Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) Drótszamár válasza szabi6k (#50) üzenetére


Drótszamár
őstag

A topikcímben szereplő ''energiaital''-ra. Mi van benne?

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#53) _seth_


_seth_
veterán

Én ilyet vettem ma csak kiváncsiságból:

Booster (Plus 99Ft / 250 ml)

Ez van ráírva:
Koffein 32mg/100ml
Taurint tartalmaz.
100ml-ben:
energia 197 kJ (46kcal)
Fehérje 0g
Szénhidrát 11,6g
Zsír 0g
Niacin 3.6mg
Pantoténsav 1.2mg
B6 0,4mg
B12 0,2 mikrog

Származási hely: Európai Unió

Kicsit savanyú az íze mert van benne citromsav is.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#55) _seth_ válasza szabi6k (#54) üzenetére


_seth_
veterán

Oda van írva :D PLUS :D

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#57) _seth_ válasza szabi6k (#56) üzenetére


_seth_
veterán

Nem :) Szürke alu doboz nagy piros betűvel ráírva, hogy BOOSTER :D

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#58) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Legjobb energy drink amit valaha ittam az a power horse volt.Hatása jobb mint a red bull-é és finomabb is sokkal.
Bővebben: link

(#59) Tomcyboy


Tomcyboy
csendes tag

Én a multkor Tesco gazdaságost vettem.
A dobozon szereplő értékeke összehasonlítottam a Bombával. Kiderült, hogy több a taurin is benne, meg a koffein is.
A legjobb energia italt idén nyárom ittam. Nyaralni voltam Jordániában, és ott Red bullt ittam. Igen ám, de ott még az eredeti hatóanyag tartalommal, nem azzal amit itt nálunk betiltottak. Mitmondjak, majd kiugrott a szívem.

Amikor születtem az orvos kijött a váróterembe, és így szólt apámhoz: ''Amit tudtunk, mindent megtettünk, de mégis kinyomta magát.''

(#60) arpi6k


arpi6k
addikt

A bulldózert esetleg próbálta már valaki?:)

Intel & ATI

(#61) ToBeY válasza arpi6k (#60) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Az nagyon rosz sem íze illetve víz ize van:)

(#62) Drótszamár válasza szabi6k (#52) üzenetére


Drótszamár
őstag

Köszi!

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#63) Tomcyboy


Tomcyboy
csendes tag

A leggázosabb szerintem az XTC. attól pocsékabbat még nem ittam.

Amikor születtem az orvos kijött a váróterembe, és így szólt apámhoz: ''Amit tudtunk, mindent megtettünk, de mégis kinyomta magát.''

(#64) ToBeY válasza Tomcyboy (#63) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Kóstoltad már az a ''füves'' energia italt?Na az még szar:DD

(#65) Tomcyboy válasza ToBeY (#64) üzenetére


Tomcyboy
csendes tag

Még nem volt ''szerencsém'' hozzá. Egy jó kv-t többre nézek. Bár elég sokat vagyok úton amikor vezetek. Ilyenkor ugye nem lehet kv-zni. Ekkor jön az energia ital. Bár azt tapasztalom, hogyha gyakran fogyaszt ilyeneket az ember egy idő után semmi hatása nem lesz.

Amikor születtem az orvos kijött a váróterembe, és így szólt apámhoz: ''Amit tudtunk, mindent megtettünk, de mégis kinyomta magát.''

(#66) arpi6k


arpi6k
addikt

Azt vettem észre hogy nekem semmit nem hatnak ezek a szarok. Elvileg milyen hatásnak kell lennie? Direkt ittam edzés előtt hátha jobban megy. Csak rosszab lett mert felpuffadtam tőle.:F

Intel & ATI

(#67) Tomcyboy válasza arpi6k (#66) üzenetére


Tomcyboy
csendes tag

Embere válogatja szerintem. Valakinek hat van akinek nem. A nagy adag koffein miatt nem leszel fáradt egy ideig.

Amikor születtem az orvos kijött a váróterembe, és így szólt apámhoz: ''Amit tudtunk, mindent megtettünk, de mégis kinyomta magát.''

(#68) Drótszamár válasza arpi6k (#66) üzenetére


Drótszamár
őstag

Azért ha elmész biciklizni és 50 kilométer után iszol egyet azt megérzed.

