Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) darnellsmith válasza máyköl (#549) üzenetére


darnellsmith
senior tag

azért nemegészen ugyanaz a kettő szerintem

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#552) Tomics válasza darnellsmith (#551) üzenetére


Tomics
addikt

állítom kólába több méreg van mint ezekbe a löttyökbe :DDD szvsz

PH! addikt since 2004

(#553) darnellsmith válasza Tomics (#552) üzenetére


darnellsmith
senior tag

pl tesóm mondta hogy vki kólával szokta a retyót pucolni, garantáltan mindent leszed róla, és működik :C gondolom a fogaknak se tesz éppen jót :DDD

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#554) máyköl


máyköl
veterán

Jó az igaz, de finom. Ráöntöttek egy kísérleten kólát egy betonútra és kimarta. :R

(#555) Tomics válasza darnellsmith (#553) üzenetére


Tomics
addikt

jah kb :DDD

amugy te még érzel valami hatást ennyi megivott redbull után?

PH! addikt since 2004

(#556) máyköl válasza Tomics (#555) üzenetére


máyköl
veterán

Te mennyié veszed a red bullt?

(#557) darnellsmith válasza Tomics (#555) üzenetére


darnellsmith
senior tag

persze, fincsi :DDD
most pl egy hetéig nem ittam, úgyhogy ma ebéd elött lelöktem egyet, meg utána egyet, így már 704 doboz van a gyűjteményembe :D

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#558) máyköl válasza darnellsmith (#557) üzenetére


máyköl
veterán

Az szép! Nem unod?

(#559) máyköl


máyköl
veterán

(#560) fanofmanu válasza máyköl (#559) üzenetére


fanofmanu
tag

azzigen :Y gazdaságos energiaital lol :D ilyet se láttam még... gondolom ezekután jön az energiatakarékos energiaital teszkóéktól :DDD

(#561) Tomics válasza máyköl (#556) üzenetére


Tomics
addikt

999 4espack profiba, legutobb ennyiert vettem. en nem vagyok fuggo (meg) de tanulas,edzes,munka elott jol fog jonni :DDD

PH! addikt since 2004

(#562) darnellsmith válasza máyköl (#558) üzenetére


darnellsmith
senior tag

ezek szerint nem

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#563) máyköl válasza darnellsmith (#562) üzenetére


máyköl
veterán

Kemény ez a tescos.

(#564) dragonfx válasza Tomics (#561) üzenetére


dragonfx
veterán

nem rossz ár, de szilveszterkor olcsóbb volt hülye voltam csak 4 packot vettem vagy 10et kellett volna.. :))

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#565) darnellsmith válasza dragonfx (#564) üzenetére


darnellsmith
senior tag

nemrég a sparba egy napig 50%os áron volt, vettem is egy kartonnal (24doboz) többet kellett volna...

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#566) The DJ


The DJ
addikt

Kezdek én is rákattanni erre az energiaital témára. Hétvégente jól jön az a kis plusz kitartás meg energia a sok bulihoz meg a jó hangulathoz :D

Nincs ezeknek valami rossz hatása hosszú távon? Bár mondjuk én nem sűrűn iszom és akkor is csak 1 dobozzal, szóval elvileg nem szabadna semmilyen kárt okoznia. Ja és csakis a Red Bull :P

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#567) ML320 válasza The DJ (#566) üzenetére


ML320
aktív tag

Úgy négy éve napi egy-két doboz. A legdurvább: egy este 6 doboz, előtte napközben 2 doboz. Egy kis lábremegés, de aludni is tudtam :D Max csak lököttebb lettem.

Amúgy mi egészséges manapság? Mármint egészséges, olcsó, és finom?

Ember tervez, Isten perverz...

(#568) The DJ válasza ML320 (#567) üzenetére


The DJ
addikt

Hát akkor hozzád képest én még nagyon kezdő vagyok a fogyasztás terén :D Abban viszont teljesen igazad van, hogy lassan már az egészséges szót is törölni lehetne a szótárból :U Helyette használhatjuk bátran a káros és a kevésbé káros kifejezéseket.

