Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) darnellsmith válasza Mawyx (#350) üzenetére


darnellsmith
senior tag

reklámnak nem lenne utolsó az biztos mármint hogy csábítsák rá hogy vegyenek utána italt, elvileg külföldön szoktak osztogatni ilyesmi. pl tavaly air race se volt semmi ilyesmi szóróanyag. Kivéve aki VIP jeggyel ment :D :U

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#352) Mawyx válasza darnellsmith (#351) üzenetére


Mawyx
senior tag

Az kicsit sok, hogy a vip jegy se elég, szerencse is kell hozzá :(((

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#353) darnellsmith válasza Mawyx (#352) üzenetére


darnellsmith
senior tag

szerencsére nekem megadatott a vip jegy, megyek jövőre is :U

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#354) Mawyx válasza darnellsmith (#353) üzenetére


Mawyx
senior tag

Akkor hozzál nekem ilyen tartót :DDD
Elraboljuk a RB-s (Redbullos) autót, csak aztán majd RB rendszámmal jönnek utánunk :DDD

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#355) ngabor2


ngabor2
nagyúr

szombaton az interspar-ban a red bull fél áron lesz. hogy ez csak debrecenre igaz, vagy országos, azt nem tudom.

(#356) darnellsmith válasza ngabor2 (#355) üzenetére


darnellsmith
senior tag

hogyhogy féláron? 150 forint egy doboz? :Y

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#357) Mawyx


Mawyx
senior tag

Vmelyik újságban 750ért láttam 4db-ot, de nem tudom hol. Lehet már lejárt az akció, ezért nem jegyeztem meg. Metro volt vagy Auchan, hmm..

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#358) darnellsmith válasza Mawyx (#357) üzenetére


darnellsmith
senior tag

nekem mostanába a 4doboz 999ftért volt a legjobb ajánlat

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#359) ML320 válasza Mawyx (#357) üzenetére


ML320
aktív tag

Tecsó és Interspar volt anno egy éve akciósan. 2db-os ragasztós-műanyag összefogós fedeles, valamint 4 db-os papírdobozos 449 és 849-es árban. Akkor vettem utoljára RB-t :B

Ember tervez, Isten perverz...

(#360) darnellsmith válasza ML320 (#359) üzenetére


darnellsmith
senior tag

jaja arra emléxek énis, jó világ volt ;)

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#361) Mawyx válasza ML320 (#359) üzenetére


Mawyx
senior tag

De most, 1 vagy 2 hete volt ez, 4es fólia 750ft, vmi januári akció.

Ma ittam egy Hell-t a suliban, ízlett így elsőre, de nem hiteles, mert szomjas voltam és álmos és minden bajom volt, akármilyen löttyöt felszívtam volna :U Az itthonit még nem ittam meg, de ha ízlik, akkor sietni kell, mert asszem a metróban 99ft, de gyorsan meg is nézem a prospektusukat neten.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#362) darnellsmith válasza Mawyx (#361) üzenetére


darnellsmith
senior tag

biztos csak pesten volt vagy nemtudom, itt győrbe tuti nem :((( :O

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#363) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Kis érdekesség a Red Bull-ról a Wikipédiáról
"A Kanadában árusított Red Bull egy Krating Daeng (thai nyelven: vörös bika) nevű ital koffeines verziója. Az ital árusítása Kanadában a 2004-es év végéig tilos volt".

