Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Batman


Batman
őstag

up

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#602) _Hunter_


_Hunter_
őstag

Goose-T ha gondolod jöhetsz a kártyáért.
PeterkeT remélem elég halk lett a hűtés. :)

Éld úgy a jelened, hogy tudd az lesz majd a múltad, ami meghatározza a jövődet!

(#603) parandroid válasza _Hunter_ (#602) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

karácsonyi ajándék lesz egy rokonnak, aki mindig irigykedett, hogy olyan halk gépet szeretne, mint az enyém. szegénynek egy inno3d fx5600-a van, és nagyon porszívó-hangja van a ventilátorának. úgyhogy jövő hét ilyenkorra tudom csak megmondani. ;)

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#604) _Hunter_ válasza parandroid (#603) üzenetére


_Hunter_
őstag

Boldog Karácsonyt!

Éld úgy a jelened, hogy tudd az lesz majd a múltad, ami meghatározza a jövődet!

(#605) parandroid válasza _Hunter_ (#604) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

köszönöm, meglesz. és viszont is kívánom, bár még kicsit korai. :D

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#606) Goose-T válasza _Hunter_ (#602) üzenetére


Goose-T
veterán

Átadtam a kártyát, elégedett a vevő. :) Bár kevesellte a 8000 3dm2k1 pontot, de szerintem ez elég szép egy 2 gigás cerkától.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#607) _Hunter_ válasza Goose-T (#606) üzenetére


_Hunter_
őstag

Mond meg neki nyugodtan,hogy a 2,4-s cerkám alapon kb 8500-8600 pont húzva 9xxx pont asszem. Bár Lorettonak ezzel a karival és egy cerka igen jó húzásával asszem elérte a 10xxx pöttyöt. P4-gyel meg affem 14 fölé ment.
A lényeg hogy elégedett a vevő.

Éld úgy a jelened, hogy tudd az lesz majd a múltad, ami meghatározza a jövődet!

(#608) parandroid válasza _Hunter_ (#607) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

inkább arra hívd fel a figyelmét, hogy egy inno3d fx5600vivo egy 2,4-es celeronnal és 256MB RAM-mal mindent alapon hagyva 6400 pont körül csinál. mondjuk az a gép úgy tele van rakva mindenféle tv-tuner-rel meg műholdvevőkártáyval, meg minden lóbigyulával és a hozzájuk tartozó minden program futtatását megkritizáló meghajtóprogramokkal (amik azért jelentős hátráltató tényező), hogy tuningról szó sem lehetett - minden úgy van összegányolva, hogy örülök, hogy működik. :D
na de akkor is! és ez még nem a 64 bites hiperolcsó xt verzió, 35k volt nem egészen egy éve. :O csak akkoriban még senki nem akarta eladni a titániumát... :O

egyébként ha gyűjt még kb egy tízezrest hozzá olyan február környékéig, akkor elcserélheti egy jól húzható 9600pro-ra, és azzal már tényleg nem lesz gondja. vevőt meg még akkor is bőven talál rá.

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#609) _Hunter_ válasza parandroid (#608) üzenetére


_Hunter_
őstag

Ez biztos nekem szántad? :)
Fingom nincs kinek a gépéről beszéltél de asszem az nem is kérdéses hogy egy fx5600-st megeszik reggelire.
Hát igen ha valaki nagyon ponthajhász akkor azért rendbe kell rakni a rendszert tuningdriver meg minden lüke beállítás azt lehet nyomni neki.
Emlékszem amikor meghúztam a ramokat hogy mit mennek, egy 30cm álló ventillátor 3-s fokozatban tolta rá a levegőt kb.30-40cm-ről. Csak azt volt a baj hogy hangos volt. :)

Éld úgy a jelened, hogy tudd az lesz majd a múltad, ami meghatározza a jövődet!

(#610) Goose-T válasza _Hunter_ (#602) üzenetére


Goose-T
veterán

Höhö, most érkezett meg a leveled, amit vagy három napja küldtél. :)

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#611) _Hunter_ válasza Goose-T (#610) üzenetére


_Hunter_
őstag

Hát igen ilyenkor Karácsonkor tudod, hogy van ez. :)

Éld úgy a jelened, hogy tudd az lesz majd a múltad, ami meghatározza a jövődet!

