Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Zalman 9500 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) jakewyler


jakewyler
senior tag

Hali!
Van valakinek ilyen hűtője?most szeretnék ,vélemények??

(#2) ByB válasza jakewyler (#1) üzenetére


ByB
addikt

Talán itt gyorsabban válaszhoz jutsz - [link] Ha jól tudom, nem annyira sikerült jól ez a hűtés, én személy szerint nem cserélném le a 7700Cu-mat rá!

(#3) jakewyler válasza ByB (#2) üzenetére


jakewyler
senior tag

csak nekem a lapomra nem megyek csak a zalmanok közül ez! :B
De amúgyis ez a legújjab,csak az ára kicsit húzós azért érdeklne róla pár információ!

(#4) ByB válasza jakewyler (#3) üzenetére


ByB
addikt

Jó hűtő, de nem használja ki maradéktalanul a heatpipe előnyeit! Jön most egy 7700+heatpipe tipusú VGA hűtője a Zalmannak, hátha lesz belőle CPU-s variáció is! :R

Íme a Ph!-es teszt - [link]

(#5) Moyder


Moyder
aktív tag

7700 heatpipe-ra kíváncsi leszek, képet már néztem róla és elég jó néz ki, teljesítménye si biztos jó lesz. Ja és lesz kékben is!

[link]

ja és ez nem vga-ra lesz, hanem procira!

[Szerkesztve]

A titoktartás egy olyan szilárd halmazállapotú anyag, amely alkoholban oldódik...

(#6) ByB válasza Moyder (#5) üzenetére


ByB
addikt

Ennél hamarabb jelenik meg a VF900, ami ugyanez, csak VGA-ra... [link] Érdemes ezt a próbálkozását megvárni a Zalmannak, szerint simán übereli majd a 9500-as hűtőt!

(#7) pisti


pisti
őstag

Ez nemvágom miért jó, hogy körbefut a lamellákon egy heatpipe.

(#8) ByB válasza pisti (#7) üzenetére


ByB
addikt

Valószínűleg ez a heatpipe sokkal több hőt képes elszállítani a procitól, mint szimplán a lamellák! Illetve logikusnak tűnik, a ventilátor pedig szépen hűti...

(#9) attiLANte válasza ByB (#8) üzenetére


attiLANte
tag

Igen, a VF900-as képen látszik, hogy a cső a GPU-tól megy a lamellák végére, de a 7700-asnál - legalábbis a fentebb linkelt képen - csak a lamellák végeit köti össze. Annak nem sok értelme van...

[Szerkesztve]

(#10) ByB válasza attiLANte (#9) üzenetére


ByB
addikt

Érdemes jobban megnézni a képet, az alsó és felső részén megy fel heatpipe a felső csőhöz! (De azon se lepődnék meg, ha ez a kép nem egy végleges terméket takarna!)

(#11) Loretto


Loretto
veterán

Elég a hűtőnek egy topic [link], plusz a linkelt teszt. Ezt zárom.

Soirée...

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Zalman 9500 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.