(#364) dragonfx válasza Mawyx (#357) üzenetére


dragonfx
veterán

erről sajna elcsusztál január elején volt osanba 250/db és 3 fizet 4et kap..lecsóba meg 4dbos pack volt 750ért..gyakrolatilag ugyanaz... :DDD
Szerencsére én akkor berámoltam :R

most igen 999 a legjobb ajánlat...vagyvan nagy bomba 320ért... ;) ..asszem tecsóba.
Ma vettem egy ujjat NRG nevűt...hétvégéig marad a doboz bontatlan. :K

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#365) Blaise válasza ngabor2 (#355) üzenetére


Blaise
veterán

Valószínűleg országos, ma nekem is dobtak be katalógust Bp-n

(#366) Mawyx válasza dragonfx (#364) üzenetére


Mawyx
senior tag

Nah, mondom én, hogy láttam :K
Redbull nem kell, nem olyan finom, mint amennyire drága.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#367) dragonfx válasza Mawyx (#366) üzenetére


dragonfx
veterán

akkro vegyél bombát 0.33 320 x 3=960.és 3ba van nem 4be :D

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#368) ML320 válasza Mawyx (#361) üzenetére


ML320
aktív tag

Én ahogy írtam, kartonszámra viszem a melóhelyre a Hellt. És ahogy látod, valóban 99Ft. És próbáld ki, hogy egy hétig Hell, utánna egy Redbull... :K

Ember tervez, Isten perverz...

(#369) Mawyx válasza ML320 (#368) üzenetére


Mawyx
senior tag

Jó, de mivel vki wattot meg teszkós lónyálat is emleget, így ez nem jelent semmit :DDD
De behűtöttem, holnap reggel szokásos körülmények között tolok egy Hell-t :K

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#370) bandus válasza ML320 (#368) üzenetére


bandus
veterán

és ez hol kerül ennyibe?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#371) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Nem rég ittam Watt-ot ilyen fekete-ezüst volt a doboza. De ízlet mert megtudtam határozni ízét málnás szamócás volt.

(#372) ML320 válasza bandus (#370) üzenetére


ML320
aktív tag

Metro. 24-es és 6-os kiszerelésben van. Smatch meg egyéb üzletekben is max 110-120 Ft körül van.

Ember tervez, Isten perverz...

(#373) ML320 válasza Mawyx (#369) üzenetére


ML320
aktív tag

A Hell íze nekem az XL-hez tűnik leghasonlatosabbnak. Ízlések is pofonok. Én szokom a poklot :DDD

Ember tervez, Isten perverz...

(#374) dragonfx válasza ML320 (#368) üzenetére


dragonfx
veterán

olyat még nem ittam :B

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#375) AMD Power


AMD Power
titán

Vettem holnap reggelre egy XL-t. Kelleni fog már....

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#376) darnellsmith válasza AMD Power (#375) üzenetére


darnellsmith
senior tag

Te is nagy függő vagy hallod-e?! :D

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#377) ML320


ML320
aktív tag

Ti napi hányat isztok?

Ember tervez, Isten perverz...

(#378) mityku válasza ToBeY (#363) üzenetére


mityku
aktív tag

Basszus az a cucc milyen ütös lehet? :DD (elnézést német nyelvü billentyüzetröl írok, néhány ékezet hiányzik)

Optimistán bele a reménytelenségbe! ''a légifölény olyan mint a pénz: nem boldogít, de nem árt ha van'' - by: JagdPanther

(#379) AMD Power válasza darnellsmith (#376) üzenetére


AMD Power
titán

Szeretem miért baj ez?:) :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#380) kicsitomi88


kicsitomi88
őstag

Kis problemam van. Nagy energiaital fuggo voltam, volt h egy honapon keresztul napi 1,5-2 liter is lecsuszott.

Most nem ittam kb feleve, de neha ha egyetemen vagyok veszek egyet, és valamilyen megmagyarazhatatlan okbol ugy bekomalok tole, hogy vagy 10* almosabb leszek.

Magyarazat? :F

90 87.5 87.8 87.5

(#381) Mawyx válasza ML320 (#377) üzenetére


Mawyx
senior tag

Én egyet iszok, csak reggel.

Finom a hell, nincs utóíze és nem is fúj fel :K

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#382) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Egyre nagyon kíváncsi lennék.Ha bevizsgálnák az ilyen olcsóbb és úgy mond elit drágább energiaitalokat,vajon mindegyikbe azonos mennyiségű cucc lenne, ami a dobozán rajta van? Mert doboz szerint, a fő alkotók azonosak....(koffein,taurin) talán még a vitaminok is.
Vajon a red bull bomba burn-nél csak a márkát fizetjük meg?Vajon a hell,XL stb-ből kilopják cuccot és ezért olcsóbb?

