Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Zalai Half-Official PROHARDVER! LAN-Party

STAGE 09 - 2009. 06. 19-21.

Előzmények:

STAGE 01 - 2006. 02. 24-26. Zalaegerszeg, Kék-Sárga Panzió

STAGE 02 - 2006. 09. 08-10. Zalaegerszeg, Kék-Sárga Panzió

STAGE 03 - 2007. 05. 25-26. Zalaegerszeg, @ Reszi

STAGE 04 - 2007. 10. 21-22. Szombathely, @ Attila

STAGE 05 - 2008. 03. 28-30. Kaposvár, @ belaazallat

STAGE 06 - 2008. 08. 02-03. Zalaháshágy, @ Sonar

STAGE 07 - 2008. 11. 14-15. Kaposvár, @ belaazallat

STAGE 08 - 2009. 02. 13-15. Zalasszentgrót, @ peterkeT

STAGE 09 - 2009. 06. 19-21. Zalasszentgrót, @ peterkeT
Képek hamarosan.

Programok: elsősorban light-os gyilkolászás a monitorok előtt, hálózattal anyázás, pizza zabálás, kóla vedelés, sörök és jägerek eltüntetése, szórakoztató és ismeretterjesztő gyűjtemény csere-beréje, stb...
Időtartam: estétől másnap délutánig - hajnalonként igény szerint alvással tarkítva

A technikai háttér megvalósításában köszönjük vallas folyamatos segítségét és a 24 portos switchet. UTP kábelt, elosztót, hosszabbítót, fülest, billentyűzetet, egeret, belevaló elemet mindenki magának biztosít. Aki otthonfelejt valamit, azt hazaküldjük. ;]

Jellemző játékok az eddigi tapasztalatok alapján:
COD (2, 4), CS:S, FlatOut (2, UC), Trackmania Nations, meg ami még eszünkbe jut

STAGE 09 - 2009. 06. 19-21:

01. belaazallat
02. emre
03. Immy
04. K4milll4
05. peterkeT
06. Sipi
07. sonar
08. spr
09. vallas
10. vlaci
11. Winner
12. Zsiga

p

[Hozzászólás utoljára szerkesztve: 2009-06-21 18:00 - peterkeT]

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#2) Gh0sT válasza parandroid (#1) üzenetére


Gh0sT
addikt

Köszönjük a külön topicot!

Asztallal és székekkel hogy állunk emberek? Kitől lehetne hozni?

A switchen kívül van egy 4 portos routerünk.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#3) Goose-T


Goose-T
veterán

Ha minden jól megy, tudok intézni nagyobb switchet is (16-32 portos), meg kell kérdezni a zegi volt munkatársakat. Még a héten beszélek a delikvensekkel.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#4) Cow&Chicken


Cow&Chicken
csendes tag

ez jó totyik lesz :))
sajna én csak kocsival szolgálhatok ha kell pakoláshoz

(#5) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Egy kísérlet időpont egyeztetésre:

Február 24-26.

Pestről eddig 4 fő jelezte, hogy nekik megfelelne. Zalaiak?

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#6) neongorack válasza Gh0sT (#2) üzenetére


neongorack
senior tag

Szokás szerint, tudok szolgálni 2 db 6-os elosztóval, mondjuk multkor se kellett az egyik, de mivel most többen lennénk ezért kérdezem: Hozzan mind2-t?:)

(#7) róland válasza parandroid (#1) üzenetére


róland
veterán

America's Army. Ingynesen letölthető, de ha kell viszek telepítő DVD-t. Csak egy plusz gép kellene szervernek hozzá.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#8) Gh0sT válasza róland (#7) üzenetére


Gh0sT
addikt

Miért kell ezért plusz egy gép? Nem értem... :F

neongorack: naná hogy kell, hozz csak mindent amid van! :) A party után szétosztjuk a legjobb játékosok között... ;)

CoD2 is mehet? Remélem el fog futni mindenkinél.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#9) mayerlaci válasza Gh0sT (#8) üzenetére


mayerlaci
senior tag

Szerintem csak avval fogom tolni:)

Es nyomatekosan kerdem biztos johet meg 1 fo?Mert ha nincs hely akkor nem hozom.