(#612) pikámer


pikámer
tag

ezùton is köszönöm mindenkinek aki segitett abban,hogy Loretto titániumjának örököse lehessek..,olvasva Loretto tapasztalatait itt ''http://vganfo.uw.hu/loregf4ti.html'' megnyugtat az elért eredmény egy kicsit
habár tudom,hogy ez megy többet is,majd finomitok még a dolgon.
mégegyszer proszit mindenkinek

Ami azelött a tiéd volt,az most a másé.Ami azelött jò volt ,az most rossz.Ami ezelött okosság volt,az most lopás,s ami azelött lopás volt,az most törvény.S mindezt együtt ùgy nevezik,hogy Szocializmus. "Wass Albert".

(#613) _Hunter_ válasza pikámer (#612) üzenetére


_Hunter_
őstag

Egészségedre!

Éld úgy a jelened, hogy tudd az lesz majd a múltad, ami meghatározza a jövődet!

(#614) parandroid válasza _Hunter_ (#609) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

ezt megnyugtatásul szántam annak, aki kevesli egy ti eredményeit.
pillanatnyilag kevés pénzért a legjobb választás a piacon. illetve már jó ideje az.
szerintem ha valamelyik gyártó újra nekiállna gyártani, kaszálni lehetne vele rendesen... :D olcsóbb rendszerekben simán megállja a helyét, de akkor ki venné az fx-eket? :D

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#615) Loretto


Loretto
veterán

itt vagyok, bocsi ha esetleg lett volna vmi gond. Remélem Goose ismerőse ill, peterkeT is elégedett.
Goose, nekem 2000mhz cerka minden alapon még 8000-et sem adott. egy tipp a siluroIQ-t tegye fel ismerősöd és szépen halk lesz.

Soirée...

(#616) Loretto válasza pikámer (#612) üzenetére


Loretto
veterán

uh látom te lettél a tulaj.remélem teccik és sokáig :) fog szolgálatot tenni.
siluroIQ-t használd!

Soirée...

(#617) _Hunter_ válasza parandroid (#614) üzenetére


_Hunter_
őstag

Sors fintora!
Haver most szólt, hogy kellene neki (karácsony ajándékba) egy 256 v 512 sdram. Szóval amit ajánlottál a zalmanért cserébe mehet 4,5-be? Kedd reggel parkoló?

Éld úgy a jelened, hogy tudd az lesz majd a múltad, ami meghatározza a jövődet!

(#618) parandroid válasza _Hunter_ (#617) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

ok. :D szeretem, ha visszakapom a pénzem... :DDD

7.25, parkoló. remélem jobbak lesznek az utak és ezúttal nem kések.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#619) Loretto válasza _Hunter_ (#617) üzenetére


Loretto
veterán

küldjek majd banszlaszámot?

Soirée...

(#620) _Hunter_ válasza parandroid (#618) üzenetére


_Hunter_
őstag

Bocs de azt a pénzt nem tudom adni, inkább adok másikat. :)
Akkor kedd reggel a szokott helyen.

Éld úgy a jelened, hogy tudd az lesz majd a múltad, ami meghatározza a jövődet!

(#621) _Hunter_ válasza Loretto (#619) üzenetére


_Hunter_
őstag

Igen küld el smsben azt szerintem hétfőn ráutalom a lóvét.

Éld úgy a jelened, hogy tudd az lesz majd a múltad, ami meghatározza a jövődet!

(#622) Mania


Mania
senior tag

Keresek ATX nagytoronyházat,vagy midi-t 500mm magasság felett,AthlonXP procit 1.8-2.0Ghz kornyékén(2200-2400+ T-bred v. 2500+ Bartont)


[Szerkesztve]

(#623) pikámer válasza Loretto (#615) üzenetére


pikámer
tag

én is remélem mert egyhamar nem akarok kártyát cserélni,siluro IQ pedig elejitöl fogva fent van ugyanis miután beraktam a kártyát azt hittem felszáll a gépem mind a helikopáter ugy szòlt a venti,amugy pedig a 41.09 driver hozta ki eddig a legtöbbet belöle(nem az eredeti nem a 43.45,44.03,56.72x stb)
na proszit

Ami azelött a tiéd volt,az most a másé.Ami azelött jò volt ,az most rossz.Ami ezelött okosság volt,az most lopás,s ami azelött lopás volt,az most törvény.S mindezt együtt ùgy nevezik,hogy Szocializmus. "Wass Albert".

