Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Xp 90 fok

Hozzászólások

(#1) sysloser


sysloser
csendes tag

Egy nő a cégemnél bravúros módon a következőt csinálta a gépén; az xp képernyője 90 fokban elfordult, magyarul mintha valaki egy képet Photoshopban v corelben elforgatna. Fogalmam sincs ez mi lehet én vagyok a rendszercsicska, de ilyet never seen before. Qrwára megköszönném, ha vki tudna segíteni. Biztos én vagyok nagyon lájtos, de semmi tippem, szívtam vele, de eredmény nélkül.

(#2) Jégkokó válasza sysloser (#1) üzenetére


Jégkokó
veterán

Ugy tudom, hogy a monitor beállításoknál van olyan menűpont hogy a képernyő elforgatása valamilyen szögben, szerintem ott lesz a probléma:DD

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#3) Nimda válasza sysloser (#1) üzenetére


Nimda
addikt

Valahol a képernyö beállitásoknál lesz...az asztalon jobb klikk,tulajdonság,beállitás,speciális és itt lesz drivertöl függöen az elforgatás beállitása...

Megelöztek...:)

[Szerkesztve]

(#4) zsiga667 válasza sysloser (#1) üzenetére


zsiga667
addikt

A videokártya driverében van a beállítás. Asztalon jobbklikk, tulajdonságok, beállítások, speciális, és végül a videokártya-driver beállításainál megtalálod. nVidia kártyáknál ''Kijelző tájolása'' néven fut.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Xp 90 fok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.