Az biztos, hogy engem is felpörget és ez jó, mert általában mikor megyünk hétvégén valahova társasággal akkor én vezetek és mivel nem ihatok, ezért ennél maradtam, de hatásos, úgyhogy a továbbiakban is vásárolni fogom eme nedűt :)) Hetente 1x-2x néhány doboz. Viszont olvasgattam, hogy van aki a Hell-re és egyéb márkákra esküszik, azokat is ki fogom próbálni, hátha találok valami szimpatikusat.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#569) Tomics válasza The DJ (#568) üzenetére


Tomics
addikt

vezetésnél ismerős, mindig van valaki (szerencsére nem én :DDD) aki csak azt ihat :DDD napi 1 még nem káros, mert akkor a levegő is az ezzel az erővel. kérdezd darnellsmith-t, ő itt a guru a témában :DDD még én is csak red bullt ittam, az XL-t akarom majd kipróbálni, anyagilag mindenképpen jobb lenne

PH! addikt since 2004

(#570) The DJ válasza Tomics (#569) üzenetére


The DJ
addikt

Nővérem mondta mindig, hogy: "Minden csapatba kell egy balek" :DDD Hát ez vagyok én, mivel enyém a kocsi és a társaságot mindig én szállítom erre arra. Most hétvégén is igazoltattak, úgyhogy ha bátor lennék se merném bevállalni, hogy iszom. De hála az égnek nem is létszükséglet, én alapból olyan vagyok, mint akiben már van 3-4 sör, hát még ha megiszom 1-2 Red Bull-t na akkor le se lehet engem lőni :D Függő úgy sem leszek, még semmire nem szoktam rá (kivétel talán a gép meg a nők ;] )

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#571) dragonfx válasza darnellsmith (#565) üzenetére


dragonfx
veterán

ja lassan elfogy nekem is..1 db van már csak....ha valaki tud jákcíót...akkor szóljon. :))

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#572) ML320 válasza The DJ (#570) üzenetére


ML320
aktív tag

Egyszer egy többdobozos este után vittem haza a bandát. Egy rendőr megállított, egy enyhe pörgés még volt bennem. Be akartak vinni drogtesztre... :F

Továbbra is HELL!!! Az alkoholnál tuti kevésbé károsabb. Töményet, sört, bort meg kb 10 éve ittam utoljára. Túl jól sikerült anno az a buli :B

Ember tervez, Isten perverz...

(#573) ML320 válasza The DJ (#566) üzenetére


ML320
aktív tag

Hoppá, még egy dologgal számolj: az energy drink kicsit meggyorsítja a vízháztartásodat :P

Ember tervez, Isten perverz...

(#574) Mawyx válasza ML320 (#572) üzenetére


Mawyx
senior tag

Én is Hell-t tolok mostanában, még van egy 6os pack, meg egy megkezdett pack a hűtőben. Ha ez elfogy, aztán Bomba lesz, kaptam egy karton nagymenőt (3dl) :C :R

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#575) ML320 válasza Mawyx (#574) üzenetére


ML320
aktív tag

A Bomba édesebb - IMHO
Meghalt a szerverünk, nem tudok dolgozni :D És egy Hell elfogyott, egy XL meg felbontva... :K

[ Szerkesztve ]

Ember tervez, Isten perverz...

(#576) Tomics válasza dragonfx (#571) üzenetére


Tomics
addikt

Tescoba most 319 a 355 ml-es Red Bull, tehát 899 egy liter. Lehet hogy ma meg is nézem :)
Mondjuk jobb lenne ha a sima 250ml-es lenne olcsóbb mert hiába 899 egy liter akkor is 4 db már 319*4=1276. Egyet meg ugye ha felbontasz már megiszod.. :DDD

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#577) Mawyx válasza Tomics (#576) üzenetére


Mawyx
senior tag

Ha van pár üres 250ml-es dobozod, akkor szét tudod öntözni és celluxszal leragasztod :DDD

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#578) Blaise


Blaise
veterán

2db Booster most csúszott le :R

(#579) Tomics válasza Mawyx (#577) üzenetére


Tomics
addikt

hmm jó ötlet :DDD

PH! addikt since 2004

(#580) máyköl


máyköl
veterán

Ti naponta mennyit isztok?

