Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) darnellsmith válasza -User- (#950) üzenetére


darnellsmith
senior tag

minden terméknél változnak ezek a paraméterek. de gondolom postás hozza ki, vagy futár.

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#952) AMD Power


AMD Power
titán

Ma kelleni fog nagyon az XL. 4-ik napom 11 órában este pedig ivászat. :B

(#953) dragonfx


dragonfx
veterán

fuuj tegnap megittam 3 tigert 2 xl-t 1 NGR-t és egy redbull..hát tényleg 7en mint a gonoszok étgyomorra..tiszta bekészültem tőle. :O

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#954) marsu válasza dragonfx (#953) üzenetére


marsu
addikt

Csak óvatosan azzal a taurin-nal ...

;)

Press any key to continue ...

(#955) marsu válasza marsu (#954) üzenetére


marsu
addikt

[link]

8 doboz energiaital után újra kellett éleszteni egy ausztrál férfit

Ausztráliában csaknem meghalt egy férfi, miután 8 doboz energiaitalt ivott. Az amúgy egészséges Mattew Penbossnak egy motoros kirándulás után leállt a szíve, újra kellett éleszteni és kórházba szállították.
"Csak azért ittam, mert azt akartam, hogy feldobjon, ahogy a dobozon is olvasható" - mondta utána Penboss. Tudta, hogy napi két doboznál többet inni veszélyes, de szerinte ezt nyomatékosabban kellene feltüntetni a csomagoláson.

Az ausztrál férfi saját bevallása szerint napi négy doboz energiaitalt iszik meg.

A cég ausztráliai szóvivője nem kommentálta a történteket, de megemlítette, hogy a csomagoláson jól láthatóan fel van tüntetve, hogy nem ajánlatos az energiaitalból túlságosan sokat fogyasztani.

Press any key to continue ...

(#956) T_boy


T_boy
tag

Sziasztok! Próbáltátok már a Kobra nevezetű energiaitalt? Szerintem nagyon jó, nekem ez jött be idáig a legjobban. Ittam már sok féle italt, de ez mindent visz. : ) 1,5 literes kiszerelés a legelterjedtebb, szürke palackban kapható.

-=Victoria Concordia Crescit=-

(#957) darnellsmith válasza marsu (#955) üzenetére


darnellsmith
senior tag

"Csak azért ittam, mert azt akartam, hogy feldobjon..." - majdnem a bakancsát is feldobta :D
én eddig 1x ittam meg fél nap alatt 8-10 dobozzal de nem lett semmi bajom. azóta kettőnél többet nem ittam szerintem egy nap

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#958) ToBeY válasza darnellsmith (#957) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nekem 4 red bull a rekordom fél üveg whiskey-vel de majdnem szívroham lett a szilveszteri party-ból :D Azóta csak nagy ritkán iszom energiaitalt

(#959) Yahhher válasza ToBeY (#946) üzenetére


Yahhher
aktív tag

Xtreme-t az Xl-esektől lehet venni, 10 ft-al olcsóbb, azaz 90 ft. Nem rossz.

(#960) ToBeY válasza Yahhher (#959) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Én még sehol nem láttam (mondjuk inkább nagy áruházakba járok) de ott nincs ilyen

(#961) Yahhher válasza ToBeY (#960) üzenetére


Yahhher
aktív tag

Úgy tudom hogy Román piacra szánják.

(#962) Kephamos


Kephamos
addikt

Tegnap ittam a Plus-ban kapható Booster márkájú cuccból. Egészen hatékonynak bizonyult. 99 forintot megért.

(#963) ToBeY válasza Yahhher (#961) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Kár pedig azt kipróbáltam volna hasonló a festése mint a burn-nek.

(#964) Yahhher válasza ToBeY (#963) üzenetére


Yahhher
aktív tag

Igazából lehet itt is kapni, én is tudok venni.

(#965) -User-


-User-
csendes tag

Én most vettem egy 1,5 literes Kobrát. Egész jó lenne csak érezni, hogy vizezett fos :(

Tőlem sztrájkolhatsz, csak csináld meg a munkád.

(#966) AMD Power válasza marsu (#955) üzenetére


AMD Power
titán

Aki hülye az... :U

(#967) -User- válasza darnellsmith (#911) üzenetére


-User-
csendes tag

darnellsmith Én most vette ilyen Red Bull kólát Budapesten a Sárkány Center 17. épületében. Színe sötétbarna mint a barna söré íze pedig kegyetlen rossz. Átmenet a light kóla és a Fagifor gyógyszer között. Én a felét kidobtam mert nem bírtam lenyomni. 250 Ft volt.
Ott az egyik kisboltban még fél literes XL is kapható :DD

Tőlem sztrájkolhatsz, csak csináld meg a munkád.

