Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Yahoo - outlook beállítások (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) chicken


chicken
senior tag

sziasztok,

nem tudja valaki, hogy a yahoonak a POP3 szervere yahoo.com-e? És hogy vajon még mit állítottam rosszul, hogy nem jönnek a levelek (winxp, Microsoft Outlook 2000, a freemailes profil működik)

előre is köszi.

mens sana in campari soda

(#2) ap válasza chicken (#1) üzenetére


ap
csendes tag

Ugy tudom, csak akkor ered el a pop3 szerveret, ha fizetsz nekik. Az ingyenes resz csak web-es elerest tartalmaz...

(#3) tozso


tozso
tag

Volna egy kis problémám:
Van egy yahoo-s email cím, amelyre ha egy ember (csak nála müködik így) levelet küld, azt rögtön a kukába teszi és nem az érkezett levelek közé. A levél küldője axeleros emailről küld és egyik levél sem vírusos.
Kérdésem miért teszi ezt a yahoo? Valami beállítással meg lehet oldani?

Segítségeteket előre is köszi.

Ha minden kötél szakad akkor ne félj az akasztófától.

(#4) lesaux válasza tozso (#3) üzenetére


lesaux
veterán

Nincs valami spam filter beállítva?

(#5) Csipi


Csipi
aktív tag

Egy kérdésem lenne: yahoo-ban be szeretném állítani, hogy ha egy www címet beírok és elküldöm valakinek képes legyen ki is nyitni a kapott e-mail-röl, ne kelljen külön begépelje a keresöbe. A gmail ezt magától tudja, minden állítgatás nelkül, a yahoo viszont katasztrófa. :(
A My Signature-nél már beírtam, hogy html mode, de ha így elküldöm egy másik yahoos vagy hotmail-es címre, plain textként jelenik meg. Ha pedig a levél keretén belül írom a címet mit és hol kell beállítani?
Elöre is köszi!

Nemes dolog azokon segíteni akik annyit tudnak most, mint amennyit te is tudtál valamikor az elején...

(#6) Csipi válasza Csipi (#5) üzenetére


Csipi
aktív tag

Úgy tünik sikerült beállítanom amit akartam. :)

Nemes dolog azokon segíteni akik annyit tudnak most, mint amennyit te is tudtál valamikor az elején...

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Yahoo - outlook beállítások (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.