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#69) tildy válasza ToBeY (#64) üzenetére


tildy
nagyúr

Nekem az spec nagyon ízlett:D
Azt vettünk hugival angol nyelvvizsga előtt.
(Mindkettőnknek sikeres lett 1ébként)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#70) Apol77 válasza B.Kox (#25) üzenetére


Apol77
tag

A Big Energy nekem is bejön :)
Sok energia lötty ivása is okozhat függöséget.
A hatása gyengül, de kívánja az ember :)

Hallottam már több helyen hogy alkohollal rendesen tud ütni. Van valakinek ilyesmi tapasztalata?

(#71) pampika


pampika
őstag

Én is bevásároltam multkor 5 doboz XL-t (mer occsó és vizsgára jó lesz).Benyomtam 2-t és utána 3 órát aludtam!Azóta is arra használtam a többit,hogy aludjak egy jót tőle :DD

Ami nekem tutira bejön,az a Bang! pezsi tabletta.3-mal egész éjszaka fenn lehet lenni,eszednél vagy!Reggel mégegyet be kell nyomni,és akkor a vizsgára is ébren maradsz :DDD

(#72) pampika válasza Apol77 (#70) üzenetére


pampika
őstag

Whiskey-Bomba.Egyszer oszt. kiránduláson ittunk anno,a pultos haver volt és nyomta belénk ingyen :) Aznap este elment egy üveg Johhny és egy tálca Bomba...

A lényeg,hogy nagyon finom az íze! :)

(#73) God Vazzeg válasza pampika (#72) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Jaja! Whiskey-Bomba(Red bull) rulez! :D
(Bang-ot utoljára vmelyik cba-ban láttam.. És télleg jó, csak sehol nincs. Hol láttad? Teszkó? Ósön?)

(#74) pampika válasza God Vazzeg (#73) üzenetére


pampika
őstag

Én ált. a match-ban szoktam venni,de multkor a corában is találtam.

(#75) arpi6k válasza God Vazzeg (#73) üzenetére


arpi6k
addikt

Match-ban szokott lenni.

Intel & ATI

(#76) tildy


tildy
nagyúr

Egyébént azt a cannabisos italt lehet még valahol kapni?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#77) God Vazzeg válasza pampika (#74) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Thx :D

(#78) Tomcyboy válasza tildy (#76) üzenetére


Tomcyboy
csendes tag

A Match-ban néha szoktam látni, de főleg vásárokon büfés kocsiban.

Amikor születtem az orvos kijött a váróterembe, és így szólt apámhoz: ''Amit tudtunk, mindent megtettünk, de mégis kinyomta magát.''

(#79) Jam-Master J


Jam-Master J
aktív tag

Van értelme ezeknek az energiaitaloknak?
Sosem próbáltam...

J. - Annyit dolgozom, hogy az lassan már az ivás rovására megy...

(#80) arpi6k válasza Jam-Master J (#79) üzenetére


arpi6k
addikt

Én az íze miatt szeretm őket. Hatni nem hat semmit.

Intel & ATI

(#81) Tomcyboy válasza Jam-Master J (#79) üzenetére


Tomcyboy
csendes tag

Az túlzás, hogy nem hat. Van benne koffein amitől egy kicsit fittebbnek érzed magad. Bár ez is egyénenként más és más. Nagymértékű fogyasztása függőséget okozhat. Ez pont olyan mint az ilyen olyan multivitaminok. Annak sincs semmi értelme, mégis sokan fogyasztják, mert ''jó''. Majd a szervezet előállítja amire szüksége van neki. Tehát ha valaki csak a vitaminok miatt fogyaasztja az még károsabb mintha nem kapná meg a szervezet.

Amikor születtem az orvos kijött a váróterembe, és így szólt apámhoz: ''Amit tudtunk, mindent megtettünk, de mégis kinyomta magát.''

(#82) arpi6k válasza Tomcyboy (#81) üzenetére


arpi6k
addikt

Nekem nem hat. Lehet hogy másnak igen.

Intel & ATI

(#83) Jam-Master J válasza arpi6k (#82) üzenetére


Jam-Master J
aktív tag

Nekem biztos 6na...egy esti pohárka kóla után nem alszom egész éjjel.....