(#968) darnellsmith válasza -User- (#967) üzenetére


darnellsmith
senior tag

köszi az infót, remélem hamarosan győrbe is lehet venni majd, amúgy ha jól tudom nem a red bull forgalmazza.

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#969) -User- válasza darnellsmith (#968) üzenetére


-User-
csendes tag

Nem tudom hogy ki forgalmazza, mert a doboz hátulján a szöveg nem magyar hanem német.

Tőlem sztrájkolhatsz, csak csináld meg a munkád.

(#970) -User- válasza darnellsmith (#968) üzenetére


-User-
csendes tag

Nem tudom hogy ki forgalmazza, mert a doboz hátulján a szöveg nem magyar hanem német.

Tőlem sztrájkolhatsz, csak csináld meg a munkád.

(#971) Mawyx


Mawyx
senior tag

Kipróbáltam egy piros dobozos Shell-es energiaitalt is, az se volt jó, de álmosság ellen megtette, amit kellett. Továbbra is ízben a Bomba az abszolút kedvencem.
Úton-útfélen Hell-es plakátba botlok, ha ennyire nyomják a reklámot, félek felnyomják az árát, lehet keresni akkor megint vmi másik olcsó iható löttyöt. :U

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#972) ToBeY válasza Mawyx (#971) üzenetére


ToBeY
nagyúr

A Hell már így is feljebb ment. Eddig az XL árába volt (ami szintén drágább lett picivel) max+10-20ft votl több most olyan 150-180ft

(#973) Mawyx válasza ToBeY (#972) üzenetére


Mawyx
senior tag

Kb egy hónapja vettem, akkor 100 körül volt a Metróban. Most hétvégén akartam elmenni pár kartonért, mert elfogyott, de ünnep van :(((
150 nekem már sok 2dl kis lónyálért. 120at még adok érte, de többet nem.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#974) -User-


-User-
csendes tag

Én pont most ittam egy ilyen Shell V-Power Racingot. Az íze átmenet a normál Tutti-Frutti és a Fitt Energy-s szar között. Egész tűrhető bár én 500 Ft-ért többet vártam. Viszont egész szépen felébresztett a délutáni kómámból :))

Tőlem sztrájkolhatsz, csak csináld meg a munkád.

(#975) -User- válasza ToBeY (#972) üzenetére


-User-
csendes tag

Nálunk a suliban 180 a Hell

Tőlem sztrájkolhatsz, csak csináld meg a munkád.

(#976) dragonfx válasza marsu (#954) üzenetére


dragonfx
veterán

jahh jahh pia helyett ittam de tnaultma belőle kiba xar volt reggel no alvás és baxta az agyam...

a hell jómegér annyit.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#977) Zewa válasza marsu (#955) üzenetére


Zewa
senior tag

Azt is írják hogy alkoholllal nem szabad fogyasztani. Ez mennyire igaz?
Volt már olyan este hogy kb 5 redbullt és egy üveg pezsgőt benyomtam. Azon kivül hogy pörögtem mitn egy bugócsiga semmi bajom nem volt. :U

Ui.: A sima redbullt én is hiányoltam a gyüjteményből. Pedig én nem vagyok egy nagy energia italos. :) Igaz, rákapoban vagyok..

ps2.: Nállunk, a suli büféjében a Hell 140,-

[ Szerkesztve ]

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#978) dragonfx válasza Zewa (#977) üzenetére


dragonfx
veterán

az jó ár.
a gyűjtemény folyamatosan bövül amiket kihagytam.
azé pörögté mert felnitrozza az energiaital hatását, tudod mert az is bubis...pezsgő+bomba nagyot üt. :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#979) X@b3e


X@b3e
addikt

Most, hogy készülök az államvizsgámra, napi szinten tolom az "anyagot", eddig a Red Bull és a Hell volt az, ami tényleg ér vmit. A Bomba, Adrenalin, Go nekem zéro. Burn húzós, Tescos szintre meg nem akarok "lealacsonyodni" :D
Nálunk itt egy boltban zsákszámra nyomják a sugarfree Red Bull-t 190-ért, mert 1 hónapon belül lejár. Nálam csak néhány órát tölt el max a hűtőben, annyiért meg best buy.

