Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39951) ToBeY válasza DJ. Ru$y (#39949) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nekem csak az Assault és AZ jön be, Ízlések és pofonok ugyebár...

(#39952) DJ. Ru$y válasza ToBeY (#39951) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Assaultot is megiszom, mindig elfelejtem... Se Rehab se Assault a boltokban, ahova járok így kiesik. AZ helyett meg inkább iszok 2 Zero Epret azt csókolom, nekem az annyira nem jön be.

Csak kérdés, az AZ az nem aszpartamos amúgy? Nincs előttem egyetlen doboz sem így nem tudom megnézni, ha valakinél van esetleg nézzen már rá legyen kedves.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#39953) koshmar válasza DJ. Ru$y (#39949) üzenetére


koshmar
őstag

A Rossi-féle sárgát nekem kifejezetten ellenjavalták, de legközelebb hozok egyet a Pennyből, 300-ért, azért is. :D
SPAR-ban röpke 100 forinttal drágább..

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#39954) ToBeY válasza DJ. Ru$y (#39952) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nah,az engem is érdekelne.Bár nem iszom túl sűrűn AZ,de ha aszpartamos akkor felejtős,marad a ZeroEpőr :DDD

[ Szerkesztve ]

(#39955) Buster17


Buster17
addikt

Mi ez az aszpartám dolog?
Mostanában mondogatjátok, régen sose láttam

[ Szerkesztve ]

(#39956) #90933760 válasza Buster17 (#39955) üzenetére


#90933760
törölt tag

Állítólag nagy mennyiségben káros az egészségre, de eddigi tesztek alapján hivatalosan még nem bizonyított. És ahhoz is nagy mennyiségben kellene fogyasztani.
Aztán most az a menő, hogy aszpartám helyett aceszulfám-K van mindenbe. Vagy leginkább nagyobb adag aceszulfám-K és kevesebb aszpartám. Mert általában keverni szokták, hogy normálisabb íze legyen. De belekeverhetnek még másik 2-3 féle édesítőszert is, vagy lehet magában aceszulfám-K is.

[ Szerkesztve ]

(#39957) DJ. Ru$y válasza Buster17 (#39955) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Google a baratod. Olyan dolgot tartalmaz, ami nagy mennyisegben nem egeszseges, es ahol lehet paran probaljuk kerulni. Tomoren ennyi.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#39958) koshmar válasza Buster17 (#39955) üzenetére


koshmar
őstag

Méregnek mondják- és az is, ha egy nap kb. 4000 doboz e.italt megiszol. Tehát ez a klasszikus "ipari mennyiságben mérgező"
Egyébként 200-szor édesebb mint a cukor, szóval akár még nagy "találmánynak" is hívhatjuk.

Az aceszulfám-K-nak még nem olvastam utána, de talán az jobb- vagyis kevésbé rossz.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#39959) radi8tor válasza #90933760 (#39956) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem csak nagy mennyiségben káros az egészségre az, ami szintetikusan van előállítva.
De lehet kis mennyiségben csak 20 év múlva jön elő, aztán meg se tudják mondani róla amiatt volt.
Stevia-ból is kerülendő a folyékony változat. Az egy zöld színű növény. Ha már átlátszó folyadék vagy fehér por az állaga, az messze nem természetes.

⭐ Stella

(#39960) bul07


bul07
nagyúr

Hét elején voltam a Kaufland-ba(RO), gondoltam veszek még CrazyWolf almásat, ízlett a erősen savanykás íze , ezek a 250ml-ek 1-1.15lei között mennek
Viszont kiszúrtam hogy van ám költséghatékonyabb kiszerelés is
Így 1.65lei-ért (120Ft) vettem is a képen látható kiszerelésből(1l) egy tucatot

Így az első üveg után nem vagyok teljesen elégedett mert a végére semmi szénsav nem maradt

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#39961) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Valaki rá startol a Vissza a jövőbe ihlette Pepsi Perfect-re? :)

Állítólag 6500 db készül belőle potom 20.15 dollárért darabja.

⭐ Stella

(#39962) oriic válasza radi8tor (#39961) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én venni akartam egyet nagy fanként, de aztán megláttam az árát. :D

Live-Die-Respawn

(#39963) #22743424 válasza radi8tor (#39961) üzenetére


#22743424
törölt tag

Tiszta desodor kinézete van avval a kupakkal.

(#39964) oriic válasza #22743424 (#39963) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Direkt, a filmben is ilyen volt.

Live-Die-Respawn

(#39965) #90933760 válasza radi8tor (#39961) üzenetére


#90933760
törölt tag

Ez nem a szex topik.