(#624) busman


busman
addikt

Ati 9500nonprot-cserélnék 9800ra.

[Szerkesztve]

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#625) Boyfish


Boyfish
senior tag

LG M4160 16x DVD-író eladó, OEM, új, 1 év garis, 16k

''Ráadásul a videókarikhoz nyitotta...'' - by Mr Gambit

(#626) pikámer


pikámer
tag

Motorola C385 független eladò vagy pc alkatrészre cserélhetö.
aztán kapkodjátok rendesen!::C

Ami azelött a tiéd volt,az most a másé.Ami azelött jò volt ,az most rossz.Ami ezelött okosság volt,az most lopás,s ami azelött lopás volt,az most törvény.S mindezt együtt ùgy nevezik,hogy Szocializmus. "Wass Albert".

(#627) pikámer válasza pikámer (#626) üzenetére


pikámer
tag

motorola C385 csere esetleg?

Ami azelött a tiéd volt,az most a másé.Ami azelött jò volt ,az most rossz.Ami ezelött okosság volt,az most lopás,s ami azelött lopás volt,az most törvény.S mindezt együtt ùgy nevezik,hogy Szocializmus. "Wass Albert".

(#628) pikámer válasza Boyfish (#625) üzenetére


pikámer
tag

motorola c385 csere?az elöbb magamnak irtam vissza megyek megiszom egy kávét mert még alszom:Y

Ami azelött a tiéd volt,az most a másé.Ami azelött jò volt ,az most rossz.Ami ezelött okosság volt,az most lopás,s ami azelött lopás volt,az most törvény.S mindezt együtt ùgy nevezik,hogy Szocializmus. "Wass Albert".

(#629) busman


busman
addikt

Ati 9500nonprot-cserélnék 9800ra.


I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#630) Boyfish válasza pikámer (#628) üzenetére


Boyfish
senior tag

DVD sajna már elkelt, de teló nem keleett volna, de köszi!

''Ráadásul a videókarikhoz nyitotta...'' - by Mr Gambit

(#631) Boyfish


Boyfish
senior tag

Xpertvision 9800se 256bit, nem moddolható, sürgősen 32k, új, 1 év gari(nagyker), egyszer lett használva! Dobozos, 2 játék, úgy vettem észre, hogy 2.5nanos koceka ramok nyomulnak rajtuk, de csak 350mhz-en mennek(tovább nem mertem nyúzni!

Powercolor 9800 128bit 8pipe 3.3ns ramok, Counter Strike játék, doboz, minden tartozék, új, egyszer volt használva 1 év gari(nagyker)!
35k

mindkettő kártyából csak 1 darab van!
Semmit nem számítok be, max. A64-es lapot!

''Ráadásul a videókarikhoz nyitotta...'' - by Mr Gambit

(#632) neongorack


neongorack
senior tag

Nokia Music Playert keresek!
A Pannonba nem volt! Már néztem!

(#633) Boyfish


Boyfish
senior tag

vegyetek videokarit!

''Ráadásul a videókarikhoz nyitotta...'' - by Mr Gambit

(#634) neongorack


neongorack
senior tag

Adjatok el Music Playert! :DDD:DD:DDD
Vagy csak mondjátok meg hogy van e a T-Mobilba vagy a Vodkafonba!
Ja és ha valaki tudja hogy mennyibe kerül akkor azt is!


Előre is THX!

(#635) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

nem árul valaki zegen márkás (tdk, verbatim) dvd-r lemezeket olcsón (olyan 180 körül, de mindenképpen 200 alatt)? kéne párszáz darab... :D

boyfish, nincs kedved kindertől hozni pár csomagot némi jutalékért? ;)

Boldog Karácsonyt!