(#581) Csyppa válasza máyköl (#580) üzenetére


Csyppa
senior tag

Én pl. mostanába semennyit :)

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#582) Tomics válasza máyköl (#580) üzenetére


Tomics
addikt

napi 1, de csak 3-4x 1 héten

PH! addikt since 2004

(#583) bnss válasza máyköl (#580) üzenetére


bnss
veterán

Egy-egy hajnali meló alkalmával 2-4 is lecsúszik egy nap alatt. :)

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#584) darnellsmith válasza dragonfx (#571) üzenetére


darnellsmith
senior tag

vmelyik aukciós oldalon láttam 190es dobozonkénti áron red bullt. beszéltem is a gyerekkel hogy 2 karton kéne (48 doboz) de mondta hogy drága a posta, 4kartontól viszont (96 doboz) ő állja a költségeket, mondjuk az árba 18240ft... :DDD

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#585) máyköl válasza darnellsmith (#584) üzenetére


máyköl
veterán

Ennyit költesz rá?

(#586) darnellsmith válasza máyköl (#585) üzenetére


darnellsmith
senior tag

nem végül nem vettem semmit, "csak" két karton kellett volna de úgy meg +2000huf lett volna a posta :DDD

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#587) máyköl válasza darnellsmith (#586) üzenetére


máyköl
veterán

up

(#588) Mawyx válasza máyköl (#580) üzenetére


Mawyx
senior tag

Én csak egyet, de azt szigorúan felkelés után minden reggel. Nagyon ritkán engedélyezek magamnak még egy második dobozt is

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#589) soulcube


soulcube
aktív tag

Hú, de jól fog jönni 1-2 doboz Vörös Bika a hajnali F1 alatt. :K

(#590) máyköl válasza soulcube (#589) üzenetére


máyköl
veterán

Az jól. Kibírnátok,ha egy hétig nem innátok? :F

(#591) Eagl3 válasza máyköl (#580) üzenetére


Eagl3
veterán

Én a Lidlis löttyből iszom többet (99Ft és kb olyan íze van mint a redbull-nak, a többi pl. bomba nekem túl édes.) de a redbullt is iszogatom :) ma mind a kettőből lecsúszott egy-egy.

(#592) bandus válasza máyköl (#590) üzenetére


bandus
veterán

én ezt most az alkohollal próbálom :P :D

A lidl-ös löttyöt énis szeretem, annyit meg még fizetek is érte, csak itt a XI. ker környékén (petőfi híd, budai hídfő) nem nagyon láttam még lidl-t. tudna mondani valaki egy közeli áruházat?

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#593) Eagl3 válasza bandus (#592) üzenetére


Eagl3
veterán

Pont most építettek egy Lidlit arra az útszakaszra amerre járok a városba minden nap, így be tudok ugrani egy üccsiért. Ráadásul nem is olyan forgalmas szal általában sor sincs :)

(#594) Mawyx válasza máyköl (#590) üzenetére


Mawyx
senior tag

Ki van zárva :U

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#595) Probiker


Probiker
aktív tag

Ma volt szerencsém venni abból a SPAM energia italból. Hát nem a legjobb, nálam nem annyira bejövős, maradok a másfél literes Kobránál ;]

Ford Mondeo Tournier 2.0 16v Ghia. ABS,ASR... Röviden Ghia :)

(#596) máyköl válasza Probiker (#595) üzenetére


máyköl
veterán

Sztem finom ez az olcsó is.

(#597) Blaise válasza Probiker (#595) üzenetére


Blaise
veterán

Hol lehet venni ezt a híres Kobrát ? :D

(#598) darnellsmith


darnellsmith
senior tag

sajna a plusba véget ért az az akció hogy egy ezresért 4dobozzal lehetett venni, így csak 2 dobozzal vettem 600ért :(

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#599) KMan válasza darnellsmith (#598) üzenetére


KMan
őstag

Tescoban mar evek ota 4 doboz 1050 ft. :U

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#600) darnellsmith válasza KMan (#599) üzenetére


darnellsmith
senior tag

már ahol van, itt nálunk csak 355ml-es van egy jó ideje :(((

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.