[Szerkesztve]

(#10) róland válasza Gh0sT (#8) üzenetére


róland
veterán

Hát nem tudom mennyire megoldható, hogy valaki játsszon is a szervernek használt gépen.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#11) Gh0sT válasza mayerlaci (#9) üzenetére


Gh0sT
addikt

Jöhet, elfér... Megoldjuk...

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#12) Gh0sT válasza róland (#10) üzenetére


Gh0sT
addikt

De miért kell ezért külön szerver? Nem lehet úgy futtatni, ahogy a többi gamét?

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#13) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Kipróbálhatjuk az AA-t is, a CoD2-t viszont szerintem hanyagolni kéne. Van egy olyan érzésem, hogy ismét lesz, aki csak minimálkonfiggal fog tudni felvonulni.

Szegény NagyG-nek sikerült pl már valami rendes gépet összeszedni?

4 műanyagszéket amúgy szintúgy bevállalok, hosszabító alapfelszerelés, azt nem is írtam.

Időpont nekem úgy fest bármi ok, nem túl sűrű a februárom hétvégék tekintetében.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#14) róland válasza Gh0sT (#12) üzenetére


róland
veterán

Utána nézek.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#15) Gh0sT válasza parandroid (#13) üzenetére


Gh0sT
addikt

Ott lesz neki albitárs gépe, az egészen korrekt. Bár ahogy ismerem, ő Starcraftozni szeretne majd nagyon. :)

neongorack, sonar, róland, mayerlaci: Ti mit szóltok a február 24-26 közti időponthoz?

Részünkről úgy néz ki, hogy szinte biztosan jó lesz mindenkinek. Ha ti is rábólintotok, akkor kinevezhetnénk hivatalos időpontnak.

Visszatérve NagyG-re: vett a gépébe egy új winyót és egy hangfalszettet. :) Szóval bővíti, de csak módjával. :)

CoD2-t sajnálnám ha nem lenne, mert nagyon szép és jó és egész jókat játszottunk az utóbbi időben. Mindegy, elvisszük, oszt majd meglássuk! ;) A lényeg, hogy legyen bőven öldöklős játék. Vérre szomjazom! ;] Múltkor pl. Starwars Battlefronttal sem tudtunk játszani, pedig nagyon készültem a bazooka-s akcióra. :D

Lassan annyian leszünk, hogy Fifa-t is játszhatnánk, mert meglesz egy teljes csapat cserékkel együtt.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#16) róland válasza Gh0sT (#15) üzenetére


róland
veterán

Nekem 2 hetes időbeosztásom van a melóhelyen, így inkább megvárnám, hogy mi lesz a befutó időpont és jelezném, hogy tudok-e menni.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#17) neongorack válasza Gh0sT (#15) üzenetére


neongorack
senior tag

Úgylátszik, hogy nekem tökéletesen megfelel az időpont, még nem biztos, de lehet, hogy bnőmet is elrángatom (Mondjuk az húzós lesz :DD )

(#18) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor a Feb 24-26 mindenkinek ok?

Ez egy burkolt up amúgy.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#19) mayerlaci válasza parandroid (#18) üzenetére


mayerlaci
senior tag

ok

(#20) Gh0sT válasza parandroid (#18) üzenetére


Gh0sT
addikt

Részünkről (6 fő - Budapest) rendben.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#21) parandroid válasza Gh0sT (#20) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

First post modified accordingly.

További észrevételek:

- Szükség lenne további ülő- és tárolóalkalmatosságokra imho. Még az általam biztosítottakon kívül is.
- Még egy legalább 8 portos switch létfontosságú volna. The bigger the better.
- Gondolom péntek estétől vasárnap hajnalig tartó mulatságra készülünk - lesz közben pár órás rekreációs időszak, vagy extrém terhelésre kapcsolunk, és egyvégtében lenyomjuk?(Huh, de öregnek érzem magam így hirtelen...)

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#22) Gh0sT válasza parandroid (#21) üzenetére


Gh0sT
addikt

- Február 10-12 között Zalaegerszegen tartózkodom, így lesz időm szemrevételezni a környező albérletek ülőalkalmatosságait. Megbeszélem, hogy ki mit tud nélkülözni az adott hétvégén és jelentkezem a konkrétumokkal.
- Switch ügyben vallas és Goose-T számít szakembernek, úgyhogy várom a visszajelzést részükről. A jelenlegi eszközökkel (2 router + 1 switch) ha jól számolom, akkor 12 embert tudunk kiszolgálni.

