy volt hogy mennyi pasztával próbáltam.Újra kellett telepíteni a meghajtóprogramját és most működik.Ha sokszor kapod ki a gépből a kártyát,az bezavarhat szoftveresen is.

(#3) Lujo


Lujo
csendes tag

Pont ezt a forumot olvastam, itt mondták hogy rá kell tenni azt a kis lapkát a hátsó részre, ekkor gyors szerelés, ráraktam ekkor kezdett szarakodni.
Bár elsö szerelésnél direkt megnéztem hogy a hátsó rész hozzáér-e a laphoz, de nem ért hozzá sehol ezért voltam nyugodt.

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Zalman zm80c kérdés? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.