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#636) Boyfish válasza parandroid (#635) üzenetére


Boyfish
senior tag

mi kéne Kindertől?

''Ráadásul a videókarikhoz nyitotta...'' - by Mr Gambit

(#637) parandroid válasza Boyfish (#636) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

kifogytam a dvd-lemezekből, és mostanában nem tervezek pesti utat. ha jársz arra, és még páran összejönnénk innen zegről akkor a nagyobb tételű vásárlásért ő is kedvezményt adna, neked meg tudnánk honorálni lemezenéknt pár forinttal a szállítást. meg kell néznem amúgy kinder aktuális kínálatát és körbe kell kérdeznem a családban, hogy mennyi lemez kell, de szerintem január első hetére lenne csak amúgy is aktuális. úgyhogy egyelőre csak elvi síkon kérdezem...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#638) Boyfish válasza parandroid (#637) üzenetére


Boyfish
senior tag

meg lehet oldani, szóljál!

''Ráadásul a videókarikhoz nyitotta...'' - by Mr Gambit

(#639) parandroid válasza Boyfish (#638) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

ok hetente jársz amúgy? kéthetente? vagy most vizsgaidőszakod lesz/van?

ja, és köszi előre is,

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#640) Boyfish válasza parandroid (#639) üzenetére


Boyfish
senior tag

rendszeresen járok föl-le, kb. 2 hetente, de meg tudjuk dumálni:)
csak ne legyen nagyon sok:)

''Ráadásul a videókarikhoz nyitotta...'' - by Mr Gambit

(#641) parandroid válasza Boyfish (#640) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

múltkor 250-et hozattam, az két 40*20*20-as doboz, meg 2 db 25-ös henger volt. felteszem az tömegközlekedési eszközön már soknak számítana... :D

majd akkor 100-asával rendelek. ;)

Boldog Karácsonyt!

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#642) Boyfish válasza parandroid (#641) üzenetére


Boyfish
senior tag

ha jól megfizetsz, egy kamionnyit is lehozok:)

''Ráadásul a videókarikhoz nyitotta...'' - by Mr Gambit

(#643) parandroid válasza Boyfish (#642) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

ok. :D

majd itt kereslek, úgyis benézel te is néha. ;)

Boldog Karácsonyt!

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#644) neongorack válasza neongorack (#634) üzenetére


neongorack
senior tag

Na senki nem tudja? #634!

(#645) Gh0sT válasza parandroid (#635) üzenetére


Gh0sT
addikt

Ha megoldható, akkor én is betársulnék... :) Nekem is szükségem lenne pár száz darab lemezre. :) Szabad?

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#646) parandroid válasza Gh0sT (#645) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

ne engem kérdezz :D, csak arra vigyázzunk, hogy egyenletesen terheljük le boyfisht... ;)

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#647) Boyfish válasza parandroid (#646) üzenetére


Boyfish
senior tag

vegyen valaki egy Xpertvision 9800se 256bites kártyát, moddolni nem lehet, 1 év garival 380/600(2.5ns BGA ramokkal), aki ma elviszi Zalaegerszegen, annak 30k-ért odaadom, de holnap reggel visszaköltözik velem Pestre:)

''Ráadásul a videókarikhoz nyitotta...'' - by Mr Gambit

(#648) kiskubai


kiskubai
tag

nincs valakinek egy thermaltake háza???

a kör. a film topicban. valaki: de a fő hiba hogy nem akis csaj jön ki hanem az áldozatot huzza be Tv -be.| erre a válasz: Fő a változatosság. Elképzelem, ahogy rémisztő hangon a következőket mondja: ''Benne leszel a TV-ben!'' BY: Vigneau

(#649) Boyfish válasza kiskubai (#648) üzenetére


Boyfish
senior tag

ha feljössz velem Pestre és szerzel kocsit, akkor pesti nagykerben válogathatsz az új tt házak közül:)

''Ráadásul a videókarikhoz nyitotta...'' - by Mr Gambit

(#650) vlaci79


vlaci79
senior tag

udv mindenkinek!

Aki tud egerszegen Arita dvd-r 8 (G05) )lemez eledot kerem jelezze nekem itt a forumba.
Koszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.