Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dave™


Dave™
nagyúr

Adott kedvenc op rendszerünk + sp1 és kedvenc média lejátszónk helyett egy valóban jó választás, a JetAudió 6-os. Telepítésnél megadom, hogy az mp3 biza őhozzá van rendelve, erre ahányszor megnyitnék egy mp3-at, bejön a filetípus hozzárendelés ablak, ahol kipipálom, hogy mindig vele szeretném megnyitni az mp3-akat, de legközelebb ismét bejön, pipa nélkül. Persze ha a win media playert jelölöm ki s pipálom be az tökéletesen műxik:((( És iszonyatosan idegesítő. Már próbáltam leszedni/újrafeltenni a jetaudiót, updateltem, de semmi. Ötleteket kérnék. Esetleg egy registry beállítás segíthetne, végleg kitörölném az mp3 hozzárendelésből a media playert, csak nem tudom melyik bejegyzés az. Köszi a segítséget!

(#2) Latyakos válasza Dave™ (#1) üzenetére


Latyakos
aktív tag

Sztem kezd azzal hogy a media player eszközök-beállitások-fájltipusoknál az összes nem odavalo pipát eltávolitod, és ugy probálod meg jetaudiohoz hozzárendelni.
Hirtelen nem jut más eszembe. :F

''Háborúzni a békéért olyan, mint szeretkezni a szüzességért''

(#3) Dave™ válasza Latyakos (#2) üzenetére


Dave™
nagyúr

sajnos program szinten nem műxik, registryben elkezdtem gyilkolni, meglátjuk mi lesz belőle - bár jobban örültem volna, ha biztosan tudom melyik bejegyzés az. Köszia segítséget!

(#4) idna9


idna9
csendes tag

Erdélyi vagy? Ott van ilyen nyelvhasználat: ''az mp3 biza őhozzá van rendelve''

(#5) Dave™ válasza idna9 (#4) üzenetére


Dave™
nagyúr

Nem vagyok erdélyi, de ha az lennék se lenne hozzá semmi közöd - szerintem. Amúgy ez csupán eltérés volt a nagyon száraz és hivatalos megfogalmazástól. Hidd el, tudok fogalmazni és a helyesírásommal sincs gond. Bye

(#6) Dave™


Dave™
nagyúr

Sikerült megoldani - bár elég brutális registry törölgetések voltak. Hiába, türelmetlen vagyok:) Azért köszi latyakos!

(#7) idna9 válasza Dave™ (#5) üzenetére


idna9
csendes tag

Nem mondtam, hogy baj van a helyesírásoddal, csak megkérdeztem, de szerintem ez nem olyan hű, de nagy dolog, hogy így felfújd magad.
Szia!

(#8) Latyakos válasza Dave™ (#6) üzenetére


Latyakos
aktív tag

Szem semmit nem segítettem, de azért szívesen. ;-)

''Háborúzni a békéért olyan, mint szeretkezni a szüzességért''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.