J. - Annyit dolgozom, hogy az lassan már az ivás rovására megy...

(#84) X@b3e


X@b3e
addikt

Tapasztalatom szerint ezek semmire sem jók, csak a pirosbika, abban van elég taurin. Na attól lehet dobni egy hátast, elég 2-3 flaska + koffeintabletta és go insomnia

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#85) arpi6k válasza X@b3e (#84) üzenetére


arpi6k
addikt

De asszem már a Red Bull-nak is változtattak az összetételén. Szóval elvileg régen sokkal durvább volt. Most nem tudom milyen. Nagyon drága.

Intel & ATI

(#86) Den válasza Tomcyboy (#81) üzenetére


Den
veterán

a szervezet nem tud mindent előállítani amire szüksége van, többekközt a vitaminok jó részét sem,és a nyomelemeket sem. ezzel együtt, normlis étrend mellett valóbban fölöslegesek a multivitaminok

www.simson4t.hu

(#89) Plissken


Plissken
tag

Az XL-ben kb. 2.5szer kevesebb a ,,hatóanyag'' mint pl. a Red Bull-ban, ezért is olcsóbb kb. 2.5szeresével.

(#90) Kobe válasza szabi6k (#87) üzenetére


Kobe
veterán

az ciki, mivel koffeinfüggő lettél ezekszerint :) köztudott hogy az ilyen löttyökben fele sincs annak amit ráírnak, legtöbbször csak valami vizezett-koffeinozott málnaszörp, amit eladnak energiaitalként, mert a koffeintől felpörögsz és úgy érzed, mintha valami más serkentene :)
engem pisztollyal se tudnának rávenni hogy megigyam :/ ennél már csak a ''cuccozás'' jobb gyúráshoz, amitől fél év alatt impotens leszel :)

(#91) ToBeY válasza Plissken (#89) üzenetére


ToBeY
nagyúr

A doboz alapján a 2 energia ital hatóanyaga azonos!Max a vitaminokban és az íz fokozókban tér el szerintem. Azért drágább a red bull mert az már egy jól bejáratott márka+Osztrák.A márkás dolgok mindig drágábbak:)
Az XL, pedig Lengyel és még nincs jelen a piacon kb. 8éve vagy több, mint a red bull

XL
taurine (400 mg/100 ml)
Koffein (32 mg/100 ml)

Red Bull
taurine (400 mg/100ml)
Koffein (32 mg/100ml)

(#92) Goose-T


Goose-T
veterán

Plusssz Extractive pezsgőtablettát próbáltátok már? Kicsit más megközelítésű cucc, mint a hagyományos energiaitalok. Van benne ginzeng, L-karnitin és közel kétszer annyi koffein (60mg), mint a Bombában és társaiban. Nekem bejött. :D

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#93) ToBeY válasza Goose-T (#92) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Bombába és társaiban lehet hogy 60mg kevesebb a koffein,de red bull és XL--ben 80mg van a doboz szerint.Az hogy valójában mi is van benne és mennyi, csak az isten tudja meg aki gyártotta:))

(#94) Dorian


Dorian
félisten

Baromi egészségesek lehetnek ezek a cuccok... :U

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#95) ToBeY válasza Dorian (#94) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Annyira kb mint a kóla kávé stb... ;)

(#96) KMan


KMan
őstag

Én kb 1 éve red bull-ozok, es csak rb, de idoszakosan. Ami azt jelenti hogy 2-3 hetig atlag napi2-4 doboz, aztan par honapig semmi. Hamar hozzaszokik a szervezet es kivanja. Van hogy reggelente is iszom. nem ritka a napi 6-8 doboz sem.

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#97) darabka


darabka
tag

Az tuti, hogy egyszeri túladagolás lehetetlen... :U
LAN partykra szoktunk XL-t venni kókadozás ellen. A hatását megteszi, ráadásul egy RedBull áráért benyomhatsz belőle hármat :DD
Ilyen meg nem fontolásból szoktunk kb. 10-et benyomni fejenként ca. 12 óra leforgása alatt és él mindenki, nem nőnek rajtunk extra testrészeink, a meglévőek nem fejlődnek vissza, tehát ez :R JÓ CUCC :R

D

To protect trees means exterminating beavers.

(#98) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Régebben mikor jártam bulikba én is letoltam 4db körűl persze jó kis alkohol társaságában

(#99) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Azt mondja meg valaki, hogy a metil csoport alfa helyzetben kapcsolódik-e benne, mer ha igen, akkor én is veszek! :D

(#100) darabka válasza God Vazzeg (#99) üzenetére


darabka
tag

Kreatin helyett ezt akarod tolni? :D

To protect trees means exterminating beavers.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.