Program:

Érkezés február 24-én délután 18.00-tól egyénileg. (Akinek segítségre van szüksége, az kérem még időben jelezze, hogy az autós emberek tudják, hogy mire számítsanak!)
18.00-22.00 - Szerelés, pakolás, technikai jellegű problémák megoldása, fájcserélés, szorványos játékkal fűszerezve. Vacsora!!! (hideg kaja)
22.00-06.00 - Kollektív, kötelező jellegű játék maximum reggel 6 óráig.
06.00-06.30 - Pestiek elszállásolása, hazautazás mindenkinek.

Szombat:

13.00-14.00 - Érkezés, ébredezés. Megbeszéléstől függően közös ebéd (halászléfőző verseny, traktor húzás, számháború), vagy pizzarendelés valamikor késő délután.
14.00-06.00 - Játék kifulladásig!
06.00-06.30 - Szétszéledés

Vasárnap

13.00-16.00 - Szorványos játék, pakolászás, következő LAN party időpontjának megbeszélése.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#23) parandroid válasza Gh0sT (#22) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A router és a switch összekötésére is elmeg egy-egy slot, így valójában csak 10. Még egy 8-as switch elég is volna, úgy fest.

A napirend tetszik, amit még hozzáfűznék, hogy a vasárnapi program csak a helybelieknek kedvez. Én addigra már valszeg hulla leszek, ezért nem hiszem, hogy képes leszek visszamenni. De majd msn-en bekapcsolódom. :D

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#24) Goose-T válasza Gh0sT (#22) üzenetére


Goose-T
veterán

Beszéltem az illetékes emberrel, úgy néz ki, hogy lesz switch, ha minden jól megy, akkor 16 portos (ha nem annyira, akkor csak 8 portos). Vészforgatókönyv esetén nekem is van egy WLAN routerem, ami 4 vezetékes és tömérdek vezeték nélküli emberkét ki tud szolgálni. :)

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#25) vallas


vallas
senior tag

Hali !

ide is írok, hogy ki nem hagyjatok!

van egy 24-portos switch a cégnél amit most nem használunk, mert néha lefagy, de azért szerintem jó lesz, vagy ha kell akkor szerzek kölcsönbe egy16-os at, és egy 8-asom is van.

24-26-megfelel, ráérek, már nincs meg asszony :(
kábel sem gond.

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#26) Gh0sT válasza parandroid (#23) üzenetére


Gh0sT
addikt

Kérhetnénk az #1-es post editálást vallas kolléga jelentkezésének megfelelően?

róland: van már valami infó részvételed biztosságát illetően?
sonar: nem emlékszem, hogy részedről érkezett-e visszajelzés, hogy tudsz-e jönni
mayerlaci: tudnánk nevesíteni azt az 1 főt, akit hozni fogsz?
neongorack: hozzd az asszonyt is, végre látni szeretnénk! ;)
Goose-T: Neked a kocsi mennyire probléma? Csak azért kérdem, mert vagyunk hatan + 1 fő feleség. Ez összesen 7 ember 2 autóra. Ideális lenne, mivel céges kocsikról van szó (ingyé' van a benya), viszont a gépek miatt valszeg helyhiányban szenvednénk.
4 CRT monitor + 6 ház szerinted mekkora helyet foglal? A 2 TFT nem tétel...

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#27) mayerlaci válasza Gh0sT (#26) üzenetére


mayerlaci
senior tag

Osztálytársam ''Máté Tamás'' Skillbreaker

(#28) róland válasza Gh0sT (#26) üzenetére


róland
veterán

100% sajnos még nincs. Remélem, hogy az egyik nap be tudok nézni hozzátok. Ha ugyanott lesz, ahol ősszel, akkor odatalálok.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#29) Gh0sT válasza róland (#28) üzenetére


Gh0sT
addikt

A helyszín változatlan...

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#30) parandroid válasza Gh0sT (#29) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem úgy az első post.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#31) róland válasza parandroid (#30) üzenetére


róland
veterán

Jeleztem főnökömnek, hogy szeretném az egyik hétvégi napot szabadnapként, de még nem tud konkrétat mondani, mert fiát kell vinni valahová focizni azon a hétvégén. Ha szerencsém lesz, akkor az egyik nap (szombat vagy vasárnap) el tudok jönni.