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#980) ToBeY válasza X@b3e (#979) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Szerintem a Tesco kick energy drink teljesen rendben van

(#981) KMan válasza X@b3e (#979) üzenetére


KMan
őstag

190 jo ar, csak nekem a sugarfreetol faj a fejem :F

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#982) T_boy


T_boy
tag

Valaki írta, hogy szerinte vizezett a Kobra. :) Nem tudom, nekem ízlik, üt, és olcsó. 180 Ft/1,5 liter! :R

-=Victoria Concordia Crescit=-

(#983) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Vettünk az mdf piacon valami pit bull energiaitalt (ukrán vagy orosz betük vannak rajta)és csak félig van.:) Persze levan zárva a doboz. :DDD

(#984) Creed23


Creed23
tag

Nehany honapja akcios volt a Booster a Plusban. Vettunk a ceg penzen 12kartonnal. De szep is volt. :) Most asszem a Lidli fele Mixxed Up (amin egy tigris fej van) lesz akcios 49Ft/db aron. Bar az annyira nem gyere be. Van egy tekintelyes gyujtemenyem nekem is, majdnem szaz fele doboz, kulfoldrol is importaltam joparat (Pl.: hallottatok-e mar a Tornado nevu arab energia italrol vagy a Face 2 Face-rol? :D)

wavecom.wireless, Nokia l920, Lenovo t520, iphone 5

(#985) Mawyx


Mawyx
senior tag

Tudtok vhol Hell-t vagy xl-t olcsón? Pár doboz e-italom van csak, mennék vásárolni, de szórólapokban nem látok olcsón :U

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#986) AMD Power válasza Mawyx (#985) üzenetére


AMD Power
titán

XL. Most 130Ft a Profiban.

(#987) Mawyx válasza AMD Power (#986) üzenetére


Mawyx
senior tag

99ért kéne :K :DDD

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#988) kornél1


kornél1
aktív tag

ujfent vettem a Lidlibe a cicás Enery drinx-böl, 49Ft darabja, vettem 3 tálcát! és 2009.10-ig jo!!!!! szal fussatok, vegyétek jo cucc!

(#989) Yahhher válasza Mawyx (#987) üzenetére


Yahhher
aktív tag

Keress egy foltin globe-os emberkét, azt kapsz tőle 100-ért.

(#990) darnellsmith válasza Mawyx (#987) üzenetére


darnellsmith
senior tag

úgyis már kerekítés van :DDD

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#991) Yahhher válasza darnellsmith (#990) üzenetére


Yahhher
aktív tag

De ugye nem szoktak ők 24-es csomagot bontani,kicsit még olcsóbban is kapja meg,2376 helyett 2375-ért :-)

(#992) ToBeY


ToBeY
nagyúr

6db Helll a madarasteszkóba 667ft most akcióba

(#993) Mawyx válasza ToBeY (#992) üzenetére


Mawyx
senior tag

Újságban nem találom :( Vagy nem az auchan a madaras teszkó?

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#994) darnellsmith


darnellsmith
senior tag

megy vki holnap a ládaderbire a citadellához? persze rajtam kívül :DDD
ja és a tescoba újra akcióba van a red bull, a 4es pack egy ezres, gyorsan vettünk is egyet

[ Szerkesztve ]

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#995) lorcsi


lorcsi
veterán

redbull miért drágább mint a többi?
van benne vmi több, más anyag?

(#996) darnellsmith válasza lorcsi (#995) üzenetére


darnellsmith
senior tag

Számos - a sportorvoslás, belgyógyászat és pszichológia területén végzett - tudományos tanulmány bizonyítja a Red Bull Energiaital ígért hatásait. Minden tudományos tanulmány ellenőrzött és a nyilvánosság számára elérhető. A Red Bull energiaital minden összetevőjét szintetikus úton, gyógyszertárak állítják elő. Ez garantálja a legmagasabb minőséget. A többi energia italnál szerintem közel se így vannak a dolgok. Meg azért van "némi" neve a piacon szvsz.

[ Szerkesztve ]

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#997) bandus válasza darnellsmith (#996) üzenetére


bandus
veterán

tegnap délutántól estig megittam 3db lindl-s itókát, hajnali négyig minden fáradtságtól mentesen fennvoltam. és 150 ft, nem 300 :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#998) darnellsmith válasza bandus (#997) üzenetére


darnellsmith
senior tag

ja az nem rossz, én azért maradok a red bull-nál, ma fogom meginni a 800.-at, már bevan hűtve :C :C :C

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#999) bandus válasza darnellsmith (#998) üzenetére


bandus
veterán

hajrá! csak szertartás-szerűen :DDD :R

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1000) darnellsmith válasza bandus (#999) üzenetére


darnellsmith
senior tag

egyértelmű :DDD lassan kezd hasonlítani a szobám vmi ital lerakatra, ugye 800red bull, 120 sörösüveg, 60 sörös korsó ;]

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.