[ Szerkesztve ]

(#383) Mawyx válasza ToBeY (#382) üzenetére


Mawyx
senior tag

Redbullék sokat költenek reklámra, drága mulatság, be kell szedni vhonnan ezt a pénzt, a kis cégek, pl hellék meg nem költenek reklámra, így nem olyan magasak a költséeik, viszont nem is veszik annyian a cuccokat, mert nem olyan ismert, de ami pénz mégis bejön, azt nem kell a reklámosoknak odaadni. Sztem nem lopnak ki semmit, a kis cégek belehalnának a büntetésbe, inkább a nagyobb cégnek lehet olcsóbb a büntetés, mint a szabályos működés :U

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#384) molecula válasza ML320 (#377) üzenetére


molecula
csendes tag

Hát ha hányat akkor nem köcike! Én most leszokó félben vagyok max napi 1!(Az esti 2 kicsit sok volt mert hajnali 4-ig pörögtem.)Jaj te ma meg szabin vagy! :C
Gondoltam, hogy téged is megtalállak ebbe a totyikban.

Pályázatok írását, figyelését, vállalom cégek és civil szervezetek számára! sokadik nap

(#385) dragonfx válasza ML320 (#377) üzenetére


dragonfx
veterán

egyet se hétvégén bepotolom az egész hetet tehát leszámítva kb 1. ;]

szerintema red bull a legjobb ízben hatásban....utána burn csak ritka és drága..utána bomba(mártúl uncsi)..aztán xl...

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#386) ToBeY válasza dragonfx (#385) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nekem pl a red bull ízre egyáltalán nem jön be.Mert van valami savanykás kesernyés utóíze,nem hidegen meg gabi fogkrém íze van :U

Mawyx: Én már láttam reteklubon főműsoridőbe HELL reklámot,XL-t még nem...

[ Szerkesztve ]

(#387) Mawyx válasza ToBeY (#386) üzenetére


Mawyx
senior tag

Én nem nézek tv-t, elhiszem, de akkor se olyan ismert. A redbullról tudtam, a hellt csak láttam boltban, de akkor legyen xl, helyettesítsd a szövegembe az xl-t vagy go-t, vagy a többi "nevenincs" lónyálat.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#388) ML320 válasza ToBeY (#382) üzenetére


ML320
aktív tag

Egyszer végignéztem egy asszem XL-t és egy Redbull összetevőileg. A koffein tartalom volt eltérő és a taurin, de minimálisan (250-260, 320-340 értékekben.)

Egy közeli városkában kutyakaját gyártanak. Egy haver ott dolgozik, elég magas beosztásban. Megkérdeztem, hogy mi a különbség a gagyi és neves kutyakaja között. Rámnézett, és mondta: semmi. Nem éri meg szart gyártani. A higiéniai előírások ugyanazok, minőségileg (értsd: összetevőileg) meg nincs nagy különbség.
Ha egy Coop-os/Tescos/Aros, stb üditőitalt összehasonlítasz, még a gyártó cég is ugyanaz! A marketing tevékenységet is meg kell fizetni. A Redbull ára tartalmazza a sportolók bérét, a hirdetések és versenyek árát, stb... Az én nézetemben csak ez a különbség. Azonkívül a Hell és XL íze nekem finom. Maradok nála.

Hoppá, van két üveg Bomba a hűtőben. Múltkor egy viszonteladónk megkért, hogy a gépét én szereljem össze. Jó volt a hangulatom, fel is szoftvereztem neki. Kaptam egy karton Bombát :D :R

Ember tervez, Isten perverz...