;]

(#39966) bul07 válasza radi8tor (#39961) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát ez még mindig olcsóbb mint a cipő volt
Lehet nem emlékszel az ebay-es fórumba témáztunk róla annak idején , de te nem rendeltél belőle mert nem magától befűzős volt :DDD [link]

Itt a promóciós videója, akkor a legolcsóbbak ilyen 3000$ körül mentek ell, de most is megvehetőek [link], [link]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#39967) #90933760


#90933760
törölt tag

Be kéne dobni valami edrinket, de nem akarok sokat fent lenni meg amióta nem vagyok nagy fogyasztó a két 32-es már megdobogtat. 15-ös viszont csak sima Bomba van azt meg hagyjuk inkább ízű.
Ja de van még 60, az is 15-ös, de az is hagyjuk inkább ízű. Úgyhogy lehet nem lesz belőle semmi.
Ezen kívül van még sima Monsta, sima Hell, kivis Hell, Zero Hell, sima Burn, Berry Burn, Tropical Burn, Zero Burn. Hatalmas választék...

[ Szerkesztve ]

(#39968) Bjørgersson válasza #90933760 (#39967) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Turistákra? Mi van nálatok télen?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#39969) #90933760 válasza Bjørgersson (#39968) üzenetére


#90933760
törölt tag

Hát ez az hogy semmi. :DDD
Nyáron sok az átutazó a környéken, akkor feltankolnak a boltok emiatt. Télen meg zero, nagyobb zero ,int a Hell eper. :DDD Ezért nem tartanak semmit, mert az nekik veszteség a fejükben hogy nem egy hét alatt fogy el hanem egy hónap. Mondtam, maszekot megérteni nem lehet.

[ Szerkesztve ]

(#39970) ToBeY válasza #90933760 (#39969) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Az nem veszteség ha nem náluk vásárolsz mert nincs normális edrink raktáron?Mert lehet bemész edrinkért és még veszel 5 más dolgot,de ha nincs edrink fordulsz is ki a p***ba és mész a következőbe.
Mondjuk ha nincs más bolt akkor cumi van... :U

(#39971) Buster17 válasza DJ. Ru$y (#39957) üzenetére


Buster17
addikt

Azt tudom mi de régen is volt benne vagy mostanában került bele? Mert régen nem hallodtam róla csak most van felkapva

(#39972) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Ez a cseresznyés (vagy meggyes :F ) Watt nekem még mindig bejön. :K

(#39973) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Na vettem a Pennyben egy hülye sárga Monstert 300-ért, remélem jó lesz. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#39974) koshmar válasza ToBeY (#39972) üzenetére


koshmar
őstag

Meggyes szerintem. :D

Én múltkor Bombából vettem oylat, és ugye arra számítottam, hogy bármi ami nem tutti-frutti, az fos, de nem az volt.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#39975) Bjørgersson válasza koshmar (#39974) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mármint minden ami meggyes, az fos. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#39976) koshmar válasza Bjørgersson (#39975) üzenetére


koshmar
őstag

Minden, ami Monster, szintén. :D

Persze nem annyira mint a kólás Hell..

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#39977) Bjørgersson válasza koshmar (#39976) üzenetére


Bjørgersson
félisten

True dat. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#39978) DJ. Ru$y válasza koshmar (#39976) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Akkor nem ittál még X Act Cola-t... :DDD A Hellnek sima Coca Cola íze van, kicsit több szénsavval, az X Act-nak leírhatatlan... Alig van benne szénsav és még az íze is...

Buster17
Eddig szerintem más volt benne, nem tudom őszinte leszek. De próbálok én is távol maradni tőle, amíg tudok.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#39979) Bjørgersson válasza DJ. Ru$y (#39978) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Én is innák már egy Coca Cola ízű kólás Hellt... :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#39980) mdani01


mdani01
aktív tag

Urak!

Lidl-be a Hell még ugyanúgy 129ft? Sparba a Bomba most 129,tegnapelőtt vettem de annyira édes volt hogy nem ízlett..

iPhone 6S SpaceGray

(#39981) DJ. Ru$y válasza Bjørgersson (#39979) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Innék Kovy, innék. Leszarom, így helyes. :DDD Amúgy meg olyan íze van. És teszteltük már olyanon, aki Coca fanatikus, és a Pepsit utálja, azt mondta, hogy az Coca Cola... Közben meg új dobozos Hell Cola volt hidegen. Melegen semmit nem iszok, így arról nem tudok nyilatkozni.

mdani01
Szerdán még annyi volt. Ma már biztos nem, akcióban volt hétfőtől-szerdáig.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#39982) albert8 válasza Bjørgersson (#39973) üzenetére


albert8
addikt

Az finomm.... viszont............

