Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

Az alap dolgokról szóló szórólap a kezemben van. Amire igazából kíváncsi lennék, az az ára illetve, hogy szerintetek mennyire megbízható a szerkezet...
A megbízhatóságról azoktól szeretnék infókat kicsikarni, akik már Yakumo-kat használnak!

Köszike!

(#2) domedee válasza TheReMiXeR (#1) üzenetére


domedee
senior tag

Bővebben: link itt meg is veheted, amúgy én most vettem egy Asus A716-ot, egyelőre GPS nélkül, de majdnem úgy volt, hogy a Yakumo-t veszem, mert a 716-os kifutó, hiánycikk... én jókat hallottam a Yak.-ról.

''és van a végén a városok anyja: Budapest. Csakhogy ez nem olyan anya, aki szoptatja a gyerekeit, ellenkezőleg őt szoptatják a gyerekek, s maradnak mellette örökké satnyák, kicsinyek, vérszegények.'' - Mikszáth Kálmán

(#3) TheReMiXeR válasza domedee (#2) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

...de én ennek a ''phone'' változatáról érdeklődnék...

Én úgy vagyok vele, hogy ha veszek, akkor csak olyat amelyikkel lehet telefonálni is... ezért keresem azt a változatot és róla infót.

Egyenlőre még nem nagyon lehet kapni nálunk, olyan emberkét keresek akinek már németből van esetleg és van már tapasztalata.

Mindenesetre köszi!

[Szerkesztve]

(#4) domedee válasza TheReMiXeR (#3) üzenetére


domedee
senior tag

:B:U...hoppá, elnéztem, sorry, a phone-ról ne tudok semmit:(

''és van a végén a városok anyja: Budapest. Csakhogy ez nem olyan anya, aki szoptatja a gyerekeit, ellenkezőleg őt szoptatják a gyerekek, s maradnak mellette örökké satnyák, kicsinyek, vérszegények.'' - Mikszáth Kálmán

(#5) TheReMiXeR válasza domedee (#4) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

Közben kiderítettem, hogy Mo-n még nem lehet kapni.... És ha lesz a sok felszereltség miatt nem lesz olcsó :(

(#6) EG0 válasza TheReMiXeR (#5) üzenetére


EG0
aktív tag

Én sose hallottam még phone változatról, de most rendeltem egy sima DeltaX-et.

(#7) Bhoeurh


Bhoeurh
tag

Vegyél inkább egy Dell Axim x51v-t, megbízható, gyors, stabil, biztos nem fog behalni. A Dell nem engedheti meg magának hogy xart csináljon...

Dell Axim X51V vadi új 99.900 Ft! Technikai info: aximshop@freemail.hu, www.aximshop.cjb.hu Megrendelés: 06-20/561-4931

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.