(#389) ToBeY válasza ML320 (#388) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Én úgy emlékszem mint ha red bull és XL koffein és tauirin mennyisége megegyezne.
Igen mind a kettőben doboz szerint 32 mg/100 ml koffein taurin: 400mg/100ml

(#390) ML320 válasza ToBeY (#389) üzenetére


ML320
aktív tag

Régebben néztem át. Én is azt kerestem, mi a rák lehet a kettő között a különbség. Az tény, hogy lényeges eltérés nincs benne. Ezek után max arról vitázhatunk, hogy Coca Cola, vagy Pepsi...

Ember tervez, Isten perverz...

(#391) ML320 válasza molecula (#384) üzenetére


ML320
aktív tag

Igen, szabin vagyok. Ülök a kényelmes fotelban, egyik kezemben az egér, és nézem, ahogy a poháron lecsorog egy vízcsepp. Tudod, sima whiskey-s pohár, benne a hűtőből elővett Bomba, két jégkocka, és egy citromszelet. A vízpára meg a pohár oladlán... Carpe diem! :D

[ Szerkesztve ]

Ember tervez, Isten perverz...

(#392) molecula válasza ML320 (#391) üzenetére


molecula
csendes tag

Ez igen! Te aztán tudod, hogyan kell élni! :C

Pályázatok írását, figyelését, vállalom cégek és civil szervezetek számára! sokadik nap

(#393) darnellsmith válasza Mawyx (#383) üzenetére


darnellsmith
senior tag

azt megsugom Neked hogy a Red Bull pont nem költ egyáltalán sokat reklámra. pl a pepsit a beckam-el reklámozták meg ilyesmit, red bullnál közel sincs ilyen, nem fizetnek sztárokat hogy reklámozzák, pedig megtehetnék! . Számos - a sportorvoslás, belgyógyászat és pszichológia területén végzett - tudományos tanulmány bizonyítja a Red Bull Energiaital ígért hatásait. Minden tudományos tanulmány ellenőrzött és a nyilvánosság számára elérhető. A Red Bull energiaital minden összetevőjét szintetikus úton, gyógyszertárak állítják elő. Ez garantálja a legmagasabb minőséget. Lehet nem véletlenül a világ leghíresebb energia itala. Az ára akkor is ilyen mértékbe magas volt amikor kifejlesztették, nem törődnek vele hogy sok olcsóbb van ill utánzatok, a design is maradt a régi. Nem azzal csalogatják a vevőket hogy olcsó abba megegyezhetünk, de szerintem sokak szerint ez a legjobb energia ital. Persze ha vkinek más jön be akkor igya azt.

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#394) Bibby


Bibby
addikt

Ebben a topikban még nem volt ez a link? :F :)

Ελευθερια η θανατος

(#395) darnellsmith válasza Bibby (#394) üzenetére


darnellsmith
senior tag

de volt már szvsz

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#396) Bibby válasza darnellsmith (#395) üzenetére


Bibby
addikt

Akkor csak én nem láttam, viszont a "csendes tűzön abált medúza" miatt fogom megkóstolni egyszer ezt az evo-t, az biztos. :DD

Ελευθερια η θανατος

(#397) darnellsmith válasza Bibby (#396) üzenetére


darnellsmith
senior tag

itt van

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#398) Blaise válasza darnellsmith (#393) üzenetére


Blaise
veterán

Elhiszel mindent amit mondanak ? :C

(#399) darnellsmith válasza Blaise (#398) üzenetére


darnellsmith
senior tag

nem mindent de pl a red bull olyan mint az autókba a merci vagy jaguár. Te elhiszel mindent ami azokról hallassz, olvasol? szerintem többségében igen;)

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#400) Mawyx


Mawyx
senior tag

Adrenalin is szokásos körülmények között "tesztelve", nem jön be, nagyon nem. Vmi gyümölcsre hasonlít az íze, de nem ugrik be mi lehet, talán mint a szamócaszörp (vagy cseresznye), pici szörppel sok vízzel, tehát híg, meg úgy az egész nem finom :U Bontok is egy XL-t, hatástalanítani kell ezt a borzadványt :)

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.