Mai tesztalanyunk az adrenalin eper lime zero..... örültem neki mert végre találtam erre....
Haverommal vonatozunk haza mondom kóstold már meg. MEgkérdeztem előtte mit érez szagra asszondja cigi szagot... mondom nem vagy normális :DDD megkóstolja mit érez fahéjat ..... és viccen kivül én is fahéj izt éreztem végig mikor ittam. Szóval nekem nem jött be.

A poén a végére van benne nikotinamid én még sose hallottam, lehet van köze a cigihez lehet nincs, de érdekes. :DDD

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#39983) DJ. Ru$y válasza albert8 (#39982) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ezt a fahéjat már más is írta erre a piára... Nálam is van itthon 2, még nem kóstoltam, kíváncsi leszek... :DDD

A nikotinamid az más néven niacinamid, B-3 vitamin származék. Semmi köze a cigihez. :DDD

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#39984) Bjørgersson válasza DJ. Ru$y (#39981) üzenetére


Bjørgersson
félisten

De a nák meg nyomatékosít, nem érted?! :DDD Rohadjak meg, eddig vagy háromszor ittam, mindháromnak rossz Boleros kóla íze volt.

Albert háááát. :D A Fantánál éppen egy hajszállal jobb, de nekem nem igazán ízlik. :D Mondjuk kiborítani azért nem fogom. ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#39985) ToBeY válasza Bjørgersson (#39984) üzenetére


ToBeY
nagyúr

No-No,read only-ba vagyok ám!

ui: Értem a célzást,csak nem szeretem :D

[ Szerkesztve ]

(#39986) mdani01 válasza DJ. Ru$y (#39981) üzenetére


mdani01
aktív tag

Köszi már valóban nem volt akciós 189 lett, helyette vettem classic X-act-ot. Egész jó rosszabbra számitottam ízben.

iPhone 6S SpaceGray

(#39987) Bjørgersson válasza ToBeY (#39985) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Akkor jó, mert neked írtam. :P

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#39988) koshmar válasza DJ. Ru$y (#39978) üzenetére


koshmar
őstag

Ne becsülj alá, ittam már 90 forintos Queen colát :D

albert8: Én pl. kifejezetten szeretem a fahéjas Adrenalintot.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#39989) albert8 válasza Bjørgersson (#39984) üzenetére


albert8
addikt

Én imádom a fantát tudod :D

Tibi: Azt én is, de ez nem az a fajta volt :DDD

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#39990) rsanyi18


rsanyi18
tag

99ft a Watt a Pennyben, megyek bevásárolni ;] :DDD

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#39991) szállitó válasza rsanyi18 (#39990) üzenetére


szállitó
senior tag

ja csak éppen epres nincs csak natura pár valamennyi cherry meg egy raklap almás körtés (nagyon nem szeretem)

(#39992) koshmar válasza rsanyi18 (#39990) üzenetére


koshmar
őstag

Hónapok óta annyi :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#39993) ToBeY válasza rsanyi18 (#39990) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Jahm anyum hozott is párat,és van epres is mert csak abból hozott nekem.

szállitó:Akkor nálatok már széthordták,mindenki arra van rákattanva mostanság.

[ Szerkesztve ]

(#39994) szállitó válasza ToBeY (#39993) üzenetére


szállitó
senior tag

Sajnos nálunk nem volt...

(#39995) rsanyi18


rsanyi18
tag

Van Epres is, hoztam egy csomót mindegyikből, egy tálcával:D Egy ideig elég lesz.

(#39992) Tibii91: Nemértem.. hogyhogy?:D Vagy a Dragsterekre célzol?:DDD

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#39996) koshmar válasza rsanyi18 (#39995) üzenetére


koshmar
őstag

Nem, a Pennyben hónapok óta a körtés és epres 99 forint, én is oda szoktam járni, általában hozok legalább 6-ot. :D
Legközelebb egy sárga Monster is fogok 300-ért, már kíváncsi vagyok.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#39997) rsanyi18 válasza koshmar (#39996) üzenetére


rsanyi18
tag

Hupasztmek, ezt nem is tudtam..:D

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#39998) Bjørgersson válasza koshmar (#39996) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem tudom olvastad-e, tegnap vettem egyet. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#39999) koshmar válasza Bjørgersson (#39998) üzenetére


koshmar
őstag

Arra emlékszem, hogy "venni fogok ma" :D
Szóval megvetted, megittad, és... milyen?

Nagyjából egyezik az ízlésünk, szóval akár még számítani is fog a véleméyned :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#40000) rsanyi18 válasza Bjørgersson (#39998) üzenetére


rsanyi18
tag

Te meg a Monster? Ugye nem folyt vér!?:DDD

Jaj tényleg, észre se vettem. köszönöm hogy én lehettem a kiválaszott aki a 40.000-ik hsz-t nyomhatta a topicba, köszönöm az anyukámnak, az apukámnak, a barátaimnak és nektek is :C :DDD

[ Szerkesztve ]

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.