Köszönöm, hogy átkerültem a másik kategóriába!

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#32) _Hunter_


_Hunter_
őstag

Én még mindig nem tudok semmi biztosat. Annyit talán hogyha kell akkor tudok kölcsön adni egy 4 portos routert.
Jah és egy UP!

Éld úgy a jelened, hogy tudd az lesz majd a múltad, ami meghatározza a jövődet!

(#33) vallas válasza _Hunter_ (#32) üzenetére


vallas
senior tag

jössz és kész!

Hozod Tündért is, ő majd főz ránk, meg bontja a söröket :D

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#34) _Hunter_ válasza vallas (#33) üzenetére


_Hunter_
őstag

Azt elviselnéd mi. :)
Tény hogy jól főz. Meglássuk barátom meglássuk. Bár a gépem annyira nem alkalmas a gamere no meg kérdés hogy merrefelé leledzünk majd akkor.

Éld úgy a jelened, hogy tudd az lesz majd a múltad, ami meghatározza a jövődet!

(#35) Gh0sT válasza vallas (#33) üzenetére


Gh0sT
addikt

Ki az a Tündér? A nevéből ítélve szerintem elég, ha csak ő jön... ;) ;]

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#36) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Beszéltem Reszivel!

Tutira jön. Ezen kívül még _talán_ jönne Jani, aki a legutóbi LAN partyn is ott volt, valamint van két extra jelentkező, akik lehet, hogy termet is tudnának intézni.

Ha megtudok valami konkrétat, akkor jelentkezem.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#37) sonar válasza Gh0sT (#26) üzenetére


sonar
addikt

Természetesen bent vagyok :DDD
switchet is tudok vinni meg limitált mennyiségben kábelt is.
Ezenkívül meg félretettem egy üveg mézes barackosat :DDD
meg van frissen főzetett háshágyi kerítésszaggató pálesz is :DDD
bort nem viszek mert ahhoz már be kellene baszni hogy iható legyen :DDD :DDD

[Szerkesztve]

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#38) sonar


sonar
addikt

Gamék mik várhatók?
Én Mohaa meg Q3 ban bent vagyok.

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#39) Gh0sT válasza sonar (#38) üzenetére


Gh0sT
addikt

Q3 lesz, szerintem MOHAA is.

Ma játszottam egy kis CS-t... :( Hát, eléggé elszoktam tőle az utóbbi fél évben. Mondhatni siralmasan ment. :(

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#40) Goose-T válasza Gh0sT (#26) üzenetére


Goose-T
veterán

Mekkora autókról van szó? Ha elég nagyok, akkor talán elférünk abban a kettőben, ha nem, akkor tudom hozni az enyémet is.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#41) vallas válasza Gh0sT (#35) üzenetére


vallas
senior tag

A Hunter Kedvese!

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#42) parandroid válasza sonar (#38) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Lásd első post. És most már Reszi is benne van. Tutira.

Ahogy elnézem a létszámot egy terembérlés egyre megfontolandóbb alternatíva. Ennyien még csak sokba se kerülne összedobni, ha esetleg fizetős...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#43) Batman


Batman
őstag

Tiszteletem!

Valszeg én is részt tudok venni ezen a szertartáson.

:)

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#44) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Reszi becses neve Gábor, vallas pedig Marcell. Azért érzitek a Gáborok elsöprő fölényét. :)

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#45) parandroid válasza Gh0sT (#44) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ez egyre kísértetiesebben emlékeztet valamire, ugye, Béláim? :DDD

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#46) vallas válasza parandroid (#42) üzenetére


vallas
senior tag

De hol lehet termet bérelni asztallal?

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#47) Gh0sT válasza vallas (#46) üzenetére


Gh0sT
addikt

Reszi már intézkedik és a hétvégén én is.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#48) vallas válasza Gh0sT (#47) üzenetére


vallas
senior tag

Ja, fősuli egyes előadó, az mindjárt más :)

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#49) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Valaki tudja, hogy mi az a tisztiklub? :F

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#50) sonar


sonar
addikt

Nekem van ismerősöm a kaszaházi uton lévő kék sárga panzióba. Esetleg rákérdezhetek

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.