Hirdetés

2019. november 13., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-12-29 22:22:32

LOGOUT.hu

Energiaital topik

Összefoglaló kinyitása ▼

(#29302) Laraxior

Laraxior
(titán)

Na,csak megnyitottunk.... Úgyfest sikerül megint egy jó boltot csinálnom, egy üres Java Toffee-t elcserélni, egy teli Zero Ultrára :D

Honda CBR 600 RR - OPEL INSIGNIA - "...nem jó, de nem is tragikus..."

(#29303) oriic válasza Laraxior (#29302) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

A bizniszmen. :DDD

Live-Die-Respawn

(#29304) #90933760 válasza ToBeY (#29273) üzenetére

(törölt tag)

Akkor öt van. :DDD Sima, mentes, kóla, áfonya, meggy.
B vitaminból van 15 féle, energiaitalokban csak 3-4 féle van, ezért kérdeztem hogy B2 (riboflavin) is van-e benne. Hellben van, Burnben nincs. Adrenalin, Bomba se tartalmazza pl. Gondolom ebben sincs.

(#29305) Phülöp

Phülöp
(őstag)

Ezt a kis barátunknak küldöm, ha véletlenül ma éjszaka is megjelenne:

[ Módosította: radi8tor ]

Egy alkoholista nyakpárna kalandjai amarra, meg túl: www.phulop.wordpress.com BBM channel: C00490982 Twitter: @phulopblog

(#29311) Laraxior válasza Phülöp (#29305) üzenetére

Laraxior
(titán)

Nem jön az már ide többet :D

(#29312) vwpolopg válasza Laraxior (#29311) üzenetére

vwpolopg
(őstag)

Akkor nézd meg a hsz.-ed számát :D

(#29313) Laraxior válasza vwpolopg (#29312) üzenetére

Laraxior
(titán)

:DDD optimista voltam, pedig amugy pesszimista vagyok :))

(#29314) rsanyi18

rsanyi18
(tag)

Kipróbáltam ma a Meggyes Spar energiaitalt. Nem mondom hogy rossz, iható, de szerintem az áfonyás sokkal jobb:D
De igazából egy valami szúrja a szemem, a doboz. Ha a design más lenne, lehet jobban csúszna. Ennek gondolom pszichológiai hatása van...:DDD

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#29315) rbalint88

rbalint88
(addikt)

Október 23-a úti Family Marketben 249Ft a Red Bull Silver (lime) 250ml-es, mert március 13-án lejár. Tegnap vettem egyet, ma lecsúszott. Rosszabbra emlékeztem, de bármikor becserélném egy VR46 móMonsterre :DDD

[ Szerkesztve ]

#budasidehighlife

(#29316) Phülöp

Phülöp
(őstag)

Kérdésem van azokhoz, akik kaptak/küldtek már üres dobozokat postán.
Hogy érdemes becsomagolni a dobozokat, hogy ne sérüljenek meg? Oldalról nem sok tartásuk van ezeknek a vékonyfalú cuccoknak, és szeretném, ha épségben megérkeznének oda, ahová szánom őket. Mivel messzire mennek a csomagok, fontos a súly is (postaköltség), szóval a kazánlemezből hegesztett doboz nem alternatíva...

[ Szerkesztve ]

Egy alkoholista nyakpárna kalandjai amarra, meg túl: www.phulop.wordpress.com BBM channel: C00490982 Twitter: @phulopblog

(#29317) Bulitt válasza Phülöp (#29316) üzenetére

Bulitt
(őstag)

Karton doboz+bubis zsacsi+hablabdák, vagy sok újsággpapir

(#29318) Laraxior válasza Phülöp (#29316) üzenetére

Laraxior
(titán)

A nagyon ertekes dobozokat hosszúkás chipses hengerben szoktak küldeni :D
De amugy ciposdoboz, bele mindenfele osszegyurt papir, ha nincs mas.

(#29319) vwpolopg válasza Phülöp (#29316) üzenetére

vwpolopg
(őstag)

5000 feletti dobozoknak uránkapszula szállító tároló, valami ilyesmi. Ennél olcsóbbat pedig alaposan kibélelve pihepuha dolgokkal, arra meg egy kemény héj :D

(#29320) DJ. Ru$y válasza Phülöp (#29316) üzenetére

DJ. Ru$y
(Topikgazda)

Ez az egyik legjobb megoldás, második az iratmegsemmisítős papír, ha ezek nincsenek, akkor a sima újságpapírral (bármilyen papírral egymástól elválasztva becsomagolni. :) Aki kap és küld is, azoknál ez a "chips" cserélődik, ha olyan emberekkel cserél, vagy küld, vesz, nálad ez nyilván más.

Keresek külföldi vagy régebbi/ritka Hell energiaitalos dobozokat gyűjteménybe! | Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#29321) #90933760 válasza Phülöp (#29316) üzenetére

(törölt tag)

Bemész vizes boltba és veszel akkora PVC csövet amibe a dobozok beleférnek. [link] Végeiket meg kitömöd cuccal és leragasztod szigszalaggal hogy ne essenek ki.

[ Szerkesztve ]

(#29322) Phülöp

Phülöp
(őstag)

Köszi a tippeket, van miből mazsolázni.
A kisebbik csomag lesz 7 doboz, a nagyobbik meg vagy 14. Ennyi chips nincs a világon. :D
Sokat nem akarok költeni, szivességből küldöm az üres dobozokat. Saját költség kizarva, de a fogadó oldalt se akarom túlterhelni.

[ Szerkesztve ]

(#29323) Bulitt válasza Phülöp (#29322) üzenetére

Bulitt
(őstag)

Ha épségben akarja megkapni a dobozokat, ki kell hogy fizesse a megfelelő szállítási költséget. Ez mindenkinél így van. Akik rendszeresen postáznak dobozokat, azoknál fel gyűlt már kellő alapanyag, így megehetik, hogy csak a posta költségét kérik. Ha olyan mennyiséget postázok, amihez nincs kellő alapanyagom, akkor jelzem, hogy ez többe fog kerülni. Ha pedig kell neki a doboz akkor meg fogja érteni.

(#29324) ToBeY válasza Bulitt (#29323) üzenetére

ToBeY
(nagyúr)

A blogoddal mi a helyzet?Mert elég régen a málnás oxxo az utolsó frissítés rajta.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.